Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,373 μέλη και 2,454,723 μηνύματα σε 77,793 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 487 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τα πάντα για τις πατάτες!

evalliaChefαρα

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H evalliaChefαρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 87 μηνύματα.

H evalliaChefαρα έγραψε: στις 13:37, 18-03-17:

Αρχική Δημοσίευση από mastersakis
καλημέρα. σίγουρα ένας απλός πουρές δεν φαντάζει και κάτι το δύσκολο σε κάποιον που ξέρει να μαγειρεύει. εγώ (όπως και όλοι σας) έχω φάει πολλών ειδών πουρέδες. όλοι τρώγονται βέβεια ακόμα και αν απλώς λιώσεις την πατάτα με το πιρούνι. έχει όμως μυστικά που κάνουν την διαφορά.διαχείρηση αλατιού, τι μυρωδικά θα βάλεις κτλ. μπωρεί σαν συνταγή να είναι απλή αλλά η γεύση που θα κάνει την διαφορά θα φανεί....
Τι μυστικά μπορεί να εχει ο κλασικός πουρές πατατας???? Ειναι μια τοσο απλη εως γελοια διαδικασια παρασκευης που δεν κρυβει μυστικα και τρικς .Επισης δεν εχει καν μυρωδικα αλλα μπαχαρικα και αυτα ειναι ολα και ολα 3.
Δηλαδη ακομη και ο πιο ασχετος, το ξέρει.Επισης παραπανω διαβασα για τη σκονη,τον συσκευασμενο πουρε και απορησα ποιος στη σημερον ημερα δε μπορει να τον κανει μονος του?..Εστω και με την πολτοποιημενη και μονο πατατα???(ημιτελης διαδικασια του πουρε φυσικα)..Η γευση του κλασικου πουρε οποιος και να τον κανει θα ειναι ιδια αν βαλει τα σωστα υλικα και οχι αλλα δικα του γιατι τοτε μιλαμε για παραλλαγη του πουρε πατατας και οχι Ο πουρες πατατας!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια