Το νυφικό των ονείρων σας....

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Ε μα κι εσύ, δεν είναι Γιαννης είναι Γιαννάκης. :P Εγω με το ένα εξηντακάτι και τακούνια για stripper να βάλω δεν το σώζω!

Θα σε πάρω στους ώμους μου και όταν έρθει η ώρα να σου περάσουν τα στέφανα θα λυγίζω τα γόνατά μου. Αν ενώσουμε το υψος σου και το ύψος μου, πρέπει να μαστε ένας Φασούλας και κάτι!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Είμαι γεροντοκόρη. Χα χα χα! Πάντως σας εύχομαι να παντρευτείτε τον άντρα των ονείρων σας και να βρείτε και το νυφικό των ονείρων σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbow Blues

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 305 μηνύματα.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.

Ωραίο είναι σαν ιδέα, κάπως προχειροφτιαγμένο δεν σου φαίνεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbow Blues

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 305 μηνύματα.
Ωραίο είναι σαν ιδέα, κάπως προχειροφτιαγμένο δεν σου φαίνεται?

Τώρα που το ΄λες... φαινετε σαν να στέγνωσε στην κρεμάστρα και δε σιδερωθηκε.... Πάντως είναι μια ιδέα κι αυτή, σ' αυτό το στυλ μου αρέσουν περισσότερο....
Ισως αυτό να φαίνεατι πιο οκ...

https://www.milanoo.com/Empire-Waist-Ivory-Strapless-Brush-Train-Lace-Satin-Wedding-Gown-p3763.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Αν και αγοράκι,και όχι ιδιαίτερος fan του γάμου....
Το δικό μου "Νυφικό των ονείρων(if you know what i mean:devil:)",είναι το παρακάτω:


Η τελετη σε στενό κύκλο...Η νύφη,η κουμπάρα...And myself:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Τώρα που το ΄λες... φαινετε σαν να στέγνωσε στην κρεμάστρα και δε σιδερωθηκε.... Πάντως είναι μια ιδέα κι αυτή, σ' αυτό το στυλ μου αρέσουν περισσότερο....
Ισως αυτό να φαίνεατι πιο οκ...

https://www.milanoo.com/Empire-Waist-Ivory-Strapless-Brush-Train-Lace-Satin-Wedding-Gown-p3763.html

Ναι το δεύτερο φαινεται καλύτερο.
Κι εμένα μου αρέσει αυτό το στυλ, του νυφικού-φορέματος..
Το θεωρώ σικ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbow Blues

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 305 μηνύματα.
Kαι το hairdo των ονείρων να υποθέσω οτι μπαίνει στο ίδιο thread....

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Πολύ όμορφο είναι, ρομαντικό.
Εγώ θα τα αφήσω κάτω τα μαλλιά μου, είναι μακρυά ξανθά και δεν θα δειχνουν ωραία με αυτό το χτένισμα.
Θα τα πιάσω κάπως μισά, θα έχει έξω έξω και κάποιες μπούκλες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Πάντως εγώ δεν έχω βρει ακόμα το νυφικό των ονειρών μου.
Δηλαδή ναι, άμα δω κάποιο θα πω "Α, τι γλυκούλι και όμορφο" αλλά όχι να το δω φορεμένο πάνω μου.
Πιστεύω τα περισσότερα είναι ίδια και βαρετά, εγώ μάλλον θα ήθελα κάτι άλλο, χωρίς να ξέρω τι.
Όχι ότι θα παντρευτώ ποτέ με θρησκευτικό, αλλά κουβέντα να γίνεται μωρέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Πάντως εγώ δεν έχω βρει ακόμα το νυφικό των ονειρών μου.
Δηλαδή ναι, άμα δω κάποιο θα πω "Α, τι γλυκούλι και όμορφο" αλλά όχι να το δω φορεμένο πάνω μου.
Πιστεύω τα περισσότερα είναι ίδια και βαρετά, εγώ μάλλον θα ήθελα κάτι άλλο, χωρίς να ξέρω τι.
Όχι ότι θα παντρευτώ ποτέ με θρησκευτικό, αλλά κουβέντα να γίνεται μωρέ.

Ναι συμφωνώ απόλυτα μαζί σου.
Πιστεύω πως το νυφικό το βλέπουμε και μας κάνει κλικ.
Και όντως, όλα συνηθισμένα και βαρετά είναι.
Princess το προηγούμενό σου avatar ήταν πιο γλυκούλι. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
Δεν ειναι καποιο απο αυτα το νυφικο των ονειρων μου,αλλα τα βρισκω πολυ ωραια.:)


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Το πρώτο μου φαίνεται λες και θα γίνει ο γάμος σε κάστρο, και ο γαμπρός θα ναι ιππότης.
Ειναι πολύ όμορφο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Μετά από αρκετή αναζήτηση στο διαδίκτυο, σε αυτό το σαιτ βρήκα πολλά κομμάτια που μου άρεσαν. Σοβαρά και στυλάτα. Μην κάνετε τον κόπο να μπείτε όσες θέλετε την Άρτα με τα Γιάννενα πάνω σας. :P

Για δοκιμές Κολωνάκι και Γλυφάδα τρεχάτε! :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Μετά από αρκετή αναζήτηση στο διαδίκτυο, σε αυτό το σαιτ βρήκα πολλά κομμάτια που μου άρεσαν. Σοβαρά και στυλάτα. Μην κάνετε τον κόπο να μπείτε όσες θέλετε την Άρτα με τα Γιάννενα πάνω σας. :P

Για δοκιμές Κολωνάκι και Γλυφάδα τρεχάτε! :hehe:

Ναι είναι πολύ γνωστός οίκος νυφικών αυτός.
Αρκετά φινετσάτα, ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Κορίτσια θέλω τη γνώμη σας.
Βρήκα αυτό το νυφικό, και πιστεύω ότι είναι ότι πιο όμορφο έχω δει.
Είναι απλό, φινετσάτο, χωρίς χάντρες και μπιχλιμπίδια, με τη δαντέλα που του δίνει μια ρομαντική αίσθηση και όχι υπερβολικά απλό ώστε να μοιάζει με απλό φόρεμα.
Τι λέτε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • pronovias343333.pdf
    215.7 KB · Εμφανίσεις: 220

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
κοριτσια,το νυφικο το βρηκατε
ο γαμπρος υπαρχει?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
κοριτσια,το νυφικο το βρηκατε
ο γαμπρος υπαρχει?:P

Αμέ.... Κοτζάμ μονόπετρο φοράμε. Αμ πως...!!!! :):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γάμος;;;; :sick: (χωρίς παρεξήγηση :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top