Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,348 μέλη και 2,453,648 μηνύματα σε 77,723 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 496 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Radio on Line!

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 6,369 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 23:27, 08-05-09:

Kαλή φάση.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Bill

Διακεκριμένο μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,895 μηνύματα.

O Bill έγραψε: στις 01:51, 09-05-09:

When I look into your eyes. Φοβερό!

Πάνω που πήγαινα για νάνι.
Καλή συνέχεια Βαλ! Αναμένουμε την υπόλοιπη εκπομπή σε μαγνητοσκόπηση γιατί δεν κρατάνε άλλο οι μπαταρίες!
Παράθεση

Πατρεύς (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,714 μηνύματα.

O Πατρεύς με φόβο και πάθος έγραψε: στις 23:01, 17-05-09:

Κάθε Κυριακή 22:00-00:00 κάνω ζωντανή εκπομπή στο
http://oxiallokarvouno.listen2myradio.com με λαϊκά τραγούδια
Όσοι πιστοί προσέλθετε...
Η εκπομπή αυτήν την ώρα είναι στον αέρα... Συντονιστείτε...
2
Παράθεση

Πατρεύς (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,714 μηνύματα.

O Πατρεύς με φόβο και πάθος έγραψε: στις 22:05, 24-05-09:

Άρχισε κι άποψε η εκπομπή...
Όσοι πιστοί...
(Όποιος μπει ας γράψει στο chat της σελίδας. Εννοείται πως παίζουμε και παραγγελιές!)
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Πατρεύς : 24-05-09 στις 22:20.
Παράθεση

evi_zoi (Εύη - Ζωή)

Δραστήριο Μέλος

H Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 286 μηνύματα.

H evi_zoi is divorced and.... έγραψε: στις 23:02, 25-01-11:

http://radiotower.gr/station_details...onaxikos%20Web

Αν θελετε τα καλυτερα τραγουδια...Αν ψάχνετε ένα ραδιόφωνο για όλες τις ώρες και για κάθε διάθεση...θα τα βρειτε εδώ! Μοναχικός .... Η ανατροπή στο ραδιόφωνο όπως το ξέραμε μεχρι τωρα!
Παράθεση

Sweet_Butterfly

Δραστήριο Μέλος

H Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α . Έχει γράψει 339 μηνύματα.

H Sweet_Butterfly Etsi ksafnika se eida apenanti mou...<3 έγραψε: στις 17:16, 04-05-11:

Μέχρι σήμερα το πρωί έβαζα και άκουγα ράδιο live online κανονικά..Σε κάποια φάση το έκλεισα και έχω δοκιμάσει έκτοτε πόσες φορές και δεν λειτουργεί ούτε ακούγεται τίποτα! Τι μπορει να εγινε; Καμια ιδεα κανεις;
Παράθεση

drosos (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,144 μηνύματα.

O drosos έγραψε: στις 00:26, 25-09-11:

Γειας σας παιδια... Εγω και ενας φιλος μ σκεφτομαστε να φτιαξουμε ενα ιντερνετιακο ραδιακι και ενα blog για αυτο. Οποιος ενδιαφερεται μπορεί να γραψει ενα μήνυμα εδω!
Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,673 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε: στις 21:36, 18-06-15:

Να ξανά υπάρχει ονλάιν ραδιόφωνο, φάση θα χει να μιλάει κάποιος για θέματα που απασχολούν νεανικές ηλικίες 18-30 ξέρω γω. Ας ψηθεί κάποιος να το ξεκινήσει.
2
Παράθεση

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

H Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 977 μηνύματα.

H Alireza έγραψε: στις 22:26, 18-06-15:

^Κι εγώ θα ήθελα να κάνω αλλά
1ον) δεν ξέρω πώς
2ον) έχω ακούσει πως είναι παράνομο να παίζεις τραγούδια και δεν είμαι να πληρώνω τώρα...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια