Τι δεν θα θέλατε από τον άλλο/η στο πρώτο ραντεβού

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Για την πρώην που τον πλήγωσε και πόσο απογοητευμένος είναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νεογέννητος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νεογέννητος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 848 μηνύματα.
"Ήδη νιώθω ότι εμείς είμαστε πλασμένοι ο ένας για τον άλλον"..................................................................................................................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Σορι που σε εστησα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
" μηπως εισαι ο διακοπτης μου? οταν σε βλεπω αναβω. "
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Σορι που σε εστησα...

Κι άμα τράκαρε με το αυτοκίνητο; :P Θα πρέπει να βρει μια καλή δικαιολογία πάντως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Καραγκιόζης

Νεοφερμένος

Ο Καραγκιόζης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Οποιοδήποτε δείγμα κλαψούρας, κακομοιριάς, κατινιάς, φλυαρίας ή αδιακρισίας στο πρώτο ραντεβού, σημαίνει ότι πολύ απλά δεν θα υπάρξει δεύτερο.

Το ίδιο ισχύει και αν μάθω ότι έχει παιδιά. Αν είναι κάτι που γνωρίζω από πρίν, τότε δεν θα υπάρξει κάν πρώτο ραντεβού.

(Ναι, είμαι 38 ετών "ανώριμος" και δεν θα κάνω ποτέ παιδιά.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Οποιοδήποτε δείγμα κλαψούρας, κακομοιριάς, κατινιάς, φλυαρίας ή αδιακρισίας στο πρώτο ραντεβού, σημαίνει ότι πολύ απλά δεν θα υπάρξει δεύτερο.

Το ίδιο ισχύει και αν μάθω ότι έχει παιδιά. Αν είναι κάτι που γνωρίζω από πρίν, τότε δεν θα υπάρξει κάν πρώτο ραντεβού.

(Ναι, είμαι 38 ετών "ανώριμος" και δεν θα κάνω ποτέ παιδιά.)

Και να μην υπάρξει δείγμα κλαψούρας, κακομοιριάς, κατινιάς, φλυαρίας ή αδιακρισίας στο πρώτο ραντεβού, στο δεύτερο,στο τρίτο,στο τέταρτο,στο 10..κάποια στιγμή θα υπάρξει. Λογικά. Αν η γυναίκα ανήκει στο ανθρώπινο είδος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Για την πρώην που τον πλήγωσε και πόσο απογοητευμένος είναι

"Ήδη νιώθω ότι εμείς είμαστε πλασμένοι ο ένας για τον άλλον"..................................................................................................................

Σορι που σε εστησα...

" μηπως εισαι ο διακοπτης μου? οταν σε βλεπω αναβω. "

Ένα συνδυασμό όλων αυτών των παραπάνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Να σου σου πει καποιος
"Φευγουμε; Νυσταξα"

Φοβερος ενθουσιασμος!!!

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
να κοιτάει αλλού, έστω αδιάφορα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lunatic artista

Νεοφερμένος

Η lunatic artista αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Να φανεί τσιγκούνης,μαμάκιας ή ερμαφρόδιτο.Όλα τ' άλλα παλεύονται.

Είμαι καμμένη,μιλάω βάση εμπειριών.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,839 μηνύματα.
Να φανεί τσιγκούνης,μαμάκιας ή ερμαφρόδιτο.Όλα τ' άλλα παλεύονται.

Είμαι καμμένη,μιλάω βάση εμπειριών.:redface:

Το τσιγκούνης το εννοείς ως σπάγγος Σκρούτζ γενικά ή αν δεν σε κεράσει στο πρώτο ραντεβού τότε γειά σας;

Το ερμαφρόδιτο πως το ορίζεις; Να έχει D στήθος και μούσια ή να συζητάτε για τα μανό όσο χτυπιέστε στο τελευταίο σιντί των Arch Enemy;


Θα επανέλθω αργότερα με την άποψή μου στο θέμα. Έχω κάτι πιάτα να πλύνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Το μαμάκιας όμως δε το σχολίασες. :sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,839 μηνύματα.
Το μαμάκιας όμως δε το σχολίασες. :sly:

Το μαμάκιας δε θέλει ντεφινίσιον Λαούρι! Είναι γνωστή κατακριτέα αρρώστια του μέσου ενήλικου Έλληνα. Εμφανίζεται κυρίως σε όσα οχτάποδα είναι ανίκανα προς σύναψη σοβαρής σχέσης με οποιοδήποτε άλλο άτομο πέρα από τον φανταστικό και καλαναθρεμένο εαυτό τους.

"Εμένα η μάνα μου μαγείρευε έτσι, εμένα η μάνα μου είχε αρχές όχι σαν εσένα, εμένα η μάνα μου έβγαζε κεραυνούς από τα ρουθούνια".

Κι εμείς αγαπήσαμε και αγαπάμε τη μάνα μας, αλλά σε άλλη κλίμακα η μάνα, σε άλλη η γυναίκα. Άλλη η πρωτιά της καθεμιάς. Όποιος τα μπλέξει θα τ ακούει κι απ' τις δυο και όχι αδίκως. Δε θα σου πει ούτε η μάνα σου πως θα λειτουργείς το σπίτι σου, ούτε η γυναίκα σου πως θα μιλάς με το αίμα σου και τους συγγενείς σου. Μιλημένα, εξηγημένα και δίκαια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lunatic artista

Νεοφερμένος

Η lunatic artista αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Το τσιγκούνης το εννοείς ως σπάγγος Σκρούτζ γενικά ή αν δεν σε κεράσει στο πρώτο ραντεβού τότε γειά σας;

Το ερμαφρόδιτο πως το ορίζεις; Να έχει D στήθος και μούσια ή να συζητάτε για τα μανό όσο χτυπιέστε στο τελευταίο σιντί των Arch Enemy;


Θα επανέλθω αργότερα με την άποψή μου στο θέμα. Έχω κάτι πιάτα να πλύνω.

Σπαγγοραμμένος μέχρι αηδίας, σε φάση να ζητάει λεφτά μέχρι και για το ταξί. Το κέρασμα στο πρώτο ραντεβού δε με απασχολεί.
Ερμαφρόδιτο ντε. Δεν ορίζεται, το καταλαβαίνεις. Και κόβεις λάσπη απευθείας. Δε θέλω να μιλάω με τον άλλον για καλλυντικά και κρέμες ημέρας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elise.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η elise. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Δεύτερον δεν παίρνω ποτέ σοβαρά τα πρώτα ραντεβού. Η πραγματική φύση των ανθρώπων αποκαλύπτεται σταδιακά. Πολύ επιφανειακά τα πρώτα ραντεβού. Γελιέστε ότι θα μάθετε την αλήθεια στην αρχή.

Αυτό θα έγραφα, συμφωνώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
Μπορεις να καταλαβεις πολλα για καποιον κρινοντας απο τον τροπο που μιλαει , που συμπεριφερεται και πανω απ ολα απο αυτα που ασχολειται.
Πιστευοντας βεβαια οτι λεει αληθεια.
Συνηθως οταν καποιος ειναι υποκριτης φαινεται στον τροπο σου κοιταει , σε αυτα που λεει και σε αυτα που δε λεει...δεν ειναι και τοσο δυσκολο να καταλαβεις τα βασικα για καποιον...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
"Ααααχ,πήρα χθες ένα μπλουζάκι,όλα τα λεφτά" [μη γελάτε,κυκλοφορούν ανάμεσά μας. :(]

Ιου. Δεν μπορώ τον άλλον να ασχολείται με ρούχα,κρέμες,μακιγιάζ,μαλλί περισσότερο από εμένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Να μου πει πως προτιμάει Νουτέλα από Μερέντα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Ἂν παραγγείλουμε κρασὶ ἢ ποτό, νὰ ζητήσῃ νὰ βάλουν μέσα κόκα-κόλα.

Ῥίχνω Χ χωρὶς δεύτερη κουβέντα...

Καὶ πολλὰ ἀπὸ ὅσα ἀνέφεραν οἱ παραπάνω...

Ξέχασα νὰ ἀναφέρω ὅτι θεωρῶ δεδομένο ἐκ τῶν προτέρων ὅτι στὸ πρῶτο ῥαντεβοῦ θὰ κεράσω καὶ δὲ δέχομαι ἐπ' οὐδενὶ αὐτὴ νὰ ἀρνηθῇ. Ἐπ' οὐδενὶ ὅμως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top