Τα καλύτερα θρίλερ που έχετε δει!

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Maggie:
Όσες φορές πήγα να δω αυτή την ταινία κάτι συνέβαινε και ποτέ δεν την έβλεπα :( :redface: :mad: Μία φορά που πήγα να τη γράψω, έγινε διακοπή ρεύματος... Όταν τη νοίκιασα, ήταν χαλασμένη.:mad: .. Όταν πήγα σε 'ενα άλλο videoclub δεν την είχε:mad:...Γενικά έχω κάνει άνω από 4 απόπειρες να τη δω:redface: Να δούμε αν θα καταφέρω να τη δω αυτή τη φορά:P

ε τότε καλή τύχη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
ε τότε καλή τύχη:P

Επίσης!!:thumbsup::thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
γουδ λακ μάγκι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Τhank you guys:clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :thumbsup: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Επιτέλους κατάφερα να δω αυτή την ταινία:D Μου άρεσε πολύ:D Βέβαια μπορεί να φταίει το ότι μετά από πολλές προσπάθειες κατάφερα να τη δω αλλά who cares????????:P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
:thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Maggie:
Επιτέλους κατάφερα να δω αυτή την ταινία:D Μου άρεσε πολύ:D Βέβαια μπορεί να φταίει το ότι μετά από πολλές προσπάθειες κατάφερα να τη δω αλλά who cares????????:P :P :P

Άντε μπράβο


Πάντως εγώ που περίμενα πάρα πολύ να δω τον εξορκιστή όταν τον είδα ξενέρωσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
:) :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Μήπως έχει δει κανείς το Amityville γιατί θέλω αν είναι καλό να πάω να το δω:confused: ;) .....Είδα την Παρασκευή το Taking Lives...Ήταν ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Saw 2
υποδειγματικη ταινια απο την αρχη εως το τελος,πολυ προσεγμενοι διαλογοι (ιδιως του "δολοφονου" ειναι αριστουργηματικοι) και σεναριο που ανατρεπει τα παντα απο την αρχη ως το τελος.

Χαιρομαι που υπαρχουν τετοιοι ανθρωποι που μπορουν κ βγαζουν διαμαντια ταινιες χωρις πολλα πολλα,παρα μονο με ουσια και ποιοτητα.

Το εχω δει 2 φορες μεσα σε 2 μερες και μπορω να υποκλίθω στο ταλεντο των 3 βασικων συντελεστων της ταινιας.Απλα υπεροχη ταινια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Τι;
Ηρθε σε εσας εκιε πανω το saw2;;;;;:confused:
Εμας εδω ακομα που να παρει...
(Αλλα και οταν ερθει παλι μεταγλωτισμενο θα ειναι...αλλα εστω να ερθει.)
Εγω καλα τελευται θριλερ πυο εχω δει...μπα...τιποτα σπουδαιο...
Εχω δει οτι θριλερ μορειτε να φανταστειτε αλλα τελευταια κανενα δεν περασε την μετριοτητα...:/:
Ακομα και τα sceleton key, the cave, και ενα αλλο που ξερω τον τιτλο του μονο στα ιταλικα
(θα ψαξω να το βρω), με ψιλοαπογοητευσαν...
Το Amityville horror, το ειχα δει και δεν μου αρεσε...το πρωτο του 1974 ηταν καλλιτερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Update...
Mολις ειδα το "Creep(2004)"
Αγγλικη παραγωγη αλλα τιμιο εργο.
Μια κοπελα παγιδευεται εντελως τυχαια στον underground του Λονδινου και εκει ανακαλυπτει οτι υπαρχει καποιος...η μαλλον κατι που αρεσκεται στο να σκοτωνει ανθρωπους.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason93

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 624 μηνύματα.
Scream,ξέρω τι έκανες πέρσι το καλοκαίρι,το αντικλείδι,Freddie VS Jason,The Ring(1,2) και πολλά άλλα...............!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Για'μενα έλεγαν τα:"Saw","Λευκός θόρυβος"-βασισμένο σε υπαρκτό γεγονός!-,"Τρόμος στο Αmitiville","Ju-On-η κατάρα","RingI,II,III,0"...:worry:..->ααααα!!:'( εχμμμ....χεχε! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Mario φιλε μου,το saw 2 εχει κυκλοφορησει εδω κανα 2-3 βδομαδες στους κινηματογραφους και το κατεβασα απο το internet.

Λογικα θα επρεπε να ειναι ηδη και στα μερη σας,για Ελλαδα νομιζω οτι θα το καθυστερησουν λιγακι να το προβαλουν οπως συνεβει και στο 1 (Δεκ 05)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simboy

Νεοφερμένος

Ο simboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Βρε παιδιά άλλο τα θρίλλερ άλλο τα τρόμου
Αυτά με τέρατα σκοτωμούς από άλιεν και μακριά από δω πνεύματα και βλακείες είναι τρόμου . Τα θρίλλερ είναι πιο πολύ ψυχολογικά όπως το The Others ( ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑ κατά τη γνώμη μου ) Εκτη αίσθηση .Το μωρό της Ρόζμαρι και άλλα
Για μένα τα καλύτερα που έχω δει είναι
1) Εφιάλτης στο δρόμο με τις λεύκες ( το 1 φυσικά )
2) The Others
3) The Cube ( ο κύβος - το ένα )
4) Ενοχο μυστικό
5) Νέα γυναίκα μόνη ψάχνει
6) Saw ( αλλά ΧΑΛΙΑ οι ηθοποιοί ΧΑΛΙΑ παίξιμο )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Καλά ρε παιδιά η μόνη που δεν μου άρεσε το The Others είμαι??Βασικά τι τέλος του δεν μου άρεσε δεν ξέρω γιατί..:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από simboy:
Βρε παιδιά άλλο τα θρίλλερ άλλο τα τρόμου
Αυτά με τέρατα σκοτωμούς από άλιεν και μακριά από δω πνεύματα και βλακείες είναι τρόμου . Τα θρίλλερ είναι πιο πολύ ψυχολογικά όπως το The Others ( ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑ κατά τη γνώμη μου ) Εκτη αίσθηση .Το μωρό της Ρόζμαρι και άλλα
Για μένα τα καλύτερα που έχω δει είναι
1) Εφιάλτης στο δρόμο με τις λεύκες ( το 1 φυσικά )
2) The Others
3) The Cube ( ο κύβος - το ένα )
4) Ενοχο μυστικό
5) Νέα γυναίκα μόνη ψάχνει
6) Saw ( αλλά ΧΑΛΙΑ οι ηθοποιοί ΧΑΛΙΑ παίξιμο )

Κάτσε βρε συ, το Saw απο που κι ως που ήταν ψυχολογικό??? Απ'οσο ξέρω τα ψυχολογικά δεν είναι τόσο αηδιαστικά!
Συμφωνώ για το The Others, κι εμένα μου άρεσε πάρα πολύ, μακάρι να έβρισκα κάτι παρόμοιο... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simboy

Νεοφερμένος

Ο simboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Κάτσε βρε συ, το Saw απο που κι ως που ήταν ψυχολογικό??? ... :/:

Ε πως
Μια ψυχολογική πίεση την είχε :p ( καλά εσύ με έφερες για να διαφωνείς μαζί μου ? χαχαχαχαχα )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από simboy:
Ε πως
Μια ψυχολογική πίεση την είχε :p ( καλά εσύ με έφερες για να διαφωνείς μαζί μου ? χαχαχαχαχα )

Απλά σε αυτά που συμφωνώ δεν απαντάω (ε τώρα να γράψω ένα σκέτο "συμφωνώ" δεν μου κάθεται καλα) και γι'αυτό σου δόθηκε αυτή η εντύπωση! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top