Διαγωνισμός Καλύτερης Υπογραφής

Διαγωνισμός Καλύτερης Υπογραφής: Αναμνήσεις από τα παιδικά μας χρόνια.
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 11)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ψήφισα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Γουστάρω, έχουμε κόντρα, την βρήσκω:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
OMG είμαι τρίτη!! :clapup:
Δεν το περίμενα! Εγώ πίστευα ότι θα μαι στους τελευταίους!
Ευχαριστώ πολύ όσους με ψήφισαν! :D :hug:

btw εγώ ψήφισα Μάριο (αν και βρίσκομαι σε μεγάλο temptation να αλλάξω την ψήφο μου τώρα που βλέπω τα αποτελέσματα :redface: Πάω να αυτομαστιγωθώ για να μην το κάνω :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
btw εγώ ψήφισα Μάριο (αν και βρίσκομαι σε μεγάλο temptation να αλλάξω την ψήφο μου τώρα που βλέπω τα αποτελέσματα :redface: Πάω να αυτομαστιγωθώ για να μην το κάνω :P)

Eλα τωρα που θα αυτομαστιγωθεις...τοσα παιδια ειμαστε εδω που το περιμενουμε πως και πως...Να μας στερησεις την χαρα?:P
χμ...:hmm:
Τωρα αυτο ηθελα απλως να το σκεφτω...
Αλλα αντι να το σκεφτω το εγραψα...












Τι θα μου βγει σε pop up οπου να'ναι...:P:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ψήφισα κι εγώ!! Τι ωραίες υπογραφές έχετε.... Φανταστείτε ότι ήμουν ανάμεσα σε τρεις! :redface::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Άντζυ και Μάριε κερδίσατε! Βάλτε θεματάκι! :clapup:




(βρείτε τα μεταξύ σας :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μπράβο παιδια και εις ανώτερα, ελα το πιασάρικο :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
να δώσω ιδέα έτσι να υπάρχει για το μέλλον ? :P


πλησιάζουν οι απόκριες... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
οι Απόκριες δεν είναι τη Κυριακή πριν την Καθαρά Δευτέρα? ή την προηγούμενη από αυτήν Κυριακή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Δεν ξέρω αλλα ξέρω ότι πλησιάζουν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Σας ευχαριστω και σας ευχαριστουμε πολυ παιδακια!!!:clapup:
Κ.Ε. κι εγω στο μυαλο μου κατι για τις αποκριες ειχα.:D
Αλλα το θεμα ειναι τι?
Αστειες στολες κτλ?
Αντε ας μπει και η Αντζυ να μας πει!
Ξερει κανεις ομως ποτε ειναι ακρριβως οι αποκριες?:hmm:
Δηλαδη ποτε ειναι η Κυριακη που καινε τον Καρναβαλο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Είναι νομίζω η Κυριακή πριν την Καθαρή Δευτέρα, που πέφτει φέτος 10/3 :D (με ταραμοσαλάτα θα βγάλω τα γενέθλια!)
Οπότε τον καρνάβαλο τον καίνε στις 9/3


Συγχαρητήρια Μάριε και Aντζυ! :clapup:Βάλτε ωραίο θεματάκι να ξαναπαίξουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ τα παιδάκια που με ψήφισαν! Γούτσου γούτσου :P:redface:

Κ.Ε. κι εγω στο μυαλο μου κατι για τις αποκριες ειχα.:D
Αλλα το θεμα ειναι τι?
Αστειες στολες κτλ?
Αντε ας μπει και η Αντζυ να μας πει!

Η Άντζυ μπήκε αλλά τι να πει δεν ξέρει :P
Μήπως να το αφήναμε σκέτο απόκριες;
Ή μήπως να το κάναμε ας πούμε Μπροστά και Πίσω από τις Μάσκες; (για να αποκτήσει και μία άλλη διάσταση)
Και η ιδέα για αστείες στολές καλή αλλά δεν ξέρω αν θα βρούμε υλικό. :)




Άσχετο, 9/3 ε? Στα γενέθλια μου θα καεί ο καρνάβαλος φέτος :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Χιονοπόλεμος; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Άσχετο, 9/3 ε? Στα γενέθλια μου θα καεί ο καρνάβαλος φέτος :clapup:

Kαποτε λατρεμενη ημερομηνια και μετα ημερομηνια που ισοδυναμουσε με την λεξη απογοητευση.:P
Για το θεμα εγω δεν εχω προβλημα.Ας πουμε γενικα αποκριες/μασκες/μασκαρεματα κτλ κτλ ή οτιδηποτε.
Να ειναι πιο large.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Ασχετο, αλλα τωρα που το σκεφτομαι μηπως ειναι καλυτερο να αφησουμε το αποκριατικο θεμα για οταν ερθουν πιο κοντα οι αποκριες?
Τωρα απεχουν πολυ.Να το αφησουμε για την τελευταια εβδομαδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Τελικά τι παίζουμε; βρήκατε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τι λέτε για "κρυφές κάμερες"; :teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Τι λέτε για "κρυφές κάμερες"; :teasing:

μαρέσει που είναι δύο νικητές και κανένας δεν έχει ιδέα :mad: :P :P :P

Τι λέτε να βάλετε θέμα τον καιρό; ή τα λουλουδια; ή προσωπικές φώτο ΑΑΑΑΑΑ φώτο που τραβήξαμε εμείς, οτιδήποτε πόρε ιδέες σήμερα:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
"Αυτο που μας δενει με τα παλια"?
Τι λετε?
Κι εννοω οτιδηποτε μπορει να μας δενει με τα παλιοτερα χρονια.
Να το δεσουμε με μια εικονα, και ενα κειμενο?

Η αλλιως:
"Το "γιατι" που μασ βασανιζει"

Η "Τι μασ δινει μια αγκαλια"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top