Οι γυναίκες θέλουν να εξουσιάζουν τους άνδρες...

eyeshine

Νεοφερμένος

Ο eyeshine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
ή μάλλον να νομίζουν ότι εξουσιάζουν τους άνδρες.
Σχολιάστε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Λίγες είναι αυτές (και συνήθως ελαχιστότατα χαζές) που θα ''νομίζουν'' πως τον εξουσιάζουν ενώ κάτι τέτοιο δεν θα συμβαίνει.
Πραγματικά αν θέλει κάποια να σας εξουσιάσει θα το κάνει και με το παραπάνω. Κι αν εσύ ξεγελάς τον εαυτό σου πως η κοπελιά σου δεν το έχει καταφέρει τότε όπως σωστά το έθεσα, απλώς τον ξεγελάς.
Είναι γελοίο ξέρεις αγαπητέ (που δεν σε ξέρω κιόλας) eyeshine πόσο εύκολο είναι να βρει η γυναίκα ''το λουρί σου''.

σήμερα είμαι σκληρή:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Λέκτορας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Θελουν να εξουσιαζουν τους ανδρες,διοτι τοσα χρονια οι ανδρες εξουσιαζαν αυτες :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεφ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Λίγες είναι αυτές που θα ''νομίζουν'' πως τον εξουσιάζουν ενώ κάτι τέτοιο δεν θα συμβαίνει.
Πραγματικά αν θέλει κάποια να σας εξουσιάσει θα το κάνει και με το παραπάνω. Κι αν εσύ ξεγελάς τον εαυτό σου πως η κοπελιά δεν το έχει καταφέρει τότε όπως σωστά το έθεσα, απλώς τον ξεγελάς.
Είναι γελοίο ξέρεις αγαπητέ (που δεν σε ξέρω κιόλας) eyeshine πόσο εύκολο είναι να βρει η γυναίκα ''το λουρί σου''.

σήμερα είμαι σκληρή

Συμφωνώ. Πως λέει το τραγούδι "μια γυναίκα σε πάει με δυο κόλπα παλιά, με λυγμούς και φιλιά;"
Και να προσθέσω και το χιλιοαποδεδειγμένο σοφό ρητό "η καρδιά του άντρα περνάει από το στομάχι" :P
Δεν είναι κακό αν το καλοσκεφτείς, όταν ο ένας "εξουσιάζει" τον άλλον (σε μία σχέση) για τα καθημερινά και χαζά πράγματα, που στην ουσία δεν έχουν και τόσο μεγάλο βάρος.

Απεναντίας, σε μία σχέση νομίζω που υπάρχει σωστή επικοινωνία και αλληλοσεβασμός, την εξουσία την μοιράζονται οι δύο.

Ε τώρα αν θα φάνε φασολάκια την τετάρτη ή μακαρόνια είναι άλλο θέμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyeshine

Νεοφερμένος

Ο eyeshine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Συμφωνώ. Πως λέει το τραγούδι "μια γυναίκα σε πάει με δυο κόλπα παλιά, με λυγμούς και φιλιά;"
Και να προσθέσω και το χιλιοαποδεδειγμένο σοφό ρητό "η καρδιά του άντρα περνάει από το στομάχι" :P
Δεν είναι κακό αν το καλοσκεφτείς, όταν ο ένας "εξουσιάζει" τον άλλον (σε μία σχέση) για τα καθημερινά και χαζά πράγματα, που στην ουσία δεν έχουν και τόσο μεγάλο βάρος.

Απεναντίας, σε μία σχέση νομίζω που υπάρχει σωστή επικοινωνία και αλληλοσεβασμός, την εξουσία την μοιράζονται οι δύο.

Ε τώρα αν θα φάνε φασολάκια την τετάρτη ή μακαρόνια είναι άλλο θέμα :P

Εγώ αυτό που θέλω να πώ είναι ότι ανεξάρτητα άν είναι μοιρασμένες οι δουλειές του σπιτιού, οι γυναίκες θέλουν να νομίζουν ότι έχουν τον έλεγχο.Το εξουσιάζουν ίσως φαίνεται υπερβολικό, αλλά ισχύει και αυτό. Τώρα οι γυναίκες ξέρω ότι δεν θα το παραδεχθούν αλλά έτσι είναι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όχι.
Εκτός κι αν είναι αρχηγοί σε καμιά υπηρεσία ,διεθύντριες κτλ και δίνουν εντολές σε άντρες. Νομίζω εκεί την καταβρίσκουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyeshine

Νεοφερμένος

Ο eyeshine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Λίγες είναι αυτές (και συνήθως ελαχιστότατα χαζές) που θα ''νομίζουν'' πως τον εξουσιάζουν ενώ κάτι τέτοιο δεν θα συμβαίνει.
Πραγματικά αν θέλει κάποια να σας εξουσιάσει θα το κάνει και με το παραπάνω. Κι αν εσύ ξεγελάς τον εαυτό σου πως η κοπελιά σου δεν το έχει καταφέρει τότε όπως σωστά το έθεσα, απλώς τον ξεγελάς.
Είναι γελοίο ξέρεις αγαπητέ (που δεν σε ξέρω κιόλας) eyeshine πόσο εύκολο είναι να βρει η γυναίκα ''το λουρί σου''.

σήμερα είμαι σκληρή:P

αυτό εννοώ καλή μου.Είδες το παραδέχεσαι και μόνη σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

just smile!

Δραστήριο μέλος

Η just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μακροχώρι (Καστοριά). Έχει γράψει 442 μηνύματα.
Βασικα νομιζω πως το όλο θέμα του ισχυρου φυλου ή της εξουσιας-όπω λες-του ενος φυλου στο αλλο πηγαζει απο την καταπιεση τον ρατσισμο και να το πω σταρατα το''πεταγμα στα σκουπιδια σ;αν στιμμενη λεμονοκουπα''.Οι γυναικες ποτε δεν εξουσιασαν και ποτε δεν θα εξουσιασουν τον κοσμο.Ούτε όμως και οι ανδρρες.απλα πρεπει να καταλαβουν οτι καποιες γυναικες ειναι θυματα και καποιοι ανδρες ειναι θυματα.ποτε δε θα ναι μονο ανδρες η μονο γυναικες τα θυματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyeshine

Νεοφερμένος

Ο eyeshine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Εγώ πάντως, με όσες γυναίκες τα είχα και καταλάβαν ότι δεν μπορούν να με βάλουν στο βρακί τους, την έκαναν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cosa Nostra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cosa Nostra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Κοπανάκι (Μεσσηνία). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Εγω νομιζω οτι δεν προκειτε να βρουμε ακρη με το ερωτημα του θεματοθετη....διοτι το πρισμα εχει πολλες πλευρες...
Δηλαδη αλλες γυναικες θελουν να εξουσιαζουν,αλλες θελουν να εξουσιαζουν αναλογα με τη περιπτωση...και αλλες θελουν να εχει
την εξουσια αποκλειστικα ο ανδρας...
Και επειδη ειναι και καλοκαιρακι...αντι να βασανιζουμε τον εγκεφαλο μας με τετοια θεματα...λεω να πιουμε το ριξουμε στα
μπυρονια...:beer:....Σαλουτε !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@nn@

Νεοφερμένος

Η @nn@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Ναι θέλουμε να εξουσιάζουν οπως και καθε άνθρωπος. 'Ασχετα όμως αν είναι γυναίκα ή άντρας εξουσιάζει πάντα ο πιο δυναμικός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iratus

Δραστήριο μέλος

Ο Iratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 418 μηνύματα.
0 κάθε άνθρωπος προσπαθεί να εξουσιάσει.Εγώ προσωπικά στη σχέση μου έχω τόση εξουσία όση και η κοπέλα μου,αν και στην αρχή έκανα το λάθος να προσπαθώ να της επιβάλλομαι,ευτυχώς το κατάλαβα και το σταμάτησα νωρίς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
0 κάθε άνθρωπος προσπαθεί να εξουσιάσει.Εγώ προσωπικά στη σχέση μου έχω τόση εξουσία όση και η κοπέλα μου,αν και στην αρχή έκανα το λάθος να προσπαθώ να της επιβάλλομαι,ευτυχώς το κατάλαβα και το σταμάτησα νωρίς.

Σεβασμος πανω απ'ολα :)

μια απορια..γιατι εβαλες μηδεν στην αρχη;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

just smile!

Δραστήριο μέλος

Η just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μακροχώρι (Καστοριά). Έχει γράψει 442 μηνύματα.
eyeshine ισως δεν εχεις γνωρισει την καταλληλη γυναικα

φρι το μηδεν ειναι κοντα στο ομικρον και μπερδευθηκε ο ανθρωπος:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iratus

Δραστήριο μέλος

Ο Iratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Σεβασμος πανω απ'ολα :)

μια απορια..γιατι εβαλες μηδεν στην αρχη;:hmm:

Είναι λίγο πάνω από το Ο και τα μπέρδεψα.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyeshine

Νεοφερμένος

Ο eyeshine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
eyeshine ισως δεν εχεις γνωρισει την καταλληλη γυναικα

φρι το μηδεν ειναι κοντα στο ομικρον και μπερδευθηκε ο ανθρωπος:)

Δεν είναι θέμα καταλληλότητας, είναι θέμα της φύσης της γυναίκας.Από τότε που υποτίθεται πήρε μια θέση μέσα στην κοινωνία
οι κοινωνίες χαλάσαν.Γιατί ή θα σε κάνει σκυλάκι του καναπέ ή θα είναι αμαζόνα.Μέση λύση δεν υπάρχει.Κυκλοφορώ μέσα στην κοινωνία και βλέπω τους άντρες που τους έχουν περάσει χειροπέδες τα θηλυκά.Σου κάνουν και ένα παιδί και μετά τέλος ο ανδρισμός.Γι' αυτό πάμε όπως πάμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αν πέφτετε με νάζια σημαίνει ότι σας εξουσιάζουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyeshine

Νεοφερμένος

Ο eyeshine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Αν πέφτετε με νάζια σημαίνει ότι σας εξουσιάζουμε?

Όταν ο άλλος, ο οποιοσδήποτε άλλος γίνεται σκυλάκι του καναπέ, ναί είναι εξουσιασμός πάνω στον ανδρισμό και την φύση του άνδρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
Αν είναι δυνατόν!!!!!!! Τι σεξιστικές, σεπερατιστικές μαλακίες ακούω νυχτιάτικα!!!!!!!!! :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν σε κόβω για πολύ φίλο της ισότητας εσένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top