[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Εχω πονοκεφαλιασει προσφατα μ'αυτο το θεμα... Λοιπον για να απαντησω στην ερωτηση, βαζω παντου ξυραφι (στα ποδια καμια φορα κανω και κερι) αλλα στο μπικινι εχω προβλημα, φυτρωνουν ΠΑΡΑ πολλες τριχες προς τα μεσα!! Τι να κανω πια; Κερι δεν εχω κανει ποτε αλλα υποθετω πως θα φυτρωνουν ακομα περισσοτερες!

κανεις λειζερ και τελειωνεις μια και καλη με τις αποτριχωσεις....6 συνεδριες ειναι αρκετες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
τελικώς τι έκανες εσύ καλέ? όλα οκ? έγινε ο γάμος? :P

:) ο γαμος ειναι το σαββατο :D και απ'οτι το συζητησα με τον κομμωτη μου μαλλον κατι τετοιο θα κανουμε, ολα ψηλα και φραντζα στο πλάι για να μη με ενοχλουν κιολας ολη μερα κατω, να μην ασχολουμαι μαζι τους.. θα σας πω, θα σας πω.. :P :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Έχετε να μου προτείνετε κάποιο καλό ισιωτικό μαλλιών; Έχω της babyliss αλλά δεν κάνει καθόλου δουλειά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
κανεις λειζερ και τελειωνεις μια και καλη με τις αποτριχωσεις....6 συνεδριες ειναι αρκετες...

Μμμ, καλη ιδεα!!! Μηπως ξερεις και ποσο κοστιζει η καθε συνεδρια;


Έχετε να μου προτείνετε κάποιο καλό ισιωτικό μαλλιών; Έχω της babyliss αλλά δεν κάνει καθόλου δουλειά.

Εγω εχω ενα της Philips και λεγεται Beauty Influence. Ειναι πολυ καλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Χμμμ, κοίτα επειδή εμένα είναι πολύ σγουρά τα μαλλιά μου ψάχνω ένα που να τα ισιώνει καλά, και κυρίως στις άκρες. Θα κοιτάξω για το συγκεκριμένο πάντως! Thanks :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Χμμμ, κοίτα επειδή εμένα είναι πολύ σγουρά τα μαλλιά μου ψάχνω ένα που να τα ισιώνει καλά, και κυρίως στις άκρες. Θα κοιτάξω για το συγκεκριμένο πάντως! Thanks :)

Να σου πω την αληθεια τα μαλλια μου ειναι... ισια αλλα επειδη εχω τρομερο κολλημα θελω να ειναι προκα :redface:!

Καλυτερα να λαβεις περισσοτερο υπ' οψιν τις γνωμες οσων εχουν σγουρα μαλλια και οχι τη δικη μου :D!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Έχω σγουρά μαλλιά και χρησιμοποιώ ένα ιταλικό που λέγεται bellissima αλλά να σου πω την αλήθεια δεν είμαι πολύ ικανοποιημένη. Κάνω 45 λεπτά για να τα ισιώσω και φυσικά δεν είναι σαν του κομμωτηρίου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Κι εγω ενα της babyliss αχρηστο εχω.. Ειχα δοκιμασει κι ενα της rowenta μου φαινεται, αλλα παλι τιποτα. Καλα καθονται μεσα στο σπιτι, μολις βγω κι αν εχει λιγη υγρασια εξω ξυπναει η ζουγκλα.
Μονο με ενα πιστολακι 2000 watt εχω καλο αποτελεσμα που κραταει (μαρκας μ'εκαψες).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
Και εγώ που έχω σγουρά μαλλιά μόνο με το πιστολάκι μένω ικανοποιημένη στο θέμα του ισιώματος :/:. Αν και πλέον επειδή βαρέθηκα τα αφήνω φυσικά με αφρό :D:P !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
To σγουρό κερδίζει στα σημεία βλέπω.. αλλά δεν καταλαβαίνω γιατί τόσος καημός να το κάνετε ίσιο. Για μια στο τόσο, δεν ειναι δα πανάκριβα τα κομμωτήρια (για λούσιμο-χτένισμα ΜΟΝΟ λέω) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
To σγουρό κερδίζει στα σημεία βλέπω.. αλλά δεν καταλαβαίνω γιατί τόσος καημός να το κάνετε ίσιο. Για μια στο τόσο, δεν ειναι δα πανάκριβα τα κομμωτήρια (για λούσιμο-χτένισμα ΜΟΝΟ λέω) :D


ελα ντε???εγω εχω ισια και εχω καημο να τα σγουρινω...:redface:...οτι και να κανω δε κραταει...ειναι τοσο ισια δυστυχως...ακομα και αφρο και σπρει και οτιδηποτε και αν βαλω και κανω και φισουνα καθονται μονο εκεινη την στιγμη...μετα πεφτουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Και εγώ που έχω σγουρά μαλλιά μόνο με το πιστολάκι μένω ικανοποιημένη στο θέμα του ισιώματος :/:. Αν και πλέον επειδή βαρέθηκα τα αφήνω φυσικά με αφρό :D:P !

Κι εγώ τα αφηνω φυσικα άφρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
To σγουρό κερδίζει στα σημεία βλέπω.. αλλά δεν καταλαβαίνω γιατί τόσος καημός να το κάνετε ίσιο. Για μια στο τόσο, δεν ειναι δα πανάκριβα τα κομμωτήρια (για λούσιμο-χτένισμα ΜΟΝΟ λέω) :D

ελα ντε???εγω εχω ισια και εχω καημο να τα σγουρινω...:redface:...οτι και να κανω δε κραταει...ειναι τοσο ισια δυστυχως...ακομα και αφρο και σπρει και οτιδηποτε και αν βαλω και κανω και φισουνα καθονται μονο εκεινη την στιγμη...μετα πεφτουν...

Το ίσιο φαίνεται πιο περιποιημένο ;) αλλά βαρέθηκα καθε φορά 45' πιστολάκι και οι μπούκλες μου έκαναν την επαναστασή τους :P!

Κι εγώ τα αφηνω φυσικα άφρο

:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Το ίσιο φαίνεται πιο περιποιημένο ;) αλλά βαρέθηκα καθε φορά 45' πιστολάκι και οι μπούκλες μου έκαναν την επαναστασή τους :P!



:hehe:
Άμα ξέρεις να το φτιάξεις το σγουρό, μια χαρά περιποιημένο φαίνεται.. εκτός αν εννοείς πιο φαίνεσαι πιο κυριλέ με ίσιο μαλλί, οπότε πάσο! (εγώ φαίνομαι τουλάχιστον σαν να είμαι της ηλικίας μου με ίσιο μαλλι, μη σου πω τριαντάρα, ενώ με τα σγουρά συνήθως με κάνουν μάξιμουμ 23-25) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
ελα ντε???εγω εχω ισια και εχω καημο να τα σγουρινω...

Αυτο ειναι γενικοτερο. Εκεινες δλδ που εχουν ισιο το θελουν σγουρο και το αντιθετο.
Οταν εκανα την πρακτικη μου σε κομμωτηριο, συνεχεια ειχαμε τετοιες περιπτωσεις. Εμεις οι γυναικες, με τιποτα δεν ειμαστε ευχαριστημενες. :P
(Πρεπει να ειμαι η μοναδικη που εχει ισιο μαλλι και της αρεσει :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
γεγονός!!!!!!
με τίποτα δεν είμαστε ικανοποιημένες!!!!


εγώ γκρινιάζω κάθε φορά στον κομμωτή μου που έχω ΠΟΛΛΛΛΛΛΛΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ μαλλί :P κι αυτός μου λέει ότι άλλες κάνουν κρα να είχαν δυο τρίχες παραπάνω :P
πάντως.... μου τα αραιώνει κάθε φορά :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
γεγονός!!!!!!
με τίποτα δεν είμαστε ικανοποιημένες!!!!


εγώ γκρινιάζω κάθε φορά στον κομμωτή μου που έχω ΠΟΛΛΛΛΛΛΛΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ μαλλί :P κι αυτός μου λέει ότι άλλες κάνουν κρα να είχαν δυο τρίχες παραπάνω :P
πάντως.... μου τα αραιώνει κάθε φορά :D

καλε δωστε και σε μενα λιγο μαλλακι παραπανω:P:D:D:D
κουε αυτα που σου αραιωνει ο κομμωτης στειλτα κατα δω μερια:P:P
εμενα τα μαλλια μου πεσανε πολυ απο την εγχειρηση και μετα και τωρα θελω να κανω θεραπεια με αμπουλες...εχει κανει καμια σας;:worry: βοηθανε ξερετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
(Πρεπει να ειμαι η μοναδικη που εχει ισιο μαλλι και της αρεσει :D)

Οχι οχι και εγω εχω ισιο μαλλι και δεν το αλλαζω με τιποτα!!!

καλε δωστε και σε μενα λιγο μαλλακι παραπανω:P:D:D:D
κουε αυτα που σου αραιωνει ο κομμωτης στειλτα κατα δω μερια:P:P
εμενα τα μαλλια μου πεσανε πολυ απο την εγχειρηση και μετα και τωρα θελω να κανω θεραπεια με αμπουλες...εχει κανει καμια σας;:worry: βοηθανε ξερετε;

Και η αδερφη μου εχει λιγα μαλλια και επαιρνε κατι καψουλες (νομιζω της Priorin :hmm:) και ηταν αρκετα ευχαριστημενη!

Εχε υπ' οψιν σου ομως οτι με τετοια προιοντα δεν αυξανεται μονο η τριχοφυια στο κεφαλι... :P!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Οχι οχι και εγω εχω ισιο μαλλι και δεν το αλλαζω με τιποτα!!!



Και η αδερφη μου εχει λιγα μαλλια και επερνε κατι καψουλες (νομιζω της Priorin :hmm:) και ηταν αρκετα ευχαριστημενη!

Εχε υπ' οψιν σου ομως οτι με τετοια προιοντα δεν αυξανεται μονο η τριχοφυια στο κεφαλι... :P!


δεν μπορω να παρω κατι απο το στομα φοιβη οποτε οι καψουλες αποκλειονται. μονο τις αμπουλες που τις βαζεις στο τριχωτο της κεφαλης μπορω να παρω και ειπα να τις δοκιμασω αλλα ηθελα να μαθω αν τις εχει παρει καμια σας απο δω και αν ειδε αποτελεσματα:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Εγώ δεν την αντέχω την αφάνα λέμε. :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top