Κολλήματα

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Άστα να πάνε..... εφιάλτης έχει καταντήσει αυτό το πράγμα! Ψύχωση :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγώ είχα κάποτε τρελό κόλλημα με κάποιον, με τον οποίο ποτέ δεν κάναμε "κανονική" σχέση, αλλά κάναμε φοβερό κρεβάτι κι είχαμε και τρομερή επικοινωνία. Πλέον μιλάμε σπάνια, δεν θυμάμαι από πότε έχω να τον δω, αλλά μου κράτησε τουλάχιστον πέντε χρόνια, στα οποία μονίμως αναρωτιόμουν πως θα είμασταν αν κάναμε ποτέ "κανονική" σχέση- το περίεργο είναι βέβαια πως κατά βάθος πάντα θεωρούσα πως αν το κάναμε αυτό, θα είχαμε σφαχτεί σε λιγότερο από μήνα! :blink: :D Δεν το αποκάλεσα ποτέ κόλλημα, το έλεγα απλά ..χημεία! ;) Και γι' αυτό γιατί με το που τον είδα, αλλά μιλάμε για το πρώτο δευτερόλεπτο.. τον ερωτεύτηκα παράφορα!

Κατά τα άλλα, δεν έχω ξαναφάει κόλλημα έτσι και πλέον το θεωρώ και πολύ δύσκολο. Ναι οκ, αν κάτι δεν μου βγει όπως θα ήθελα, στεναχωριέμαι.. αλλά γενικά πλέον δεν μου επιτρέπω να ασχολούμαι με πράγματα που δεν μπορώ να αλλάξω και δεν βγαίνουν πουθενά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Δεν κολλάω ποτέ και με τίποτα............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Eσύ βασικά δεν έχεις την πολυτέλεια να κολλήσεις :redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Eιχα με ενα τυπο απο το ραφτινκ... με ενα πολυ πολυ περιεργο ονομα...
το ξεπερασα μετα απο 5 χρονια.. απιστευτο, τον ειχα δει μονο μια φορα στη ζωη μου..!

Κι εγώ είμαι ακόμα κολλημένη με τον Δανό που ήταν μπροστά μου στην ουρά (κανένα 20λεπτο σίγουρα) για ένα παιχνίδι στο tivoli (amazing park) στην Κοπεχάγη :P Θυμάμαι ακόμα το πρόσωπο του και τις εκφράσεις του ενώ έχει περάσει ένας χρόνος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Κόλλημα λέει...και για να ξεκόλλησω πρέπει να το ζήσω ώστε να το απομυθοποιήσω :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

second_life

Νεοφερμένος

Η second_life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
είμαι ο άνθρωπος σου... :whistle: ειναι ενα ατομο που αλλες φορες το βλεπω και δεν μου κανει τιποτα κι αλλες φορές κανω σκεψεις. όποτε τον βλεπω και ειμαι μονη μου εκεινη την εποχη δεν μου κανει αισθηση, ακομη κι αν τον βλεπω με αλλη - που πχ. δεν με εντυπωσιαζει. σε αλλες περιοδους ειμαι σε σχεση και τον πετυχαινω και τον βλεπω αγκαζε και ζηλευω τρελλα! ψαχνω να βρω τι εχω κανει λαθος...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ειχα ενα κολλημα σχετικα προσφατα. Ειχε σπασει ενα μεγαλο βαζο σε 30 κομματια και χαλασα 2 σωληναρια για να το επαναφερω. Ηταν ενα μεγαλο κολλημα...Αλλα παει περασε.Βρεθηκε λυση. Πλαστικα βάζα.
:xtipao:

Παντως ειχα τετοιες εμπειριες που σκεφτεσαι what if. Οχι κολλημα, αλλα what if.
Απλα μερικες φορες δε μπορεις ή επιλεγεις να μην εκτελεσεις το what if για διαφορους λογους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Saddy

Νεοφερμένος

Η Saddy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
τρελό κόλλημα με κάποιον που δεν είχαμε μιλήσει σχεδόν ποτέ(ελάχιστα τελοσπαντων). Η μόνη μας επικ/νια ήταν με τα μάτια! Παρόλο που τον έχω ξεπεράσει καθε φορα που θα τον δώ είναι αρκετή να με απογειώσει κ' να μου φτιάξει το κέφι. Πάντως τα απωθημένα μένουν απωθημένα μεχρι τη στιγμή που θα προσπαθήσεις να τα προσεγγίσεις, εγώ το έκανα κ' έτσι τον απομυθοποίησα καπως...δεν ήταν αυτό το αχ τι ωραία που θα είμασταν μαζι, αλλά το ευτυχώς που δεν είμαστε μαζί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

princess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η princess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Πολλοί άνθωποι (παρεπιπτόντως νομίζω ότι είναι κυρίως άνδρες ) έχουν αρκετό εγωισμό μέσα τους, και δεν επιτρέπουν στον εαυτό τους να "κολλήσει" άδικα με κάποιον/α. Το θεωρούν κατάντια και ξεπεσμό. Άλλοι πάλι έχουν την τάση, όταν ερωτεύονται , να "κολλάνε" πολύ, πάρα πολύ.
Ανέκαθεν κατανοούσα και έκλινα προς τη στάση των δεύτερων ατόμων,αλλά μεγαλώνοντας σκέφτομαι κάποιες φορές, ότι μήπως οι πρώτοι έχουν δίκιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Λίγο ρπίν γνωρήσω τον άντρα μου μου άρεσε ένα παιδί, όλλες στο λύκειο είχαν να κάνουν μαζί του, όπως λοιπόν όλες έτσι και εμένα, με την μόνη διαφορά ότι εκείνος ήταν τούρκος και εγώ Ελληνίδα, γιατί το λέω... Το παιδί αυτό είχε φίλο έναν πιτσιρικά ο οπόιος με λέτρευε, μου έλεγε κάθε μέρα τα καλύτερα και έλιωνε κατα κυριολεξία, δεν το λέω επειδή είμαι μπροστά αλλα έτσι ήταν(ψώνιο:P)

Εγώ λοιπόν ήθελα το παιδί αυτό και ο φίλος του εμένα, η φάση ήταν όμως ότι όταν τα έρηξα σε αυτόν εκείνος μου είπε ότι επειδή είναι τούρκος και εγώ Ελληνίδα δεν ήθελε, έφαγα χυλόπιτα απο εκείνον και ο φιλος απο μένα, τρέλλα εγώ μαζί του αλλα και πάλι έλεγα να πάς να χ***τεις που θα σε κηνηγάω, κολλησα άγρια μέχρι που είπα θα το ξεπεράσω, γνωρίζω τον άντρα μου και όταν τα φτιάχνω με εκείνον τα φτιάχνει και ο φίλος του παιδιού που ήθελα με άλλη και τότε έγινε το μπάμ,

Το παιδί ο κούκλος του σχολείου με ήθελε αλλα κολούσε γιατί ο φίλος του ήθελε εμένα, μου είπε ότι ήθελε να είναι μαζί μου αλλα δεν μπορούσε, κάποια στιγμή ήθελα να σταματήσω προσπάθειες στο να γνωρίσω τον άντρα μου προκειμένου να είμαι μαζί του, πράγμα που δεν έγινε φυσικά. Δεν το μετάνοιωσα ποτέ αλλα ένα αποθημένο είχα μέχρι κάποια εποχή, όχι γιατί δεν ήθελα τον άντρα μου αλλα γιατί σε λάθος στιγμή τα έυτιαξε ο βλάκας που με ήθελε με γυναίκα και λάθος χρόνο μου εκμηστηρέυτηκε ότι το πρόβλημα χώρας ήταν πρόφαση:mad:

Πάντως και τους δυο έχω ξαναδεί αλλα σκέυομαι ότι κανένας δεν αξίζει ούτε το κίχ για αυτά που έχω τώρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sou

Νεοφερμένος

Η sou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Είχα και εγώ ένα κόλλημα, με έναν από το σχολείο, από τότε μέχρι και σχετικά πρόσφατα. Ίσως είναι και αποθημένο. Δεν ξέρω. Μάλλον δε θα μάθω ποτέ:confused:Τώρα πάντως, το έχω βάλει πολύ πίσω στο μυαλό μου, μιας και περνάω πολύ καλά με τον άνθρωπο που είμαι τώρα μαζί, εδώ και αρκετά χρόνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BrokenHeart

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Τα δικά μου τα ξέρετε πιστεύω.... κολλημένος και με το παραπάνω....
Γιατρικό υπάρχει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Τα δικά μου τα ξέρετε πιστεύω.... κολλημένος και με το παραπάνω....
Γιατρικό υπάρχει;

Βέβαια!!!
Να κολλήσεις με κάτι άλλο! Το να μην είσαι καθόλου κολλημένος όμως, δεν ξέρω...... Μήπως όμως χωρίς κολλήματα η ζωή θα ήταν και τελείως flat?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofaki_18

Νεοφερμένος

Η sofaki_18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
  1. :( Κι εγώ είμαι άνω κάτω τώρα 10 μήνες αλλά τι άλλο να κάνω;;:(
  2. παιδιά εγώ πάντως ό,τι και να θέλω πολύ θα το χάσω δεν ξέρω με έχουνε καταραστεί..όταν τον έχασα τον Γιώργο έπαιξα το κλάμα της ζωής μ..:(
  3. θέλω να μου απαντήσετε σε μια ερώτηση γιατί τα πιο πολλά αγόρια πληγωνουν?έχουμε κάνει τπτ?εγώ άμα ξαναγυρίσει και μ πει θέλω να τα ξαναβρούμε μπορει κ να κάνω μετά κάτι που δεν θα το θελω με τπτ..:cry_x::cry_x:
  4. απο όταν μπλέχτηκε μια ξαδέρφη μ αναγκαστήκαμε κι οι δύο να πούμε το χωρίζουμε εξαιτιας της πληγωθήκαμε κι εγω κ αυτός πολύ άσχημα..παντως να ξερει οτι τον αγαπάω αλλά δεν ξέρω αμα τον ξαναδεχτω πισω σε μένα:/:;)
  5. πρώτα απ' όλα θα μπουνε κι άλλες εμπόδιο κ δεν γουστάρω γτ θα κάνω μεγάλες φασαριες:(:( οπου και να 'σαι σ'αγαπαωωωωωωωωωωω:inlove:ωωωωωωωωω:inlove:ωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!:cry_x::cry_x::cry_x::cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
  1. :( Κι εγώ είμαι άνω κάτω τώρα 10 μήνες αλλά τι άλλο να κάνω;;:(
  2. παιδιά εγώ πάντως ό,τι και να θέλω πολύ θα το χάσω δεν ξέρω με έχουνε καταραστεί..όταν τον έχασα τον Γιώργο έπαιξα το κλάμα της ζωής μ..:(
  3. θέλω να μου απαντήσετε σε μια ερώτηση γιατί τα πιο πολλά αγόρια πληγωνουν?έχουμε κάνει τπτ?εγώ άμα ξαναγυρίσει και μ πει θέλω να τα ξαναβρούμε μπορει κ να κάνω μετά κάτι που δεν θα το θελω με τπτ..:cry_x::cry_x:
  4. απο όταν μπλέχτηκε μια ξαδέρφη μ αναγκαστήκαμε κι οι δύο να πούμε το χωρίζουμε εξαιτιας της πληγωθήκαμε κι εγω κ αυτός πολύ άσχημα..παντως να ξερει οτι τον αγαπάω αλλά δεν ξέρω αμα τον ξαναδεχτω πισω σε μένα:/:;)
  5. πρώτα απ' όλα θα μπουνε κι άλλες εμπόδιο κ δεν γουστάρω γτ θα κάνω μεγάλες φασαριες:(:( οπου και να 'σαι σ'αγαπαωωωωωωωωωωω:inlove:ωωωωωωωωω:inlove:ωωωωωωω ωωωωωωωω!!!!!:cry_x::cry_x::cry_x::cry_x:

Απαγορεύονται τα greeklish στο forum (απ όσο ξέρω)
και επίσης από όσο ξέρω τα κοριτσάκια πληγώνουν περισσότερο,και φυσικά γι αυτό υπαίτιοι είμαστε εμείς.

:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

sou

Νεοφερμένος

Η sou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Συμφωνώ και εγώ. Εμείς τα....κοριτσάκια πληγώνουμε περισσότερο τ αγοράκια. Είμαστε λίγο περισσότερο κακές μάλλον. Τώρα, απ ότι βλέπω είσαι αρκετά μικρή. Σίγουρα θα υπάρξουν αρκετοί που θα αξίζουν ίσως περισσότερο την αγάπη σου. Καλή τύχη λοιπόν!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofaki_18

Νεοφερμένος

Η sofaki_18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Δεν μπορω να πω τπτ αλλα δεν πληγωνουμε μονο εμεισ τα κοριτσια αλλα κ τα αγορια αμα μπλεκονται διαφοροι στην σχεσει σου τα καταστρεφουνε ολα..εγω ακομα μετανιωνω που του ειπα το "ΤΕΛΟΣ" αλλα τι να κανω ετσι ειναι ολοι..:/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ntinioxania

Νεοφερμένος

Η ntinioxania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Το πιο γερό κόλλημα που έχω φάει ήταν πριν 2 χρόνια ... και ακόμα συνεχίζει και αυτό μαζί με εμένα .... και με μια ελπίδα να τον δω και να κάνω αυτό που έπρεπε να είχα κάνει πριν 2 χρόνια ... και σκέφτομαι συνεχώς "τι θα γίνονταν"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ntinioxania μας, καλώς ήρθες!! Αλλαξε αν θέλεις το κείμενό σου σε ελληνικά, εδώ απαγορεύονται τα greeklish! :)

Edit: Με πρόλαβε ο από κάτω! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top