Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
τέλειες είναι και για την σχολή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Το μποτάκι ή η μπαλαρίνα; :devil:
Το μποτάκι δε θα το' λεγα.
Η μπαλαρίνα άνετα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.


Ρε σεις.....ΕΡΩΤΑΣ :redface:

Αμάν! Τέλεια! Τρελαίνομαι για μαύρα! Είναι το αγαπημένο μου χρώμα στα ρούχα! 1 μονάδα από εμένα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Λοιπόν όμορφες, χρειάζομαι τη βοήθειά σας σχετικά με παπούτσια ακόμα μία φορά! :redface:

Σπουδάζω στην Κέρκυρα, η οποία τον χειμώνα μοιάζει με το Λονδίνο: βρέχει συνέχεια. Οπότε έχω ένα ζευγάρι γαλότσες για να πλατσουρίζω στα νερά με χαρά. Παράλληλα έχω και αυτές τις μπότες εδώ και μερικά χρόνια, δώρο από τη θεία μου, που λατρεύω, αλλά σε μια μπόρα ψιλοχάλασε το δέρμα (?) απ'έξω.

Έλεγα να πάρω ankle boots, με σχετικά χαμηλό τακούνι, μιας και λόγω ύψους/καντουνίων, δεν με παίρνει για πολλά-πολλά, οπότε:

Α) Έχετε να προτείνετε κάποιο υλικό που να μη χαλάει πολύ με τη βροχή/υγρασία;
Β) Έχετε να προτείνετε ορισμένα σχέδια που σας άρεσαν ή μαγαζιά να ψαχουλέψω;

Αν η ιδέα ναυαγήσει όπως και πέρσι, θα πάρω αυτές, που τις είδα χθες και μ'άρεσαν πολύ. Νταξ δεν θα τις φορέσω και πολύ λόγω καιρού τον χειμώνα, αλλά λατρεύω τις μπαλλαρίνες και μου φαίνονται πανέμορφες. :happy:

Ας βάλω και μια μπλουζίτσα που μ'άρεσε, αλλά σχεδόν 50Ε ρε φίλε; -.-



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Οι κυρίες να βοηθήσουν την κυρία Χριστιάννα γιατί κι άλλες μουλιάζουμε με τη βροχή όλο τον χειμώνα. :P
Ωραία μπλούζα. ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Olie

Νεοφερμένος

Η Olie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Χριστιαννα μου μια καλη ιδεα για ankle boots ειναι αυτα με το γουνακι. Ηταν περυσι πολυ στη μοδα, αλλα παραμενουν και φετος! Θα τα βρεις στο Migato και στο Tsakiris Mallas. Πιστευω θα βρεις κατι οικονομικο!:)
Θα μπορουσες επισης να κοιταξεις και κατι σε αρβυλακι στη chic του εκδοση.
Τελος, μια καλη ιδεα για χειμωνα και κρυο ειναι οι UGG. Μπορει να μην αντεχουν παρα πολυ στο νερο, αλλα πιστεψε με αξιζουν τα λεφτα τους! Εχω τρια ζευγαρια και τα φοραω ολο το χειμωνα!!:D:D:D
Οσον αφορα τις μπαλαρινες τωρα, θα σου προτεινα να αγορασεις κατι που το χρειαζεσαι αμεσα, δηλαδη κατι που θα σε κραταει ζεστη και στεγνη!:hmm:
Οι μπαλαρινες εινα πολυ ομορφες, αλλα δεν νομιζω πως εχει νοημα να τις αγορασεις αυτη τη στιγμη!
Θα μπορουσες να τις παρεις για την ανοιξη ισως, αν ο καιρος το επιτρεπει!
Ελπιζω να σε βοηθησα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • images.jpg
    images.jpg
    5 KB · Εμφανίσεις: 1,126
  • 30RKT35.jpg
    30RKT35.jpg
    66.3 KB · Εμφανίσεις: 169
  • UGG-Baily-Button-Women-s-Boots-Maroon-5803_20110728155930938.jpg
    UGG-Baily-Button-Women-s-Boots-Maroon-5803_20110728155930938.jpg
    41.9 KB · Εμφανίσεις: 1,196

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Μακριά από migato. Μακριά μακριά μακριά. Ούτε απέξω να μην περνάτε. :cold:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Όχι ugg όχι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Επενδυτής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Ερώτηση: Γίνεται να στενέψουμε ένα τζιν από το γόνατο και κάτω? Να γίνει, δηλαδή, πιο εφαρμοστό στο πόδι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
Ερώτηση: Γίνεται να στενέψουμε ένα τζιν από το γόνατο και κάτω? Να γίνει, δηλαδή, πιο εφαρμοστό στο πόδι?

μου φαινεται ναι αρκει να μην δειχνει παραξενο το μερος που δεν εχει υποστει στενεμα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Επενδυτής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
μου φαινεται ναι αρκει να μην δειχνει παραξενο το μερος που δεν εχει υποστει στενεμα:P

Βασικά, θέλω να το στενέψω για να μπορώ να το φοράω με μπότες/γαλότσες το χειμώνα.
Αλλά έτσι κι αλλιώς, το έχω 2 χρόνια και το έχω φορέσει 2-3 φορές, γιατί δε μου αρέσει που είναι σε ίσια γραμμή.
Ελπίζω να γίνεται :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
ειδικα για γατοφιλους


σε συνδιασμο με την εξης καλτσουλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
Βασικά, θέλω να το στενέψω για να μπορώ να το φοράω με μπότες/γαλότσες το χειμώνα.
Αλλά έτσι κι αλλιώς, το έχω 2 χρόνια και το έχω φορέσει 2-3 φορές, γιατί δε μου αρέσει που είναι σε ίσια γραμμή.
Ελπίζω να γίνεται :P


χμμμ και εγω το εχω δοκιμασει.οχι και πολυ ικανοποιητικο το αποτελεσμα (το ειχα παρει και μεγαλυτερο μουχαχα ). αλλα εξαρταται και απο τα χερια που θα το περιλαβουν.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ερώτηση: Γίνεται να στενέψουμε ένα τζιν από το γόνατο και κάτω? Να γίνει, δηλαδή, πιο εφαρμοστό στο πόδι?

Γίνεται άνετα. :P
[έχω κάνει πολλά τζιν μου έτσι.]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Λοιπόν όμορφες, χρειάζομαι τη βοήθειά σας σχετικά με παπούτσια ακόμα μία φορά! :redface:

Σπουδάζω στην Κέρκυρα, η οποία τον χειμώνα μοιάζει με το Λονδίνο: βρέχει συνέχεια. Οπότε έχω ένα ζευγάρι γαλότσες για να πλατσουρίζω στα νερά με χαρά. Παράλληλα έχω και αυτές τις μπότες εδώ και μερικά χρόνια, δώρο από τη θεία μου, που λατρεύω, αλλά σε μια μπόρα ψιλοχάλασε το δέρμα (?) απ'έξω.

Έλεγα να πάρω ankle boots, με σχετικά χαμηλό τακούνι, μιας και λόγω ύψους/καντουνίων, δεν με παίρνει για πολλά-πολλά, οπότε
[..]
Clarks και πάλι clarks. Με μεγάλη μου χαρά διανύω τρίτο χρόνο με τα μποτίνια μου και πέρα από το ότι μοιάζουν ακόμη καινούρια δεν έχουν βάλει ΠΟΤΕ νερό και δε γλιστράνε. Σίγουρα δε θα είναι ό,τι πιο chic και girly έχεις δει να κυκλοφορεί, αλλά είναι κομψά και πρακτικά. ^^ Στην αρχή ούτε κι εμένα μου πολυγέμισαν το μάτι αυτά που είχα πάρει, αλλά όσο περνούσε ο καιρός τα ευχαριστήθηκα τόσο πολύ!

Μερικά που μου άρεσαν από τη σελίδα τους:
20354350.jpg
20352046.jpg
20351354.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

vickydask

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vickydask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Κοπελιες, σοβαρα, κοψτε επιτελους αυτο το κακο συνηθιο με τα σανδαλακια...! Οταν πατε παραλια βαλτε τα, ολες τις αλλες ωρες τι τα θελετε;

(ξερω, αργισα, τελιωνει το καλοκαιρι, τωρα το βρηκα μπροστα μου το τοπικ ομως!)

ισα ισα στη παραλια οι ανθρωποι βαζουν σαγιοναρες. τα σανδαλα ειναι για καθημερινες βολτουλες ;) περι ορεξεως βεβαια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Σανδάλια στην παραλία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Έχω καταλήξει πως οι μπότες (σε όλες τις μορφές τους :D) είναι το πιο δύσκολο παπούτσι να βρεις κάτι που να σου αρέσει. Άσε που επειδή φοράω 39-40 κι η μάνα μου μια ζωή μου τη λέει, έχω αποκτήσει ένα κόμπλεξ και νομίζω πως τα παπούτσια μου και ειδικά οι μπότες, είναι τεράστια! :/:


Olie τα αρβυλάκια δεν μπορώ να τα υποστηρίξω με την καμία με το ντύσιμό μου, ούτε αυτά με το γουνάκι που προτείνεις. Όσο για τις UGG, αφενός έχουν πολυφορεθεί και δεν μ'αρέσει κι αφετέρου όπως λες δεν επιβιώνουν στη βροχή, οπότε δεν έχει νόημα. Σ'ευχαριστώ πάντως! :redface:

Clarks και πάλι clarks. Με μεγάλη μου χαρά διανύω τρίτο χρόνο με τα μποτίνια μου και πέρα από το ότι μοιάζουν ακόμη καινούρια δεν έχουν βάλει ΠΟΤΕ νερό και δε γλιστράνε. Σίγουρα δε θα είναι ό,τι πιο chic και girly έχεις δει να κυκλοφορεί, αλλά είναι κομψά και πρακτικά. ^^ Στην αρχή ούτε κι εμένα μου πολυγέμισαν το μάτι αυτά που είχα πάρει, αλλά όσο περνούσε ο καιρός τα ευχαριστήθηκα τόσο πολύ!

Μερικά που μου άρεσαν από τη σελίδα τους:
View attachment 47677
View attachment 47678
View attachment 47679

Miss αν chic θεωρούνται αυτά που κυκλοφορούν στην αγορά, να το βράσω! :P Μερικά φαίνονται πολύ όμορφα, όπως αυτά που έβαλες στη 2η εικόνα, ή αυτές που φοράει το μοντέλο (τις οποίες δεν μπορώ να εντοπίσω στο σάιτ τώρα που ψαχουλεύω :mad:).

Οι τιμές απ' ότι είδα είναι στα 100+ ε; Λίγο τσιμπημένες, αλλά αν βρω σχέδιο που να μ'αρέσει πολύ και κρατάνε χρόνια όπως λες, τα αξίζουν. Έχουν γενικά διάφορα σχέδια τα μαγαζιά να πάω να τις τσεκάρω; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Δεν ξέρω πώς θα πάει αυτή η σεζόν στα καταστήματα και τι θα φέρουν, αλλά από ό,τι βλέπεις στον κατάλογο έχουν πολλά σχέδια. Κάνε τη βόλτα σου και ρίξε μια ματιά πάντως. Έχω ακούσει γενικά πολύ καλά σχόλια για τη συγκεκριμένη εταιρεία, δεν είμαι μόνο εγώ ευχαριστημένη. :D

ΥΓ: Συνήθως ξεπερνούν τα 100, ναι, αλλά όπως είπες θα κρατήσουν επομένως γίνεται απόσβεση. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top