Τι δεν θα θέλατε από τον άλλο/η στο πρώτο ραντεβού

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.


Ξέχασα νὰ ἀναφέρω ὅτι θεωρῶ δεδομένο ἐκ τῶν προτέρων ὅτι στὸ πρῶτο ῥαντεβοῦ θὰ κεράσω καὶ δὲ δέχομαι ἐπ' οὐδενὶ αὐτὴ νὰ ἀρνηθῇ. Ἐπ' οὐδενὶ ὅμως.
ωω μα τι τζεντλεμαν!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
"χθες είχα παει εκεί με κάτι φίλους απ τη δαπ/πασπ"

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
ή '' δε θα εκανα ποτε καμπινγκ, προτιμω ξενοδοχειο''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina S

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα Μουρατίδου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 207 μηνύματα.

@nn@

Νεοφερμένος

Η @nn@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Αν καταλαβώ απο αυτά που λέει ότι είναι (μίζερος ,άνεργος από επιλογή ,αιώνιος φοιτητής,μαμάκιας ,ψιλό αδερφή ,βαρέτος, εγωλάτρης,ναρκισσος,φασίστας , γελοίος, κτλ τα οποία απλά είναι απάραδεκτα ) θα με έβγαζε εκτός εαυτού αν μου έλεγε σαγαπώ , είμαι ερωτευμένος μαζί σου ή στίχους ποιημάτων:sick:, να μιλάει λές και βγάζει πολιτικό λόγο και γενίκα η οποιάδηποτε τύπου επιτηδευση.

Α και να αφήσει οποιοδήποτε υπονούμενο για την οικονομική του κάτασταση.:down:............Και να κάνει αδιάκριτες ερώτησεις......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Αν καταλαβώ απο αυτά που λέει ότι είναι (μίζερος ,άνεργος από επιλογή ,αιώνιος φοιτητής,μαμάκιας ,ψιλό αδερφή ,βαρέτος, εγωλάτρης,ναρκισσος,φασίστας , γελοίος, κτλ τα οποία απλά είναι απάραδεκτα ) θα με έβγαζε εκτός εαυτού αν μου έλεγε σαγαπώ , είμαι ερωτευμένος μαζί σου ή στίχους ποιημάτων:sick:, να μιλάει λές και βγάζει πολιτικό λόγο και γενίκα η οποιάδηποτε τύπου επιτηδευση.

Α και να αφήσει οποιοδήποτε υπονούμενο για την οικονομική του κάτασταση.:down:............Και να κάνει αδιάκριτες ερώτησεις......

Wow χαλάρωσε, πως κατάφερες να σκεφτείς τέτοια μεγάλη λίστα; :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Αν καταλαβώ απο αυτά που λέει ότι είναι (μίζερος ,άνεργος από επιλογή ,αιώνιος φοιτητής,μαμάκιας ,ψιλό αδερφή ,βαρέτος, εγωλάτρης,ναρκισσος,φασίστας , γελοίος, κτλ τα οποία απλά είναι απάραδεκτα ) θα με έβγαζε εκτός εαυτού αν μου έλεγε σαγαπώ , είμαι ερωτευμένος μαζί σου ή στίχους ποιημάτων:sick:, να μιλάει λές και βγάζει πολιτικό λόγο και γενίκα η οποιάδηποτε τύπου επιτηδευση.

Α και να αφήσει οποιοδήποτε υπονούμενο για την οικονομική του κάτασταση.:down:............Και να κάνει αδιάκριτες ερώτησεις......

Ίσως να είσαι λίγο υπερβολική. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@nn@

Νεοφερμένος

Η @nn@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Ίσως να είσαι λίγο υπερβολική. :worry:
Αν θεωρείς οτι είμαι υπερβολική, εσύ πιο από τα παραπάνω θα ανεχόσουν ......................???????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina S

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα Μουρατίδου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
ή '' δε θα εκανα ποτε καμπινγκ, προτιμω ξενοδοχειο''

ο τυπος δηλαδη που δεν αναζηταει καθολου της περιπετεια! βαρετος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Τζεντλεμαν;)...αλλα γιατι σε πειραζει να βαλλει καποιος κοκα κολα στο ποτο? ειναι σημαδι κακογουστιας?

Ἀκριβῶς;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cosa Nostra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cosa Nostra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Κοπανάκι (Μεσσηνία). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Στο πρώτο ραντεβού θα ήθελα σαν χαρακτηρας να μην είναι ξύλινη,αλαζονική,σοβαροφανης και ψωνισμένη με λίγα λόγια να είναι νορμάλ άτομο που θα μπορεις να κανεις μαζι της μια ενδιαφερουσα και ευχαριστη συζητηση.
Επίσης σαν Style γενικά να μην ειναι κακόγουστη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Τι δεν θα θελα στο πρώτο ραντεβού ε?:hmm:
"Αχχχ κοιτα εκεινο το μωρακι πόσο γλυκό που είναι...Ποτε θα κανουμε κι εμεις ενα??"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia.94

Δραστήριο μέλος

Η georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 559 μηνύματα.
Επειδη δεν φαινοταν ολος ο τιτλος νομιζα οτι ηταν 'Τι δεν θα θελατε στο κρεβατι?' και λεω 'τι τελειοοο τοπιιικ!'!!!Κριμαααααα!!

Στο πρωτο ραντεβου δεν θα ηθελα τσιγκουνιες απο τον ανδρα!!!!θα ξενερωνααα τρελα!!!και δεν θα ηθελα να τον ακουσω να κρινει τον οποιονδηποτε!γενικα θα τον ηθελα τζεντλεμαν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Ἂν παραγγείλουμε κρασὶ ἢ ποτό, νὰ ζητήσῃ νὰ βάλουν μέσα κόκα-κόλα.

Ῥίχνω Χ χωρὶς δεύτερη κουβέντα...



Κατσε ρε Πετρο, δηλαδη αν σου τηλεφωνησει την επομενη μερα η κοπελα εσυ θα της πεις να μην σε ξαναπαρει?
Και αν σε ρωτησει "γιατι" εσυ θα της πεις "Επειδη εβαλες κοκα-κολα μεσα στο ποτο σου";


Φανταζομαι θα αστειευεσαι ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
να μου πει ότι είναι δεξιά :mpinelik:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Ότι έχει Level 70 Paladin στο WoW. Και μάλιστα, καλύτερο απ' το δικό μου!

Δεν ξέρω αν το λες ειρωνικά αλλά speak for yourself δε βρίσκεις εύκολα γυναικα gamer :P

Σορι που σε εστησα...

ότι δηλαδή τι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Cosa Nostra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cosa Nostra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Κοπανάκι (Μεσσηνία). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
να μου πει ότι είναι δεξιά :mpinelik:

Αυτό ειναι το λιγοτέρο...:D....Δηλαδη να σου έλεγε οτι ανηκει στο κομμα του Καζάκη το ΕΠΑΜ
η ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α θα ηταν όλα μέλι γάλα...:D
Το δικηγόρο του διαβόλου κάνω τωρα μην φανταστεις οτι εχω πρόβλημα με την απαντηση σου,
αλλα ο καθενας-α όπως και να το κανουμε εχει καποια πολιτικά πιστεύω.Δεν ειναι και απαραιτητο
να συμπιπτουν με τα δικα μας...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Στα πλαισια του savoir vivre (εκατερωθεν) ρε Βασιλη.
Τι αλλο?


να το λεγε αλλιώς ή να μην αργούσε; οκ ανθρώπινα είναι αυτά...

το πολύ το savoir vivre μας μάρανε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top