Εδώ κάνουμε δίαιτα!

C.M.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η C.M. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 286 μηνύματα.
μη ξεχνάς ότι, όσο πιο πολλά παίρνεις, τόσο πιο δύσκολα τα χάνεις μετά...αξίζει???;)

ξέρεις το φύλο του παιδιού ή όχι ακόμα?:D


Ένα μου ντε, αφού δεν κάνω κράτει στη μασέλα, βρήκα ευκαιρία να χλαμπακιάσω καλά να πάθω. Το περίεργο είναι ότι βάζει κι ο σύζυγος μαζί :P

Δεν ξέρω ακόμα το φύλο του παιδιού, τον άλλο μήνα μάλλον θα το ξέρουμε και τότε θα μπω μέσα στα μαγαζιά και αλίμονο τους. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
και τότε θα μπω μέσα στα μαγαζιά και αλίμονο τους. :D

αλίμονο στη τσέπη σας....έχεις να δεις πολλά ακόμα :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
μη ξεχνάς ότι, όσο πιο πολλά παίρνεις, τόσο πιο δύσκολα τα χάνεις μετά...αξίζει???;)

ξέρεις το φύλο του παιδιού ή όχι ακόμα?:D


άσε ρε :P
ξέρω ότι θα φτύσω το γάλα της μάνας μου να τα χάσω όσα πήρα αλλά.....
το καταδιασκέδασα! ό,τι ήθελα το έφαγα :P
καμία στέρηση... όλα τα παγωτάκια μου τα τσάκισα! χαλάλι μου!
σε λίγο καιρό θα ξαναμπώ στη διαδικασία του να ... προσέχω ΣΥΝΕΧΩΣ!
δε με χάλασαν μερικοί μήνες ανεμελιάς :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Χάχα, μπράβο κακή επιρροή :D, αν είναι να τρώω και γω χωρίς ενοχές και μετά να μπορώ να λέω .... δε φταίω εγώ, το παιδί και τα κιλά της εγκυμοσύνης... τρέχω τώρα να μείνω εγκυος :D


Λοιπόν, επειδή μάλλον είναι μεταδοτικό και κυρίως ελλείψει άλλων στόχων αυτή την περίοδο, είπα να αδυνατίσω, lol.

Γενικώς μου είναι πολύ έυκολο, γιατί το έχω κάνει πολλές φορές.
Όπως είναι προφανές μου είναι εύκολο και να ξαναπαχύνω.:P

Επίσης είμαι κατά της δίαιτας, απλά μειώνω το φαγητό και συμβαίνει.

Πείτε μου αν ξέρετε καμία βλακεία που μπορώ να τρώω συνέχεια και να μην παχαίνει.
Θέλω να απασχολώ το στομάχι μου και το στόμα μου.
Ως τώρα το έκανα με νερό, αλλά στη δουλειά με κοιτάνε περίεργα και νομίζουν ότι έχω πρόβλημα με τόσο νερό που πίνω :P:D

Για πέτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Μασα μαρουλια...καροτα? γενικα σαλατικα. Παντως αμα βολευεσαι με το νερο, γιατι να σε κοιτανε περιεργα? Εισαι λιγο σπασμενη εδω που τα λεμε, πες οτι το κανεις για ενυδατωση :X
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
Χάχα, μπράβο κακή επιρροή :D, αν είναι να τρώω και γω χωρίς ενοχές και μετά να μπορώ να λέω .... δε φταίω εγώ, το παιδί και τα κιλά της εγκυμοσύνης... τρέχω τώρα να μείνω εγκυος :D


Λοιπόν, επειδή μάλλον είναι μεταδοτικό και κυρίως ελλείψει άλλων στόχων αυτή την περίοδο, είπα να αδυνατίσω, lol.

Γενικώς μου είναι πολύ έυκολο, γιατί το έχω κάνει πολλές φορές.
Όπως είναι προφανές μου είναι εύκολο και να ξαναπαχύνω.:P

Επίσης είμαι κατά της δίαιτας, απλά μειώνω το φαγητό και συμβαίνει.

Πείτε μου αν ξέρετε καμία βλακεία που μπορώ να τρώω συνέχεια και να μην παχαίνει.
Θέλω να απασχολώ το στομάχι μου και το στόμα μου.
Ως τώρα το έκανα με νερό, αλλά στη δουλειά με κοιτάνε περίεργα και νομίζουν ότι έχω πρόβλημα με τόσο νερό που πίνω :P:D

Για πέτε

καλησπέρα

πάντος από όσο σε φαντάζομαι δεν πρέπει να έχεις παραπα΄νο κιλά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiaVolita69

Νεοφερμένος

Η DiaVolita69 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Ένα μου ντε, αφού δεν κάνω κράτει στη μασέλα, βρήκα ευκαιρία να χλαμπακιάσω καλά να πάθω. Το περίεργο είναι ότι βάζει κι ο σύζυγος μαζί :P

καλησπέρα! Αυτό δεν κατάλαβα πως γίνεται....:baby::baby: Έχει ...."λιγούρες" και ο ... σύζυγος??? :eek::hmm:
Απ όσο ξέρω τους πρώτους μηνες δεν έχει "επιθυμίες" το ... αναπτυσόμε βρέφος. Πώς τα κατάφρες /!!:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

C.M.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η C.M. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 286 μηνύματα.
καλησπέρα! Αυτό δεν κατάλαβα πως γίνεται....:baby::baby: Έχει ...."λιγούρες" και ο ... σύζυγος??? :eek::hmm:
Απ όσο ξέρω τους πρώτους μηνες δεν έχει "επιθυμίες" το ... αναπτυσόμε βρέφος. Πώς τα κατάφρες /!!:confused:

H λαιμαργία υπήρχε ανέκαθεν και παρά το ότι είχα και αναγούλες βρήκε τρόπο και εκτονώθηκε - ψυχολογικό είναι :P

Όταν θα αρχίσουν οι λιγούρες και οι επιθυμίες θα γίνω φάλαινα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Πήρα διάδρομο και εχτές μπήκε στο σαλόνι, απο σήμερα θα έχω παραπάνω περπάτημα, έχω κάνει ένα μίνι γυμναστήριο στο σπίτι, είμαι χαρούμενη, απο σήμερα ξεκινάω:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Εύγε Mania μου!!!
Εγώ αλλάζω ζωή σιγά σιγά, κρατάω το γυμναστήριο 2 φορες την εβδομάδα, και ξεκινάω πιο πολύ περπάτημα και κίνηση κάθε μέρα... Κόβω το γραφείο λέμε! Και γρήγορα, γιατί τόσο φαΐ που έχει πέσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Εύγε Mania μου!!!
Εγώ αλλάζω ζωή σιγά σιγά, κρατάω το γυμναστήριο 2 φορες την εβδομάδα, και ξεκινάω πιο πολύ περπάτημα και κίνηση κάθε μέρα... Κόβω το γραφείο λέμε! Και γρήγορα, γιατί τόσο φαΐ που έχει πέσει...

Εχτές έφαγα φρίκη, απο την άλλη είπα σκάσε Μαρίνα γιατί θα πάρει κανέναν ο διαολός:mad:

Ηρθαν ένα ζευγάρι απο την Αθήνα και η πεθερά μου ενώ ήξερε ότι κάνω δίαιτα, μία ώρα μιλούσαν για κιλά, και κόιτα κάτι μπούτια δυπλάσια απο τα δικά μου, κοίτα η κοιλιά σου είναι χάλια, πώς κατάντησες έτσι... Η κοπέλα έμεινε, αντί να λέμε διάφορα μία ώρα απο την 1μισή που είμασταν εκεί είχε να λέει για τα κιλά μου:( με έκανε σκουπίδι μπροστά σε όλους και όταν είπα ότι κάνω δίαιτα πετάγετε η χαρχάλω η αδερφή την πεθεράς μου και μου λέει.. Ναι καλά που κάνεις δίαιτα, πρώς τα έξω; σιγά που κάνεις δίαιτα, δές εμεένα λαμπάδα είμαι...:(:(:( με έκαναν σκουπίδι, μου έφτανε που απο την προηγούμενη Κυριακή είμουν χάλια για αυτό το θέμα άν πρόσεξες, ούτε στο στέκι δεν μηλούσα, νόμιζα ότι θα έκανα απεργία πείνας:(:( και πάνω που συνήλθα την Παρασκευή με έκανε πάλι χάλια:( Προσπαθώ αλήθεια, γιατί δεν με σέβονται:cry_x::cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Ρε Μάνια πραγματικά έπρεπε να τους μιλήσεις όπως τους άρμοζε. Τι συμπεριφορά είναι αυτή; :mad:

Εμένα με εκνευρίζει η μάνα μου, η οποία επειδή τον τελευταίο χρόνο έχει χάσει κάποια κιλά (κυρίως λόγω εμμηνόπαυσης και κλιμακτηρίου και γενικά αλλαγών στο σώμα και στη διάθεσή της), κάθε φορά που αγοράζω κάτι πάει και το δοκιμάζει. Δεν καταλαβαίνει οτι δεν είναι καθόλου όμορφο μια μάνα και μια κόρη να φοράνε τα ίδια ρούχα? Είμαι υπερβολική? Τι να πω, πάντως κάθε φορά μου κόβει τα φτερα. Αρχίζει και μου λέει πώς έχω γίνει έτσι και ότι πρέπει να κάνω δίαιτα και τι τρως εκεί και ναι καλα τρώγε να γίνεις άλλη τόση και και και. Παρ'όλα αυτά εχτές έφτιαξε ένα ταψί κολοκυθόπιτα και πριν 2 μέρες έφερε σπίτι ένα κουτί γλυκά. Τι να πω....
Ίσως και γι αυτό να έχω καθυστερήσει να ξεκινήσω. Ήθελα κι εγώ λίγη στήριξη από το σπίτι μου :(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Mania, πρέπει να ξεκόβεις κάτι τέτοιους ανθρώπους. Να είσαι κακια, snob, να μην τους δίνεις δικαιώματα να σε πατάνε κάτω... Απαράδεκτοι ήταν, ειλικρινά... Ο άντρας σου τι είπε?
Αδέσποτο, μιλα ανοιχτά στη μαμά σου. Ότι κοίταξε να δεις, αν πάρω εγώ την απόφαση να χάσω, θα το κάνω για μένα. Αλλα αν το αποφασίσω, μην ξαναδώ εδώ μέσα οτιδήποτε παχαίνει, τουλάχιστον όχι στην αρχή, μέχρι να μπω σε πρόγραμμα. Και, ξέρεις τι? Κάντο όντως για ΣΈΝΑ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ρε Μάνια πραγματικά έπρεπε να τους μιλήσεις όπως τους άρμοζε. Τι συμπεριφορά είναι αυτή; :mad:

Εμένα με εκνευρίζει η μάνα μου, η οποία επειδή τον τελευταίο χρόνο έχει χάσει κάποια κιλά (κυρίως λόγω εμμηνόπαυσης και κλιμακτηρίου και γενικά αλλαγών στο σώμα και στη διάθεσή της), κάθε φορά που αγοράζω κάτι πάει και το δοκιμάζει. Δεν καταλαβαίνει οτι δεν είναι καθόλου όμορφο μια μάνα και μια κόρη να φοράνε τα ίδια ρούχα? Είμαι υπερβολική? Τι να πω, πάντως κάθε φορά μου κόβει τα φτερα. Αρχίζει και μου λέει πώς έχω γίνει έτσι και ότι πρέπει να κάνω δίαιτα και τι τρως εκεί και ναι καλα τρώγε να γίνεις άλλη τόση και και και. Παρ'όλα αυτά εχτές έφτιαξε ένα ταψί κολοκυθόπιτα και πριν 2 μέρες έφερε σπίτι ένα κουτί γλυκά. Τι να πω....
Ίσως και γι αυτό να έχω καθυστερήσει να ξεκινήσω. Ήθελα κι εγώ λίγη στήριξη από το σπίτι μου :(:'(

Στήριξη δεν θα περιμένεις απο κανέναν τελικά, όταν βλέπεις ότι σε βλάπτει αυτό κόφτο, χτές έσκασα απο την στεναχώρια μου αλλα κατάλαβα κάτι.

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΔΥΝΑΜΗ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΑΣ, ΔΥΝΑΜΗ

Τελικά πρέπει να ακούμε μόνο αυτούς που μας αγαπάνε και θέλουν να αδυνατίσουμε μόνο για την υγεία μας, όχι γιατί μας μειώνουν:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Mania, πρέπει να ξεκόβεις κάτι τέτοιους ανθρώπους. Να είσαι κακια, snob, να μην τους δίνεις δικαιώματα να σε πατάνε κάτω... Απαράδεκτοι ήταν, ειλικρινά... Ο άντρας σου τι είπε?

Ο άντρας μου δεν μίλησε:( είναι απαράδεκτος το ξέρω αλλα ειναι οι γονείς του και δεν θέλω να του δημιουργώ πρόβλημα με τους δικούς του, σε κάποια φάση πέταξα το εξής, "εσείς μία ώρα τα λέτε, τον γιώκα σου Λέυκη τον ρώτησες άν με γουστάρει έτσι;" και τι κάνει; φωνάζει τον άντρα μου και του λέει ρε Μάικ; σου αρεσει όπως είναι; και λέει ο άντρας μο¨"εμένα μου αρέσει όπως και να είναι" και λέει η πεθερά μου.. Καλά εσύ είσαι άρρωστος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ρε κορίτσια... ο κόσμος δεν πάει καλά λέμε έτσι?
εμένα με λένε "Χοντρή" που ναι οκ έχω πάρει βάρος και είμαι πρισμένη και είμαι έτοιμη να γεννήσω...
η πεθερά μου χοντρούλα με ανεβάζει χοντρούλα με κατεβάζει ενώ ΞΕΡΕΙ ότι με ενοχλεί....
τες πα, προσωπικά αποφάσισα να μην δίνω σημασία σε τέτοιες κακίες γιατί περί κακίας και ζήλιας πρόκειται....
δεν βοηθάς ποτέ κανέναν με να του μαμάς την ψυχολογία!
Μάνια μου μην δίνεις σημασία ρε... ούτε κι εσύ αδέσποτο....
εδώ εμείς μεταξύ μας, θα έχουμε η μία την άλλη και θα γίνουμε όλες λαμπάδες!
Εχω κι εγώ στατικό ποδήλατο το οποίο είναι σε αναμονή να ξεκινήσω όταν με το καλό γεννήσω και περάσει κανας μήνας :)
από τώρα σκέφτομαι και κάνω σχέδια για τη φορεματάρα που θα φοράω ένα χρόνο μετά στη βάφτιση :P
Μη μασάτε και κάντε ΜΑΚΡΟΧΡΟΝΙΑ σχέδια και όνειρα...
Μη λέτε έχασα "μόνο" 3 κιλά αυτό το μήνα γιατί κοριτσάρες μου, στο βάθος του χρόνου.... 3 κιλά επί 12 μήνες = 36 κιλά ;)

ΕΛΑ ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΑΠΟΦΑΣΙΣΜΕΝΕΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΜΑΡΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Κουέ ξέρεις γιατί έπεσα; :(

Την προηγούμενη κυριακή και ενώ έλεισα 6 ευδομάδες δίαιτα η ζυγαριά έδειξε ότι πήρα 3 κιλά:cry_x::cry_x::cry_x:Ξέρεις τι είναι να έχεις τόσα κοψίματα και στο τέλος να πέρνεις κιόλας; βαλάντωσα στο κλάμα και απο την Κυριακή μέχρι την πέμπτη είμουν σε άθλια κατάσταση, δεν ήθελα να μηλάω σε κανέναν, συχάθηκα τον εαυτό μου:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
καλά... με φουντώσατε πρωινιάτικα...

Αν είναι δυνατόν!!! Εσυγχίστηκα!!!

Θυμάμαι την sister που προσπαθεί να αδυνατήσει [έχει ομολογουμένως πάρει αρκετά κιλά τελευταία] και τόσο οι δικοί μου οι γονείς όσο και τα πεθερικά της (η πεθερά της δλδ) είναι τόσο διακριτικοί και τόσο επιβραβευτικοί κάθε φορά που αρχίζει να φαίνεται διαφορά (πρόσφατα κατέβηκε ένα νούμερο :clapup:-βέβαια πρέπει κανονικά να κατέβει άλλο ένα...).

Κουράγιο ρε κορίτσια... Και μην ακούτε κανέναν... Γιατί στο τέλος.. .δικό σας το κέρδος και δικιά τους η κακία...
[σορυ αν ακούγομαι κακία για πεθερές/μανάδες κτλ αλλά είναι ΤΟΣΟ λάθος τρόπος κατ'εμε να τονίζεις έτσι στον άλλο το "πρόβλημα" ειδικά σε τόσο λεπτά ζητήματα...]

[offtopic]KoυΕ aκόμα εδώ είσαι εσύ? :P[/offtopic]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
:worship: ΟΛΕ :worship: ΟΛΕ :worship: ΟΛΕ :worship: ΟΛΕ :worship: ΟΛΕ

Αργά άλλα σταθερά έχασα 10 κιλά και συνεχίζω για 2-3 ακόμα... :)
Και μεταξύ μας κάθε Σ/Κ έτρωγα ότι μου έκανε κέφι! ;)

Κουράγιο κορίτσια!! Όλα γίνονται με λίγη καλή θέληση. Μην ακούτε κανέναν!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Καλά, Mania μου, εσένα στο έχω ξαναπεί... Πήγαινε σε επαγγελματία, να βρείς την ηρεμία σου... Παίζεις με το μεταβολισμό σου...
Όσο για την καταπίεση... Ειδικά στο θέμα φαγητό, το βρίσκω απαράδεκτο. Ειδικά αν πάνε να μπούνε μέσα σε μια σχέση. Και ειδικά αν γίνεται με άσχημο τρόπο. Ειλικρινά, Τούρκος γίνομαι. Κομμένα, κανεις δεν έχει το δικαίωμα να σχολιάζει το σώμα σου, εσύ το τρέφεις και το κουβαλάς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top