Σας ενοχλούν οι ερωτοτροπίες των ζευγαριών στα πάρτι;

quintana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο quintana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Για ποιο λογο πανε σε παρτι τα ζευγαρακια που φασωνονται συνεχεια σε ενα
παρτυ? αφου ουτε χορευουν ουτε κανουν αστεια με τους αλλους ουτε γνωρι.
ζουν νεα ατομα .απλα φιλιουνται τρωνε χαμουρευονται ακουνε μουσικη και χορευουν και ολα αυτα τζαμπα
Δεν αναφερομαι σε ζευγη που δημιουργηθηκαν στιο παρτι αλλα σε ζευγη που προυπηρχαν του παρτυ ασε που μπορει να βρουν μοναδικη ευκσιρι
α να ερωτοτροπησουν επιδη μπορυςρι να μενουν με γονεις και να μην μπόρουν να σεξαρουν στα σπιτια το ποιντ μου ειναι οτι η συμπεριφορα του ζευγους απεναντι στο παρτυ και τα αλλα παιδια ειναι πολυ εγωιστικη οφελιμιστικη.τελος η αμηχανια του μπακουριου που βλεπει τον ερωτικο ποθο εινπολυ δυσαρζστο ασε που αθελα και μη παιρνει ματι αλλα δεν γινεται να το παρακανει για τα μην του επιτεθει το χαμουρευομενο αρσενικο.εκτοσ αν το μπακουρι ματακιας ειναι χεροδυναμο και μπορει να επιβληθει στον χαμουρευοντα ο οποιδεεος λογω ερωτικης καψας ειναι αποσυντονισμενος .αμα οι εραστεσ εμιναν σπιτι η σε ξενοδοχειο δεν θα ειχαμε τετοιες εγνοιες.ασε που μπορει το σπιτι του παρτυ να εχει χρονια ναζησει ειλικρινεις ερωτικες στιγμες και να διαταραχθει βιαια το φενκ σουι...γεχνικα με αμαξια,ξυδια και
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

spurakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο spurakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 325 μηνύματα.
Πόνεσαν τα μάτια μου και σε αρκετά σημεία δεν κατάλαβα τι ήθελες να πεις.
Anyway.Πιστεύω ότι γενικεύεις την κατάσταση και δεν καταλαβαίνω το σκοπό του νήματος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Πόνεσαν τα μάτια μου και σε αρκετά σημεία δεν κατάλαβα τι ήθελες να πεις.
Anyway.Πιστεύω ότι γενικεύεις την κατάσταση και δεν καταλαβαίνω το σκοπό του νήματος

Προφανώς το έχει γράψει από κινητό.. :P:P
Απ'όσο κατάλαβα ρωτάει γιατί τα ζευγάρια να πηγαίνουν μαζί στα πάρτυ αφού μόνος τους σκοπός είναι να κάθονται σε ένα παγκάκι/καναπέ/όρθια και να φιλιούνται (που εδω που τα λέμε είναι όντως ενοχλητικό, αντιαισθητικό και αμήχανο...:redface:). Απάντηση δεν έχω να δώσω, απλά την διευκρίνηση έκανα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
Αυτα τα ζευγαρακια πιστευω οτι πληρωνονται απο τους διοργανωτες, ωστε να δειξουν οτι ΕΔΩ γινονται ΟΙ γνωριμιες...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Βασικά τι σας πειράζει κιόλας?

Οκ αν βγάζουν τα μάτια τους σε κοινή θέα ή είναι πολύ προκλητικοί, ένας τρίτος θα αισθανθεί αμήχανα. Αλλά αν ένα ζευγάρι έρχεται και γουστάρει να κάτσει στο πάρτι μόνο με το σύντροφό του, οκ who cares? Πάρτυ είναι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
απλα φιλιουνται τρωνε χαμουρευονται ακουνε μουσικη και χορευουν και ολα αυτα τζαμπα

Μετά από αυτό, σταμάτησα να διαβάζω.
Αν έχεις τέτοια νοοτροπία ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΡΤΥ. Αν θεωρείς ότι κάποιος έρχεται μόνο για να φάει και να πιει (που εμένα ποσώς με νοιάζει, τον καλώ προφανώς γιατί γουστάρω το ατομάκι του), ΔΕΝ ΤΟΝ ΚΑΛΕΙΣ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

youhou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο takis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 352 μηνύματα.
Εγω,λοιπον,με τη σειρα μου θα ηθελα να εστιασω στη νοοτροπια που εχει ο κιντανα και γενικοτερα το εκαστοτε μπακουρι.
Το προβλημα δεν ειναι το ζευγαρακι που φασωνεται σε κοινη θεα,αλλα το μπακουρι που δεν εχει ξεκαθαρισει τι περιλαμβανει η εννοια ''παρτι''.Παρτι ειναι η μουσικη,ο χορος,η χαζοκουβεντα,το χαμουρεμα,το σεξ και οι κυκλοι που γυριζουν.Ετσι,ο καθεις επικεντρωνεται σε εναν ή περισσοτερους τομεις.


Ερχομαι εγω αγαπητε κιντανα και προτεινω: γιατι να μην πλησιασεις το ζευγαρακι που χαμουρευεται ετσι ωστε να βολιδοσκοπησεις τις προθεσεις τους;Μηπως θελουν να κανουν τριο ή ακομα καλυτερα αν ειναι πιο κινκι να προτεινουν ενα κουαρτρετο.Με αυτο τον τροπο, υπαρχει σοβαρη πιθανοτητα να ακολουθησουν αυτο το δρομο και αλλα μπακουρια(ειτε αντρες ειτε γυναικες) και να επιτευχθει μεγαλυτερη συμμετοχη στον πολυδιαστατο ορο ''παρτι''.

Εν κατακλειδι, η συμπεριφορα του ζευγαρακίου ειναι οσο εγωιστικη ειναι και αυτη του μπακουριου, με αποτελεσμα να διαστρεβλωνεται η εννοια του παρτι και ολο και λιγοτεροι νεαροι να προσερχονται σε αυτα.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
youhou ακόμη και το μπακουράκιο έχει δικαίωμα στον σεβασμό όπως και το ζευγαράκιο. Στο πάρτυ πάει κάποιος να περάσει καλά, να ξεδώσει κάποιες ώρες από την καθημερινότητα. Ο καθένας πρέπει να σέβεται τουλάχιστον το χώρο και να συμβάλλει στην παρεϊστικη διασκέδαση και όχι στην ατομική απόλαυση. Ειδάλλως ποιος ο λόγος της μάζωξης; Για x,y λόγους που δεν έχουν σχέση με το πάρτυ, κάποιοι είναι σε σχέζη (όπως λέν και στο facebook υπενθυμίζοντάς το με φωτογραφίες κινητού στη χέστρα) και κάποιοι άλλοι είναι σίνγκλε. Αν το ζευγαράκιο θέλει να βγάλει τα μάτια του μπορεί κάλλιστα να το πράξει σε πιο απόμερους χώρους και σε άλλη στιγμή. Στο πάρτυ πρέπει όλοι να περνούν καλά και όχι να υπάρχουν διαχωριστικές γραμμές. Ενδεικτικά, μπορούν να προσφερθούν ούζα ώστε να ανοίξει η όρεξη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitris_SM

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dimitris_SM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 225 μηνύματα.
quintana εμενα μ αρεσε το κειμενακι σου ..ειχε πλακα :thumbup:
Στο θέμα μας τωρα : Ειναι Σαββατο βραδυ.Εχω κανονισει με την γκομενα(εεε κοπελα) να βγουμε.Ειμαι αφραγκος και επομενως ψυχολογικα προετοιμασμενος να την παω σε ενα παρκο να φαμε ηλιοσπορους και να κοιταμε τα πευκα.Λιγο πριν παω να την συναντησω ενας φιλος μου αναφερει την μαγικη λεξη ''ΠΑΡΤΥ''.Τσουπππ..ξαφνικα ολα μου τα προβληματα λυθηκαν.Την παιρνω,παμε στο παρτακι,πινουμε,τρωμε,χαμουρευομαστε,την παω στην κρεβατοκαμαρα των γονιων και κανουμε ενα γρηγορο και επειτα καληνυχτα.Γυρναω σπιτι και ανοιγω το πορτοφολι μου.Τα 5 ευρω μου ειναι ακομα στην θεση τους :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Δεν ξερω τι λετε,αλλα εγω το ρημα "σεξαρω", το αγαπησα,το υιοθετω και το εντασσω στο λεξιλογιο μου!
Παμε να σεξαρουλιαστουμε !:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
quintana εμενα μ αρεσε το κειμενακι σου ..ειχε πλακα :thumbup:
Στο θέμα μας τωρα : Ειναι Σαββατο βραδυ.Εχω κανονισει με την γκομενα(εεε κοπελα) να βγουμε.Ειμαι αφραγκος και επομενως ψυχολογικα προετοιμασμενος να την παω σε ενα παρκο να φαμε ηλιοσπορους και να κοιταμε τα πευκα.Λιγο πριν παω να την συναντησω ενας φιλος μου αναφερει την μαγικη λεξη ''ΠΑΡΤΥ''.Τσουπππ..ξαφνικα ολα μου τα προβληματα λυθηκαν.Την παιρνω,παμε στο παρτακι,πινουμε,τρωμε,χαμουρευομαστε,την παω στην κρεβατοκαμαρα των γονιων και κανουμε ενα γρηγορο και επειτα καληνυχτα.Γυρναω σπιτι και ανοιγω το πορτοφολι μου.Τα 5 ευρω μου ειναι ακομα στην θεση τους :clapup:
ακομα και σε τσαντηρι μενεις? σπιτι σου δε γινοταν να την πας για ενα λιγοτερο γρηγορο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
quintana εμενα μ αρεσε το κειμενακι σου ..ειχε πλακα :thumbup:
Στο θέμα μας τωρα : Ειναι Σαββατο βραδυ.Εχω κανονισει με την γκομενα(εεε κοπελα) να βγουμε.Ειμαι αφραγκος και επομενως ψυχολογικα προετοιμασμενος να την παω σε ενα παρκο να φαμε ηλιοσπορους και να κοιταμε τα πευκα.Λιγο πριν παω να την συναντησω ενας φιλος μου αναφερει την μαγικη λεξη ''ΠΑΡΤΥ''.Τσουπππ..ξαφνικα ολα μου τα προβληματα λυθηκαν.Την παιρνω,παμε στο παρτακι,πινουμε,τρωμε,χαμουρευομαστε,την παω στην κρεβατοκαμαρα των γονιων και κανουμε ενα γρηγορο και επειτα καληνυχτα.Γυρναω σπιτι και ανοιγω το πορτοφολι μου.Τα 5 ευρω μου ειναι ακομα στην θεση τους :clapup:

- θες να βγαλεις το "γκομενακι" και εισαι πανι με πανι?
- θες να φθασεις στο προκειμενο ,αλλα χωρις περιττα εξοδα? ( ποιος εχει λεφτα για φαγητο,ποτο και οποιαδηποτε αλλη τρελη απαιτηση της καθε τυπισσας)
- θες βρε αδελφε να σεξαρεις σαν ανθρωπος,χωρις να χαλασεις μια?

Μην ψαχνεσαι αλλο! Κανει παρτακι ο Μητσαρας ...και ξαφνικα ολα τα προβληματα λυθηκαν!

Γιατι ολη η Ελλαδα ειναι ενα μεγαλο παρτυ! 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
- θες να βγαλεις το "γκομενακι" και εισαι πανι με πανι?
- θες να φθασεις στο προκειμενο ,αλλα χωρις περιττα εξοδα? ( ποιος εχει λεφτα για φαγητο,ποτο και οποιαδηποτε αλλη τρελη απαιτηση της καθε τυπισσας)
- θες βρε αδελφε να σεξαρεις σαν ανθρωπος,χωρις να χαλασεις μια?

Μην ψαχνεσαι αλλο! Κανει παρτακι ο Μητσαρας ...και ξαφνικα ολα τα προβληματα λυθηκαν!

Γιατι ολη η Ελλαδα ειναι ενα μεγαλο παρτυ! 8)
seems legit 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
βασικά σε πάρτυ πας:

α) Για να πουλήσεις μούρη.
β) Για να χαρείς το τσάμπα ποτό.

Αν δεν ισχύει κάτι από αυτά δεν πας, πολύ απλό. Δηλαδή εσύ τι περιμένεις ότι θα βρεθεί κανείς που δε σε ξέρει να ασχοληθεί μαζί σου χωρίς λόγο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Δεν ξερω τι λετε,αλλα εγω το ρημα "σεξαρω", το αγαπησα,το υιοθετω και το εντασσω στο λεξιλογιο μου!
Παμε να σεξαρουλιαστουμε !:redface:

Eίναι όπως λέμε...φρεσκάρω! Πάμε να φρεσκαριστούμε...δηλ., να σεξαριστούμε. :P


Μου κάνει εντύπωση ότι σ' αυτό το φόρουμ όλοι ρίχνουν γκομενάκια στην πραγματική ζωή επιδεικνύοντας την γαμικουλίασή τους. :confused: Να φανταστώ ότι μετά ξυπνήσατε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
- θες να βγαλεις το "γκομενακι" και εισαι πανι με πανι?
- θες να φθασεις στο προκειμενο ,αλλα χωρις περιττα εξοδα? ( ποιος εχει λεφτα για φαγητο,ποτο και οποιαδηποτε αλλη τρελη απαιτηση της καθε τυπισσας)
- θες βρε αδελφε να σεξαρεις σαν ανθρωπος,χωρις να χαλασεις μια?

Μην ψαχνεσαι αλλο! Κανει παρτακι ο Μητσαρας ...και ξαφνικα ολα τα προβληματα λυθηκαν!

Γιατι ολη η Ελλαδα ειναι ενα μεγαλο παρτυ! 8)
ΘΕΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
βασικά σε πάρτυ πας:

α) Για να πουλήσεις μούρη.
β) Για να χαρείς το τσάμπα ποτό.

Αν δεν ισχύει κάτι από αυτά δεν πας, πολύ απλό. Δηλαδή εσύ τι περιμένεις ότι θα βρεθεί κανείς που δε σε ξέρει να ασχοληθεί μαζί σου χωρίς λόγο;
Συγγνωμη που θα σου το χαλασω, αλλα το Σαββατο βρεθηκα σε παρτυ και γνωρισα τοσα ατομα. Σε παρτυ πας εκτος των αλλων ΚΑΙ για να γνωρισεις κοσμο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Προφανώς πας για να γνωρίσεις κόσμο αλλιώς δε θα ήταν πάρτυ, θα ήταν μάζωξη ( φίλων ).

Η γνωριμία δεν έχει το ίδιο νόημα σε κάθε περίπτωση. Κάποιες φορές οδηγεί σε μακροχρόνιες φιλίες. Κάποιες άλλες στο εκάστοτε υπνοδωμάτιο. Κάποιες άλλες είναι απλά μια ευκαιρία να εκδηλωθείς. if you know wat I mean
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
youhou ακόμη και το μπακουράκιο έχει δικαίωμα στον σεβασμό όπως και το ζευγαράκιο. Στο πάρτυ πάει κάποιος να περάσει καλά, να ξεδώσει κάποιες ώρες από την καθημερινότητα. Ο καθένας πρέπει να σέβεται τουλάχιστον το χώρο και να συμβάλλει στην παρεϊστικη διασκέδαση και όχι στην ατομική απόλαυση. Ειδάλλως ποιος ο λόγος της μάζωξης; Για x,y λόγους που δεν έχουν σχέση με το πάρτυ, κάποιοι είναι σε σχέζη (όπως λέν και στο facebook υπενθυμίζοντάς το με φωτογραφίες κινητού στη χέστρα) και κάποιοι άλλοι είναι σίνγκλε. Αν το ζευγαράκιο θέλει να βγάλει τα μάτια του μπορεί κάλλιστα να το πράξει σε πιο απόμερους χώρους και σε άλλη στιγμή. Στο πάρτυ πρέπει όλοι να περνούν καλά και όχι να υπάρχουν διαχωριστικές γραμμές. Ενδεικτικά, μπορούν να προσφερθούν ούζα ώστε να ανοίξει η όρεξη...

:worship: Ακριβώς ΑΥΤΟ!!!
Πρέπει να υπάρχει ένας σχετικός σεβασμός στους υπόλοιπους. Στο πάρτι πάμε για να περάσουμε καλά,να συζητήσουμε με φίλους κτλ.κτλ και όχι για να δούμε τους άλλους να φιλιούνται και ότι προκύπτει στην συνέχεια.Εγώ προσωπικά τσαντίζομαι όταν βλέπω κάτι τέτοια σε εκδηλώσεις που κάνουμε. Και δεν μιλάμε για πάρτι ανοιχτά, μιλάμε για εκδήλωση σχολική το βράδυ για να μαζέψουμε χρήματα για 5ημερη:P

Δεν ήρθες για να διασκεδάσεις, να χορέψεις, να είσαι με τους φίλους σου αλλά να φασώνεσαι με τον άλλον ??
ΤΡΑΒΑ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ!
Απλό.

Μου έχει τύχει με πολύ κοντινή μου φίλη να βγούμε μεγάλη παρέα σε εκδήλωση και να μας έχει όλες κυριολεκτικά χεσμένες για να κάνει αγκαλίτσες και φιλάκια με το μποιφρεντ (:sick:) Τρεις ώρες που κάτσαμε,την βγάλαμε στην μούγκα...Έφαγα και δυο γερές σπροξιές γιατί καθόμασταν στον ίδιο καναπέ (μέγα λάθος :()
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Απορώ το κουράγιο που έδειξες να σε έχουν γραμμένη (το λέω με δόση ευγένειας). Θέλει πολύ γερό στομάχι να "κρατάς το φανάρι" σε μια σεξουαλική σχέση (γιατί πλέον μόνο σεξουαλικές σχέσεις υφίστανται). Νομίζω ότι ο οποιοσδήποτε νοήμων, με κάποια αξιοπρέπεια (τι σπάνια λέξη), θα ήταν διακριτικός. Λίγοι άνθρωποι δυστυχώς έχουν μάθει να σέβονται τον χώρο που βρίσκονται και ειδικά, τις στιγμές. Όλοι ερωτευτήκαμε, πονέσαμε, χέσαμε, σπαταλίσαμε άδικα και άσκοπα ώρες για αγάπες κροκοδείλειες (με εκατέρωθεν επίγνωση) αφού το σεξ ήταν το κύριο μενού, αλλά υπάρχει και ζωή πέρα από αυτό: οι φίλοι. Η παρέα. Η κοινή διασκέδαση για ένα 2-3ωρο. Δεν είναι όλο το 24ωρο γκόμενα/γκόμενος. Στο Ελλαδιστάν, υπάρχει γενικότερη στρεβλή εικόνα σε βασικούς κανόνες ανθρώπινης συμπεριφοράς. Το περιστατικό που περιγράφεις είναι μια κραυγαλέα συνέπεια, του "στα παπάκια μου όλα".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top