Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Λίστα για Παρασκευή
  1. adespoto:
  2. burbuja:
  3. Dark_Kronos:
  4. dooo:
  5. Founes: Phoebe
  6. Idril:
  7. Lorien:
  8. mania: Dark_Kronos
  9. Metal_Lover: Phoebe
  10. Molka:
  11. Niyia:
  12. Phoebe: Metal_Lover
  13. shaman:
  14. (XRZ: dooo)
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
αχαχαχαχαχαχαχαχα! Φοβερη προκυρηξη! :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Μάστα...
Και τώρα προκύπτει το εξής ερώτημα:
Αφού η XRZ θα έφευγε κατά πάσα πιθανότητα σήμερα, γιατί την φόνευσαν?
Μήπως για να μη μάθουμε ποτέ την ιδιότητά της?

Τεσπα, συνεχίζω με την ίδια λογική και ψηφίζω Phoebe.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αυτο που εχω να πω ειναι οτι τα εχουμε κανει μπο*ρδελο και οτι η δολοφονοι μαλλον μας παρακολουθουν και γελανε...
Θελει πολυ σκεψη η σημερινη ψηφος... πραγματικα ειμαι χαμενος... δεν εχω ιδεα πιους να θεωρισω δολοφονους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Μάστα...
Και τώρα προκύπτει το εξής ερώτημα:
Αφού η XRZ θα έφευγε κατά πάσα πιθανότητα σήμερα, γιατί την φόνευσαν?
Μήπως για να μη μάθουμε ποτέ την ιδιότητά της?

Τεσπα, συνεχίζω με την ίδια λογική και ψηφίζω Phoebe.

Εγώ πάντως αν ήμουνα δολοφόνα, αυτό θα έκανα.

Οπότε επιστρέφω στις παλιές καλές μου αξίες. Phoebe για σήμερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Λίστα για Παρασκευή
  1. adespoto: Phoebe
  2. burbuja:
  3. Dark_Kronos:
  4. dooo: Dark_Kronos
  5. Founes: Phoebe
  6. Idril:
  7. Lorien:
  8. mania: Dark_Kronos
  9. Metal_Lover: Phoebe
  10. Molka: Phoebe
  11. Niyia:
  12. Phoebe: Dark_Kronos
  13. shaman:
  14. (XRZ: dooo)
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
μάλιστα, μάλιστα. Κάνουμε και τσατσιές ε????:P:P

αλλάζω, πάμε στον επόμενο δολοφόνο: Κρόνος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Επειδη ψηφίζοντας τον Metal_Lover δεν σωζομαι αλλάζω και ψηφιζω Dark_Kronos αν και δεν πιστευω οτι είναι δολοφόνος αλλα αναγκάζομαι απο τις συνθήκες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Μετά την αναπάντεχη, ομολογουμένως, δολοφονία της XRZ (προφανώς στην προσπάθειά τους να καλυφθούν, τα δολοφόνια δολοφόνησαν έναν από αυτούς για να μας ρίξουν στάχτη στα μάτια)...

& ύστερα από τις χθεσινές διαπλοκές της τελευταίας στιγμής από μεριάς του Κρόνου [τάχα dsl πρόβλημα...κ τάχα τηλεφωνική ενημέρωση στην ΣΕ για την ψήφο του (αλήθεια, τόσο σημαντική ήταν η ψήφος χθες?:confused:)...κ να μη πω κ τα υπόλοιπα που με βάζουν σε υποψίες!]...

Dark_Kronos κ από μένα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Phoebe από μένα... Λόγω ύφους κυρίως.
Και η Niyia κάτι μου κάνει.
Ο Κρόνος έχει το ίδιο στυλ με τα προηγούμενα παιχνίδια, δεν ξέρω ακόμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Δολοφόνεεεεεεεεεεεεεε!!!! :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λίστα για Παρασκευή
  1. adespoto: Phoebe
  2. burbuja:
  3. Dark_Kronos:
  4. dooo: Dark_Kronos
  5. Founes: Phoebe
  6. Idril:
  7. Lorien:
  8. mania: Dark_Kronos
  9. Metal_Lover: Phoebe
  10. Molka: Phoebe
  11. Niyia: Dark_Kronos
  12. Phoebe: Dark_Kronos
  13. shaman: Phoebe
  14. (XRZ: dooo)
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!

Dark_Kronos: 4
Phoebe: 5
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
XRZ εχεις κανει λαθος!5 με εχουν ψηφισει ;)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
To γλωσσοφαγατε ρε το κοριτσι ! Και τι κοριτσι ! με παθητικη ασφαλεια ενσωματωμενη !

Γιατι πεσαμε ολοι σε Κρονο και Phoebe μονο ; Τα αλλα παιδακια να ζηλευουν δηλαδης ;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Ωπα ρε, πώς και πόσταρες εσύ? :P
Χτες πού ήσουν? Είχες πάει λαϊκή :teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
To γλωσσοφαγατε ρε το κοριτσι ! Και τι κοριτσι ! με παθητικη ασφαλεια ενσωματωμενη !

Γιατι πεσαμε ολοι σε Κρονο και Phoebe μονο ; Τα αλλα παιδακια να ζηλευουν δηλαδης ;;

Πες τα βρε Lorien :P!!! Για αυτό ψήφισε Dark_Kronos :P:P:P! Εκτός και αν είσαι και εσύ δολοφόνος :hmm:!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
όσοι σε ψηφίσαμε είμαστε δολοφόνοι δηλαδή???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Phoebe από μένα... Λόγω ύφους κυρίως.
Και η Niyia κάτι μου κάνει.
Ο Κρόνος έχει το ίδιο στυλ με τα προηγούμενα παιχνίδια, δεν ξέρω ακόμα...

Πες μου μόνο τι ακριβώς σου κάνω κ τι είπα κ με υποψιάζεσαι...γτ δε πιάνω το αόριστο σκεπτικό σου! Αν πετάμε κάτι να το αιτιολογούμε κιόλας...

Παλιοδολοφόνε κ εσύ :mad:μας το πας στα μουλωχτά....

To γλωσσοφαγατε ρε το κοριτσι ! Και τι κοριτσι ! με παθητικη ασφαλεια ενσωματωμενη !

Γιατι πεσαμε ολοι σε Κρονο και Phoebe μονο ; Τα αλλα παιδακια να ζηλευουν δηλαδης ;;

Μήπως να στραφούμε σε εσένα δλδ? :hmm:που μας το έπαιξες κινέζος κ δεν ψήφισες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
όσοι σε ψηφίσαμε είμαστε δολοφόνοι δηλαδή???

σε εμένα αναφέρεσαι; αν ναι:

α δεν ξέρω...:whistle::P

Για εσένα πάντως δεν έχω υποψίες ;)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top