Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Τώρα εγώ έχω μια υποψία, που βασίζεται όχι στα μέχρι στιγμής λεγόμενα αλλά σε κάτι που είχε ειπωθεί στις δηλώσεις συμμετοχών... Αλλά θα το σκεφτώ πρώτα πριν αποφανθώ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Να θυμίσω πως όταν δηλώθηκαν οι συμμετοχές, ούτε η Συντονιστική Επιτροπή δεν ήξερε ποιοι είναι οι δολοφόνοι! :P (όχι πως αμφισβητώ το ..ντετεκτιβικό σου ένστικτο, προς Θεού! :bleh: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Τώρα θα στο πω γιατί θα σκάσω.
Στο τέλος του προηγούμενου παιχνιδιού είχες πει οτι χρειάζεσαι κάποια μέλη για βοήθεια στη συντονιστική επιτροπή, και είχε πει η Μάνια οτι θέλει να είναι αλλά εσύ της απάντησες οτι τη θέλεις στο παιχνίδι.
Με υποψιάζει οτι παίζει να την κάνατε δολοφόνο (άσε δηλαδή που δεν έχει πει λέξη μέχρι τώρα, πράγμα περίεργο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Όπως καταλαβαίνεις δεν μπορώ να επιβεβαιώσω ή να διαψεύσω. Αλλά πάντως δήλωσα μετά πως κάλυψα μόνη μου τα μέλη της Συντονιστικής.. :) Και την Μάνια μπορεί να την ήθελα στο παιχνίδι, απλά και μόνο γιατί συμμετέχει πολύ και κάνει τζέρτζελο! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
κ η μανια δεν ειναι καν μεσα δευτερα εχει δουλεια παντα...

αλλα οχι οτι δεν μπορει να ειναι ο killer
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Καλά καλά μην απολογείσαι :P

(Έτσι και αληθεύει ο συλλογισμός μου η Μάνια θα σφάξει εσένα :D :bleh: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Καλά καλά μην απολογείσαι :P

(Έτσι και αληθεύει ο συλλογισμός μου η Μάνια θα σφάξει εσένα :D :bleh: )

εμενα???? why?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εμένα καλέ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Λοιπόν...η Μάνια στο προηγούμενο ήταν πολίτης και την σκοτώσατε πολύ γρήγορα. Ετσι υποψιάζομαι ότι τώρα την κάναν δολοφόνο, για να τη γλυκάνουν, να της δώσουν την ευκαιρία να πάρει εκδίκηση. Ετσι ψηφίζω Μάνια (sorry :redface:) προς το παρών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thodoris28

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
καλημέρα! συγνώμη κιόλας αλλά μήπως με ξεχάσατε;:angry:
ναι σε σας μιλάω, τους αποπάνω.
θα μου πείτε κ εμένα τι είμαι;:rtfm::rtfm::rtfm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
τοτε θα επρεπε να κανου αρχηγο εμενα που με σκωτοσαν 1η
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
καλημέρα! συγνώμη κιόλας αλλά μήπως με ξεχάσατε;:angry:
ναι σε σας μιλάω, τους αποπάνω.
θα μου πείτε κ εμένα τι είμαι;:rtfm::rtfm::rtfm:

Δεν σου έστειλε ΠΜ; :blink:
Ax, θα τον σκοτώσω! :confused::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Niyia
από εμένα. ϊσως το αλλάξω αργότερα γιατί διάβασα πολύυυυ βιαστικά τα ποστ αλλά μου κάνει πολύ για την νέα bugs των δολοφόνων [είμαι νέα, άγνωστη, άσχετη και προσπαθώ να σας πείσω ότι δεν έχω ιδέα...]


[η διαίσθηση ενός πρώην δολοφόνου μιλάει εδώ... :P]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
η αγαπητη ξουρουζου εχει ενα point άι γκες... :hmm:

καλε μιλατε καλε να δουμε τι θα κανουμεεεεεεεεεεεεεε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Kakerlak for President!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Λίστα για Δευτέρα:

  1. dooo: phoebe
  2. evouli: phoebe
  3. faithplus1: burbuja
  4. Founes: Kakerlak
  5. misslittledevil: adespoto
  6. Kakerlak: Molka
  7. Niyia: fandafo
  8. XRZ: Niyia
  9. Youki: mania
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας θα μετράει.

Συμμετέχουν οι: 8)
  1. Αρκτούρος
  2. adespoto
  3. Bill_Slayer
  4. burbuja
  5. Corpse Bride
  6. Dark_kronos
  7. dooo
  8. evouli
  9. faithplus1
  10. fandago
  11. Founes
  12. Hunter
  13. Kakerlak
  14. mania
  15. misslittledevil
  16. Molka
  17. Niyia
  18. Phoebe
  19. thodoris28
  20. XRZ
  21. Youki
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ερώτησις... σήμερα [δευτέρα] στις 8 έχει δολοφονία ναι ή ου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
σημερα στις 8 εχει δολοφονια απο ψηφο και απο αυριο αρχιζουν και οι μεσημεριανες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Λίστα για Δευτέρα:
  1. dooo: phoebe
  2. evouli: phoebe
  3. faithplus1: burbuja
  4. Founes: Kakerlak
  5. misslittledevil: adespoto
  6. Kakerlak: Molka
  7. Niyia: fandafo
  8. XRZ: Niyia
  9. Youki: mania

βλεπω υπαρχει συμπνοια αποψεων :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top