Aποτυχημένες αγορές! (Κλαίω τα λεφτά μου thread...)

paul95

Δραστήριο μέλος

Ο paul95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χειρούργος και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.
Μία μάλλινη μπλούζα χειμωνιάτικη με κουκούλα, ριγέ κρεμ και γκρι ποντικί. Απορώ πώς την αγόρασα. Τσιμπάει πάρα πολύ κιόλας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Περυσι πηρα ενα δερματινο το οποιο το φορεσα 2-3 φορες και δεν προκειται να το ξαναφορεσω,ηταν και ακριβο ρε γαμωτο...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Ενα κουτι τριγωνα πανοραματος που τα ξεχασα στο λεωφορειο:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Πριν 2 περίπου μήνες, αγόρασα ένα DVD player γύρω στα 50 ευρώ, και παρατήρησα ότι όταν φθάνει στα μισά η ταινία κολλάει.
Πήρα τηλέφωνο εκεί που το αγόρασα, και μου είπαν να το φέρω με ολόκληρη τη συσκευασία μαζί με το κουτί για να μου δώσουν ένα άλλο.
Επειδή όμως το κουτί το πέταξα, μου απάντησαν ότι δυστυχώς δεν γίνεται, και ......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Brynja

Νεοφερμένος

Η Brynja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
κινητο nokia...αυτο τα λεει ολα διοτι καταλαβα αργα οτι ηθελα λογισμικο android!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Monte Cristo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,336 μηνύματα.
Μια (κατά τα άλλα ωραία) ζώνη όχι με τρύπες αλλά από αυτές που μοιάζουν με τις στρατιωτικές. Μεταλλική η πόρπη, υφασμάτινο του λουρί, ε δεν λέει να κρατήσει με τίποτα. Γλυστράει και όλο λύνεται. Μπας και οι καινούργιες μοδάτες ζώνες είναι διακοσμητικές; χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Εκείνο το υπεέροχο se C510 που την δευτερη φορα το ξαναγορασα επειδη χαλασε το αλλο αλλα το καινουριο μοντελο κολλουσε το λογισμικο του και πηγαινε σαν χελωνα. . ΤΡΑΓΙΚΟ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emile

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Emile αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Το λάπτοπ από το οποίο γράφω, ένα HP ENVY 17-2290NR. Το πήρα για να παίζω παιχνίδια (κάτι που κάνει το PC να ζεσταίνεται) και αργά ανακάλυψα πως αυτοί που δουλεύουν στην HP δεν έχουν ιδέα από θερμοδυναμική, διότι το λάπτοπ υπερθερμαίνεται και έτσι αντί για λάπτοπ ανακάλυψα πως αγόρασα τοστιέρα.

Το ωραίο είναι πως το πλήρωσα 1579$ (1250€) από λεφτά που μάζευα χρόνια ολόκληρα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
... αργά ανακάλυψα πως αυτοί που δουλεύουν στην HP δεν έχουν ιδέα από θερμοδυναμική, διότι το λάπτοπ υπερθερμαίνεται και έτσι αντί για λάπτοπ ανακάλυψα πως αγόρασα τοστιέρα......

:hehe::hehe:
Air condition στο ζεστο ειναι, μην κανεις το λαθος να το ακουμπησεις στα ποδια... εγκαυμα 3ου βαθμου εγγυημενα:P
Μη μιλησω για το θορυβο που κανει, το πληντηριο μας ειναι αθορυβο μπροστα στο λαπτοπ

Αλλη αποτυχημενη αγορα: η συνδεση conn x, εχε χαρη που ληγει οπου να ναι:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Brynja

Νεοφερμένος

Η Brynja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
α και η συνδεση wind που κοβεται το ασυρματο συνεχεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Monte Cristo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,336 μηνύματα.
Εκείνο το υπεέροχο se C510 που την δευτερη φορα το ξαναγορασα επειδη χαλασε το αλλο αλλα το καινουριο μοντελο κολλουσε το λογισμικο του και πηγαινε σαν χελωνα. . ΤΡΑΓΙΚΟ

Δεν το θεωρώ αποτυχία αυτό, γιατί για αυτό υπάρχει η εγγύηση. Θα μπορούσες να κάνεις κάτι περισσότερο σε αυτή την περίπτωση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ξανθη Κυπραιου

Νεοφερμένος

Η Ξανθη Κυπραιου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Το ρολόι που μου έκανε δώρο στους αρραβώνες γιατί δούλεψε συνολικά γύρω στις 10 μέρες.....

Τα λεφτά του τα κλαίω γιατί εγώ έφαγα στο στρίμωγμα να πληρώσουμε τα δανεικά....

Τι τα θες μάγκα μου τα δώρα αφού δεν έχεις μία?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Πήρα μια τσάντα Longchamp και έσκασα 650€.
Στο κατάστημα φαινόταν φοβερή.
Όταν τη χρησιμοποίησα, διαπίστωσα ότι δεν είχε πάτο, και έτσι αν δεν είναι παραγεμισμένη, φαίνεται χάλια.
Οπότε με πιάνει η μέση μου, επειδή την γεμίζω!

Αν γύρναγα το χρόνο πίσω θα δεν θα την αγόραζα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Πήρα μια τσάντα Longchamp και έσκασα 650€.
.
Mπορούσες να αγοράσεις iphone ή ipad με αυτά τα λεφτά :hmm: ή τσάντα δεν έχει πλάκα και δεν παίζεται απλά την γεμίζεις, την αδειάζεις και την βλέπεις μέχρι να χαλάσει και να πάρεις άλλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Mπορούσες να αγοράσεις iphone ή ipad με αυτά τα λεφτά :hmm: ή τσάντα δεν έχει πλάκα και δεν παίζεται απλά την γεμίζεις, την αδειάζεις και την βλέπεις μέχρι να χαλάσει και να πάρεις άλλη.

Κι αν έχεις ήδη iphone και ipad?
Άσε που μια γυναίκα δεν αξιολογεί τα αντικείμενα ως προς την χρησιμότητά τους.. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νεογέννητος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νεογέννητος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 848 μηνύματα.
Samsung Omnia II, μόλις το απέκτησα περιέπεσα σε δεινή οικονομική θέση με αποτέλεσμα να μην μπορώ να το αποπληρώσω και στη μέση των δόσεων το παρέδωσα πίσω. Το βιβλίο με τη θεωρία του Μαρξ, κόντεψα να βάλω το μυαλό μου στον αποχυμωτή. Το ποδήλατό μου, το οποίο δεν έχει διανύσει συνολικά ούτε 10 χιλιόμετρα, γιατί αργότερα κατάλαβα ότι έχω κλίση προς την κολύμβηση. Και πολλά άλλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Τι μασιά για τα μαλλιά μου, τσάμπα τα λεφτά, σκέτη αποτυχία, ντιπ δουλεία δεν κάνει!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Τι μασιά για τα μαλλιά μου, τσάμπα τα λεφτά, σκέτη αποτυχία, ντιπ δουλεία δεν κάνει!!!!

Τί είναι η μασιά για τα μαλλιά? Κάτι σαν τοστιέρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
οι διακοπές που πήγα τώρα στη Χαλκιδική:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Τί είναι η μασιά για τα μαλλιά? Κάτι σαν τοστιέρα?

Είναι για να στα κάνει ίσια... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top