Πώς μπορώ να βρω σε ποιον ανήκει ένα νούμερο κινητού;

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Απλά βρε παιδάκια αν ήταν από τράπεζα ή κάτι τέτοιο, δεν θα μιλούσαν όταν το σήκωνα; Και δεν το έχω σηκώσει μόνο μία φορά.. :confused:
μπορεί να είναι μουγγός ο πωλητής:bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ναι βρε Doooo.. Απορώ πως δεν το σκέφτηκα! Να 'σαι καλά κοριτσάρα μου! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.

Αυτό το έκανα και γώ και βρήκα ποιος κάνει πλάκα με απόρητο, το πρόβλημα είναι ότι δεν μπορείς μετά να βρείς ποιός είναι αυτός που σε καλέι και ψάχνεσε, έχω τώρα το νούμερο και δεν ξέρω σε ποιών ανίκει:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εμένα πάντως σταμάτησε με το που άνοιξα το θέμα εδώ!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Αυτό το έκανα και γώ και βρήκα ποιος κάνει πλάκα με απόρητο, το πρόβλημα είναι ότι δεν μπορείς μετά να βρείς ποιός είναι αυτός που σε καλέι και ψάχνεσε, έχω τώρα το νούμερο και δεν ξέρω σε ποιών ανίκει:(
Πάρε από απόκρυψη για να ρωτήσεις και να μάθεις.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαρια-ευαγγελια

Νεοφερμένος

Η μαρια-ευαγγελια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
θελω να βρω ενα νουμερο κινητο...εχω μια φιλη στη ιταλια και αλλαξε προχθες το νουμερο της και μου εστειλε μηνυμα...πριν ομως να το αποθεικευσω το νουμερο το εσβησα το μηνυμα....:(τωρα τι θα κανω?!πως θα την βρω?το παλιο της νουμερο το εχει κλειστο...μια λυση υπαρχει??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Καμια αλλη κοινη σας φιλη/φιλος μηπως εχει το νουμερο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Αν έχετε κάποιο κοινό γνωστό ίσως?:hmm:
Email φαντάζομαι δεν υπάρχει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
θελω να βρω ενα νουμερο κινητο...εχω μια φιλη στη ιταλια και αλλαξε προχθες το νουμερο της και μου εστειλε μηνυμα...πριν ομως να το αποθεικευσω το νουμερο το εσβησα το μηνυμα....:(τωρα τι θα κανω?!πως θα την βρω?το παλιο της νουμερο το εχει κλειστο...μια λυση υπαρχει??
Το μόνο που μπορείς να ελπίζεις είναι να στο ξαναδώσει ή να το 'χει κάποιος άλλος. :/:



Χωρίς να είμαι σίγουρος, είχα ακούσει κάποια στιγμή (όταν είχε γίνει η φασαρία με τους βιασμούς στα σχολεία) ότι υπάρχει δυνατότητα να επαναφέρεις διεγραμμένα δεδομένα αν δεν έχεις εγγράψει άλλα δεδομένα απάνω, αλλά δεν γνωρίζω κατά πόσον ευσταθεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Το μόνο που μπορείς να ελπίζεις είναι να στο ξαναδώσει ή να το 'χει κάποιος άλλος. :/:



Χωρίς να είμαι σίγουρος, είχα ακούσει κάποια στιγμή (όταν είχε γίνει η φασαρία με τους βιασμούς στα σχολεία) ότι υπάρχει δυνατότητα να επαναφέρεις διεγραμμένα δεδομένα αν δεν έχεις εγγράψει άλλα δεδομένα απάνω, αλλά δεν γνωρίζω κατά πόσον ευσταθεί.

Αυτο που λες γινεται σιγουρα με καρτες μνημης και σκληρους δισκους. Αλλα δεν ξερω πως και αν μπορεις να το κανεις στο κινητο.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
πλερώ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Επίσης αν πάρεις στο πατρικό της λογικά θα το έχουν! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Eνας απο τους παραπανω "μη τεχνολογικους" τροπους ειναι ο πιο απλος ή αλλιως ο πιο βατος για να γινει.
Για να κανεις ανακτηση δεδομενων μεσα απο την μνημη του κινητου - η καρτα μνημης αναλογα που το αποθηκευεις γινεται...αλλα το θεμα ειναι το "πως" γινεται...
Εαν απο πανω εχω περασει αλλα αρχεια, αφενως δεν βρισκεται και απο την αλλη πρεπει να βρεις καταστημα (ΑΝ ΒΡΕΙΣ) που να εχει το απαραιτητο λογισμικο-μηχανημα-δεν ξερω τι για να κανει αυτη την δουλεια.

Αλλιως περιμενε.Μπορει να σου ξαναστειλει για να στην πει επειδη την εγραψες και δεν της εστειλες ουτε ενα μηνυμα.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Με ειδικο λογισμικο γινεται πιστευω, και ας εχει γραψει ο,τι να'ναι απο πανω. Τουλαχιστον εγω πηρα φωτογραφιες που ειχα σβησει απο σκληρο δισκο που μετα τον ειχα κανει format και ειχα αποθηκευσει αλλα πραγματα. Φανταζομαι και με καρτες μνημης γινεται. Αλλα δεν ξερω τι λογισμικο θελει, ισως αν ρωτησεις σε καποιο καταστημα κινητων.

Αλλα ναι, η πιο ευκολη λυση ειναι να ρωτησεις φιλους/γονεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
επισης, χωρις να ειμαι σιγουρη οτι γινεται ακομα αυτο, παλιοτερα εαν ηθελες να μιλησεις με καποιον και δεν ειχες το τηλ του, επαιρνες στη εταιρια κινητης που ανηκε αυτος (εφοσον ειχε συνδεση βεβαια) και σε συνέδεαν απο εκει (χωρις να σου δωσουν το νουμερο του).. αλλα δεν ξερω εαν ισχυει ακομα αυτο.. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Δε νομίζω να μπορείς να κάνεις κάτι.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαρια-ευαγγελια

Νεοφερμένος

Η μαρια-ευαγγελια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
το θεμα ειναι μιλαω μονο μαζι της και δε εχω το πατρικο νουμερο η" καποιου αλλου.ουτε συνδεση εχει..(νομιζω).με την αδελφη της εχουμε τσακωθει αγρια κ δε μιλαμε.....τελος παντων θα ελπιζω να με ξαναπαρει τηλ.σας ευχαριστω για τη βοηθεια σας...ολους σας...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
οταν μου το εκανα, μια δυο τρεις, ..ειχα βαρεθει.
το αφηνα ανοιχτο χωρις να το εχω στο αυτι μου και δεν εκλειναν παντα αμεσως.
μετα απο πολυ καιρο το εβαλα στο ραφι του μπανιου, και τραβηξα το καζανακι της τουαλετας. και αυτο το κανα για κανα δυο φορες ακομα. δε ξαναπηραν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
οταν μου το εκανα, μια δυο τρεις, ..ειχα βαρεθει.
το αφηνα ανοιχτο χωρις να το εχω στο αυτι μου και δεν εκλειναν παντα αμεσως.
μετα απο πολυ καιρο το εβαλα στο ραφι του μπανιου, και τραβηξα το καζανακι της τουαλετας. και αυτο το κανα για κανα δυο φορες ακομα. δε ξαναπηραν:P


Πωωωπωω, τέλειο μιλάμεεε!
Χαααχααα!:hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top