Τι σχέδια έχετε για το φετινό καλοκαίρι;

I_love_life

Νεοφερμένος

Η I_love_life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Μπορείτε να το πείτε απλή περιέργεια, μπορείτε να το πείτε πως ψάχνω και η ίδια ιδέες. Εσείς λοιπόν τι θα κάνετε; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Θα διαβάσουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Padme

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xanax party αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 357 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Μετά από δύο συνεχόμενες χρονιές πανελληνίων τόσο σωματικα όσο ψυχικά χρειάζομαι χαλάρωση.Με τα λεφτά από τη δουλειά θέλω να πιστεύω ότι θα καταφέρω το ταξίδι στη Νορβηγία που επιθυμώ να κάνω εδώ και 2 χρόνια αλλά πάντα κάτι πάει στραβά.Δεν αποκλείεται το ενδεχόμενο να πάω σε κάποιο camping με τη παρέα μου μέσα στον Ιούλιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Σάπισμα γιατί θα είναι το μικρότερο καλοκαίρι της φοιτητικής μου ζωής. 16/8 έναρξη κλινικών :cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Λάθος τόνος;:P

Εγώ δουλειά και κατά πάσα πιθανότητα, διάβασμα για εξετάσεις μεταπτυχιακού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.
Γιατί να το κάνεις αυτό στον εαυτό σου καλοκαιριάτικα; :P

Γιατί χρωστάω Ανατομία 2 και Εμβρυολογία. :sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nymphet

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nymphet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Eργασία και χαρά :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρυζόγαλο

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ρυζόγαλο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Διάβασμα, games, ξύσιμο αρχιδιών. Εννοείται και άλλα, αλλά αυτά τα 2 τελευταία μου έλειψαν. Και το 1ο μου έλειψε, αλλά για πράγματα στα οποία δε θα εξεταστώ, άσχετα αν μπορεί να έχουν κοινά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Γιατί χρωστάω Ανατομία 2 και Εμβρυολογία. :sick:

Δύο μαθήματα δύσκολα έχει το 2ο έτος και τα άφησες και τα 2 για Σεπτέμβρη. :P
Όλη την Ανατομία ΙΙ ή μόνο τα σπλάγχνα τουλάχιστον;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.
Δύο μαθήματα δύσκολα έχει το 2ο έτος και τα άφησες και τα 2 για Σεπτέμβρη. :P
Όλη την Ανατομία ΙΙ ή μόνο τα σπλάγχνα τουλάχιστον;

Όλη. Έπαθα πανικό 2 μέρες πριν τα έμβρυα και δεν πήγα (μαλακία μου), αλλά Ανατομία 2 την είχα αφήσει επίτηδες. Τουλάχιστον έγραψα για 10 στην Ανατομία 3 προχτές. :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Όλη. Έπαθα πανικό 2 μέρες πριν τα έμβρυα και δεν πήγα (μαλακία μου), αλλά Ανατομία 2 την είχα αφήσει επίτηδες. Τουλάχιστον έγραψα για 10 στην Ανατομία 3 προχτές. :clapup:

Δεν πειράζει, θα πας για βαθμό τον Σεπτέμβρη.
Μπράβο για την Νευροανατομία, ένα λόγο παραπάνω που δεν την συμπαθούσες και ιδιαίτερα κιόλας. :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Δουλεια. Θα παρω 3 βδομαδες αδεια τελη Ιουλιου αλλα ακομα δεν εχω καταληξει που θα παω. Θελω οπωσδηποτε ζεστο και ηλιολουστο κλιμα και θαλασσα (καλη παραλια με απαλη αμμο και οχι πετρες). Εχετε να μου προτεινετε κατι; Σκεφτομαι για ακριτικα ή/και μικρα νησια (τα οποια ειναι σχετικα ευκολα προσβασιμα) + 5 ημερες Ρωμη + 2 Αθηνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Πέρα του ότι έχω να διαβάσω 5 βιβλία για τον μαγνητικό τομογράφο (λες και θα γίνω μηχανικός στη Philips νιώθω), λέω να πάω για κάμπινγκ. Καλαμίτσι-thalatta ή Πήλιο-Παπά Νερό; Αυτή την απορία έχω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Πέρα του ότι έχω να διαβάσω 5 βιβλία για τον μαγνητικό τομογράφο (λες και θα γίνω μηχανικός στη Philips νιώθω), λέω να πάω για κάμπινγκ. Καλαμίτσι-thalatta ή Πήλιο-Παπά Νερό; Αυτή την απορία έχω...

Παπα-νερο ειναι πολυ ωραια(βεβαια κανεις και μια προσευχη μην εχει αερα και δεν κανεις ουτε βουτια τελικα). Ειναι και ο αγιος ιωαννης διπλα που μπορεις να πας για κανα ποτο, φαι. Ειδικα αμα πατε με αμαξι ειναι πολυ καλα γιατι το πηλιο εχει πολλα μερη να επισκεφτεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Δουλειά μέχρι 14 Αυγούστου, με πάρα πολλά μπάνια τα Σ/Κ, και μέσα Αυγούστου θα πάμε στη Μήλο με το αγόρι μου.
Can't wait! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Just a sweetie!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marguerite des près αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
2 μήνες στο LMU του Μονάχου με ερευνητική υποτροφία από Amgen.. Τρελά ενθουσιασμένη :D:D:D

(αν και δε θα ξεκουραστώ ούτε μισή μέρα, αλλα I guess it's worth it ;) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
2 μήνες στο LMU του Μονάχου με ερευνητική υποτροφία από Amgen.. Τρελά ενθουσιασμένη :D:D:D

(αν και δε θα ξεκουραστώ ούτε μισή μέρα, αλλα I guess it's worth it ;) )

Χωράω στην βαλίτσα :'( ε; Χωράω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top