Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,344 μέλη και 2,430,800 μηνύματα σε 75,883 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 252 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πού χάθηκαν οι emo;

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,609 μηνύματα.

H Dalian έγραψε: στις 17:26, 07-09-12:

Emo = οι δεινόσαυροι της υποκουλτούρας
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Δαλιδά (Cortana)

Επιφανές Μέλος

H Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεφ . Έχει γράψει 4,213 μηνύματα.

H Δαλιδά έγραψε: στις 17:29, 07-09-12:

Τότε είχαμε το emόπαιδα , τώρα έχουμε τα χιπστερόπαιδα.
Μα πραγματικά πρέπει να είσαι ντε και καλά κάτι;
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

timonierhs

Περιβόητο Μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.

O timonierhs έγραψε: στις 17:52, 07-09-12:

Μπορεί να μου πει καποιος τι ειναι αυτοι οι χιπστερς επιτέλους? Νέα μοδα κι αυτή είναι?
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Freepepsi (Ουρανία)

Αποκλεισμένος χρήστης

H Ουρανία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Λευκάδα (Λευκάδα). Έχει γράψει 60 μηνύματα.

H Freepepsi έγραψε: στις 17:58, 07-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από Agokuz
Ρε παιδιά ,
Εκεί που το 2009 έβλεπα κάτι ΕΜΟ τώρα ξαφνικά χάθηκαν .. και άρχισε να μου αρέσει το στυλ τους.. Ξέρει κανείς που πήγαν αυτά τα παιδιά της punk subculture ?
Υπαρχουν emo παιδια ακομη.Εγω εχω μια φιλη μου που υποστηριζει αυτη την emo-tional attitude στην καθημερινοτητα της.Βεβαια ειναι πολυ απομωνομενη και εσωστρεφης...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

olga_serb

Δραστήριο Μέλος

H olga_serb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 220 μηνύματα.

H olga_serb έγραψε: στις 18:20, 07-09-12:

Εννοείς, που χάθηκαν οι emo kids με το σύνθημα "Life sucks".....
....παιδιά που ήταν emo τώρα ειναι ........ - λυκάνθρωποι!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

stacey_af

Δραστήριο Μέλος

H stacey_af αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 233 μηνύματα.

H stacey_af λα λα λα έγραψε: στις 18:24, 07-09-12:

σαν τωρα θυμαμαι την τατιανα και τις εκπομπες με τους emo που εκανε γιατι πουλουσαν τοτε! μας ειχε πριξει!!
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,923 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε: στις 18:38, 07-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από stacey_af
σαν τωρα θυμαμαι την τατιανα και τις εκπομπες με τους emo που εκανε γιατι πουλουσαν τοτε! μας ειχε πριξει!!
χαχαχαχα,η Τατιανα και η Δρουζα!! μα καθε μερα για αυτο μιλαγαν στις εκπομπες τους,ελεος πια!! μοδα ηταν και περασε...
Παράθεση

Agokuz

Νεοφερμένος

Ο Agokuz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 10 μηνύματα.

O Agokuz έγραψε: στις 20:38, 07-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από Polymnia

Χωρίς πλάκα,όποτε βρίσκω χρόνο και πηγαινω εκεί,βλέπω αρκετούς emo .
Ίσως είναι το στέκι των τελευταίων.
Όταν τους βλέπω,μου αναζωπυρώνουν τις μνημες απο το γυμνάσιο,οπου όλοι σχεδον γινονταν σε μια μερα emo .
Κρίμα.. Πόσο χρονών είναι ;
Παράθεση

m.bee (Smile Honey :))

Νεοφερμένος

H Smile Honey :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 38 μηνύματα.

H m.bee Απλά μην ξεχνάτε να ΧΑΜΟΓΕΛΑΤΕ! =) έγραψε: στις 21:02, 07-09-12:

Έχω πολύ καιρό να δω emo kids... δεν ξέρω που χάθηκαν! Αλλά ούτως ή άλλως μόδα ήταν, πέρασε!!
Παράθεση

Agokuz

Νεοφερμένος

O Agokuz έγραψε: στις 21:19, 07-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από m.bee
Έχω πολύ καιρό να δω emo kids... δεν ξέρω που χάθηκαν! Αλλά ούτως ή άλλως μόδα ήταν, πέρασε!!
Αμα μπεις σε μια σελίδα στο Φατσοβιβλίο έχει ΕΜΟ αλλά αμερικανάκια ...
Παράθεση

georgia.94

Πολύ δραστήριο μέλος

H georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.

H georgia.94 έγραψε: στις 21:35, 07-09-12:

Δεν ξερωωω..οντως χαθηκαν!!!!Ειχαν ωραιο στυλακι!!!Εγω βεβαια ποτε δεν θα γινομουν μια απ αυτους(και ως προς το στυλ και ως προς την ιδεολογια-αν οντως υπαρχει αυτη)...αλλα ηταν καλουληδεεεεεεεςς!!!!!!!!! μου θυμιζουν τα γυμνασιακα μου χρονιααα!!!!
Παράθεση

Polymnia

Διάσημο Μέλος

H Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 755 μηνύματα.

H Polymnia έγραψε: στις 21:36, 07-09-12:

Κρίμα.. Πόσο χρονών είναι ;
δεν μου φαίνονται πολύ μεγάλοι.
τέλη γυμνασίου προς αρχές λυκείου θαρρώ.
Παράθεση

georgia.94

Πολύ δραστήριο μέλος

H georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.

H georgia.94 έγραψε: στις 21:40, 07-09-12:

Φετος παντως στο Βερολινο ειδα αρκετους!!!!!Σε σημειο σε ολοκληρη πλατεια να ειναι αυτοι η πλειοψηφια και οι υπολοιποι να ειμαστε μετρημενοι στα δαχτυλα!
Παράθεση

Agokuz

Νεοφερμένος

O Agokuz έγραψε: στις 23:30, 07-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από Polymnia
δεν μου φαίνονται πολύ μεγάλοι.
τέλη γυμνασίου προς αρχές λυκείου θαρρώ.
Ααα , από Εξάρχεια και Άγιο Στέφανο προβλέπω να είναι ..

Αρχική Δημοσίευση από georgia.94
Φετος παντως στο Βερολινο ειδα αρκετους!!!!!Σε σημειο σε ολοκληρη πλατεια να ειναι αυτοι η πλειοψηφια και οι υπολοιποι να ειμαστε μετρημενοι στα δαχτυλα!
Στο εξωτερικό έχει πάρα πολλούς .. Εγώ είχα δει στην Βιέννη που είχα πάει .. Το κλασσικό στυλ Emo ..
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη MissKit : 07-09-12 στις 23:39. Αιτία: Συγχώνευση μηνυμάτων
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,337 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 23:35, 07-09-12:

Λόγω κρίσης χαθήκανε
Πάντως εδώ Λιβαδειά υπάρχουν 2-3 emo παιδάκια :Ρ
Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 13,939 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε: στις 23:37, 07-09-12:

Μόδα ήταν και πέρασε, όπως τόσες άλλες!
Παράθεση

sanny123

Νεοφερμένος

H sanny123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H sanny123 έγραψε: στις 10:27, 08-09-12:

Θα συμφωνήσω σε αυτό.Απο όταν πήγαινα σχολείο ενφανιζόταν διάφορες τέτοιες μόδες και τις ακολουθούσαν όλοι.Μετά απο λίγο καιρό μόνο κάποιοι λίγοι παρέμεναν πιστοί !
Παράθεση

Πατρεύς (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,711 μηνύματα.

O Πατρεύς με φόβο και πάθος έγραψε: στις 10:57, 08-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από thimiosrg
Μπορεί να μου πει καποιος τι ειναι αυτοι οι χιπστερς επιτέλους? Νέα μοδα κι αυτή είναι?
Τί ἀκριβῶς εἶναι δὲν ξέρω οὔτε κι ἐγὼ νὰ σοῦ ἀπαντήσω. Ὅταν ἀκούω πάντως γιὰ χίπστερς, τὸ πρῶτο πρόσωπο ποὺ μοῦ ἔρχεται στὸ μυαλὸ εἶναι ὁ Εὐτύχης Μπλέτσας...

Ἄς μὲ διορθώσῃ κάποιος ἂν κάνω λάθος...
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

just smile!

Δραστήριο Μέλος

H just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 235 μηνύματα.

H just smile! full of tears έγραψε: στις 16:15, 08-09-12:

Ελαχιστοι ειναι οι ιμο που μενουν πιστοι στην ιδεολογια τους.Επειδη πνεει ενας αερας μοδας. Οπου τα περισσοτερα αγορακια κυκλοφορουν με το ψευτομαγκικο κομπολογακι και ιχνουν καμια ροχαλα,και τα κοριτσακια φορανε την μπλουζα ως το διαφραγμα και ακομη πιο ψηλα,δεν γινεται να κοβουν βολτες στα νεκροταφεια,ουτε να αυτοτραυματιζονται.Ολα αυτα διωχνουν την εμφυτη γοητεια της ροχαλας..............
Παράθεση

Polymnia

Διάσημο Μέλος

H Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 755 μηνύματα.

H Polymnia έγραψε: στις 16:23, 08-09-12:

Ααα , από Εξάρχεια και Άγιο Στέφανο προβλέπω να είναι ..
Μπορεί,όντως να ερχονται απο εκεί.
Κυρίως όμως είναι απο περιοχές όπως Νέα Ιωνία,Ηράκλειο και Περισσος .
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος