Ψάχνω μαγαζί με ...

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
αλήθεια ασχολείστε καθόλου με τις χάντρες στον ελεύθερο χρόνο σας???

εμένα μου αρέσει πολύ να κατασκευάσω βραχιολάκια, κολιέ, καρφίτσες από χάντρες , είτε είναι αγοραστές είτε αν τις φτιάξω μόνη μου...

ξέρετε που μπορώ να βρω και να αγοράσω χάντρες...χονδρική... και όχι από τα 3-4 γνωστά χαντράδικα στο μοναστηράκι???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ειχα την ιδια απορια.. :P

εφτιαξα κατι λιγα το καλοκαιρι,μου αρεσαν πολυ και θελω να κανω κι αλλα..αλλα κι εγω μονο αυτα στο μοναστηρακι ξερω:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Χάντρες;;; Πω, πω τι μου θύμησες τώρα!!! Στο δημοτικό είχα φάει κόλλημα και εφτιαχνα με χάντρες είτε βραχιόλια είτε κολιέ! Θυμάμαι οτι είχε ένα μαγαζί στην Γλυφάδα κοντά στο εμπορικό που έχει το bowling αλλά δεν ξέρω αν υπάρχει ακόμα!Πουθενά αλλού δεν ξερω!

Καλή επιτυχία πάντως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
πάντως υπάρχει και ένα χαντράδικο στην νέα ιωνία, διπλα από το μαγαζί του μπαμπά μου... αλλά με τσαντίζει η ιδιοκτήτρια...

ψάχνω μαγαζί για χοντρική ...γιατί στα άλλα θες να αγοράσεις μία χάντρα και δίνεις 50 λεπτά.... ειναι "του ματς" για να φτιάξεις κάτι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Ασχολιόμουν κι εγώ για μια εποχή αλλά σταμάτησα και λόγω τιμής (έλεος πήγαινα σε ένα χαντράδικο στο μοναστηράκι και μου τον πιάνανε τον απαυτό :P ). Επίσης, μια που το έφερε η κουβέντα, θέλω να φτιάξω μια θήκη για καπνό, ξέρετε πού μπορώ να βρω τα υλικά; Μου είπαν οτι πουλάνε σε μαγαζιά με χάντρες αλλά δεν ξέρω σε ποιό να πάω και νομίζω οτι σε εκείνο που πήγαινα δεν είχε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Σήμερα που είχα πάει για δουλειά της εταιρείας από την Πραξιτέλους είδα ένα τεράστιο Χαντράδικο που ίσως να πουλάει και χονδρική. Αν τύχει να ξαναπεράσω από εκεί θα ρωτήσω... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Ναι πρέπει να έχει στην Πραξιτέλους. Θα πάω κι εγώ καμιά μέρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Για μερικά φεγγάρια ήξερα πώς να φτιάχνω κροκοδειλάκια-μπρελόκ με χάντρες.. :hmm: Μια φόρα τον χρόνο με πιάνει τρέλα με τις χάντρες και πηγαίνω και τα σηκώνω τα μαγαζιά στο Μοναστηράκι.. Μετά μου περνάει για ένα χρόνο.. Οπότε δεν ξέρω για καλύτερες τιμές..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
Για μερικά φεγγάρια ήξερα πώς να φτιάχνω κροκοδειλάκια-μπρελόκ με χάντρες.. :hmm: Μια φόρα τον χρόνο με πιάνει τρέλα με τις χάντρες και πηγαίνω και τα σηκώνω τα μαγαζιά στο Μοναστηράκι.. Μετά μου περνάει για ένα χρόνο.. Οπότε δεν ξέρω για καλύτερες τιμές..

άντε καλέ1 ξέρεις να φτιάχνεις κροκοδειλάκια! είχα ψιλομάθει αλλά δεν θυμάμαι καθόλου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Ναι αμέ!! Ήξερα πάρα πολύ καλά, θυμάμαι πώς το άρχιζα, αλλά μετά, μαύρο σκοτάδι.. Ήταν μεγάλη επιτυχία τα κροκοδειλάκια μου πάντως! Να σας πω βρε παιδιά, είμαι ελαφρώς off-topic, αλλά με τις χειροτεχνίες έχει σχέση κι αυτό. Έχετε πάρει είδηση κάτι μακρουλά σκοινάκια που πουλάνε στα περίπτερα, που τα χρησιμοποιείς για να φτιάξεις διάφορες αηδίες-μπρελοκάκια; Για να σας κατατοπόσω ελαφρώς, είναι σαν αυτά που φτιάχνουν οι άντρηδες στο στρατό με κορδόνια από τα αλεξίπτωτα ή τα παπούτσια τους (αναλόγως το θάρρος :P) και που πιο παλιά τα έφτιαχναν με χρωματιστά κορδόνια παπουτσιών!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Τα παιδιά στο σχολείο τα ονομάζουν scoobidoo Μολκα. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Ναι ε; :D Ωραίο.. και να σου πω, το πόιντ μου βασικά δεν ήταν αν τα ξέρετε, αλλά ξεχάστηκα.. αυτό που ήθελα να ρωτήσω είναι που μπορώ να βρω οδηγίες χρήσης, δεν ξέρω καν πώς να το ψάξω στον Γούγλη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Κι εγώ ψάχνω για χονδρική. Αλλά επειδή μάλλον θα αρχίσω μαθήματα κοσμήματος και θα πρέπει να αγοράζω υλικά θα μου πουν πιθανώς εκεί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
Κι εγώ ψάχνω για χονδρική. Αλλά επειδή μάλλον θα αρχίσω μαθήματα κοσμήματος και θα πρέπει να αγοράζω υλικά θα μου πουν πιθανώς εκεί!
αλήθεια που θα αρχίσεις>? ενδιαφέρομαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ξένια4039

Νεοφερμένος

Η Ξένια4039 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
λοιπον ισως μπορω να σας βοηθησω με τις χάντρες... ξεφυλλιζοντας ενα περιοδικο βρηκα ένα μαγαζί που λεγεται Kinitro είναι στην οδο ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗ ΣΕΡΒΙΑΣ 11 ΑΘΗΝΑ και υποκαταστημα εχει ΠΕΡΙΚΛΕΟΥΣ 18 ΑΘΗΝΑ. ΤΗΛ: 210-3257640-1.
δεν εχω παει ακομα αλλα συντομα θα το επισκεφτω.:DΕπισης μια μέρα ειχα χαθει στα στενα μεταξυ Ψυρρη και πλατειας Κουμουνδούρου(ουτε καν ξερω πως βρεθηκα εκει:redface:) και είχε πολλα μικρα μαγαζακια που πουλουσαν χάντρες με το κιλο. αλλα δεν ξερω τωρα που ακριβως βρίσκονται. Αν τα βρείτε μου λέτε κ μενα:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
λοιπον ισως μπορω να σας βοηθησω με τις χάντρες... ξεφυλλιζοντας ενα περιοδικο βρηκα ένα μαγαζί που λεγεται Kinitro είναι στην οδο ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗ ΣΕΡΒΙΑΣ 11 ΑΘΗΝΑ και υποκαταστημα εχει ΠΕΡΙΚΛΕΟΥΣ 18 ΑΘΗΝΑ. ΤΗΛ: 210-3257640-1.
δεν εχω παει ακομα αλλα συντομα θα το επισκεφτω.:DΕπισης μια μέρα ειχα χαθει στα στενα μεταξυ Ψυρρη και πλατειας Κουμουνδούρου(ουτε καν ξερω πως βρεθηκα εκει:redface:) και είχε πολλα μικρα μαγαζακια που πουλουσαν χάντρες με το κιλο. αλλα δεν ξερω τωρα που ακριβως βρίσκονται. Αν τα βρείτε μου λέτε κ μενα:clapup:

ωχ πολυ ενδιαφερον αυτο!! ευχαριστουμε!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioannachr

Νεοφερμένος

Η ioannachr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Λοιπόν μου φαίνεται ότι θα βοηθήσω αρκετά μιας και ασχολούμαι χρόνια!! Όλα τα χαντράδικα που πουλάνε χονδρική είναι στο κέντρο, στις οδούς Μιλτιάδου, Πραξιτέλους, και Λεοχάρους! Έχει και ορισμένα στην Κολοκοτρώνη και Καραγιόργη Σερβίας αλλά πιο ακριβά! Ορισμένα ονόματα είναι Diva, Marabu, Κόσμημα Νικόλης Group και πολλά αλλά πιο μικρά!. Όλα είναι τιμές χρονδρικής και καμία μα καμία σχέση με το μοναστηράκι! Ελπίζω να βοήθησα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

stellaki

Νεοφερμένος

Η stellaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
γεια χαρα!
υπαρχει το www.trifin.gr οπου μπορειτε να βρειτε κρυσταλλακια για διαφορα φω μπιζου και διακοσμησεις! οι αγορες γινονται ηλεκτρονικα αλλα και απο το καταστημα στη Θεσ/νικη.
ελπιζω να βοηθησα!!χχιχιχι
στελλακι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top