Αν γυρίζατε το χρόνο πίσω τι θα αλλάζατε;

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Πολλές ανοησίες, πολλές παραλήψεις, πολλά λάθη.
Αν μπορούσα να πήγαινα πίσω και να τα άλλαζα, ίσως η ζωή μου να ήταν σήμερα διαφορετική, μπορεί όμως και όχι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,988 μηνύματα.
Αν είχαμε τη δυνατότητα να γυρίζουμε το χρόνο πίσω και να αναιρούσαμε αποφάσεις μας, οι αποφάσεις δε θα είχαν πια μεγάλη ισχύ και βαρύτητα. Είμαι άνθρωπος που πιστεύω πολύ στη μοίρα και τις "συμπτώσεις" και συγκοιρίες. Θεωρώ οτι τίποτα δε γίνεται τυχαία και κάτι που δείχνει σαν σύμπτωση και μικρής σημασίας μπορεί να επηρεάσει τη ζωή μας. Έχω κάνει λάθη αλλά δεν πιστεύω οτι το να πάω πίσω και να τα "ξε-κάνω" θα έχει κάποιο καλό αποτέλεσμα, γιατί αυτή που είμαι σήμερα με έχουν κάνει τα λάθη αυτά και τα σωστά - έτσι κι αλλιώς όλα υποκειμενικά είναι.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
Αν μπορουσα να παω πισω στο παρελθον (αλλα και να επιστρεψω στο παρον μετα....!!!) θα το εκανα μονο και μονο για να γνωρισω καλυτερα εναν ανθρωπο που ΠΟΛΥ εκτιμω!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Αν μπορούσα να γυρίσω το χρόνο πίσω, θα διάλεγα μία συγκεκριμένη χρονιά και θα την αφιέρωνα σε κάτι διαφορετικό, θα χα πάρει άλλη απόφαση, και ναι, πιστεύω πως η ζωή μου θα ήταν διαφορετική..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ξανθη Κυπραιου

Νεοφερμένος

Η Ξανθη Κυπραιου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Αν είχαμε αυτή τη δυνατότητα, θα το θεωρούσατε σωστό να αναιρούσαμε ή να αλλάζαμε κάποιες ενέργειες ή καταστάσεις; Και κατά πόσον θεωρείτε ότι θα είχε πιθανώς και αρνητικές συνέπειες στη μετέπειτα ζωή μας;

Ευτυχώς δεν την έχουμε!!! Θα ήταν τρομερό να σκέφτεσαι: Αν γυριζα το χρόνο και έβγαζα από τη ζωή μου αυτό το άτομο δεν θα είχα σήμερα στη ζωή μου το άλλο άτομο..........κλπ.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
Δε γυρνάει όμως όσα μακάρι κι αν πούμε ε;.. χμ!
ίσως να ναι και πιο σωστό έτσι γιατί μας αφήνει τα μαθήματά του με αυτόν τον τρόπο έτσι ώστε να μην ξανακάνουμε τα ίδια λάθη... άλλωστε ποτέ δεν μπορείς να ξέρεις πως θα σου βγει η κάθε επιλογή.
Θα μπορούσα να σκεφτώ πολλά που θα άλλαζα... Σίγουρα θα αξιοποιούσα καλύτερα το χρόνο μου.Τώρα μου έρχεται στο μυαλό ότι θα απαντούσα σε ένα μήνυμα που δεν απάντησα.. τι θα χε γίνει άραγε...; :hmm: :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Η rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 700 μηνύματα.
Σ εκεινη τη μερα και μονο.6η Μαιου 2001.
Θα ειχαμε αποφυγει πολυ πονο,θυμο,δακρυα και γενικα ασχημα συναισθηματα και πραξεις,αν αλλαζε αυτο που συνεβη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Τίποτα. Ειλικρινά.
Μπορεί όταν έχω νεύρα ή δεν είμαι καλά να το σκέφτομαι και να το εύχομαι πολλές φορές, αλλά δε θα ήθελα να αλλάξω τίποτα. Δε θα' χε νόημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giosx

Δραστήριο μέλος

Ο Γοργίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χειρούργος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 652 μηνύματα.
Οι παλιοί λέγαν: Στερνή μου γνώση να σε είχα πρώτα!! Σοφότατο...
Κι επειδή είμαστε το αποτέλεσμα των επιλογών αλλά και των παραλήψεών μας, χωρίς χρονοταξίδια δεν αλλάζει τίποτε...
Επομένως μέχρι να μπορούμε τα χρονοταξίδια, ας προσέχουμε τις επιλογές αλλά και τις παραλήψεις μας.
Επομένως είναι πάντα επίκαιρος, ο Επίκουρος με το "ΛΆΘΕ ΒΙΏΣΑΣ".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Οι παλιοί λέγαν: Στερνή μου γνώση να σε είχα πρώτα!! Σοφότατο...



στερνή μου βρώση να σε είχα κότα.

στερνή μου πτώση να σε είχα dota.

:redface::redface::redface:

μακάρι να μπορούσα να γυρίσω το χρόνο πίσω..
βούρλα παπαχρήστου μη μασάς για το σχόλιο στο τουίτερ.
Είμαστε μαζί σου.

Καλύτερα να πηδάς παρά να μιλάς.
Μακάρι να μπορούσες να γυρίσεις το χρόνο πίσω.
:/::/::/::/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,849 μηνύματα.
βούρλα παπαχρήστου μη μασάς για το σχόλιο στο τουίτερ.
Είμαστε μαζί σου.

όχι ρε συ την αποκλείσανε από τους Ολυμπιακούς. :/:
ποιος; ο πουστοκούβελος και η παρέα του...
αφού ζήτησε συγνώμη το κορίτσι
σκατουποκριτές :mad:
αυτοί που διαλύσανε την Ελλάδα
μας παριστάνουν τους ηθικοδιδάσκαλους
ντροπή ρε! :devil:

βούλα σ' αγαπάμε!
μπα όχι το παίρνω πίσω
όλο repeat στον κασιδιάρη ε;
χαμούρα.... :P

υ/γ: σοβαρά τώρα δεν συμφωνώ με τον αποκλεισμό της κι ας είναι χρυσή αυγή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giosx

Δραστήριο μέλος

Ο Γοργίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χειρούργος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 652 μηνύματα.
masturbation goes cloud :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
βούλα σ' αγαπάμε!
μπα όχι το παίρνω πίσω
όλο repeat στον κασιδιάρη ε;
χαμούρα.... :P

υ/γ: σοβαρά τώρα δεν συμφωνώ με τον αποκλεισμό της κι ας είναι χρυσή αυγή

ε όχι και repeat :P
retweet ντε(αν και είναι ίδια η σημασία προφανώς)

ούτε εγώ συμφωνώ με τον αποκλεισμό
Πώς και δεν άνοιξαν θέμα εδώ; :worry:
Δε το μάθανε ή απλά όλοι έχουν τουίτερ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αχ και μην αρχίσετε τα κλασσικά ''τίποτα. τα λάθη με έκαναν αυτό που είμαι'' :P
Όλοι θέλετε για κάποιο λόγο να γυρίσετε το χρόνο πίσω.
Για συναισθηματικούς,επαγγελματικούς και άλλους λόγους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cosa Nostra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cosa Nostra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Κοπανάκι (Μεσσηνία). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Θα ήθελα να είχα αξιολογήσει καλύτερα καποιους ανθρωπους που πέρασαν καποια στιγμη απο τη ζωή μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
θα ηθελα να ειχα γνωρισει καποιους ανθρωπους νωριτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα έπερνα το πειρατικό καράβι πλειμομπιλ αντί για το κάστρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
Θα έπερνα το πειρατικό καράβι πλειμομπιλ αντί για το κάστρο.
λειτουργει καταλυτικα ακομα και τωρα αυτη σου η αποφαση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top