Πώς δείχνει μια γυναίκα ότι της αρέσει κάποιος;

φρι-κη

Νεοφερμένος

Η φρι-κη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
και μονο απο ενα βλεμμα μιας κοπελας μπορεις να καταλαβεις αν σε θελει.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Και τελικά έγινε κάτι μεταξύ σας? ;)
Mεσολαβούσαν διακοπές, δεν του πα ότι μ αρέσει ποτέ απλώς το χε καταλάβει, οπότε χαθήκαμε, είχε μόνο το κινητό μου αν ήθελε να επικοινωνήσει μαζί μου και μια μέρα εκεί που τον είχα ξεχάσει, γιατί και μεις πόσο να κολλήσουμ-ε κάποια στιγμή βαριόμαστε, χτυπάει το τηλέφωνο.. για να μην τα πολυλογώ με την ιστορία μετά από καιρό έμαθα από φίλους του ότι θα έφευγε για εξωτερικό-για σπουδές πολύ καιρό- λίγες μέρες μετά το τηλέφωνο που μιλήσαμε και δεν μου χε πει τίποτα...δατσ ιτ! τα συμπεράσματα δικά σας! Πάντως εγώ αυτό που ήθελα το έκανα..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Νομίζω ότι έριξα άκυρο σε ένα παιδί χωρίς να το θέλω.Βασικά δεν του το είπα ξεκάθαρα αλλά νομίζω ότι έτσι κατάλαβε αυτός.
Μιλούσαμε για αρκετή ώρα χτες βράδυ και όταν με ρώτησε πως το βλέπω το μεταξύ μας, του απάντησα με κάτι γενικόλογα.Ε δεν μου φαινόταν λογικό να του πω έτσι "ναι, θέλω να γίνει κάτι.".
Και όταν χωριστήκαμε δεν ανταλλάξαμε ούτε τηλέφωνα ούτε τίποτα.Είπαμε απλά ένα "τα λέμε.".Το θέμα είναι ότι δεν ξέρω πότε θα τον ξαναδώ γιατί δεν τον πετυχαίνω και πολύ συχνά έξω.
Ίσως ήμουν λίγο ξινή, το ξέρω, αλλά αυτός ήταν πολύ γλυκός και σκέφτομαι ότι μπορεί και να άξιζε να δώσω μια ευκαιρία.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,055 μηνύματα.
... Και όταν χωριστήκαμε δεν ανταλλάξαμε ούτε τηλέφωνα ούτε τίποτα.Είπαμε απλά ένα "τα λέμε.".Το θέμα είναι ότι δεν ξέρω πότε θα τον ξαναδώ γιατί δεν τον πετυχαίνω και πολύ συχνά έξω. Ίσως ήμουν λίγο ξινή, το ξέρω, αλλά αυτός ήταν πολύ γλυκός και σκέφτομαι ότι μπορεί και να άξιζε να δώσω μια ευκαιρία.
Κορίτσι μου, αφού θα σε ενδιέφερε να γίνει κάτι, μην περιμένεις βοήθεια από τον ουρανό. Κούνα λιγάκι το δαχτυλάκι σου. Κάποιο τρόπο θα βρεις για να μάθεις το τηλέφωνό του. Κάλεσέ τον και κουβεντιάστε. Κατά 99% θα σου προτείνει να πάτε για καφέ. (Για το 1% πρότεινέ το εσύ). Μετά όλα είναι στο χέρι σου. Καλή τύχη.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexrapak15

Νεοφερμένος

Ο alexrapak15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Τι ακριβώς συζητούσατε στα πρώτα ραντεβου σας; Φοβάμαι οτι θα νιώθω αμήχανα εκεινη την στιγμη, θα υπάρξει η γνωστή ηλίθια σιωπη, θα ξενερώσει κι αυτη...ένας ακόμη λόγος που με αποτρέπει πχ απο το να της ζητήσω να βγούμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,055 μηνύματα.
Τι ακριβώς συζητούσατε στα πρώτα ραντεβου σας; Φοβάμαι οτι θα νιώθω αμήχανα εκεινη την στιγμη, θα υπάρξει η γνωστή ηλίθια σιωπη, θα ξενερώσει κι αυτη...ένας ακόμη λόγος που με αποτρέπει πχ απο το να της ζητήσω να βγούμε...
Μη φοβάσαι παλικάρι μου. Αν πραγματικά σου αρέσει το κορίτσι και δείξει κι εκείνη ενδιαφέρον, αυτόματα θα λυθεί και η γλώσσα σου. Έχεις δίκιο, καλό είναι να μην αφήνεις κενά σιωπής. Φρόντιζε να τα γεμίζεις με οτιδήποτε, (π.χ. κάτι από τα παιδικά σου χρόνια, λίγο αθώο κουτσομπολιό για κάποιον κοινό γνωστό), αρκεί να μη λες βλακείες. Καλή τύχη και σε σένα.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dune

Νεοφερμένος

Η dune αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Τι ακριβώς συζητούσατε στα πρώτα ραντεβου σας; Φοβάμαι οτι θα νιώθω αμήχανα εκεινη την στιγμη, θα υπάρξει η γνωστή ηλίθια σιωπη, θα ξενερώσει κι αυτη...ένας ακόμη λόγος που με αποτρέπει πχ απο το να της ζητήσω να βγούμε...

Ειχα βγει με ενα παιδι που στο πρωτο ραντεβου δε μιλουσε καθολου. Καταληξαμε να τα εχουμε 4 χρονια:P Και προφανως το καταλαβα οτι ντρεποταν και μιλουσα συνεχεια εγω (που δεν ειμαι και ο πιο ομιλητικος τυπος!).

Αυτο που θελω να πω ειναι οτι αν της αρεσεις της κοπελας δε θα ξενερωσει επειδη εισαι συνεσταλμενος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Τι ακριβώς συζητούσατε στα πρώτα ραντεβου σας; Φοβάμαι οτι θα νιώθω αμήχανα εκεινη την στιγμη, θα υπάρξει η γνωστή ηλίθια σιωπη, θα ξενερώσει κι αυτη...ένας ακόμη λόγος που με αποτρέπει πχ απο το να της ζητήσω να βγούμε...

Αδικα αγχωνεσαι! Ολο και κατι θα βρεις για να προχωρησει η συζητηση! Ρωτα την διαφορα αν δεις οτι επικρατει σιωπη. Ρωτα την πχ για τα ενδιαφεροντα της, τις ασχολιες της, για τα ταξιδια που εχει/εχεις κανει, κτλ. Η μονη συμβουλη που θα σου δωσω ειναι να μη μιλας μονο για τον εαυτο σου. Μου ειχε τυχει ενας τετοιος και ηταν το πιο βαρετο μου ραντεβου, το οποιο φυσικα εληξε εκει. Για να σπασει ο παγος μπορεις να της πεις για κατι αστειο που σου εχει τυχει στο παρελθον, αρκει βεβαια να μην ειναι πολυ τραβηγμενο.

Η συζητηση μπορει να παει σε τελειως ακυρα πραγματα (δεν ειναι κακο βεβαια). Μη προγραμματιζεις δηλαδη απο τωρα τι θα συζητησεις στο ραντεβου σου γιατι θα πεσεις εντελως εξω και θα φαινεσαι καπως στημμενος. Καλυτερα να εισαι αυθορμητος και ο εαυτος σου, θα περασετε καλυτερα και θα εχεις λιγοτερο αγχος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Δεν ξέρω αλλα μου φαινεται ότι αρέσω σε ένα κοριτσι το οποίο μου αρέσει και εμένα επίσης και παρόλα αυτά δεν έχω κάνε κίνηση.Λοιπον καταρχιν την κοίταγα μέσα στην τάξη στις πανελλήνιες πριν γραψουμε και με κοίταγε και αυτή γρήγορα.Επισης αν τελειωνε αυτή πρώτη το γράψιμο έιχα παρατήρησε ότι κάποιες φορές με κοιτούσε.Επισης επειδή τυχαίνει να πηγαίναμε στο ίδιο φροντιστήριο αλλα σε διαφορετικά μαθήματα την κοίταγα κάποιες φορές και με κοίταγε.Τελος μια φορά καθώς έβγαινα απο το φροντιστήριο μόλις είχα τελειώσει με το αοθ το σαβατο πριν την μεγάλη εβδομάδα είδα να με κοιτάει η φίλη της και μου φάνηκε οτι της έκανε νόημα γυρνάω πίσω το κεφάλι μου να δω τι γινεται και είδα να με κοιτάζει.Λετε θέλει να παίξει κατάσταση η παίζει παιχνίδι απλώς με τα ματια η έχει καταλάβει ότι της αρέσω η θέλει να σπάσει πλάκα;Ας απαντήσει οποια/οποιος μπορεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Δεν ξέρω αλλα μου φαινεται ότι αρέσω σε ένα κοριτσι το οποίο μου αρέσει και εμένα επίσης και παρόλα αυτά δεν έχω κάνε κίνηση.Λοιπον καταρχιν την κοίταγα μέσα στην τάξη στις πανελλήνιες πριν γραψουμε και με κοίταγε και αυτή γρήγορα.Επισης αν τελειωνε αυτή πρώτη το γράψιμο έιχα παρατήρησε ότι κάποιες φορές με κοιτούσε.Επισης επειδή τυχαίνει να πηγαίναμε στο ίδιο φροντιστήριο αλλα σε διαφορετικά μαθήματα την κοίταγα κάποιες φορές και με κοίταγε.Τελος μια φορά καθώς έβγαινα απο το φροντιστήριο μόλις είχα τελειώσει με το αοθ το σαβατο πριν την μεγάλη εβδομάδα είδα να με κοιτάει η φίλη της και μου φάνηκε οτι της έκανε νόημα γυρνάω πίσω το κεφάλι μου να δω τι γινεται και είδα να με κοιτάζει.Λετε θέλει να παίξει κατάσταση η παίζει παιχνίδι απλώς με τα ματια η έχει καταλάβει ότι της αρέσω η θέλει να σπάσει πλάκα;Ας απαντήσει οποια/οποιος μπορεί.

Γενικα πολυ κοιταγμα εχει πεσει!! Μελι μελι και τηγανίτα... Επρεπε ηδη να εχεις κανει κινηση γιατι τη στραβωσες την κοπελα να σε κοιταει και να την κοιτας και εσυ!!! Καλη τυχη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

libre

Δραστήριο μέλος

Ο libre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 694 μηνύματα.
Σαν μεγαλύτερος που τα έχουμε περάσει πια, θα έλεγα ότι αν σας αρέσει κάποιος ή κάποια βρείτε ένα τρόπο να το καταλάβει κι αν χρειάζεται αναλάβετε και κάποια πρωτοβουλία. Δεν χάλασε ο κόσμος αν τελικά δεν κάτσει η κατάσταση. Το χειρότερο είναι όταν από ασαφείς καταστάσεις χάνονται ευκαιρείες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Γενικα πολυ κοιταγμα εχει πεσει!! Μελι μελι και τηγανίτα... Επρεπε ηδη να εχεις κανει κινηση γιατι τη στραβωσες την κοπελα να σε κοιταει και να την κοιτας και εσυ!!! Καλη τυχη

Δηλαδή λες γουστάρει;

Δεν ξέρω αλλα μου φαινεται ότι αρέσω σε ένα κοριτσι το οποίο μου αρέσει και εμένα επίσης και παρόλα αυτά δεν έχω κάνε κίνηση.Λοιπον καταρχιν την κοίταγα μέσα στην τάξη στις πανελλήνιες πριν γραψουμε και με κοίταγε και αυτή γρήγορα.Επισης αν τελειωνε αυτή πρώτη το γράψιμο έιχα παρατήρησε ότι κάποιες φορές με κοιτούσε.Επισης επειδή τυχαίνει να πηγαίναμε στο ίδιο φροντιστήριο αλλα σε διαφορετικά μαθήματα την κοίταγα κάποιες φορές και με κοίταγε.Τελος μια φορά καθώς έβγαινα απο το φροντιστήριο μόλις είχα τελειώσει με το αοθ το σαβατο πριν την μεγάλη εβδομάδα είδα να με κοιτάει η φίλη της και μου φάνηκε οτι της έκανε νόημα γυρνάω πίσω το κεφάλι μου να δω τι γινεται και είδα να με κοιτάζει.Λετε θέλει να παίξει κατάσταση η παίζει παιχνίδι απλώς με τα ματια η έχει καταλάβει ότι της αρέσω η θέλει να σπάσει πλάκα;Ας απαντήσει οποια/οποιος μπορεί.

Λέτε γουστάρει κατάσταση ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,055 μηνύματα.
Λέτε γουστάρει κατάσταση ;
Αυτό παλικάρι μου θα το μάθεις μόνον αν κάνεις κίνηση. Με τα κοιτάγματα και τις αμφιβολίες, ένα είναι σίγουρο...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Δεν ξέρω αλλα μου φαινεται ότι αρέσω σε ένα κοριτσι το οποίο μου αρέσει και εμένα επίσης και παρόλα αυτά δεν έχω κάνε κίνηση.Λοιπον καταρχιν την κοίταγα μέσα στην τάξη στις πανελλήνιες πριν γραψουμε και με κοίταγε και αυτή γρήγορα.Επισης αν τελειωνε αυτή πρώτη το γράψιμο έιχα παρατήρησε ότι κάποιες φορές με κοιτούσε.Επισης επειδή τυχαίνει να πηγαίναμε στο ίδιο φροντιστήριο αλλα σε διαφορετικά μαθήματα την κοίταγα κάποιες φορές και με κοίταγε.Τελος μια φορά καθώς έβγαινα απο το φροντιστήριο μόλις είχα τελειώσει με το αοθ το σαβατο πριν την μεγάλη εβδομάδα είδα να με κοιτάει η φίλη της και μου φάνηκε οτι της έκανε νόημα γυρνάω πίσω το κεφάλι μου να δω τι γινεται και είδα να με κοιτάζει.Λετε θέλει να παίξει κατάσταση η παίζει παιχνίδι απλώς με τα ματια η έχει καταλάβει ότι της αρέσω η θέλει να σπάσει πλάκα;Ας απαντήσει οποια/οποιος μπορεί.

Καμια άλλη άλλος τι γνώμη έχετε ςΓουσταρει κατασταση η όχι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Ναι, μισό λεπτό να μυρίσουμε τα νύχια μας και θα σου πούμε :P αν δεν τη ρωτήσεις, πως θα μάθεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Ρε εσυ δεν την ξέρω την κοπέλα μόνο φατσικα και έχουμε ανταλλάξει 2-3 χαμογελα αυτά.Τι έτσι στο ξεκάρφωτο να την ρωτήσω δεν ειναι και πολύ καλή ιδέα.Το κακό ειναι ότι δεν έχουμε κοινούς φίλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolaos p.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikolaos p. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Όταν την ξαναδείς, πήγαινε και συστήσου και κάλεσέ την να βγείτε για έναν καφέ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Βρες τροπο να γνωρισεις καποιον απο την παρεα της αμα δε θες να μιλησεις ετσι στο ξεκαρφωτο και χωσου σιγα σιγα αλλα μην το καθυστερεις και παρα πολυ, στη βραση κολλαει το σιδερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Ρε εσυ δεν την ξέρω την κοπέλα μόνο φατσικα και έχουμε ανταλλάξει 2-3 χαμογελα αυτά.Τι έτσι στο ξεκάρφωτο να την ρωτήσω δεν ειναι και πολύ καλή ιδέα.Το κακό ειναι ότι δεν έχουμε κοινούς φίλους.

αν ενδιαφέρεται, θα της αρέσει να της μιλήσεις. αλλά ακόμη κι αν δεν ενδιαφέρεται τόσο, θα κολακευτεί. δείχνοντάς της ενδιαφέρον μπορεί να σε δει αλλιώς, θα της κινήσεις την προσοχή. όπως και να 'χει, χαμένος δεν θα βγεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Πες ένα απλό "Γεια" και μετά θα σου έρθει τι άλλο να πεις.Από τη στιγμή που έχετε ανταλλάξει τόσα βλέμματα το πιο πιθανό είναι η κοπέλα να ενδιαφέρεται.Αν σ'αρέσει κι εσένα δεν έχεις να χάσεις κάτι.Μην πας να της πιάσεις κουβέντα με διάθεση "πεσίματος".Ξεκίνησε το χαλαρά και αναλόγως το πως θα πάει η κουβέντα της ζητάς τον αριθμό της ή κάτι.Πίστεψέ με η κοπέλα από σένα περιμένει να κάνει κίνηση.Κάντην, λοιπόν, και δεν θα χάσεις!Ο τολμών νικά! ;)

Το ίδιο είχε συμβεί και με μένα κι ένα παιδί.Έτσι κοιτιόμασταν, εγώ έβλεπα ότι αυτός δεν είχε σκοπό να μιλήσει και είχα σκεφτεί αρκετές φορές να πάω να του πιάσω εγώ κουβέντα.Έκανα σενάρια στο μυαλό μου τι θα του πω αλλά φυσικά ποτέ δεν βρήκα το θάρρος.Κάποια στιγμή γνωριστήκαμε τελείως άκυρα και μιλούσαμε αρκετά αλλά πλέον δεν λέμε ούτε γεια.Τελικά εμένα με πρόλαβε άλλος, αυτόν τον πρόλαβε άλλη και ακόμα κάθε φορά που τον βλέπω αναρωτιέμαι τι θα είχε γίνει αν ο ένας από τους δύο είχε βρει το θάρρος.
Οπότε μην περιμένεις....Κάνε κάτι! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top