• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Καρούμπαλο στο καλάμι

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
όπως καταλάβατε από τον τίτλο, κατάφερα σήμερα να το κάνω μόνος μου...
πέρα από τον πάγο τι άλλο μπορώ να κάνω? έχει φουσκώσει υπερβολικά:/:
η αλοιφή η mesoulid είναι για τέτοια? επίσης για χρόνο επούλωσης γνωρίζεται κάτι?
:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Βάλε πάγο και περίμενε. Δε μπορείς να κάνεις και πολλά εκτός αν έχεις αντοχές νίντζα και βουτήξεις μέσα σύριγγα να τραβήξεις το αίμα.
Καλό κουράγιο με αυτό το τελευταίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
ΠΩΣ ΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΡΕ ΤΕΡΑΣ Ο.Ο

παγο (με μια πετσετουλα απο πανω μην σ κανει εγκαυμα) και αν ειναι παρε και εναν επιδεσμο και δεσε το λιγουλακι.

να ρθω απο το σπιτακι σου? :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
όπως καταλάβατε από τον τίτλο, κατάφερα σήμερα να το κάνω μόνος μου...
πέρα από τον πάγο τι άλλο μπορώ να κάνω? έχει φουσκώσει υπερβολικά:/:
η αλοιφή η mesoulid είναι για τέτοια? επίσης για χρόνο επούλωσης γνωρίζεται κάτι?
:(:(


:P πως ειναι το καλάμι σου τώρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psycho(Βασίλης)

Δραστήριο μέλος

Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
ΚΑΡΟΥΜΠΑΛΟ στο καλάμι; Σε τόρνο το έβαλες το πόδι σου; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Απο χτύπημα ;
Δυο - τρία μικρά καρούμπαλα έχω και γω ,που οταν κουράζω το πόδι ,σαν να φουσκώνουν :P αλλα δεν με ενοχλούν.
Και σε εναν γιατρό που είχα παει κάποτε ,μου είχε πει πως είναι απλα χτυπήματα που δεν τα πρόσεξα και γίνανε μικρές φλεγμονές :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
:P πως ειναι το καλάμι σου τώρα
ακόμα έχω το καρούμπαλο και αρκετά φουσκωμένο:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
έχω ξεμείνει με ένα μικρό καρούμπαλο...
μου έδωσε μια αλοιφή ο ορθοπαιδικός και μου είπε πως μέχρι το Σαββατοκύριακο πρέπει να είναι καλύτερα, για να δούμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
έχω ξεμείνει με ένα μικρό καρούμπαλο...
μου έδωσε μια αλοιφή ο ορθοπεδικός και μου είπε πως μέχρι το Σαββατοκύριακο πρέπει να είναι καλύτερα, για να δούμε..
:P
ορθοπαιδικός είναι ο σωστός ορος
καλή ανάρωση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
:P
ορθοπαιδικός είναι ο σωστός ορος
καλή ανάρωση
ανάρρωση είναι ο σωστός όρος

θέλω να παίξω αγώνα το Σάββατο:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ναι! δεν με πονάει ιδιαίτερα, αλλά σίγουρα θα είναι δύσκολο να βγάλω έναν αγώνα με το μυαλό στο πόδι:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Συνήθως αθλητές με παρόμοια προβλήματα (στο μπάσκετ σιγουρα θα το έχεις δει) φοράνε κάτι σαν ελαστικούς επιδέσμους ίσως αυτό σε βοηθήσει κατά την διάρκεια του αγώνα.

Καλή επιτυχία!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top