Ποτο-Ιστορίες

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Το αλκοόλ αποτελεί ευρέως διαδεδομένη συνήθεια και οι πιο πολλοί την έχουμε πατήσει κάποτε.Αν και φέρνει τον οργανισμό σε κατάσταση όπως τα μαλακά ναρκωτικά, είναι εξαρτησιογόνο και βλαβερό όπως τα τσιγάρα απολαμβάνει την αποδοχή από τη κοινωνία.

Για πιο λόγο έχετε μεθύσει και σε πια ηλικία;

Σας τη φέρανε και σας μέθυσαν, το κάνατε για να δείτε πως είναι, το κάνατε γιατί είχατε προσωπικά προβλήματα?"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Ξεκινάω πρώτος. Θα αναφερθώ στο τελευταίο και χειρότερο μεθύσι μου πριν από κάτι μήνες. Μετά από μια άσχημη περίοδο έκατσαν γενέθλια φίλου και έγιναν σε ρεμπετάδικο. Το κρασί ήταν δωρεάν και κάποια παλικάρια από τη παρέα αποφάσισαν ότι δε μπορώ να καταναλώσω περισσότερη ποσότητα από ένα συγκεκριμένο. Οπότε έγινε διαγωνισμός. Μετά από μερικά κιλά βγήκα off. Τα χειρότερα ήρθαν την επόμενη όταν επί 1,5 μέρα δε μπορούσα να φάω οτιδήποτε χωρίς ανακατοσούρα. Τελικά, άξιζε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Λοιπόν όταν φρεσκοπαντρέυτηκα, πάμε λοιπόν με την κουμπάρα μου για πρώτη φορά στα μπουζούκια αφού είχαμε πιεί 1-2 ποτηράκια πρίν απο μία μάρκα ουίσκυ πέρνουμε ακριβώς την ίδια και στο μαγαζί, όλα καλά καθηστοί, σε κάποια φάση οι μπόμπες του μαγαζιού έκαναν μπάμ όταν σηκώθηκα, απο κεί και πέρα θυμάμε μόνο ότι ξύπνησα στο κρεββάτι μου με φοβερό πονοκέφαλο όταν σηκώθηκα είδα τα ρούχα μου κάτασπρά σκονησμένα και πενταβρόμικα, ρωτάω τον άντρα και μου είπε το εξής...

-Οταν σηκώθηκαμε για να φύγουμε περπατούσες κανονικά, όλα μια χαρά ξαυνικά εκεί που βγέναμε απο το μαγαζί πέυτεις μπροστά απο τον μπράβο του μαγαζιού ο άνθρωπος πάει να σε σηκώσει και με το που σε αγγίζει του φωνάζεις ότι δεν θές να σε αγγίζουν γιατί φτάνει το ένα μωρό που είχα στην κοιλιά μου:worry: μετά με πήρε η κουμπάρα μου στο δικό της αμάξι καθώς δεν είχε κεντρικό κλήδωμα, το οποίο άνοιγα στην διαδρομη, οπότε με απλές ασφάλιες ήταν ασφαλείς, μετά πάω να βγώ απο το αμάξι φορόντας το παλτό ανάποδα, κοιμάμε στην άσφαλτο μέχρι να έρθει ο άντρας να με μαζέψει απο χάμο, να φωνάζω εν το μεταξύ συνεχώς ότι δεν είμαι έγγυος και ότι δεν θέλω παιδιά:worry: μετά το ξύπνημα της πολυκατοικιας η κουμπάρα μου με τον άντρα παλέψανε να με γδύσουν γιατί λέει φώναζα ότι με βιάζανε:redface:

Τα παρακάτω περιτό να τα λέμε:redface:

Πάντως αυτό ήταν λόγο μπόμπας του μαγαζιού, όλοι αναροτιώντουσαν πώς εγώ που πήνω αρκετά να με πιάσει τόσο πολλύ. Απο τότε δεν ξαναπάτησα σε νυχτερινό κέντρο, σε κανένα, δεν αντάχω τις μπόμπες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Το καλοκαίρι του 2002 περνούσα μία απαίσια φάση, γιατί είχα χωρίσει για πρώτη φορά στη ζωή μου μετά από σχέση 4 ετών. Ένιωθα μόνη, δεν είχα ξεσπάσει την οργή μου για πάνω από 6 μήνες, και το καλοκαίρι με είχε βρει να κάνω σεμινάρια για να ξεχαστώ.
Ένας παλιός φίλος είχε γυρίσει από την Αγγλία, όπου σπούδαζε, και η κοπέλα του έλειπα. Με είδε σε αυτά τα χάλια, τον έπνιγε η ζέστη, οπότε με πήρε για ένα σκ στην Εύβοια... Στη διαδρομή έμαθε ότι δεν είχα ξεσπάσει, δεν τα είχα πιει... και δε είχα μεθύσει ποτέ μου! Αίσχοοος!

Πήγαμε στο μαγαζάκι της παραλίας και πήραμε μία τεκίλα, ένα ούζο, μπίρες... τα οποία και ήπιαμε σε ένα βράδυ. Όταν έκανα τον πρώτο μου εμετό μου χάιδευε τα μαλλιά κι έλεγε πόσο περήφανος ήταν για μένα, που μέθυσα για πρώτη φορά!!! Λες και γεννούσα το γιο του ένα πράγμα...
Την άλλη μέρα είδαμε ότι είχα πιει την τεκίλα σχεδόν μόνη...! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Δεν θυμάμαι να έχω μεθύσει ποτέ μου. Υπάρχουν άπειρες φορές που πίνοντας, έχω κάνει κεφάλι, έχω έρθει στο κέφι κλπ, κλπ, κλπ, αλλά πάντα ξέρω που είναι τα όρια μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μια φορά είχα μεθύσει άσχημα, το 2003-4 (δεν θυμάμαι ακριβώς).
Είχαμε βγει με την παρέα μου στα Εξάρχεια και πήραμε να πιούμε μαυροδάφνες στην πλατεία. Ε εκεί που έπινα σιγά σιγά ένας φίλος μου (με τον οποίο είχε παιχτεί κάτι στο παρελθόν και γενικά τον γούσταρα :redface: ) μου σχολίασε πόσο πιο γρήγορα είχε πιει το δικό του μπουκαλάκι, οπότε το κατέβασα και το δικό μου πολύ γρήγορα ως ένα είδος χαζού ανταγωνισμού :redface: Ε μετά πήγαν να πάρουν κι άλλα, εγώ είχα αρχίσει να μεθάω ήδη οπότε δεν είχα την κρίση πλέον να καταλάβω ότι δεν σηκώνω κι άλλο, οπότε πήρα κι εγώ και δεύτερο και έγινα τελείως ντίρλα :redface: Το τι έλεγα και τι έκανα μετά ας μην το σχολιάσω :P Πρέπει να το χω γράψει σε παλιότερο ποστ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Btw, ο τίτλος του thread δε βγάζει νόημα... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,792 μηνύματα.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
(πώς την πάθαμε, με τόνο... :redface: :redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Χμμμ....πως την παθαμε...ε?

Εγω οποτε την παθαινω, συμβαινει γιατι απλα δε γνωριζω τα ορια μου....Εκει δλδ που ειμαι σε τρελλο κεφι και περναω καλα, ξαφνικα με την επομενη γουλια χαλιεμαι...Σε σημειο αθλιο το εχω παθει 2-3 φορες, οχι να με κουβαλησουν, αλλα να εχω παρατραγουδα μετα, αγκαλιαζοντας την οποια λεκανη..:redface:

Να κανω και μια παρενθεση, πινω οταν ειμαι καλα, παραδοξως οταν ψυχολογικα ειμαι χαλια δεν μπορω να πιω....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Btw, ο τίτλος του thread δε βγάζει νόημα... :redface:

1ο θέμα οπότε οι γκάφες επιτρέπονται :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Δεν θυμάμαι να έχω μεθύσει ποτέ μου. Υπάρχουν άπειρες φορές που πίνοντας, έχω κάνει κεφάλι, έχω έρθει στο κέφι κλπ, κλπ, κλπ, αλλά πάντα ξέρω που είναι τα όρια μου...

Ενδιαφέρον! Never kouroubelo αλλά πολλές φορές ακουσμένος?

Ξαφνιάστηκα, τελικά δεν έχουμε όλοι τις ίδιες αντοχές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
…μέθυσα άσχημα μια φορά στα 27 μου. Βγήκαμε έξω σε ένα τέλειο club. Ήπια 5 καλουα με σαντιγί (ντεκόρ:P). Με κέρασαν και ένα σφινακι… και μετά δεν θυμάμαι τίποτα. Ξύπνησα την άλλη μέρα στο κρεβάτι μου. Ο αδερφός μου είπε την άλλη μέρα ότι εκεί που γελούσα με την νύφη μου ξάπλωσα και κοιμήθηκα. ρεζιλι...

Γενικά δεν πίνω...ισως κανα λικέρ… ξενερα; :P:P:P
Παραδόξως:P…δεν σταματώ να γελάω όταν βγαίνουμε έξω…:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
εγώ, έχω μεθύσει.. ούτε κι εγώ θυμάμαι πόσες φορές!:hmm:
είτε έξω, είτε σπίτι με παρέα.. τα χειρότερα τα χω κάνει τα πρώτα έτη της φοιτητικής μου ζωής.. τώρα μπορώ να πω, πως κάπως σοβαρεύτηκα!:P
αυτό που θυμάμαι πολύ έντονα όμως, είναι ένα βράδυ στα Εξάρχεια σε ένα μπαράκι.
γιόρταζε ένας φίλος μου και είχαμε αρχίσει τα ουίσκια.. και δως του τα σφηνάκια.. και ξάνα.. και δως του πάλι.. :redface:
σε μια στιγμή, βγαίνω έξω για να μιλήσω στο τηλέφωνο.. και καθώς επιστρέφω, πιάνονται τα δάχτυλά μου στην πόρτα.. μια πόρτα σιδερένια.. πόνεσα πάρα πολύ.. αλλά συνέχισα.
εκεί που τσουγκράγαμε ξανά τα ποτήρια, συνειδητοποιεί μια φίλη μου, πως απ το χέρι μου στάζουν αίματα.. (εγώ δεν ένιωθα τπτ.. μα τπτ!!)
εεε.. μη σας τα πολυλογώ.. έλεγα πως δεν έχω τπτ και θα περάσει.. αλλά την επόμενη μερα αναγκάστηκα να παω νοσοκομείο, γιατί το αίμα δε σταματούσε.
Έκανα 3 ράμματα!!

αυτό πάντως που μου έκανε εντύπωση, είναι το πόσο αναίσθητη στον πόνο με είχε κανει το αλκοολ!! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
τριτη λυκειου, εγω ερωτευμενη με ενα συμμαθητη μου στο φροντιστηριο που εδειχνε ενδιαφερον αρκετουτσικο.
μια φιλη μας ειχε φρεσκογνωρισει ενα παιδι που επαιζε μπουζουκι σενα κουτουκι, και μας ψηνει να παμε να τον ακουσουμε ενα σαβαβτοβραδο.
μες στη τρελη χαρα εγω, ψαχνω να βρω τι θα φορεσω, πως θα φτιξω το μαλλι, πως θα βαφτω... για να μεβλεπε ο ετσι και να παθινε την πλακα του.:D

παω λοιπον κουνιστη και ορεξατη εγω...
καθομαστε λοιπον 4 ατομα ειμασταν εγω και αυτος διπλα διπλα... ολα καλα... με ταιζε κιολας με το πιρουνακι του μεσα στη τρελη χαρα εγω, επινα κρασι..και δωστου κρασι... χωρις να μαι συνηθισμενη... καποια στιγμη με ειδε οτι ημουν γκολ και μου περνει το ποτηρι και πινω μετα απο το δικο του! μα\υαλο δεν εβαζα! μετα αρχισα να ζαλιζομαι,και ξαπλωνω στην αγκαλια του. καποια στιγμη πεταγομαι λεω στις φιλες μου σας αγαπαω ρε κοριτσια, και μετα γυρναω στο παιδι και του λεω ''και σενα σαγαπαω'' και ξανα πεφτω στην αγκαλια του με κλειστα τα ματια. καποια στιγμη ακουω τη φιλη μου να μου λεει ''βικη ζαλιζεσαι??'' με το που το λεει σηκωνομαι και ξεπερναω πανω στο παιδι.:(

αμεσως τρεχουν ολοι να φερουν χαρτι και αρχιζω να κλαιιω εγω και να ζηταω συγνωμη και αν τους λεω μη με αφηνετε μονη μοοιυ συγνωμηηη. ο κακομοιρης καθησε μαζι μου οσο τα κοριτσια εψαχναν χαρτι!
μετα με παιρνει και με παει στη τουαλετα... κλεινομαστε μεσα και μου λεει ''βικυ σκυψε'' εννοωντας να σκυψω στη λεκανη για να ξερασω. μετα μου λεει βικυ βαλε δαχτυλο εννοωντας να βαλω δαχτυλο για να κανω εμετο και να καθαρισει το στομαζι μου.:P επειδη δεν εβαζα μου λεει βαλε εσυ γιατι θα σου βαλω εγω αλλιως. εκεινη την ωρα λοιπον... παει να μπει η κολλητη μου να δει τι γινεται και οπως μπαινει βλεπει εξω εκει στους νιπτηρες τη καθαριστρια με γουρλωμενα ματια να τρεχει να φυγει, επειδη προφανως μας παρεξηγησε.:redface:
με τα πολλα μετα παμε να φυγουμε τους ξεφευγω και βγαινω μονη μου στο δρομο, με ενα αμαξι να πλησιαζει τρεχει το παιδι να με μαζεψει, εγω σολη τη διαδρομη να κλαιω καιι να ζηταω συγνωμη, και μολις φτανουμε στο σπιτι της κολλητης μου παει στη κολλητη μου της λεει να μου την προσεχεις, ερχεται με φιλαει και φευγει...
μπαινουμε τωρα μεσα στο σπιτι της κολλητης, με παει στο μπανιο με γδυνει με αφηνει με τα εσωρουχα και μου λεει μπες για μπανιο τωρα. περναει ωρα και δε με βλεπει να βγαινω απο το μπανιο και ανησυχει. μπαινει λοιπον μεσα και με βλεπει να στεκομαι ακινητη μεσα στη μπανιερα με τα εσωρουχα και να ριχνω νερο στο κεφαλι μου, τι να κανει μπαινει αυτη με λουζει και μετα με αφηνει να βαλω πιζαμες. ακουει ενα μπαμ καποια στιγμη(ημουν εγω που βρηκα στο πλυντηριο:P) και με τα πολλα ξαπλωνω στο κρεβατι της. ε οκ ξερασα μια φορα πανω στο χαλι της μετα και η κακομοιρα το καθαριζεεε (τι καληηη) και μετα επεσα ξερη. περιττο να πω οτι το πρωι το δωματιο βρωμαγε τρομερα εεε??:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,986 μηνύματα.
Η τελευταία φορά που έχω μεθύσει (κι ήταν αρκετές) ήταν το καλοκαίρι του 2008. Εγώ με αγοροπαρέα, αγοράζουν τεκίλα, ουίσκι και ούρσους νομίζω και πάμε στην ταβέρνα (εκεί κάνουμε όλοι διακοπές, δίπλα οι γονείς μας και οι γνωστοί μας) κι αρχίζουμε τα σφηνάκια την τεκίλα. Μπαμ και κάτω, μπαμ και κάτω, τελείωνει η τεκίλα, πάμε στο ουίσκι (που κατά τα άλλα σιχαίνομαι, αλλά ήθελα να κάνω μαγκιές στα αγόρια μη χέσω). Τελειώνει και το ουίσκι, πάμε στην ούρσους και μετά σε ένα άλλο που μας έδωσαν εκεί. Εγώ ζαλίζομαι, κι οι φίλοι μου το ίδιο, λέμε βλακείες, αλλά δεν έχω σηκωθεί ακόμα από την καρέκλα. Ξαφνικά σκέφτομαι οτι θέλω να πάω τουαλέτα και λέω "πάω τουαλέτα" (σε ανακοίνωση στιλ:whatever:), μου λένε να σε βοηθήσουμε, λέω ΟΧΙ μπορώ και μόνη μου. Σηκώνομαι και πέφτω. Θυμάμαι τον πατέρα του φίλου μου που καθόταν στα 50 μέτρα και την επόμενη στιγμή ήταν δίπλα μου και προσπαθούσε να με σηκώσει, οπότε έχασα κάποια δευτερόλεπτα. Μετά ξερνούσα και η επόμενη μέρα ήταν τόσο χάλια που από τότε δεν έχω ξαναπιεί πάνω από ένα ποτό όσο και να με πρήζουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
είχα ποτίσει το αίμα μου από μικρή ηλικία και είχε γίνει κακιά συνήθεια....
πλέον σπάνια θα πιω και λίγο....
μου άρεσε να ανακατεύω την μπύρα με Τεκίλα....
η κατάχρηση είναι υπερβλαβερή....
το πιοτό είναι πονηρό, μην το βάζεις στην παρέα σου.... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Βρε παιδιά, εψαχνα θέμα και το χωσα εδω, ελπιζω να μην πειραζει. Αλλα κι αν πειραζει, μεταφερτε με καπου...
Για πειτε μου στην Μποεμισσα στα Εξαρχεια εχετε παει? Ειναι ωραία?
Για πειτε, πειτε!! Aλλα μην πιείτε! Η τεσπα πειτε και μετα πιειτε! :D :P
(Δεν ειμαι πιωμενη, τ'ορκίζομαι :D)

Καλά, μην σπρώχνεστε! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

sasg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sasg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Αν θέλω να είμαι ειλικρινής θα πρέπει να παραδεχτώ ότι είναι αρκετές οι φορές που έχω μεθύσει καλά όμως ρε παιδί μου όχι να κάνω κεφάλι πάνω κάτω 4-5 και η χειρότερη ήταν η πρώτη που ήταν και η πρώτη φορά που έπινα κοκτέιλ βαρύ μέχρι τότε κάνα μοχίτο και πολύ μου ήταν αλλά τσπ αποφασίζω και γω να βγω με έναν φίλο μου μεγαλύτερο να πάμε σε ένα κλάμπ οι δυο μας και μου λέει τι θα πιεις ένα κοκτέιλ του λέω εγώ εννοώντας μοχίτο,μαργαρίτα κάτι τέτοιο ρε παιδί μου...ο "φίλος" μου όμως προφανώς δεν το κατάλαβε αυτό και μου έφερε μια μπόμπα που περιείχε τα πάντα μέσα,δλδ ουίσκι,βότκα,τεκίλα,ρούμι κτλ...ε αρχίζω κι εγώ να πίνω και έπινα σιγά σιγά και με κορόιδευε οπότε για να το παίξω μάγκας το πια μονορούφι η χαζή και μετά ήπια και δεύτερο(ήμουν ήδη λιώμα) και μετά και μια βοτκα και κάτι σφηνάκια που μας έφεραν έγινε η δικιά σου τρεις λαλούν και δυο χορεύουν...για να μην σας τα πολυλογώ ξύπνησα το πρωί με το παλικάρι να κοιμάται δίπλα μου και οι δύο γυμνοί αλλά δεν είχαμε κάνει και πολλά γιατί guess what δεν είχα σεξουαλικές εμπειρίες μέχρι τότε...γαμάτο?ε μετά έκανα να ξαναπιώ 2 χρόνια...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasool

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
ισως ενα απο τα λιγα θετικα που εχω ειναι το οτι αντεχω το ποτο! θυμαμαι, ισως να ηταν και η τελευταια μεγαλη κραιπαλη, το καλοκαιρι που μας περασε, ημουν στο χωριο μου με λιγους φιλους μου. Συνηθως εκεινη την εποχη ειχε πολυ κοσμο, αλλα εκεινες τις μερες γινοταν ενα φεστιβαλ σε μια αλλη πολη και ειχαν παει ολοι εκει. Καφενεια κλειστα, ψησταριες κλειστες, τι να καναμε και εμεις, αγορασαμε ενα μπουκαλι βοτκα, ενα τζιν γκορντον, ενα τεκιλα και χυμο πορτοκαλι. Πηγαμε χαρα γεματοι κατα τις 11 το βραδυ (αφου πρωτα ειχαμε ψησει φαει ο καθενας απο καμια 10αρια σουβλακια, μαζι και λιγο κοκκινιστο της γιαγιας, για να μην μας πειραξει το ποτο) σε ενα υψωματακι λιγο πιο εξω απο το χωριο. Απολυτη ερημια! Βλεπαμε τα αστρα, ακουγαμε και κανεναν λυκο, καμια αρκουδα που και που, μιλαγαμε περι ανεμων και υδατων, για τα ονειρα μας, αναπωλουσαμε την εφηβεια που σιγα σιγα φευγει και πιναμε, πιναμε, πιναμε, ολο και περισσοτερο... εγω προσωπικα ειχα πιει 3 βοτκες με πορτοκαλι, 1 τεκιλα και κατι ακομα που ακομα δεν θυμαμαι τι ηταν μονοκοπανια. Ολοι οι υπολοιποι να ειναι στουπι στο μεθυσι, μονο εγω και δυο φιλοι μου ημασταν καλα (οι οποιοι την εβγαλαν μονο με χυμο πορτοκαλι γιατι επαιρναν αντιβιωση). Σε καποια φαση με πηρε και εμενα ο υπνος και ξυπνησα το επομενο πρωι αγκαλια με εναν φιλο μου και τριγυρω ολοι οι υπολοιποι ακομα να κοιμουνται! Ωραιες καταστασεις :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top