Οι μεθυσμένοι λένε πάντα την αλήθεια (ή μήπως όχι;)

Nadiawow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Όλοι αυτό υποστηρίζουν, και αυτό γιατί το πιστεύουν ή έτσι απλώς τους συμφέρει;:hmm:

Πιστεύω ότι όταν μεθάς κάνεις πράγματα που υπο άλλες συνθήκες δεν θα έκανες αλλά να λες και την αλήθεια σε ό,τι πεις με πονηρεύει... Μήπως βρίσκουμε "δικαιολογίες" και όταν δούμε ότι έχουμε κάνει λίγο κεφάλι λέμε (για παράδειγμα) όλα αυτά που θα θέλαμε να πούμε στο άτομο που μας ενδιαφέρει με σκοπό να τον πείσουμε ότι λέμε αλήθεια "γιατί ήμαστε μεθυσμένοι";
Εσείς έχει τύχει να πείτε πράγμαγτα που δεν θέλατε; Γενικά πώς συμπεριφέρεστε όταν μεθάτε; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

just smile!

Δραστήριο μέλος

Η just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μακροχώρι (Καστοριά). Έχει γράψει 442 μηνύματα.
Οι μεθυσμενοι παντα λενε την αυτο που πιστευουν απλα το λενε πολυ ωμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kit-kat

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,739 μηνύματα.
το ποτό δρα σαν ανασταλτικό, όταν πίνεις νιώθεις πιο ελεύθερος...ίσως όταν πίνουμε να εκφραζόμαστε πιο ελεύθερα...
έχει τυχει να πιω 3-4 φορές λίγο παραπάνω αλλά εκτός απο το να κουδουνίζει το κεφάλι μου, να ζαλίζομαι και να νυστάζω δεν έχω πει πράγματα που δεν ήθελα να πω...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dgr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 280 μηνύματα.

Claire Rentfield

Περιβόητο μέλος

Η Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 6,051 μηνύματα.
Το αλκοολ, σε ικανη ποσοτητα, προκαλει αυτο που λενε στην ψυχιατρικη, αρση των αναστολων. Λεμε δηλαδη πραγματα που κανονικα δεν θα λεγαμε ποτε. Αυτο ομως δεν σημαινει πως οτι λεμε μεθυσμενοι ειναι αληθεια. Εχω πει εγω ψεμματουρες μεθυσμενη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Ένας μεθυσμένος λέει ή κάνει πράγματα πιο εύκολα απ'ότι αν ήταν νηφάλιος. Δεν θα κάνει πράγματα που δεν τα γουστάρει πραγματικά και αυτά τα αστεία "Ήμουν μεθυσμένη, το μετάνιωσα που του έκατσα στην τουαλέτα" πρέπει να σταματήσουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Οπως ειπανε ηδη τα παιδια, αυτο συμβενει οταν μεθαμε ειναι οτι παυουμε, ως εναν βαθμο παντα, να εχουμε αναστολες.
Για εμενα αυτο, δεν συμενει οτι θα πω την αληθεια, ισα-ισα εχω λιγοτερες αναστολες να πω ψεματα... Συγχρονος βεβαια λες και πιο ευκολα μια αληθεια που υπο αλλες συνθικες δεν θα σου ητανε ευκολο να την πεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nadiawow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
κ εγώ μαζί σας συμφωνώ ! Δεν είναι ότι λέμε αλήθεια επειδή είμαστε μεθυσμένοι..! δικαιολογίες ψάχνουμε για να μας πιστέψουν οι άλλοι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Μια φορα που ήθελα να τα ψάλλω στον αρραβωνιαστικό μου, ήπιαμε λιγάκι, βρήκα ευκαιρία να του τα πω, και την άλλη μέρα είχα το ελαφρυντικό του ότι είχα πιει.
Αλλά η αληθεια είναι ότι αυτό με βοήθησε να πω πράγματα που δεν θα έλεγα εύκολα, και αυτό προκάλεσε μια συζήτηση που έπρεπε να γίνει.

Και για μένα, η δικαιολογία της μέθης, είναι μια καλή πρόφαση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Οι μεθυσμένοι λένε την αλήθεια;
Δεν είναι κανόνας αυτό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top