Ποια θα ήταν η συμπεριφορά σας απέναντι σε έναν/μία ομοφυλόφιλο γιατρό;

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Βλέποντας τη μεγάλη "επιτυχία" του θέματος "Αν ο φίλος σας ήταν ομοφυλόφιλος, τι θα κάνατε;" , πήρα την απόφαση να φτιάξω το συγκεκριμένο θέμα.
Και για να αποσαφηνίσω λίγο την ερώτηση: αν ξέρατε ότι ο/η γιατρός σας είναι ομοφιλόφιλος/η, τι θα κάνατε; Θα συνεχίζατε να πηγαίνετε σ' αυτόν/ην; Αν δεν είχατε ξαναπάει, θα πηγαίνατε; Τώρα το που θα το ξέρατε ότι είναι ομοφιλόφιλος/η δεν πολύ μας νοιάζει(μπορεί να 'χει κάνει coming out και να ζει σε μικρή πόλη όπου όλα μαθαίνονται, μπορεί να σας το 'πε γνωστός σας που το ξέρει σίγουρα κτλ).
Για παράδειγμα: αν ο/η παιδίατρος του παιδιού σας ήταν ομοφιλόφιλος, θα συνεχίζατε να τον επιλέγετε;
Επιχειρηματολογήστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Καλά μας δουλεύεις;
Γιατί ας πούμε θα' πρεπε αυτό να με επηρεάζει; Το επάγγελμά του με νοιάζει κι αν κάνει καλά αυτό που κάνει, who gives a fuck το τι κάνει στο κρεβάτι του, είναι σα να μου λες ''θα σε πείραζε ο γιατρός σου να' ναι παντρεμένος/ανύπαντρος/νηστικός/άσχημος/ξανθός/με μακριά μαλλιά?".
Τι κομπλεξικοί άνθρωποι υπάρχουν ρε φίλε, wake up.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλά μας δουλεύεις;
Γιατί ας πούμε θα' πρεπε αυτό να με επηρεάζει; Το επάγγελμά του με νοιάζει κι αν κάνει καλά αυτό που κάνει, who gives a fuck το τι κάνει στο κρεβάτι του, είναι σα να μου λες ''θα σε πείραζε ο γιατρός σου να' ναι παντρεμένος/ανύπαντρος/νηστικός/άσχημος/ξανθός/με μακριά μαλλιά?".
Τι κομπλεξικοί άνθρωποι υπάρχουν ρε φίλε, wake up.
Μωρέ χίλια δίκια έχεις, κι εγώ μαζί σου. Έπρεπε να δώσω να φανεί στο αρχικό μήνυμα ότι θα μου φαινόταν παράλογο κάποιος να έχει πρόβλημα με το γεγονός ότι ο/η γιατρός του ήταν ομοφιλόφιλος/η.
Απλά είμαι περίεργος ν' ακούσω απόψεις, επειδή κάποια πράγματα σε κάποιους από μας ακούγονται αυτονόητα και σωστά ενώ σε άλλους άστα να πάνε ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edweimaste

Πολύ δραστήριο μέλος

Η edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.
Ο παιδίατρος αν είναι ομοφυλόφιλος...γιατί να μην το πηγαίνω..???Παιδόφιλος είναι?
Ποιό το πρόβλημα!?
Δε θα με πείραζε γενικώς το όλο θέμα!Βέβαια ως ένα όριο εάν άρχιζε να μου την πέφτει εκεί θα χαμε πρόβλημα αλλά αν απλά έκανε την δουλειά του γιατί να τον/την κρίνω από της ερωτικές της προτιμήσεις τη στιγμή που δεν με επηρεάζει και δεν μου προκαλεί πρόβλημα!?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
Πολύ ωραίο το θεματάκι. Προτείνω να κάνουμε ένα αντίστοιχο για ομοφυλόφιλους δασκάλους,δικηγόρους και γενικά για κάθε επάγγελμα...Παιδιά ας σοβαρευτούμε λίγο,δεν είναι κακό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,004 μηνύματα.
Θα είχα πρόβλημα αν ήταν ομοφυλόφιλος ο μανάβης. Για παράδειγμα, αν ήθελα να αγοράσω αγγούρια, πώς θα μπορούσα να ξέρω ότι πριν μου τα πουλήσει δεν τα είχε χρησιμοποιήσει διαφορετικά;


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
Εύκολο ρε.Απλά δε θα διάλεγες τα μεγάλα και θα ήσουν κομπλέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NightOwl

Νεοφερμένος

Η NightOwl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Σε οποιοδήποτε επάγγελμα δεν σε νοιάζει τι κάνει ο άλλος στο κρεβάτι του αλλά πόσο καλός είναι στην δουλειά του! Και η γυναικολόγος μου ομοφυλόφιλη να ήταν, αν ήταν καλή σαν επιστήμονας και σαν άνθρωπος θα συνέχιζα να πηγαίνω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το μονο που θα με ενοχλούσε είναι ομοφυλόφιλος ανδρολόγος, ή λεσβία γυναικολόγος για τις γυναίκες υποθέτω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Γιατί ας πούμε ο στρέιτ άντρας γυναικολόγος δε θα μας την έπεφτε αν ήθελε, το ίδιο με την γκέι γυναικολόγο. Το αν είναι στρέιτ ή γκέι μας πείραξε.
τζιζζ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Barista. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
...σίριουσλι σπίκιν';
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Προσωπικά εγώ λόγω παλαιότερου προβλήματος από τα 5 μου πηγαίνω προληπτικά σε ενδοκρινολόγο κάθε εξάμηνο.
Δεν έχω κάποιον σταθερό μιας και πηγαίνω σε δημόσιο νοσοκομείο αλλά 3-4 γιατροί που με παρακολουθούν αυτά τα χρόνια:P. Ο ένας από αυτούς είναι ομοφυλόφιλος αλλά τι να το κάνω; Κάνει καλά την δουλειά του και δεν με ενδιαφέρει.
Όπως είπε και παραπάνω κάποιος αν θυμάμαι καλά, δεν με νοιάζει τι κάνει στο κρεβάτι του αρκεί να είναι καλός στην δουλειά του, αν είναι φυσικά θα τον επιλέξω χωρίς να το σκεφτώ:P!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nicole1987

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nicole1987 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Γιατι τι σημασια εχει αυτο; Θα σου το ανακοινωσει κιολας; Μπορει και πολλοι που παμε να ειναι και να μην το ξερουμε καν. Αν ειναι καλος γιατρος τι μας νοιαζει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,653 μηνύματα.
Γιατί να με νοιάζει η σεξουαλικότητα του γιατρού;
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Του κάθομαι κι όλας αν είναι ωραίος !
 

Guest 092312

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
O μόνος λόγος/τρόπος να ξέρω την σεξουαλικότητα ενός γιατρού μου θα ήταν να μου την πέσει και τότε θα τον έπαιρνε ο διάολος όποια κι αν ήταν αυτή.
 

Μαυρίκιος

Διάσημο μέλος

Ο Μαυρίκιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,634 μηνύματα.
Με την ίδια λογική θα έπρεπε να ρωτήσεις αν ο ιδιοκτήτης του μπακάλικου που ψωνίζετε είναι ομοφυλόφιλος αν θα ξαναπηγαίνατε.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,548 μηνύματα.
Θα είχα πρόβλημα αν ήταν ομοφυλόφιλος ο μανάβης. Για παράδειγμα, αν ήθελα να αγοράσω αγγούρια, πώς θα μπορούσα να ξέρω ότι πριν μου τα πουλήσει δεν τα είχε χρησιμοποιήσει διαφορετικά

Αν ηταν μανάβισσα, αλλάζει τίποτα; :P
 

Wanda

Νεοφερμένος

Η Wanda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Τι μ' ενδιαφέρει εμένα τι κάνει ο/η γιατρός μου στο κρεβάτι του/της? Το μόνο που με ενδιαφέρει είναι να είναι καλός γιατρός. Φυσικά και θα συνέχιζα να πηγαίνω!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top