Σας έλκουν περισσότερο οι "εύκολες" ή οι "δύσκολες" γυναίκες;

Nattii

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nattii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Πώς τις αντιμετωπίζετε και τι συναισθήματα - σκέψεις σας προκαλούν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
καπου στη μεση
με τις υπερβολικα ευκολες χανεις το ενδιαφερον
με τις υπερβολικα δυσκολες βαριεσαι να προσπαθεις και λες αι σιχτιρ:P


το ιδανικο ειναι αυτες που ειναι ζορικες αλλα αφηνουν και κανα παραθυρο ανοιχτο να πηδηξουμε μεσα..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Μερικές δεν είναι δύσκολες.
Απλά δεν ενδιαφέρονται.
:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

just smile!

Δραστήριο μέλος

Η just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μακροχώρι (Καστοριά). Έχει γράψει 442 μηνύματα.
Συμφωνω με τον Άγγελο.Η μαγεία ειναι να μην εισαι ουτε ευκολη ουτε δυσκολη.Και πιστευω πως οι ευκολες δεν ενδιαφερονται για τον αλλον,απλα τον εχουν μεχρι να βρουν άλλον που τους φαινεται καλυτερος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ειναι σαν το ψαρεμα και το αγκιστρι
τραβας οταν πρεπει αφηνεις λασκα οταν πρεπει

εσεις οι γυναικες την ξερετε καλυτερα απο μας την τεχνη ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Οι περισσότερες "δύσκολες" απλά το παίζουν γιατί ξέρουν ότι πιάνει. Οι άντρες ακόμα και να λένε το αντίθετο δεν θα δουν ποτέ σοβαρά μια που τους κάθεται αμέσως, ακόμα και αν η κοπέλα είναι ξετρελαμένη μαζί τους και είναι η πρώτη φορά που κάνει κάτι τέτοιο. Πάντα θα την έχουν σαν δεδομένη και "εύκολη" στο μυαλό τους, οπότε κι εμείς αναγκαστικά το παιζουμε πως "είναι νωρίς ακόμα" και συναφείς βλακείες για να μας πάρετε στα σοβαρά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

just smile!

Δραστήριο μέλος

Η just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μακροχώρι (Καστοριά). Έχει γράψει 442 μηνύματα.
ειναι σαν το ψαρεμα και το αγκιστρι
τραβας οταν πρεπει αφηνεις λασκα οταν πρεπει

Ποσο τιμα το γυναικιο φυλο...........
δηλαδη μας βλεπεις καπως έτσι;;;




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iratus

Δραστήριο μέλος

Ο Iratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Εγώ δε σας χωρίζω σε εύκολες ή δύσκολες,αλλά σε καλές ή πουτάνες.Και η αλήθεια είναι πως τις καλές τις διώχνουμε,με τις πουτάνες όμως κολλάμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ποσο τιμα το γυναικιο φυλο...........
δηλαδη μας βλεπεις καπως έτσι;;;
σαν αγκιστρι?

οι γυναικες ψαρευετε συνηθως:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nattii

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nattii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Εγώ δε σας χωρίζω σε εύκολες ή δύσκολες,αλλά σε καλές ή πουτάνες.Και η αλήθεια είναι πως τις καλές τις διώχνουμε,με τις πουτάνες όμως κολλάμε.

Και γιατί συμβαίνει αυτό?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iratus

Δραστήριο μέλος

Ο Iratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Και γιατί συμβαίνει αυτό?:hmm:

Γιατί φυσικά μια που θα σου φερθεί άσχημα και δε θα μπορέσεις να έχεις θα σου θίξει τον εγωισμό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Και γιατί συμβαίνει αυτό?:hmm:
Για τον ίδιο λόγο που εμείς κολλάμε με τα κωλόπαιδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Προσωπικά ποτέ δεν ασχολήθηκα με το πόσες φορές έχω βγει με κάποιον πριν να κάνω σεξ μαζί του - έκανα ό,τι μου έβγαινε, όποτε μου έβγαινε και δεν θεωρώ πως κανείς ποτέ σχημάτισε κάποια κακή άποψη από αυτό. Σε γενικές γραμμές βέβαια συνήθως μετά το τρίτο ραντεβού προέκυπτε η φάση, αλλά ας πουμε πχ με τον τωρινο μου σύντροφο περάσαμε το πρώτο μας βράδυ μαζί στο ..πρώτο ραντεβού, ενώ γνωριζόμασταν λιγότερο από 24 ώρες και είμαστε μαζί έκτοτε κάθε βράδυ.
Για την ακρίβεια δε, θεωρώ πως είναι πολύ καλο τεστ για να κρίνεις τον χαρακτήρα του άντρα αυτό, διότι αν εξαφανιστεί μετά ή αρχίσει να συμπεριφέρεται περίεργα, τότε προφανώς η γενικότερη νοοτροπία του δεν μου κάνει, άρα καλύτερα να το ξέρω όσο πιο νωρίς γίνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grayxx

Νεοφερμένος

Ο grayxx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Μερικές δεν είναι δύσκολες.
Απλά δεν ενδιαφέρονται.
:hmm:

Σωστο

Και ναι ευκολες αμα υπαρχει ελξη γιατι να το κουραζεις το θεμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
What kind of retarded topic is that?

Εγώ ένα γνωρίζω: είμαι ΠΝΙΓΜΕΝΟΣ στη δουλειά και έχω μεγαλώσει αρκετά πλέον για χαζογκομενίστικα παιχνιδάκια. Δεν θα ασχοληθώ καν με ταμπέλες "εύκολες" - "δύσκολες". Υπάρχουν οι Γυναίκες που διεκδικούν ευθέως και τα κοριτσάκια που έχουν χρόνο για παιχνιδάκια. Στο χέρι της καθεμίας είναι αν θα συμπεριφερθεί σαν ενήλικη ή σαν ανήλικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
Οι περισσότερες "δύσκολες" απλά το παίζουν γιατί ξέρουν ότι πιάνει. Οι άντρες ακόμα και να λένε το αντίθετο δεν θα δουν ποτέ σοβαρά μια που τους κάθεται αμέσως, ακόμα και αν η κοπέλα είναι ξετρελαμένη μαζί τους και είναι η πρώτη φορά που κάνει κάτι τέτοιο. Πάντα θα την έχουν σαν δεδομένη και "εύκολη" στο μυαλό τους, οπότε κι εμείς αναγκαστικά το παιζουμε πως "είναι νωρίς ακόμα" και συναφείς βλακείες για να μας πάρετε στα σοβαρά.

Εγώ λοιπόν σου λέω τι κάποια που θα μου το παίξει δύσκολη "γιατί έτσι πρέπει" θα με ξενερώσει απο το πρώτο λεπτό. Έχω ήδη αρχίσει να κοιτάω άλλη. Αντίθετα με μαγνητίζουν κοπέλες που είναι ανοιχτές στο έντονο φλέρτ απο την αρχή και αυτές είναι που πέρνω στα σοβαρά για τον απλό λόγο ότι δεν είναι δήθεν όπως η πλειονότητα των γυναικών. Ναι αυτές που είναι αφθόρμητες είναι άξιες προσοχής. Καλά όταν δω ότι είναι και ξετρελαμένη μαζί μου και γιαυτό και μου δόθηκε απο την αρχή εκεί έχουμε το απόλυτο.

Υ.Γ. Ειδικά αυτό του "δεν θα του κάτσω απο το πρώτο βράδυ θα με πάρει για εύκολη" μου προκαλεί αηδία. Αυτό είναι ΤΟ κόμπλεξ σας φυσικά. Πως θα φανείτε στους άλλους και όχι να διεκδικείτε τα θέλω σας.

+1 στον Γιώργο απο πάνω, τώρα το είδα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Ντάξει δεν νομίζω πως για όλες τις γυναίκες το ότι είναι δύσκολες πορέρχεται από σκέψεις του τύπου "να νομίζει ο άλλος ότι δεν είμαι εύκολη". Μπορεί να έχει όντως αναστολές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

James Playboy

Νεοφερμένος

Ο James Playboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Νέα Φιλαδέλφεια (Αττική). Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Εξαρτατε ποιος εισαι... Για τον ρουβα η πλειοψηφια ειναι ευκολες.. Για τον μεσο καρμιρι ειναι δυσκολες.. Εξαρτατε πολλα πραγματα.. ;) π.χ. Ο μπαρμαν μεσα στο μαγαζι που δουλευει αυξανει σημαντικα τις πιθανοτητες να γ.... Ο ιδιος ανθρωπος σε ενα αλλο μαγαζι ειναι ο πουθενας και δεν το κοιτα καμια... Οποιος καταλαβε. Καταλαβε. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Πως ακριβώς ορίζεται μια "εύκολη" και μια "δύσκολη" γυναίκα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 772419

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καμία γυναικα δεν είναι εύκολη ή δύσκολη.Αν θέλουν οι γυναίκες να καθίσουν θα καθίσουν αν δεν θέλουν δεν θα γίνει τίποτα.Τόσο απλά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top