Γιατί φοβόμαστε τόσο την απόρριψη;

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Μπα, μη σε ξενιζει, ειναι μια αντιδραση που θα ξανασυναντησεις, πιστεψε με δεν ειναι σπανιο φαινομενο κι αυτο ισχυει για ολους τους τυπους σχεσεων. Το σημαμτικο ειναι να ξερεις πως δεν εχεις κανει κατι εσυ, απο κει κι επειτα αστους να κουρευονται. Αλλα τι να σου λεω τωρα, εσυ εισαι αποφασισμενος! :D
Good luck! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Αυτό είναι το χειρότερο...Να σου μένει ένα αναπάντητο "γιατί" και να φτιάχνεις με το μυαλό σου διάφορα πιθανά σενάρια.
Πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω την ευκολία με την οποία κάποιοι μπορούν να παίζουν με τα συναισθήματα των άλλων.Αλλά πιστεύω ότι ό, τι κάνουν τώρα θα το βρουν μπροστά τους από κάποιον άλλον άνθρωπο και θα καταλάβουν πως είναι.

Πολλοι το κανουν για να τεσταρουν-επαληθευσουν τον εαυτο τους. Νομιζουν οτι ειναι τοσο γαματοι που μπορουν να ριχνουν οποια τους αρεσει, οποτε δεν δισταζουν να δοκιμαζουν το "ταλεντο" τους σε ανυποψιαστες κοπελες. Ουσιαστικα ικανοποιουν το αρρωστημενο τους "εγω" χωρις να τους ενδιαφερουν τα συναισθηματα των αλλων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Πολλοι το κανουν για να τεσταρουν-επαληθευσουν τον εαυτο τους. Νομιζουν οτι ειναι τοσο γαματοι που μπορουν να ριχνουν οποια τους αρεσει, οποτε δεν δισταζουν να δοκιμαζουν το "ταλεντο" τους σε ανυποψιαστες κοπελες. Ουσιαστικα ικανοποιουν το αρρωστημενο τους "εγω" χωρις να τους ενδιαφερουν τα συναισθηματα των αλλων.



Ουουουυυ, αυτο κι αν ειναι μια πολυ πολυ παρα πολυ λογικη εξηγηση και παιζει παααρα πολυ! Οποτε καλα λεω, γιατι να σκας? Εμας μας αρεσεις κυρια μου, σου το δειχνουμε. Μετα αλλαζεις γνωμη? Στο καλο του Θεου και της Παναγιτσας, αμην!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Ουουουυυ, αυτο κι αν ειναι μια πολυ πολυ παρα πολυ λογικη εξηγηση και παιζει παααρα πολυ! Οποτε καλα λεω, γιατι να σκας? Εμας μας αρεσεις κυρια μου, σου το δειχνουμε. Μετα αλλαζεις γνωμη? Στο καλο του Θεου και της Παναγιτσας, αμην!:P

Ακριβως! Γι' αυτο και αν κατι στραβωσει δεν ζητω ποτε εξηγησεις γιατι ειναι απλα χασιμο χρονου. Ασε που χαιρομαι κιολας γιατι ξερω οτι γλιτωσα απο καποιον εγωκεντρικο ναρκισσο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ακριβως! Γι' αυτο και αν κατι στραβωσει δεν ζητω ποτε εξηγησεις γιατι ειναι απλα χασιμο χρονου. Ασε που χαιρομαι κιολας γιατι ξερω οτι γλιτωσα απο καποιον εγωκεντρικο ναρκισσο :D

Να σε ρωτησω βρε Nelliel... Ειναι λες αυτος που φερεται ετσι τελικα εγωκεντρικός ναρκισσος οπως γραφεις ή απλώς φέρεται στην παρούσα φάση εγωκεντρικά? Μηπως τελικά δεν ειναι παντα θεμα χαρακτηρα αλλά μια ασχημη συμπεριφορα στην παρουσα φαση?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Η χειρότερη απόρριψη πιστεύω πως είναι όταν ο άλλος σου ψιλοδείχνει πως του αρέσεις, κάνεις κίνηση επειδή αυτός δεν, και τελικά καταλήγεις με μια απογοήτευση μέχρι τα πατώματα. Τουλάχιστον ο άλλος που δεν δείχνει τίποτα άσχετα που προσπαθείς και σε απορρίπτει συνεχώς δεν σου γεννά ελπίδες πως κάποια στιγμή ίσως να στε μαζί σε αντίθεση με τον άλλον. Και οι δυο περιπτώσεις πάντως είναι άστα να πάνε, ειδικά αν κολλήσεις και με το άτομο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Η χειρότερη απόρριψη πιστεύω πως είναι όταν ο άλλος σου ψιλοδείχνει πως του αρέσεις, κάνεις κίνηση επειδή αυτός δεν, και τελικά καταλήγεις με μια απογοήτευση μέχρι τα πατώματα. Τουλάχιστον ο άλλος που δεν δείχνει τίποτα άσχετα που προσπαθείς και σε απορρίπτει συνεχώς δεν σου γεννά ελπίδες πως κάποια στιγμή ίσως να στε μαζί σε αντίθεση με τον άλλον. Και οι δυο περιπτώσεις πάντως είναι άστα να πάνε, ειδικά αν κολλήσεις και με το άτομο.

Το ξέρω αυτό...Μου έχει συμβεί.Νόμιζα ότι ενδιαφερόταν(το είχα ακούσει και από φίλο του) και αφού έβλεπα ότι δεν έκανε κάτι και ήταν ντροπαλός, αποφάσισα να τον "βοηθήσω".Ήταν καλοκαίρι από Β' προς Γ' Λυκείου και η δικαιολογία ήταν ότι έχει πολύ φουλ πρόγραμμα και "ίσως μετά τις πανελλήνιες".Φυσικά και δεν έγινε τίποτα από τότε.Εγώ πέρασα σε άλλο μέρος και τα Χριστούγεννα ήμασταν στην ίδια παρέα μετά την αλλαγή του χρόνου.Τον έπιασα πολλές φορές να με κοιτάει έντονα και την ώρα που μιλούσα.Αλλά και γενικά μου μιλούσε πιο χαμογελαστά και με περισσότερη άνεση από πέρυσι.
Δεν ξέρω αν όντως με ήθελε κάποια στιγμή, ή αν νιώθει κάποια πράγματα για μένα τώρα.Και μάλλον ποτέ δεν θα το μάθω γιατί και να υπάρχουν συναισθήματα, είναι πολύ δειλός για να κάνει κίνηση.
Απλά είναι αυτό το γαμώτο που σου μένει...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,053 μηνύματα.
Μου αρέσει που τα κορίτσια εδώ κάνανε "σύλλογο" για να καθίσουν στο σκαμνί αγόρια που αρχικά έδειξαν ενδιαφέρον για αυτές και μετά έκαναν τον κινέζο. Το να φταίνε αυτές επειδή έκαναν κάτι που τους ξενέρωσε αποκλείεται; Και αν κοιτάξω γύρω μου, πολύ πιο συνηθισμένο είναι να το κάνουν αυτό τα κορίτσια που στην αρχή ψιλοτρίβονται δίνοντας στα αγόρια ελπίδες και όταν ο άλλος πάει να προχωρήσει, αυτές χτίζουν έναν τοίχο από πάγο.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Να σε ρωτησω βρε Nelliel... Ειναι λες αυτος που φερεται ετσι τελικα εγωκεντρικός ναρκισσος οπως γραφεις ή απλώς φέρεται στην παρούσα φάση εγωκεντρικά? Μηπως τελικά δεν ειναι παντα θεμα χαρακτηρα αλλά μια ασχημη συμπεριφορα στην παρουσα φαση?:hmm:

Μπορει να ειναι αυτο που λες, αλλα πιστευω οτι πολλοι απο αυτους εχουν το φλερτ ως αθλημα. Εγω παντως αποφευγω να μπλεκω με τετοιους τυπους για να εχω την ψυχικη μου ηρεμια. Το τελευταιο πραγμα που θα ηθελα αλλωστε ειναι να κανω σχεση με εναν τυπο που φλερταρει με οτι κινειται :P

Το ξέρω αυτό...Μου έχει συμβεί.Νόμιζα ότι ενδιαφερόταν(το είχα ακούσει και από φίλο του) και αφού έβλεπα ότι δεν έκανε κάτι και ήταν ντροπαλός, αποφάσισα να τον "βοηθήσω".Ήταν καλοκαίρι από Β' προς Γ' Λυκείου και η δικαιολογία ήταν ότι έχει πολύ φουλ πρόγραμμα και "ίσως μετά τις πανελλήνιες".Φυσικά και δεν έγινε τίποτα από τότε.Εγώ πέρασα σε άλλο μέρος και τα Χριστούγεννα ήμασταν στην ίδια παρέα μετά την αλλαγή του χρόνου.Τον έπιασα πολλές φορές να με κοιτάει έντονα και την ώρα που μιλούσα.Αλλά και γενικά μου μιλούσε πιο χαμογελαστά και με περισσότερη άνεση από πέρυσι.
Δεν ξέρω αν όντως με ήθελε κάποια στιγμή, ή αν νιώθει κάποια πράγματα για μένα τώρα.Και μάλλον ποτέ δεν θα το μάθω γιατί και να υπάρχουν συναισθήματα, είναι πολύ δειλός για να κάνει κίνηση.
Απλά είναι αυτό το γαμώτο που σου μένει...:redface:

για να μη σου μενει απλα κανεις εσυ την πρωτη κινηση και ησυχαζεις :P Καλυτερα να ζησεις με την απορριψη παρα να αναρωτιεσαι ή ακομα και να μετανοιωνεις για κατι. Η πρωτη απορριψη θα σου φανει καπως, αλλα μετα συνηθιζεις. Δυστυχως στις μερες μας οι αντρες ολοενα γινονται και πιο δειλοι, οποτε δεν μπορεις να βασιζεσαι συνεχεια σε αυτους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Εγώ πάντως έχω βρεθεί και στην αντίπερα όχθη.
Έχει τύχει να δείξω ενδιαφέρον σε κάποιον (ή κάποιους OOOPS :redface:) να κυλάει η φάση, αλλά τελικά να μη γουστάρω, να μην είμαι σε φάση να στέλνω μνμτα με το κινητό, να μην είμαι σε φάση να ακούσω για τη ζωή του άλλου, να βαριέμαι να βγαίνω ραντεβού, να μη θέλω να δίνω λογαριασμό και πάει λέγοντας. Δεν είμαι και άνθρωπος που θα πω στον άλλον ΟΧΙ ΔΕ ΣΕ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΔΙΝΕ ΤΟΥ, οπότε.
Ίσως είμαι και κυκλοθυμική αρκετά και βαριέμαι εύκολα. Έχω υπάρξει κακιά κι εγώ, έχει τύχει να δίνω ελπίδες , χωρίς λόγο, έχει τύχει να'χω κάποιον stand by γιατί ποτέ δε ξες, και άλλα τέτοια όμορφα.:(

Αλλά όλα στη ζωή είναι, μεγαλώνεις και ωριμάζεις και μαθαίνεις να ξεκαθαρίζεις.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
No offense αλλά με πολλά πράγματα που έχω διαβάσει εδώ από εσένα πρινσέσα, πρέπει να είσαι πολύ κακιά. Έχεις πληγώσει πολλά αγόρια είμαι σίγουρος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Όχι είμια πολύ γλυκός άνθρωπος.:confused: :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
No offense αλλά με πολλά πράγματα που έχω διαβάσει εδώ από εσένα πρινσέσα, πρέπει να είσαι πολύ κακιά. Έχεις πληγώσει πολλά αγόρια είμαι σίγουρος.

Οχι καλε μου, απλως ειναι ντομπρα και ειλικρινης και λεει αυτα που δε θα ακουσεις ευκολα απο το στομα γυναικων(αλλα και ανδρων βεβαια). Το ιδιο που γραφει και η πρινσες, εχω κανει κι εγω κι ολες μας λιγο πολυ σε τουτη την ζωη. Το ζητημα ειναι να ξερεις παντα τι κανεις και γιατι το κανεις και ωριμαζοντας να μαθαινεις απο τα λαθη σου. Σημερα ο ενας κακος, αυριο εσυ κακος και παει λεγοντας... Αυτα ειναι κακες συμπεριφορες, δεν εχουν να κανουν με τον χαρακτηρα ενος ατομου. Και η συμπεριφορα αλλαζει, ο χαρακτηρας οχι. Προτιμω ατομα με ενιοτε λαθος συμπεριφορα, παρα λαθος ατομα εκ χαρακτηρος, ατομα που δεν παραδεχονται, δεν καταννοουν τα λαθη τους, δεν συμπονουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Μπορει οπως λες να φανει πως δεν αξιζε, αλλα προς το παρον για μενα, ειναι must. Να πω οτι δε μου κολλαγε, παει στο διαολο θα καταλαβαινα οτι με βλεπει φιλικα, αλλα πως τη μια μερα να πανε ολα δεξια να ναι ολο γλύκες και την αλλη να μη μου μιλαει, αυτο με ξενισε παρα πολυ. Ειμαι 19.

Το ξέρεις φυσικά, πώς μπορείς να γνωρίσεις έναν άνθρωπο που περνάς τέλεια μαζί του, νομίζεις πώς ταιριάζετε, να κάνετε τρελές συζητήσεις και να εντυπωσιάζεσαι κτλ κτλ και σε τέτοια θέματα, ερωτικοιστορίες δηλαδή, να είναι φουλ ανώριμος και να μη μπορεί να διαχειριστεί τίποτα. Συμβαίνει συνέχεια. Ανατριχιαστικά συνέχεια.

Τις περισσότερες φορές νομίζω είναι καλύτερα να μη γνωρίζεις τίποτα παραπάνω και να δέχεσαι την κατάσταση έτσι όπως είναι. Και πρέπει να μάθεις να προχωράς, να είσαι δυνατός και να στέκεσαι στα πόδια σου. Όχι μόνο γιατί θα σου ξανασυμβεί, γιατί αυτό γίνεται με τους ανθρώπους, μια την πατάς, μια βρίσκεις αυτό που ψάχνεις την εκάστοτε περίοδο και φάση της ζωής σου, αλλά για να είσαι ΕΣΥ καλά.
Δες το και αλλιώς.. επέλεξε να το κάνει αυτό σε σένα. Ήταν μια απόφασή. Δεν μπορείς να κάνεις κάτι για αυτό πλέον, οπότε άσε να το έχει εκείνη βάρος, εσύ προχώρα, ζήσε κάτι άλλο και θα γνωρίσεις άλλες καλύτερες και θα σου φερθούν όπως σου αξίζει.
Δώσε αξία σε αυτά που νιώθεις και σε αυτά που πληγώθηκαν από τη συμπεριφορά της και πέτα ένα ''δε με νοιάζει'' και προχώρα παρακάτω. Δεν είναι δύσκολο.. δεν ήσασταν μαζί ουσιαστικά.

Αυτό είναι το χειρότερο...Να σου μένει ένα αναπάντητο "γιατί" και να φτιάχνεις με το μυαλό σου διάφορα πιθανά σενάρια.
Πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω την ευκολία με την οποία κάποιοι μπορούν να παίζουν με τα συναισθήματα των άλλων.Αλλά πιστεύω ότι ό, τι κάνουν τώρα θα το βρουν μπροστά τους από κάποιον άλλον άνθρωπο και θα καταλάβουν πως είναι.

Karma's a bitch. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
No offense αλλά με πολλά πράγματα που έχω διαβάσει εδώ από εσένα πρινσέσα, πρέπει να είσαι πολύ κακιά. Έχεις πληγώσει πολλά αγόρια είμαι σίγουρος.

Άστα τα ξέρω από πρώτο χέρι... Τα είχαμε για λίγο καιρό και μετά μου έκανε τα χειρότερα. Με υποβίβαζε σαν άνθρωπο πάνω απ'όλα και με έκανε μονίμως να νιώθω ανεπαρκής. Μέχρι και για τον ανδρισμό μου μίλησε υποτιμητικά.



Με άφησε με πολλά σημάδια αυτή η σχέση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ακόμα τον βασανίζω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Άστα τα ξέρω από πρώτο χέρι... Τα είχαμε για λίγο καιρό και μετά μου έκανε τα χειρότερα. Με υποβίβαζε σαν άνθρωπο πάνω απ'όλα και με έκανε μονίμως να νιώθω ανεπαρκής. Μέχρι και για τον ανδρισμό μου μίλησε υποτιμητικά.



Με άφησε με πολλά σημάδια αυτή η σχέση.


Και καλα να παθεις! Ανδρας δεν εισαι? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Το ξέρω αυτό...Μου έχει συμβεί.Νόμιζα ότι ενδιαφερόταν(το είχα ακούσει και από φίλο του) και αφού έβλεπα ότι δεν έκανε κάτι και ήταν ντροπαλός, αποφάσισα να τον "βοηθήσω".Ήταν καλοκαίρι από Β' προς Γ' Λυκείου και η δικαιολογία ήταν ότι έχει πολύ φουλ πρόγραμμα και "ίσως μετά τις πανελλήνιες".Φυσικά και δεν έγινε τίποτα από τότε.Εγώ πέρασα σε άλλο μέρος και τα Χριστούγεννα ήμασταν στην ίδια παρέα μετά την αλλαγή του χρόνου.Τον έπιασα πολλές φορές να με κοιτάει έντονα και την ώρα που μιλούσα.Αλλά και γενικά μου μιλούσε πιο χαμογελαστά και με περισσότερη άνεση από πέρυσι.
Δεν ξέρω αν όντως με ήθελε κάποια στιγμή, ή αν νιώθει κάποια πράγματα για μένα τώρα.Και μάλλον ποτέ δεν θα το μάθω γιατί και να υπάρχουν συναισθήματα, είναι πολύ δειλός για να κάνει κίνηση.
Απλά είναι αυτό το γαμώτο που σου μένει...:redface:

Και γω στην ίδια ακριβώς κατάσταση είμαι. Παίζει να του αρέσω αλλά μπορεί και όχι, δεν μπορώ να καταλάβω και πολλά. Είναι σχετικά κλειστό άτομο, και επίσης δεν μιλάμε τόσο. Το πολύ πολύ να λέμε ένα γεια αλλά και αυτό όταν με πετυχαίνει μόνη και είναι μόνος. Είναι διαφορετικός εντελώς το χρυσό μου. Δυστυχώς δεν είναι στην παρέα μου αλλιώς εύκολα θα έκανα κάποια κίνηση για να μάθω αν ενδιαφέρεται στα αλήθεια ή είναι απλά ιδέα μου, τώρα όμως είναι πιο δύσκολο, εφόσον είναι 50-50. Επίσης φέτος τελειώνω και το λύκειο όποτε δεν ξέρω αν θα ξανά βρεθούν οι δρόμοι μας. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top