Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,546 μέλη και 2,432,009 μηνύματα σε 76,195 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 108 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ρινοπλαστική

Whiterday

Νεοφερμένος

H Whiterday αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H Whiterday έγραψε: στις 12:29, 11-05-14:

Γεια σας!
Έκανα κι εγώ ρινοπλαστική. Είμαι τώρα στην 3η μέρα και είμαι πρησμένη, μελανιασμένη και νιώθω σαν γουρουνι. Ο γιατρός μου έβγαλε τις γάζες που είχα στο εσωτερικό της μύτης (αντί για ταμπον) την δεύτερη μέρα. Πόνεσε. Αλλά ο ύπνος και η κατάποση είναι πολύ πιο εύκολα τώρα καθώς μπορεί να μπει και να βγεί αέρας μέσω της μύτης.
Φοράω φυσικά ακόμα νάρθηκα και έχω κολλημένες ταινίες στα μάγουλα και το μέτωπο. Η άκρη της μύτης είναι ακάλυπτη. Έτσι όπως την βλέπω φαίνεται μεγάλη και γουρουνίσια (γυρισμένη προς τα πάνω). Ελπίζω να πέσει με τον καιρό...
Νιώθω κουρασμένη και λίγο άτονη. Δεν πονάω. Παίρνω αντιβίωση, αντιφλεγμονώδη και βάζω ένα σπρέι-τζελ στη μύτη. Δεν κάνει να σκύβω και να σηκώνω αντικείμενα για να μην μαζεύεται αίμα στο κεφάλι. Σε μια βδομάδα θα παω να μου βγάλουν όλα αυτά τα πράγματα απο το πρόσωπό μου και θα δω τη νέα μου μύτη.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

niksof

Νεοφερμένος

H niksof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.

H niksof έγραψε: στις 23:41, 11-05-14:

Αρχική Δημοσίευση από sissy82
Παιδιά γειά σας!!!μόλις έβγαλα νάρθηκα και ταμπόν. Δε θα λεγα ότι πόνεσα ιδιαίτερα στην εξαγωγή ταμπόν απλά ήμουν φοβισμένη γιατί κάποιοι εδώ μέσα το παρουσίασαν πολύ άσχημα.Τι να πω!!!Το αποτέλεσμα με αποζημίωσε μερικώς καθώς είμαι αρκετά πρησμένη ακόμη αλλά βλέπω ότι ο γιατρός ακολούθησε τις οδηγίες μου αφού του ζήτησα να μην την ''κόψει'' πολύ αλλα΄ούτε και να την ''σηκώσει''.Ο άντρας μου ενθουσιάστηκε και πολύ χάρηκα και γι' αυτό. Τώρα έχω κάποια ράμματα τα οποία είναι απορροφήσιμα ευτυχώς αλλά η μύτη είναι ακόμη βουλωμένη αρκετά. Μου 'πε να κάνω πλύσεις με ορό και σε μία εβδομάδα το πολύ θα ναι όπως πρώτα(βασικά, καλύτερα από πρώτα καθώς είχα σκολίωση). Τα γυαλιά θα τα ξεχάσω για ένα μήνα(δυστυχώς γιατί είμαι τυφλή και μ ενοχλούν οι φακοί αλλά μπρος τα κάλη...). Niksof είσαι σίγουρη ότι δε θα τα βάλεις τόσο μεγάλο διάστημα(το διάβασα και μ' επιασε πονοκέφαλος ). Επίσης από την επόμενη εβδομάδα μπορώ να ξεκινήσω το περπάτημα μου(κάνω γρήγορο βάδην) σε χαλαρό ρυθμό όμως κι έπειτα την 4η εβδομάδα μπορώ να γυμναστώ (αρκεί να μη χτυπήσω). Πάντως νιώθω λίγο dizzy ακόμη και οι μελανιές μου δεν έχουν φύγει εντελώς. Αλλά με λίγο make-up ίσως αύριο να πάω στο κοντινό σούπερ μάρκετ για λίγα ψώνια. Σήμερα που βγήκα στο φως του ήλιου κόντεψα να τυφλωθώ μετά από 8 μέρες κλεισμένη στο σπίτι!Είναι ιδιαίτερη εμπειρία αλλά κρατάει λίγο ευτυχώς.
ναι, δυστυχως δε θα βγαλω νωριτερα απο το τελος ιουνιου, εμενα να δεις τι με επιασε οταν το εμαθα, τι να κανουμε... παντως εχω επιστρεψει σε ολες μου τις δραστηριοτητες κανονικα, απλα ειμαι λιγο πιο προσεκτικη να μη χτυπησω κατα λαθος. Για τις μελανιες που λες παντως εχω να σου προτεινω την κρεμα choq apaisyl απο φαρμακειο, κανει θαυματα! σου εχω στειλει και πμ
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

chris_k

Νεοφερμένος

H chris_k αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H chris_k έγραψε: στις 10:06, 12-05-14:

Καλημέρα σε όλους!!
Τελικά πήρα την απόφαση και την έκανα την άτιμη μετά από τόσα χρόνια σκέψης... Σήμερα διανύω την 3η μέρα , έχοντας βγάλει τα ταμπόν(γάζες) ,αλλά με παιδεύουν αρκετές ζαλάδες (δεν ξέρω κατά πόσο ειναι φυσιολογικό) και ακομη δεν αναπνέω απο την μύτη ...
Whiterday στείλε αν θές πμ το όνομα του γιατρού σου...
Περάστικά σε όλους!!!
Για οποιαδήποτε πληροφορία , μη διστάσετε!!
Παράθεση

blondymary (Μαρία)

Νεοφερμένος

H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.

H blondymary QUE SERA ...SERA... έγραψε: στις 10:34, 12-05-14:

Περαστικά σας εύχομαι - Γρήγορη Ανάρρωση και τα Καλύτερα αποτελέσματα
Παράθεση

sissy82

Νεοφερμένος

H sissy82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 12 μηνύματα.

H sissy82 έγραψε: στις 16:18, 12-05-14:

chris_k, καλή ανάρρωση! είναι φυσιολογικό να έχεις ζαλάδες γι' αυτό δεν πρέπει την πρώτη εβδομάδα να κάνεις σχεδόν τίποτα.Εγώ την έβγαλα από καναπέ σε καναπέ.Μέρα με μέρα(κυρίως μετά την 4η) θα βελτιώνεσαι αισθητά. Επειδή ακόμη δεν αναπνέεις καλά για αυτό κουράζεσαι εύκολα και ζαλίζεσαι. Έχεις κι άλλα πράγματα μέσα τα οποία θα σου τα βγάλει μαζί με το νάρθηκα...
Παράθεση

niksof

Νεοφερμένος

H niksof έγραψε: στις 23:30, 12-05-14:

καλή ανάρρωση σε όλους παιδια! Whiterday εννοείται ότι η μύτη σου θα πέσει, μην ανησυχείς καθόλου. Κι εμένα όσο είχα το νάρθηκα ήταν πολύ σηκωμένη, όταν μου τον έβγαλε άρχισε να πέφτει και σιγά σιγά να ξεπρήζεται. Πάντως αυτό που παρατηρώ από την πρώτη στιγμή είναι ότι κάθε μέρα είναι καλύτερη από την προηγούμενη. Κάτι αλλο που είχα και ίσως σας ταλαιπωρεί κι εσας τους πρόσφατα εγχειρισμένους ήταν το μούδιασμα στο άνω χείλος. αυτό έκανε αρκετο καιρό να φύγει, αλλά τώρα είναι μια χαρά. οπότε υπομονη. blondymary πραγματικά στεναχωρέθηκα πολύ με την ιστορία σου, δεν ξέρω τι να πώ, ελπίζω το συντομότερο δυαντό να αποκατασταθει και το αισθητικό και το λειτουργικό πρόβλημα σωστά.
Παράθεση

Whiterday

Νεοφερμένος

H Whiterday αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H Whiterday έγραψε: στις 23:59, 12-05-14:

niksof με ανακούφισε κάπως η απάντησή σου.. Ελπίζω να πέσει όντως γιατί δεν μου αρέσει καθόλου.
Το μουδιασμα στο ανω χείλος είναι απαίσιο! Το παθαίνουν όλοι όσοι κάνουν ρινοπλαστική; Γιατι σε εμένα ο γιατρός έκοψε ένα σημείο-μυ μεσα στο στόμα έτσι ωστε να μην τραβάει κάτω την μύτη οταν χαμογελάω. Τώρα είναι μουδιασμένο και αδύναμο. Είναι τόσο άσχημο να χαμογελάς και να μην σηκώνεται το χείλος. Δεν φαίνονται τα πάνω σου δόντια! :Ρ Ευτυχώς επανέρχεται σε κανα μήνα.

chris_K φυσιολογικό να ζαλίζεσαι. Τόση ταλαιπωρία και μάλιστα με μπουκωμένη μύτη... Κι εγώ ζαλίζομαι που και που. Γι'αυτο μην κάνεις και πολλά.

Εμένα παιδιά ο γιατρός δεν μου είπε τίποτα για πλύσεις. Απλά πατάω ενα σπρει μες τη μύτη και μετά φοράω απο κάτω γάζα για να μαζεύει...τις σταγόνες. Προσπάθησα σήμερα να καθαρίσω τα ρουθούνια απο τα αίματα και τις αηδίες. Έβαλα μέσα μπατονέτες. Πειράζει; Πώς την καθαρίζουμε την μύτη;

Επίσης πώς είναι το δέρμα μετα την αφαίρεση του νάρθηκα και των ταινιών;

blondymary η ιστορία σου είναι όντως απίστευτη.. Δεν ήξερα οτι γίνεται τέτοια επέμβαση χωρίς αναισθησία. Σου εύχομαι να βρείς γρήγορα και εύκολα λύση στο πρόβλημά σου.
Παράθεση

blondymary (Μαρία)

Νεοφερμένος

H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.

H blondymary QUE SERA ...SERA... έγραψε: στις 10:24, 13-05-14:

Kαλημέρα σας
ChrisK & Whiterday : Φυσιολογικότατες οι ζαλάδες-πονοκέφαλοι-κούραση-πρήξιμο και το φαινόμενο σηκωμένης (Piggy style) μυτούλας.Μήν στενοχωριέστε...Ολα υποχωρούν σταδιακά.

Νiksof ευχαριστώ- Η εγχείριση έγινε περίπου 3 1/2 χρόνια πριν...Αποτυχημένη ...Θέμα ανάρρωσης δεν τίθεται πλέον ούτε και βελτίωσης.Στην αναζήτηση καλού ΩΡΛ είμαι για revision δυστυχώς και μάλιστα μόνο σε Δημόσιο Νοσοκομείο αφού τα οικονομικά ούτε κατά διάνοια δεν επιτρέπουν ιδιωτικό γιατρό και Νοσοκομείο...

Whiterday πραγματικά ΔΕ γίνεται η επέμβαση- και συγκεκριμένα για τη δική μου περίπτωση - με τοπική αναισθησία...Από επόμενες επισκέψεις σε ΩΡΛ τα έμαθα κι εγώ...Ανεπίτρεπτο είπαν έως τραγικό.Μή σου τύχει που λένε.
Ευχαριστώ για τις ευχές και τη συμπαράσταση παιδιά.
Οποια γνώση και πληροφορία για γιατρό (με ΙΚΑ συν ομαδική ασφάλιση εργασίας αλλά με μικρό καλυπτόμενο ποσό) από εσάς θα ήταν πραγματικά πολύτιμη διότι κανείς γνωστός ή συγγενής δεν έχει κάνει κάτι παρόμοιο (πέρα από τον αδελφό μου που είχε κάνει ιδιωτικά αλλά δυστυχώς δεν πήγε ούτε αυτός πολύ καλά).
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

chris_k

Νεοφερμένος

H chris_k έγραψε: στις 10:47, 13-05-14:

sissy82 , με τρομάζεις όταν λες "έχεις κι άλλα πράγματα μαζί με τις σιλικόνες" Πόσα πράγματα -πιά- χωράνε μέσα σε μια μύτη ...
Ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές !!!! whiterday & blondymary μου δώσατε πολύ κουράγιο γτ είχα ανησυχήσει μήπως δεν πάει κάτι καλά...
Παράθεση

sissy82

Νεοφερμένος

H sissy82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 12 μηνύματα.

H sissy82 έγραψε: στις 13:59, 13-05-14:

Chris_k εγώ έκανα και διάφραγμα, κι εσωτερικά υπήρχαν κάτι ταμπόν σιλικόνης τα οποία έβγαλα μετά από 1 εβδομάδα. Επίσης υπάρχουν ράμματα τα οποία είτε θα σου τα βγάλει αργότερα είτε θα απορροφηθούν.
Εγώ πάντως μούδιασμα στο άνω χείλος είχα τις μόνο τις πρώτες 5-6 ημέρες μετά (δυστυχώς) μπορούσα να φάω τα πάντα όλα.
Whiterday αυτό το σπρέι που χρησιμοποιείς είναι για πλύσεις, έτσι λέγεται η διαδικασία. Αποσυμφορητικό είναι και να το κάνεις συχνά για το καλό σου. Εγώ το έκανα 2-3 φορες αλλά ευτυχώς η Νiksof με συμβούλεψε για περισσότερο και σώθηκα
Blondymary, κι ένας φίλος μου που έκανε μόνο το διάφραγμα του, το έκανε με τοπική αλλά χωρίς τόση ταλαιπωρία. Ο γιατρός σου μάλλον υπερεκτίμησε την κατάσταση και την πάτησες. Πάντως αξίζει μία δεύτερη ευκαιρία. Να επισκεφθείς αρκετούς γιατρούς του δημοσίου και να κρίνεις πιο αυστηρά τώρα (όποιος καεί στο χυλό, φυσάει και το γιαούρτι που λένε). Πιστεύω ότι υπάρχουν αξιόλογοι ΩΡΛ στα δημόσια νοσοκομεία. Στη Θεσσαλονίκη γνωρίζω ένα δυνατό όνομα στο Παπανικολάου. Αν είσαι από δω ρώτησέ με με pm γιατί δεν κάνει να αναφέρω όνομα.
Παράθεση

chris_k

Νεοφερμένος

H chris_k έγραψε: στις 14:29, 13-05-14:

Παιδιά ερώτηση sos !!! Εχει ακουστεί από πολλούς μια κρέμα apaisyl για πιο γρήγορα αποτελέσματα στους μωλωπες.... Η ερωτησή μου ομως είναι : Μπαίνει κάτω απ'τα μάτια ??? γιατί μόνο εκεί έχω παλιά μαυρίλα τώρα κιτρινίλα ... η Φαρμακοποιός μου είπε να ρωτήσω τον γιατρό μου
Παράθεση

blondymary (Μαρία)

Νεοφερμένος

H blondymary QUE SERA ...SERA... έγραψε: στις 22:17, 13-05-14:

sissy μου σ ευχαριστώ πολύ αλλά δυστυχώς είμαι Αθήνα
Ναί πραγματικά κάποες φορές γίνεται τοπική αναισθησία αλλά όχι στη δική μου περίπτωση - Με τίποτα- Όπως και ο ίδιος είχε τονίσει τα γιατί...Τί να πω...Και μή χειρότερα?...Τέλος πάντων, είμαι σε τέλμα αφού ακόμη δεν έχω καταλήξει και οι πληροφορίες από γνωστούς ελάχιστες...Ολοι ιδιωτικά έκαναν ότι έκαναν... Έλεος πιά....
Παράθεση

epan

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο epan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 75 μηνύματα.

O epan έγραψε: στις 11:26, 14-05-14:

Καλημέρα!
Παιδιά όταν κάνατε την επέμβαση υπογράψατε κάποιο χαρτί;
Σας αυτό πχ http://www.pagni.gr/mycode/upfiles/P..._ASTHENOYS.pdf

Το συγκεκριμένο αναγράφει στην τελευταία γραμμή το (δ) για ενδεχόμενο τραυματισμού των δοντιών, των φωνητικών χορδών ή της τραχείας από την τοποθέτηση του ενδοτραχειακού σωλήνα. Κάτι το οποίο είχε πάθει μια κοπέλα από εδώ μέσα. Δεν θυμάμαι ποια αλλά υπάρχει το ποστ της που έλεγε ότι της τραυμάτησαν τα δόντια.
Μα πραγματικά ΕΛΕΟΣ θα συναινέσουμε να μας τραμαυτίσουν ενώ πολύ απλά μπορούν να προσέξουν.
Πείτε μου αν έχετε υπογράψει κάτι παρόμοιο;

Αρχική Δημοσίευση από mmmm11
μερικά σημεία των μπροστινών δοντιών έσπασαν ελαφρά.. και αυτό έγινε μετά την επέμβαση..........υποθέτω από τη διασωλήνωση, δεν μπορώ να βρω άλλη αιτία... επίσης μετά το χειρουργείο εκτός απτους συνήθεις πόνους στη μύτη, το κεφάλι και το λαιμό, είχα και πόνο στην οδοντοστοιχία μου................
Γεια σου δεν ξέρω αν μπαίνεις ακομα στο φόρουμ.
Όντως αν δεις το παραπάνω ποστ που έκανα σου έσπασαν προφανώς τα δόντια από την διασωλήνωση. Τελικά το ρώτησες στον γιατρό σου; Τι σου απάντησε; Είχες υπογράψει αντίστοιχο συμφωνητικό πριν την επέμβαση;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 14-05-14 στις 23:13. Αιτία: merge- συνεχόμενα μηνύματα
Παράθεση

niksof

Νεοφερμένος

H niksof έγραψε: στις 09:31, 15-05-14:

Αρχική Δημοσίευση από chris_k
Παιδιά ερώτηση sos !!! Εχει ακουστεί από πολλούς μια κρέμα apaisyl για πιο γρήγορα αποτελέσματα στους μωλωπες.... Η ερωτησή μου ομως είναι : Μπαίνει κάτω απ'τα μάτια ??? γιατί μόνο εκεί έχω παλιά μαυρίλα τώρα κιτρινίλα ... η Φαρμακοποιός μου είπε να ρωτήσω τον γιατρό μου
Ναι μπαινει κάτω από τα μάτια, απλά οχι πολύ κοντα. Είχα κι εγω μώλωπες κάτω από τα μάτια και έκανε παρα πολύ καλή δουλεια. Απλά θέλει λίγη προσοχή να μην πάει πολύ κοντα και μπει μέσα στα μάτια. Μην τα τρίψεις ας πούμε. Αν βάζεις 3 φορές την ημέρα και κυρίως το βράδυ όσο κοιμάσαι, θα βλέπεις κάθε πρωί αισθητη βελτιώση. Τον γιατρο (επειδή πήγαμε στον ίδιο) τον είχα ρωτήσει κι εγώ και μου είπε ότι δε χρειάζεται ν αβάλω τίποτα και θα φύγουν μόνα τους.
Παράθεση

epan

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο epan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 75 μηνύματα.

O epan έγραψε: στις 09:45, 15-05-14:

Παιδιά τους μώλωπες γιατί τους έχετε;
Εμένα ο ιατρός μου είπε ότι δεν ασκείται κάποια πίεση και ότι κάτω από τα μάτια υπάρχει οίδημα από τα ζουμάκια που κατεβαίνουν από την μύτη προς τα κάτω. Και μάλιστα πριν λίγες μέρες είδα ένα παιδί στο μετρό που σχεδόν μόλις είχε χειρουργηθεί και πήγα και του μίλησα και ήταν απλά πρησμένος και πολυ λιγουλάκι μελανιά είχε σε ένα σημειάκι κάτω από τα μάτια. Ρώτησα σε ποιον γιατρό πήγε αλλά δυστυχώς ξέχασα το όνομα του.
Παράθεση

chris_k

Νεοφερμένος

H chris_k έγραψε: στις 11:47, 15-05-14:

Niksof έβαλα λίγη κάτω απο τα μάτια ... με πολύ υπομονή γιατί μου προκάλεσε τρελή φαγούρα !! το άφησα όσο αντεξα , ( 1-2 ώρες νομίζω) και μετά το έβγαλα με λίγο χαρτί , δεν το άντεχα άλλο ... όμως μου έκανε αλλεργία και μέχρι να περάσει , νύχτωσε !!! τελικά ούτε η δουλειά μου έγινε , έμεινε και η φαγούρα ολη μέρα ...
Παράθεση

Kostandino

Νεοφερμένος

Ο Kostandino αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O Kostandino έγραψε: στις 22:37, 15-05-14:

χμμμ, όλες οι επεμβάσεις έχουν ρίσκο!!!
Εγώ που έκανα ΔΥΟ επεμβάσεις και χρειάζεται να κάνω και τρίτη, τι να πω..
Και αυτή την φορά (όπως και την πρώτη) θα πάω σε δημόσιο/στρατιωτικό νοσοκομείο, δεν έχω την
οικονομική ευχέρεια για ιδιωτική κλινική..
Παράθεση

blondymary (Μαρία)

Νεοφερμένος

H blondymary QUE SERA ...SERA... έγραψε: στις 16:32, 16-05-14:

Konstandino, εγώ επίσης πάω για 2η σε Δημόσιο...Εσύ 3η σε Στρατιωτικό/ Σε καλύπτει λόγω επαγγέλματος-φαντάρος?..
Εχεις καταλήξει σε κάποιο Γιατρό ? Για Βοήθα γιατί ακόμη στο ψάξιμο είμαι κι εγώ...Ιωάννινα ή Αθήνα?
Παράθεση

annastr

Νεοφερμένος

H annastr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H annastr ρινοπλαστικ έγραψε: στις 20:23, 16-05-14:

Καλησπέρα μένω Θεσσαλονίκη και αποφάσισα να κάνω ρινοπλαστική. Δεν έχω ιδέα από τους γιατρούς και κανένας γνωστός μου δεν έχει κάνει. Θα ήθελα όποιος έχει κάνει στη Θεσσαλονίκη και έμεινε ευχαριστημένος να μου προτείνει κάποιους( εννοείται μέσω ιδιωτικών μηνυμάτων αν επιτρέπεται). Σας ευχαριστώ πολύ.
Παράθεση

Animus99

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Animus99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 103 μηνύματα.

H Animus99 έγραψε: στις 23:53, 16-05-14:

Καλησπέρα σας!!!ρε παιδιά,τι τρέχει με τις ασφάλειες;;απ'οτι ξέρω καλύπτουν μόνο το ρινικό διάφραγμα στα ιδιωτικά νοσοκομεία...εχει κάποιος προσωπική εμπειρία σχετικά με το ποσο που επικαλυπτουν;(αναφέρομαι παντα σε ιδιωτικούς φορείς υγείας) οποιαδήποτε πληροφορία ειναι ευπρόσδεκτη Ενδιαφέρομαι τόσο για διάφραγμα όσο και για ρινοπλαστικη..
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες