Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,524 μέλη και 2,459,755 μηνύματα σε 78,045 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 236 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Συναισθηματική Νοημοσύνη: η απόλυτη ισχύς!

jj!

Συντονιστής

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 5,198 μηνύματα.

O jj! έγραψε: στις 12:06, 10-12-11:

Ως άνθρωπος, μα κυρίως ως έφηβος, έχω έντονα συναισθήματα, που κάποιες φορές ξεπερνούν τα όρια, με αποτέλεσμα να βρίσκομαι εκτεθειμένος στο έλεός τους

Κατά τα άλλα, πιστεύω ότι τα συναισθήματα είναι βασικά χαρακτηριστικά του ανθρώπινου είδους, καθώς αυτά μας διαχωρίζουν από τα υπόλοιπα ζώα. Βέβαια, τα ζώα έχουν, επίσης, συναισθήματα, άλλα όχι σε τόσο μεγάλο βαθμό, όσο εμείς.

Τέλος, τα συναισθήματα είναι τρόπος ζωής. Από την πρώτη, κιόλας, στιγμή της ζωής μας, είμαστε σε ένα περιβάλλον γεμάτο αγάπη και αυτό συνεχίζεται μέχρι το τέλος της ζωής μας.
1
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

panoslarissa

Διάσημο Μέλος

Ο panoslarissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 680 μηνύματα.

O panoslarissa έγραψε: στις 20:16, 11-12-11:

οσες φορες εκανα κατι ακουγοντας τα συναισθηματα μου,την πατησα.οποτε εκανα κατι βαση σκεψης δικαιωθηκα.δε λεω πως δεν εχω συναισθηματα,αλλα οσες φορες τα ακουσα και λειτουργησα με αυτα δε δε δικαιωθηκα.προσπαθω οσο μπορω να μην τα δειχνω και να μην λειτουργω βαση αυτων.
Παράθεση

RiSe

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο RiSe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 80 μηνύματα.

O RiSe έγραψε: στις 01:24, 05-11-15:

προκαλείς συναισθήματα που εσύ θες στους άλλους
Δεν προκαλείς, ανακαλύπτεις κι εκμεταλλεύεσαι
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια