Η επικαιρότητα εν συντομία

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Το ταπεινό ευρωπουλο το είπα μεταφορικά και εννοούσα όλα αυτά που ανέφερες εσύ μετά. (ετοιμοθάνατες γριές, βαπτίσεις, κηδείες, φανατικούς πιστούς που κάνουν δωρεές όλα τα υπάρχοντα τους κλπ). Όλοι αυτοί που αναφέρεις, από ένα ανθρώπινο πρόσωπο πείσθηκαν.

Image maker είχε, όπως έχουν όλοι.

Η στέγη κακοποιημένων γυναικών και παιδιών δεν είναι λίγο, είναι ένα καλό έργο. Ένα.
...οι δωρεές σαφώς είναι ανώνυμες...γιαυτο και δεν ξέρεις ποτέ ποιος και πόσο έδωσε...;)

Είμαι προκατειλημμένη? :) Σε ένα συνέδριό τους γεμίζει η πλατεία από ακριβές Μercedes… απλα είναι προκλητικοί.
… αν δεν ήμουν χριστιανή ορθόδοξη, ούτε που θα με ενδιέφερε…
Προφανώς και γεμίζει με mercedes και όχι μόνον! Και αν είναι να πάνε για φαγητό πάνε πάντα στα ακριβότερα, έτσι είναι.
Αν πήγαιναν με πενηντάρια παπάκια στα συνέδρια και μετά στο Μπαϊρακτάρη για σουβλάκια θα σου καθόταν καλύτερα;
Έχεις δει πολλούς ανθρώπους στις μέρες μας που έχουν αξία αρχηγών κρατών να ζουν "σεμνά και ταπεινά"; Ο Γκάντι πέθανε...;)
Όσο και αν δε μας αγγίζει, η θέση ενός Μητροπολίτη και πόσο δε ενός Αρχιεπισκόπου είναι σημαντικότατη.

Image maker δεν είχε, όλοι έχουν, το ξέρω, αλλά αυτός δεν είχε.

υγ1: προκλητικοί δεν είναι αυτοί, προκλητικοί είμαστε εμείς (όχι εμείς οι δύο αλλά εμείς σα λαός) που φέραμε τη κατάσταση σε αυτήν εδώ τη φάση.
υγ2: όλα αυτά σου τα λέω φιλικότατα χωρίς κανένα ίχνος ειρωνείας, αν κάτι τέτοιο φαίνεται, συγγνώμη δεν είχα αυτό κατά νου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Συγγνώμη που επεμβαίνω, αλλά νομίζω ότι ο μπορατ έχει δίκιο. Κάποιες θέσεις είναι σημαντικές και όπως και να το κάνουμε απολαμβάνουν κάποια προνόμοια. Θα ήταν ίσως ιδανικό να ήταν όλοι πιο ταπεινοί, όμως είναι ταυτόχρονα και ουτοπικό.
Κι εγώ δεν έχω την καλύτερη σχέση με τους παπάδες, όμως οφείλουμε να αναγνωρίσουμε ότι ο Χριστόδουλος έκανε μεγάλο άνοιγμα προς τον κόσμο και δε νομίζω ότι αυτό έχει να κάνει μόνο με τους image makers. Πρέπει και να σου βγαίνει. Αυτό για μένα είναι το πιο σημαντικό. Τώρα όσον αφορά τα ανθρώπινα πάθη... ε όλοι οι άνθρωποι έχουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Μα συγνώμη ρε παιδιά, θέλω να σχολιάσω αυτό με τα προνόμια. Είναι δυνατόν, Ο αρχιεπίσκοπος, που εκφράζει υποτίθεται το σύνολο των "οργάνων" της εκκλησίας (βλ παπάδες) και κατά συνέπεια τον τρόπο ζωής που δίδαξε ο Χριστός (για όσους πιστεύουν), να μην είναι το πρότυπο για αυτή τη ζωή;

Δηλαδή διδάσκεις αγαπητέ ενάρετη ταπεινή ζωή και εσύ ζεις μες στην χλίδα; Κάτι τέτοια είναι που έχουν αποστρέψει αρκετό κόσμο από την εκκλησία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
διαφωνώ στο εξής σημείο...
άλλο το σέβομαι κι άλλο το εκτιμώ
φυσικά και τον σέβομαι όπως σέβομαι κάθε ανθρώπινη ύπαρξη αλλα δεν τους εκτιμώ όλους...
ο Χριστόδουλος δεν ήταν ΑΠΛΑ ένας άνθρωπος του Θεού... ήταν ο Αρχιεπίσκοπος της Ελλάδας, το κεφάλι της εκκλησίας μας, ο υπέρτατος ποιμήν. Για μένα λοιπόν, όχι δεν επιτρέπεται να έχει ανθρώπινες αδυναμίες... όπως παράδειγμα δεχόμαστε ως ντεφάκτο ότι ένας άνθρωπος του Θεου δεν μπορεί να έχει την αδυναμία να θέλει σεξουαλικές επαφές με νεαρά άτομα του ίδιου φύλου.
Τέλος, μου φέρνει ότι θα είμαι υποκρίτρια αν όσο ζούσε δεν τον εκτιμούσα και ξαφνικά επειδή πέθανε θα πρέπει να λέω μόνο καλά λόγια για αυτον και να ξεχναω το ποιος ήταν εν ζωή.
Ναι δεχομαι πέρασε λούκι... ναι δεχομαι άρρωστος άνθρωπος
Όμως ο Χριστοδουλος ήταν πρωτα ωαπ ολα ανθρωπος του Θεού και δευτερευοντως ένας απλώς 'αρρωστος άνθρωπος.
Αυτή είναι η γνώμη μου που φυσικά μπορεί να ειναι και λάθος
Μα δε δεχόμαστε defacto κάτι τέτοιο, απλά ξέρουμε πως αν κάποιος κληρικός έχει τέτοιες επιθυμίες δεν είναι άξιος να χαρακτηρίζεται "άνθρωπος του θεού"!;)
Έχουν συμβεί πολλά τέτοια περιστατικά. Και παπά που πουλάει ναρκωτικά έχουμε δει και παπά που κλέβει το παγκάρι έχουμε δει και παπά που παρενοχλούσε μικρά παιδιά...
Η μόνη διαφορά είναι πως αυτός είναι παπάς μόνο στα λόγια, όχι στην ιδέα και στη πράξη...
Άλλωστε για να γίνει κάποιος παπάς σε μία εκκλησία η μία ενορία σημαίνει πως ήταν αγαπητός στο κόσμο, αν ο κόσμος δεν έκρινε σωστά, πρέπει ο κόσμος να ψαχτεί καλύτερα.:/:



Παιδιά, γι' αυτό τι ξέρετε;
Τι link δε δουλεύει.:(

Συγγνώμη που επεμβαίνω, αλλά νομίζω ότι ο μπορατ έχει δίκιο. Κάποιες θέσεις είναι σημαντικές και όπως και να το κάνουμε απολαμβάνουν κάποια προνόμοια. Θα ήταν ίσως ιδανικό να ήταν όλοι πιο ταπεινοί, όμως είναι ταυτόχρονα και ουτοπικό.
Κι εγώ δεν έχω την καλύτερη σχέση με τους παπάδες, όμως οφείλουμε να αναγνωρίσουμε ότι ο Χριστόδουλος έκανε μεγάλο άνοιγμα προς τον κόσμο και δε νομίζω ότι αυτό έχει να κάνει μόνο με τους image makers. Πρέπει και να σου βγαίνει. Αυτό για μένα είναι το πιο σημαντικό. Τώρα όσον αφορά τα ανθρώπινα πάθη... ε όλοι οι άνθρωποι έχουμε.
Σωστά.
Μα συγνώμη ρε παιδιά, θέλω να σχολιάσω αυτό με τα προνόμια. Είναι δυνατόν, Ο αρχιεπίσκοπος, που εκφράζει υποτίθεται το σύνολο των "οργάνων" της εκκλησίας (βλ παπάδες) και κατά συνέπεια τον τρόπο ζωής που δίδαξε ο Χριστός (για όσους πιστεύουν), να μην είναι το πρότυπο για αυτή τη ζωή;

Δηλαδή διδάσκεις αγαπητέ ενάρετη ταπεινή ζωή και εσύ ζεις μες στην χλίδα; Κάτι τέτοια είναι που έχουν αποστρέψει αρκετό κόσμο από την εκκλησία...
Αν ο κόσμος θέλει να δει ενάρετη ζωή ας πάει στο Άγιο Όρος.;)
Ξαναλέω, ο Γκάντι πέθανε, άλλες εποχές ζούμε.
Και τέλος, ρε παιδιά σας το ξαναλέω, ο Αρχιεπίσκοπος έχει μισθό Πρωθυπουργού και τιμές αρχηγού κράτους, δεν είναι δυνατόν να μη κάνει χλιδάτη ζωή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Πώς μπορούμε να καλυτερεύουμε τα πράγματα όταν θεωρείτε πως ο αντιπρόσωπος του Θεού (εκείνου του Θεούλη που μας είπε να είμαστε ταπεινοί και μετρημένοι σε αυτή την ζωή) έχει δικαίωμα να κάνει επίδειξη πλούτου και δύναμης? Θα έπρεπε να είστε έτοιμοι για επανάσταση και μου λέτε : «ε, άνθρωποι είναι, αμαρτίες όλοι έχουμε…».
…αν πουλούσαν όλες τις Mercedes θα άνοιγαν άλλη μια στέγη…

@ cibyllian καλά κάνεις που επεμβαίνεις, καλα ειναι να πουν όλοι την γνώμη τους…:)
@ Borat μια χαρά μιλάς και δεν είδα πουθενά να ειρωνεύεσαι…δεν χρειάζεται να το διευκρινίσεις…:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Nαι αν πουλούσαν τις mercedes θα άνοιγαν άλλη μία στέγη, αυτό είναι αλήθεια. Αλλά μετά θα κυκλοφορούσαν με αλεξίσφαιρo hyundai getz;

υγ: άλλα δύο έργα που μου έρχονται στο μυαλό είναι το νοσοκομειακό συγκρότημα metropolitan με τη πρόσφατη προσθήκη του στο νέο Φάληρο και η αναδημιουργία της γυναικολογικής κλινικής του Αντικαρκινικού νοσοκομείο Μεταξά στο Πειραιά που νομίζω πως έγινε με 100% έξοδα της Μητροπόλεως Αθηνών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
πηγή?

πρεπει να διασταυρώσουμε...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Καλά κάνεις cibyllianπου επεμβαίνεις, καλα ειναι να πουν όλοι την γνώμη τους…:)
Borat μια χαρά μιλάς και δεν είδα πουθενά να ειρωνεύεσαι…δεν χρειάζεται να το διευκρινίσεις…:)


Στο θέμα μας… πώς μπορούμε να καλυτερεύουμε τα πράγματα όταν θεωρείτε πως ο αντιπρόσωπος του Θεού (εκείνου του Θεούλη που μας είπε να είμαστε ταπεινοί και μετρημένοι σε αυτή την ζωή) έχει δικαίωμα να κάνει επίδειξη πλούτου και δύναμης? Θα έπρεπε να είστε έτοιμοι για επανάσταση και μου λέτε : «ε, άνθρωποι είναι, αμαρτίες όλοι έχουμε…».
…αν πουλούσαν όλες τις Mercedes θα άνοιγαν άλλη μια στέγη…

Δεν διαφωνώ μαζί σου σε αυτό. Θα έπρεπε να είναι έτσι. Αλλά και πολλά άλλα πράγματα θα έπρεπε να είναι διαφορετικά. Εγώ αυτό που θέλω να πω είναι ότι τουλάχιστον έκανε ένα βήμα, υπήρχε. Και θα επιμείνω ξανά, κάποιες θέσεις είναι σημαντικές και δεν μπορούμε να τις ισοπεδώσουμε. Είναι νομίζω και ανεδαφικό να ζητάμε κάτι τέτοιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
πηγή?

πρεπει να διασταυρώσουμε...:P
Για το metropolitan τι να σου πω; Αφού της Μητρόπολης είναι!:P
Για το Μεταξά, έτσι λέει στην είσοδο στους δωρητές-ευεργέτες!:P

Δεν διαφωνώ μαζί σου σε αυτό. Θα έπρεπε να είναι έτσι. Αλλά και πολλά άλλα πράγματα θα έπρεπε να είναι διαφορετικά. Εγώ αυτό που θέλω να πω είναι ότι τουλάχιστον έκανε ένα βήμα, υπήρχε. Και θα επιμείνω ξανά, κάποιες θέσεις είναι σημαντικές και δεν μπορούμε να τις ισοπεδώσουμε. Είναι νομίζω και ανεδαφικό να ζητάμε κάτι τέτοιο.
Ακριβώς! Έκανε τη θέση του και την ύπαρξη του αισθητή.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Oσων αφορα το οτι ο καθε αρχιεπισκοπος μεταφερεται με mercedes και ταξιδευει με ιδιωτικα αεροπλανα κτλ κτλ, μην ξεχνατε πως καθε τετοιο προσωπο (και ειδικα στον θρησκευτικο τομεα) εκτος απο πιστους εχει και πολλους φανατισμενους εχθρους.
Τα αυτοκινητα περαν απο λουξ (που "επιβαλεται λογο των μακρυνων και κουραστικων ταξιδιων που κανει) ειναι και θωρακισμενα.
Δεν νομιζω να εχουμε πολλα LADA θωρακισμενα να κυκλοφορουν.
Με την ιδια λογικη (κυριως) γινονται και τα ταξιδια γενικοτερα.
Θυμαστε π.χ. την φονικη επιθεση κατα του Παπα (του προηγουμενο) που ουσιαστικα απο τοτε πηρε την κατω βολτα στην υγεια του.

Να τονισω πως δεν παιρνω σε καμια περιπτωση το μερος κανενος.Απλως οτι πολλες φορες υπαρχει και καποιος λογος πισω απο αυτην την "χλιδα" που βλεπουμε εμεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flucker

Νεοφερμένος

Ο Flucker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 44 μηνύματα.

Το πρόγραμμα του Φεστιβάλ της

Κυριακής, 3 Φεβρουαρίου - Gay night

14:00 ΙML-2003/3 Dog Eat Dog (USA, 2006, 12', Charles M. Lum)XX
(USA, 2007, 70', Todd Verow) 15:45 Laura Laura
(Brasil, 2005, 29' Claudio Dias Guimaraes, English Subtitles) Resurgiendo
(Spain, 2007, 10', Felix Flint)The Heartscrewer (France, 2005, 17', Herve, Joseph, Lebrun) Beautiful Strange Solitude
(France, 2007, 6', Ivan Kalichenko) 17:00 Skin Gang (Canada, 2000, 88', Bruce LaBruce) 19:00 8 inches
(Brasil, 2003, 90', Max Julien)20:50 Buckleroos 2(USA, 134', Jerry Douglas)23:15 Ediths heisse Spalte 2: Die tabulose Dreilochstute
(Germany, 2007, 11', Jorn Hartmann) Fickfracht
(Germany, 2007, 63', Horst Braun)00:30 Performance - Wurstfilm
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mtheodo1

Νεοφερμένος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 77 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Ενταξη να κυκλοφορούν οι παπαδες με θωρακισμένες Μερσεντες γιατί υπάρχουν και τρελοι αλλά το να δίνουν 12000 ? για να φάνε ψάρια δεν ειναι λίγο προκλητικό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ενταξη να κυκλοφορούν οι παπαδες με θωρακισμένες Μερσεντες γιατί υπάρχουν και τρελοι αλλά το να δίνουν 12000 ? για να φάνε ψάρια δεν ειναι λίγο προκλητικό?
Για πες και άλλα! Τι ξέρεις για αυτό; Μιλάς για το Τσάκο στη Πειραϊκη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mtheodo1

Νεοφερμένος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 77 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
δεν Ξέρω ποιος αλλος ητανε στο τραπέζι αλλά το ακουσα στις ειδήσεις οτι ο Χριστόδουλος εκανε τραπεζι στους μητροπολιτες με ψάρια και δώσανε ή 12ή 120 χιλιαδες ευρώ και μου εκανε τόση εντυπωση το ποσόν την στιγμή που υπάρχουν ανθρωποι που ψάχνουν στα σκουπίδια για να φάνε αυτο συνέβη πριν αρρωστήση ο Χριστόδουλος,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Κοίταξε, αν είναι να κάνεις τραπέζι σε όλους τους Μητροπολίτες και μάλιστα με ψάρι σε κανένα αξιοπρεπές εστιατόριο τότε τα 12000 ευρώ είναι ένα πολύ λογικό ποσό. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mtheodo1

Νεοφερμένος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 77 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Δεν διαβασες σωστα το μυνημα ειπα οτι ηταν 12 ή 120 χιλιαδες αλλά μου εκανε παρα πολυ μεγαλη εντυπωση και
δεν πιστευω να ηταν 12 μάλλο 120 .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
120.000 ευρώ μου φαίνονται πολλά χρήματα! Δε το νομίζω...
Που το άκουσες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mtheodo1

Νεοφερμένος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 77 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
πραγματι δώσανε 120000 € ρώτησα τον αντρα μου τώρα και το επιβεβαίωσε
παρα πολλά χρήματα και τό ακουσα στις ειδήσεις στο Μεγα και οχι μια φορά το ελεγε 2 ημερες συνεχεια ειχε σχολιασθει αρκετά τοτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Κάτσε, αν τους πήγε και τους έκανε διήμερο τσιμπούσι μετά ύπνου σε κανένα καλό ξενοδοχείο προφανώς το πράγμα αλλάζει (αλλά χλωμο και πάλι μου φαίνεται).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top