Αξέχαστες πλάκες-φάρσες που κάνατε ή σας έκαναν...

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Μια φάρσα που θυμάμαι από παλιά, (δεν την έχουμε βγάλει εμείς, απλά το ακούσαμε και το κάναμε) είναι το εξής.

Παίρνεις κάποιον τηλέφωνο συγκεκριμένο, που έχεις βάλει στο μάτι. Κάθε φορά που του τηλεφωνεις τον ρωτάς "Παρακαλώ είναι ο Μπάμπης εκεί?", ή "Ναι το Μπάμπη θα ήθελα!" "Μου δίνετε το Μπάμπη?". Αν γίνεται βάζεις και άλλους με άλλες φορές να παίρνουν και να ρωτάνε. Αλλά τηλεφωνείς όλη μέρα, πρωί, μεσημέρι, βράδυ, συνέχεια. Στο τέλος, αφού ο άλλος θα χει αγανακτίσει, παίρνεις ξανά και λες, "Εδώ Μπάμπης, με ζήτησε κανείς?".

Φυσικά θα πρέπει το ονομα που θα ζητάς να μην υπάρχει στο σπίτι που καλείς.

Ομοίως παλιά παιρναμε και λέγαμε "Ναι παρακαλώ την Παρθένα θα ήθελα?".
Ο άλλος απαντούσε "Μα δεν υπάρχει καμιά Παρθένα εδώ!".
Κι εσύ λες "Μα όλες το χουν κάνει?"

Αυτά πρέπει να ναι παλιά ανέκδοτα που έγιναν πλάκες με τον καιρό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ξανθη Κυπραιου

Νεοφερμένος

Η Ξανθη Κυπραιου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Τηλέφωνο από τράπεζα:

-Ναι γεια σας, από Ε..... τηλεφωνώ, την κυρία Αιχμαλωτίδου θα ήθελα.

-Δεν έχουμε Αιχμαλωτίδου πλέον, την αφήσαμε ελεύθερη!

___________________________________________________


Από εταιρία σταθερής τηλεφωνίας:


-Ναι, γεια σας, από Η........ τηλεφωνώ σχετικά με το σταθερό σας....

- Το σταθερό μας είναι μια χαρά, αν θελήσει κάτι θα σας τηλεφωνήσει το ίδιο!

_____________________________________________________________________

Ξέρω, όσοι κάνουν αυτά τα τηλέφωνα είναι αγχωμένοι εργαζόμενοι αλλά δεν κρατιέμαι και προτιμώ αυτό τον τρόπο απάντησης....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
Εγώ θα σας πώ τι έκαναν κάτι παιδιά από το σχολείο μας σε έναν καθηγητή
πήγαν και έβαλαν καρφίτσες στην καρέκλα του και εκείνος κάθησε....και ακούστηκε σε όλο το σχολείο...βέβαια μετά έπεσαν αποβολές...αλλά ολοι το καταευχαριστηθήκαμε διότι ο συγκεκριμένος καθηγητής ήταν πολύ μ....κας :P

και κάτι άλλο που έπαθε μια φιλόλογος μας όταν ήταν στην Κρήτη....της έβαλαν το καλαθάκι των απορριμάτων που έχουμε μέσα στην τάξη με σκουπίδια πάνω στην μισο-ανοιγμένη πόρτα..και όταν ήρθε......ναι..mission completed.....το φόρεσε κανονικά.....τρελά γέλια τα παιδιά αλλά έφαγαν αποβολή και αλλαγή σχολικού περιβάλλοντος...:(

Ομοίως παλιά παιρναμε και λέγαμε "Ναι παρακαλώ την Παρθένα θα ήθελα?".
Ο άλλος απαντούσε "Μα δεν υπάρχει καμιά Παρθένα εδώ!".
Κι εσύ λες "Μα όλες το χουν κάνει?"

Αυτά πρέπει να ναι παλιά ανέκδοτα που έγιναν πλάκες με τον καιρό.
Το συγκεκριμένο έχει τύχει στη γειτόνισα μας όταν ήταν μικρή.....
Ξένος:Γειά σας την Παρθένα θα ήθελα...
Ο μπαμπάς της:Μα δεν έχουμε καμιά Παρθένα εδώ...!
Ξένος:Καλά τι στο καλό....όλες πουτ@νες είναι εκεί..??
:lol::lol::lol::lol::lol: τρελό γέλιο όταν το άκουσα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Ωραίες οι πλάκες βρε Δημήτρη, αλλά αυτό με το καλαθάκι λίγο με τρόμαξε.
Εντάξει, αν της άξιζε, καλά κάνατε.
Εδώ εγώ εχω κανει χειρότερα!! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βλα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,637 μηνύματα.
Εγώ το πιο σοκαριστικό το έπαθα μια φορά που πήρα με μια φίλη μου τηλέφωνο στην αστυνομία. Ξεκίνησε για φάρσα αλλά ήταν τραγικό.
Πέρνουμε τηλέφωνο στην αστυνομία και λέει η φίλη μου ψιθυριστά και με τρεμάμενη φωνή "ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ, ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΜΠΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ" αλλά πολύ πειστικά! Και αυτός απαντάει "Και εγώ τι να κάνω κυρία μου;" ΚΑΙ ΤΟ ΕΚΛΕΙΣΕ!

Δηλαδή αν κάποιος έμπενε στ' αλήθεια στο σπίτι ρε παιδί μου την είχαμε βάψει! Λίγο άκυρο, αλλά τι ανεύθυνοι άνθρωποι υπάρχουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Δεν θα το είπε καλά η φίλη σου και σας κατάλαβαν. Κι εμείς πιό μικρά νομίζαμε ότι κάναμε γαμάτες και πειστικές φάρσες και μετά απορούσαμε που μας κατάλαβαιναν συνέχεια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βλα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,637 μηνύματα.
Βασικά και εγώ αυτό ΕΛΠΙΖΩ γιατί αν δεν την κατάλαβαν και αντέδρασαν έτσι τότε shit! (Παρόλα αυτά ήταν πολύ πειστική!! Εγώ θα το έχαβα το παραμύθι)

Μια άλλη "αξεχαστη" φάρσα ήταν στην τετραήμερη εκδρομή με το σχολείο στην Κερκυρα. Με πότισαν καλά καλά οι κλώσσες (συμμαθητριες :P ), και έτσι όπως ήμουν λίγο σουρομένος, κοιμήθηκα. Και όταν ξύπνησα.... Με είχαν βάψει, είχαν ζωγραφίσει στο πρόσωπο μου καρδούλες, δράκους κλπ και μου είχαν βάλει οδοντόκρεμα στα αυτιά και τα μάτια μου (και ολα αυτα μεσα σε 1 ωρα)!!!!!!!

Άτιμα θήλαια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*metal fairy*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Βασικά και εγώ αυτό ΕΛΠΙΖΩ γιατί αν δεν την κατάλαβαν και αντέδρασαν έτσι τότε shit! (Παρόλα αυτά ήταν πολύ πειστική!! Εγώ θα το έχαβα το παραμύθι)

Μια άλλη "αξεχαστη" φάρσα ήταν στην τετραήμερη εκδρομή με το σχολείο στην Κερκυρα. Με πότισαν καλά καλά οι κλώσσες (συμμαθητριες :P ), και έτσι όπως ήμουν λίγο σουρομένος, κοιμήθηκα. Και όταν ξύπνησα.... Με είχαν βάψει, είχαν ζωγραφίσει στο πρόσωπο μου καρδούλες, δράκους κλπ και μου είχαν βάλει οδοντόκρεμα στα αυτιά και τα μάτια μου (και ολα αυτα μεσα σε 1 ωρα)!!!!!!!

Άτιμα θήλαια!


:angelnot: :angelnot:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Εγώ σε ένα συμφοιτητή στο γραφείο του έλεγα για καμια βδομάδα "θα σου φορμάρω το pc και θα σου βαλω linux"..
μετά άφησα ενα live cd στο cd-rom :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Εγώ σε ένα συμφοιτητή στο γραφείο του έλεγα για καμια βδομάδα "θα σου φορμάρω το pc και θα σου βαλω linux"..
μετά άφησα ενα live cd στο cd-rom :P

Προφανώς επειδή είμαι άσχετη, αλλά δεν κατλάβα ποια ήταν η πλακα.
Τα linux τα ξέρω, με το μετά μπερδεύτηκα.. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Βασικά και εγώ αυτό ΕΛΠΙΖΩ γιατί αν δεν την κατάλαβαν και αντέδρασαν έτσι τότε shit! (Παρόλα αυτά ήταν πολύ πειστική!! Εγώ θα το έχαβα το παραμύθι)

Μια άλλη "αξεχαστη" φάρσα ήταν στην τετραήμερη εκδρομή με το σχολείο στην Κερκυρα. Με πότισαν καλά καλά οι κλώσσες (συμμαθητριες :P ), και έτσι όπως ήμουν λίγο σουρομένος, κοιμήθηκα. Και όταν ξύπνησα.... Με είχαν βάψει, είχαν ζωγραφίσει στο πρόσωπο μου καρδούλες, δράκους κλπ και μου είχαν βάλει οδοντόκρεμα στα αυτιά και τα μάτια μου (και ολα αυτα μεσα σε 1 ωρα)!!!!!!!

Άτιμα θήλαια!
Πίστεψέμε δεν χρειάστηκαν ούτε 7 λεπτά για να σε κάνουν έτσι και όχι μια ώρα που λες.
Ήσουν καλός που κοιμόσουν. Όταν κάναμε κάτι παρόμοιο σε φίλη μας δεν κοιμόταν με την καμία και επειδή γενικά ήμουν το ''άτακτο'' σε σχέση με τις άλλες και φοβόταν μη της κάνω τπτ κάθε φορά που κοιτούσαμε αν κοιμήθηκε ούρλιαζε, κι ας μην φαινόμουν, ''ΣΟΦΗ ΑΣΤΟΔΙΑΟΛΟ ΣΕ ΒΛΕΠΩ" (ναι εγώ είμαι η σόφη). Ε εφόσον κοιμήθηκε με τα χίλια ζόρια της κάναμε κάτι μουστάκια, μαύρα μάτια της γράψαμε κάτι λίγα πίσω στην πλάτη ώστε να μη τα βλέπει, τις χύναμε ελάχιστο σιρόπι σοκολάτας στα χείλη ώστε να γλύφετε, ε και απλά την άλλη μέρα δεν μας μιλούσε. :P
Τώρα την ίδια σε μια άλλη εκδρομή οσάν ξεραμένη από το ποτό που δεν άντεχε την σύραμε μαζί με το κρεβάτι στο μπαλκόνι ενός άλλου δωματίου και λίγο ψιλοχάθηκε όταν ξύπνησε.
Ε τώρα στην φοιτητική ζωή κάτι με κουδούνια, κάτι με φαντάρους προσποιούμενες τις πρωτοετείς παρθένες και κάτι με θέατρα τσακωμών βογγητών και δεν ξέρω τι άλλο, σε ώρες μετά τις 3 σε δρόμους της πόλης ε δεν αναλύονται και πολύ :P (έχουμε και μια εικόνα να διατηρήσουμε).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Προφανώς επειδή είμαι άσχετη, αλλά δεν κατλάβα ποια ήταν η πλακα.
Τα linux τα ξέρω, με το μετά μπερδεύτηκα.. :redface:

Έχεις δίκιο, παράλειψη.
Με το live cd του linux μέσα στο drive (και τις αντίστοιχες ρυθμίσεις του bios αφημένες στη μοίρα τους) ο υπολογιστής όταν ξεκίνησε αντί να αναζητήσει τα windows που είχε ο σκληρός, bootαρε απο το cd και ξεκίνησε σε περιβάλλον linux. Τη συνέχεια δεν χρειάζεται να την αναλύσω, αλλά εμπεριείχε τη φράση "μου το φόρμαρε ο π@*&@ς" :P

10 λεπτά μετά ενα reboot επανέφερε τα πάντα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Ααα τώρα κατάλαβα.. Καλό, μπράβο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Ξεκίνησα αυτό το θέμα για να γράψουμε όλοι τις εμπειρίες μας, από πλάκες (φάρσες) που έχουμε κάνει σε άλλα άτομα, να γράψουμε τις αντιδράσεις τους, πως νιώσαμε, αν το ευχαριστηθήκαμε και κυρίως τι μας ώθησε να κάνουμε πλάκα σε ένα συγκεκριμένο άτομο.
Για παράδειγμα, επρόκειτο για μια συνηθισμένη πλάκα από αυτές που κάνουμε στο σχολείο ή θέλαμε να δώσουμε ένα μάθημα σε έναν άνθρωπο?
Ξεκινάω γράφοντας τη δική μου φάρσα την οποία έκανα στην Γ’ λυκείου.

Στο λύκειο λοιπόν ήμουν τριτοδεσμήτισα. Η φιλόλογός μας, ήταν ολίγον λεσβία. :redface: Έκανε δηλαδή το εξής. Έβαζε όλα τα κορίτσια να κάθονται στην έδρα, γύρω της (φανταστείτε δηλαδή αυτή στην κανονική καρέκλα της έδρας και εμάς 10 κορίτσια, γύρω γύρω της) και τα αγόρια στα κανονικά θρανία, όσο πιο μακριά γινόταν, στους οποίους δεν έδινε και καμία σημασία. Αυτή λοιπόν κάθε τόσο, μας ζήταγε να δει τα σουτιέν μας (έβλεπε δηλαδή το τιραντάκι από το σουτιέν, και έλεγε «Αχ τι ωραίο που είναι, να το δω ολόκληρο!») και αν της έφερνες αντιρρήσεις, σου βαζε 16-17, αντί για 19-20 που θα πρεπε να μας βάζει. :mad: Επίσης ήταν μια σπαστικιά γεροντοκόρη, η οποία όλη μέρα μας έπρηζε για τις κατακτήσεις της, για άντρες που την παρακαλούσαν να τους δώσει σημασία, αλλά εκείνη αρνείτο κτλ. Και φυσικά έλεγε ψέματα για την ηλικία της. Δηλαδή ήταν στα 50 και μας έλεγε ότι ήταν 32. :D


Ε έκανε αυτό με το σουτιέν, μία φορά μου είπε να της το δείξω, τσαντίστηκα, δεν το έδειξα, και στον έλεγχο μου βαλε 17. Εγώ ήμουν του 20 όμως.

Ε γυρνώντας σπίτι και έχοντας αγανακτήσει από τη συμπεριφορά της, είδα μια κολώνα που είχε ένα κηδειόχαρτο. Το ξεκόλλησα, έσβησα το όνομα της μακαρίτισσας, έγραψα της καθηγήτριας, άλλαξα και την ηλικία και το έκανα 85, οπότε έγραφε «Κηδεύομεν σήμερα τη λατρευτή μας….., ετών 85» μπλα μπλα μπλα.. και από κάτω έβαλα «Οι αγαπημένοι της σεξουαλικά παρενοχλημένοι μαθητές». Ε το έβγαλα πολλές φωτοτυπίες, το κόλλησα παντού στο σχολείο (νύχτα έγινε αυτό) και την άλλη μέρα κάλεσα το 166 και τους είπα ότι μια καθηγήτριά μας έπαθε έμφραγμα δεν είναι καλά και να ρθουν να την πάρουν. Ε όντως ήρθαν, την βρήκαν στην τάξη μας, χτύπησαν την πόρτα και της είπαν πως ήρθαν να την πάρουν.
Παιδιά η αντίδρασή της δεν υπήρχε. Μόνο που δεν τράβηξε τα μαλλιά της από τα νεύρα της. Το χειρότερο ήταν μετά που ξέφυγε από το σοκ, που κατέβηκε κάτω και βρήκε σε όλους τους τοίχους το κηδειόχαρτό της.
Μέχρι και αστυνομία είχε έρθει σχολείο, αλλά μέχρι και σήμερα, ποτέ κανείς δεν έμαθε ποιος το χε κάνει… :whistle::whistle::whistle:
τώρα φαίνεται θα το μάθουν πολοίιι..! :whistle::whistle::whistle: (ε όλο και κάποιος από τα παλιά θα μπει στο forum... :P:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
τώρα φαίνεται θα το μάθουν πολοίιι..! :whistle::whistle::whistle: (ε όλο και κάποιος από τα παλιά θα μπει στο forum... :P:P)

Ναι το σκέφτηκα κι εγώ, αλλά αφενός έχουν περάσει πολλά χρόνια, αφετέρου αντιλαμβάνεσαι πως το Gilda δεν είναι το πραγματικό μου όνομα.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alitaki17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η alitaki17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 175 μηνύματα.
μμμμμ....για να θυμηθω....λοιπον πρεπει να ημουν τριτη γυμνασιου..ναι....ειχα ενα μαθηματικο ολα τα λεφτα...πολυ γελιο με τον τυπο....στον κοσμο του τελειως...χαχα....οταν ηθελε να βγαλει καποιον απο την ταξη ελεγε εσυ εσυ....εξ-εξ-εξ-εξω....δειχνοντας τον και κανοντας στροφες γυρω απο τον εαυτο του....χαχαχα....φανταστειτε λιγο την σκηνη....ομως ημουν η μονη που εκανε τοτε μαθημα...κανεις δεν προσεχε...και εγω ημουν πολυ καλη μαθητρια....ομως ..την εκανα και εγω την πλακιτσα μου....μια μερα που λετε...πηγα και εβαλα στην καρεκλα κιτρινη τεμπερα...εε και εκατσε και ?...τ παντελονι του απο μπλε εγινε σαν την μπανανα.....κιτρινη.....το καλυτερο δεν το ειχε παρει χαμπαρι και κυκλοφορουσε σε ολο το προαυλιο με μια κιτρινη σημαδουρα πισω...χαχαχαχα....οκ...μπορει να μην ηταν και τρελη φαρσα αλλα εμεις το καταευχαριστηθηκαμε...:)...:D:D:clapup:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Michalis_94

Νεοφερμένος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Είχα κατουρήσει στο στόμα ενός παιδιού που κοιμόταν με ανοιχτό το στόμα,και το πρωί που ξύπνησε μου
είπε οτι ένιωθε μια αλκαλική γεύση στο στόμα του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Θυμάμαι μια φορά, ο αδελφός μου έπαιρνε τηλέφωνο σε μια εκπομπή, σε ένα τηλεπαιχνίδι ουσιαστικά, σε ένα πολύ πολύ μικρό κανάλι, που σχεδόν κανείς δεν έβλεπε. Νομίζω ούτε που υπάρχει πια το κανάλι αυτό. Ε επειδή δεν το έβλεπε κανείς, ήταν πολύ εύκολο να παίξεις, και τότε δεν υπήρχαν οι αριθμοί αυξημένης χρέωσης. Έπαιρνε λοιπόν ο αδελφός μου και τη μία μίλαγε σαν μογγολάκι, την άλλη σαν Κύπριος κτλ. Ε το πήρε χαμπάρι ο παρουσιαστής και άρχισε να φωνάζει "Να μην ξαναπάρετε ποτέ, ποτέ ακούτε, βουτυρομπεμπέδες!!"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

alitaki17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η alitaki17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 175 μηνύματα.
ωραια πλακα εκανε ο αδερφος σου...φανταζομαι τα νευρα του παρουσιαστη οταν το καταλαβε...και αυτο το φωναξε στον αερα?....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Ναι ναι φυσικά στον αέρα. Θυμάμαι τον αδελφο μου γελούσε τόσο πολύ, που είχε κοκκινήσει απίστευτα και νόμιζα ότι είχε πάθει κάτι.

Ένα άλλο που χε κάνει ένας φίλος στη γυναίκα του ήταν το εξής:

Έβαψε με κόκκινο μελάνι το πουκάμισό του στο σημειο της καδιάς, και έπεσε στο πάτωμα με τα μάτια ανοιχτά (αυτό το τρομαχτικό ανοιχτό, το γουρλωμένο). Και μετά φώναξε τη γυναίκα του. Ε έτρεξε η γυναίκα του, τον είδε κάτω και πήρε να πάθει καρδιακή προσβολή. Οταν κατάλαβε ότι της έκανε πλάκα, του δωσε ένα χαστούκι.

Αυτό ήταν κάπως παρατραβηγμένο.

Καλά αυτά τα παιδια έχουν κάνει απίστευτες πλάκες, απίστευτες όμως. Πρέπει να τις γράψω κάποια στιγμή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
    • *
  • Φορτώνει...
Top