Αυτά τα Χριστούγεννα θα...

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
...είναι τόσο διαφορετικά από όλα τα προηγούμενα...:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
...θα ξεκουραστώ, δε θα αφήσω το κρεβάτι για λιγότερο από 8 ώρες ύπνου.
...θα δω μόνο τους εκλεκτούς φίλους, τέρμα το τράβηγμα σε άσχετα στέκια με άτομα που τελικά με κουράζουν
...θα σκανάρω παλιές φωτογραφίες και θα ψαχουλέψω στα αρχεία του παππού
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
αυτά τα χριστούγεννα θα κανω ότι και πέρσι και προπερσι:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
... δεν θα το ζήσω γιατί θα έρθει το τέλος του κόσμου. Κάτι ήξεραν οι μάγια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
... δεν θα το ζήσω γιατί θα έρθει το τέλος του κόσμου. Κάτι ήξεραν οι μάγια.

:P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.

Poseidon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Poseidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Αθλητής και μας γράφει απο Αταλάντη (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Aυτά τα χριστούγεννα,θα διαβάσω γιατί δε μπορώ να κάνω αλλιώς.Ατιμα λάθη του παρελθόντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Η rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 700 μηνύματα.
..δε θα υπαρξουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
... ΔΕΝ θα φάω πολλά γλυκά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AnniCyprus

Νεοφερμένος

Η AnniCyprus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
:P...θα πίνω την ζεστή σοκολάτα δίπλα απο το τζάκι και θα βλέπω τηλεόραση...
...θα ξεκουραστώ , γιατί κουράστηκα κάθε νύχτα να διαβάζω για διαγωνίσματα για την επόμενη μέρα ...
...θα έχω πολύ ελεύθερο χρόνο για να βγαίνω με τις φίλες μου έξω...
...θα..θα..θα.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
..δε θα υπαρξουν.

Κι όμως, η συντέλεια πάει για το 2013.
αφου δε γεννηθηκαμε ολοι μαζι, γιατι να πεθανουμε ολοι μαζι; αδικιαααααααααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ποια Χριστούγεννα; Μπήκε κιόλας ο Δεκέμβρης; :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
θα ταϊσω όλα τα αδέσποτα της Κηφισιάς..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kit-kat

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,739 μηνύματα.
σκεφτομαι να φτιαξω μια πρωτότυπη βασιλόπιτα :P και για πρωτη φορα θα επειχηρησω να φτιαξω εκτος απο τα παραδοσιακά μελομακάρονα με μελι, μελομακαρονα με σοκολατα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nattii

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nattii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Θα φτιάξω κουλουράκια και μελομακάρονα, στολίδια και καρτούλες,
Θα διαβάσω ( το λέω στην προσπάθειά μου να το πιστέψω),
όπως είπε και η Gilda θα ταΐσω τα γατάκια της γειτονιάς
και τέλος θα προσπαθήσω να πάω εθελόντρια σε ορφανοτροφείο :)

Αυτό που ελπίζω είναι πως επιτέλους θα χιονίσει!Αλλά πουυυ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Backdrop

Δραστήριο μέλος

Η Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 676 μηνύματα.
:santa::santa::santa::santa::santa::santa::santa::santa::santa::santa:

Θα φτιάξω πολλές μακαρονάδες, θα τις φάω:slourp:
Θα δω ολόκληρες σαιζόν
Θα κάνω φαρσες
θα παώ το ταξιδάκι μου
θα φάω τα γλυκά της μάνας μου
θα πιω πολλή σαγκριά
θα διαβάσω (.....γαμώτο:mpliaks::mpliaks:)
θα βρω τη δουλειά των ονείρων μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Υ.Γ. Για την ακρίβεια μιας και θα έχω τόσο φορτωμένο πρόγραμμα(:P) έχω ξεκινήσει ήδη ώστε την Πρωτοχρονιά να'μαι έτοιμη...... :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Θα παω ταξιδι. :shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Θα χαλαρώσω, θα διαβάσω ( λίγο ), θα πάω ταξιδάκε, και θα περάσω χρόνο με την οικογένειά μου! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top