Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,543 μέλη και 2,460,730 μηνύματα σε 78,081 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 465 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Γραφικός χαρακτήρας

Ιππολύτη

Διάσημο Μέλος

H Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 840 μηνύματα.

H Ιππολύτη έγραψε: στις 13:54, 29-05-17:

Mindblown. Speechless.

1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Stickerbush (Πεισματάρης Γορίλας)

Διάσημο Μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 821 μηνύματα.

O Stickerbush Hot Head Bop έγραψε: στις 20:23, 29-05-17:

Αρχική Δημοσίευση από Johnny15
Πως γίνεται όλα τα γράμματα να βρίσκονται στο ίδιο ύψος; How did you do this?
2
Παράθεση

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

H meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,402 μηνύματα.

H meetmeinmontauk έγραψε: στις 22:29, 29-05-17:

Hack3r έχεις όρεξη να κάνεις μια ακόμη μικρή ανάλυση?

ΥΓ1 είναι σημειώσεις από την σχολή γι' αυτό είναι και στα αγγλικά, ελπίζω να μην υπάρχει θέμα με αυτό. δεν έχω τίποτα γραμμένο στα ελληνικά και κατέφυγα στην εύκολη λύση.
ΥΓ2 αν υπάρχουν λάθη, προσπεράστε τα
3
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,432 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 23:20, 29-05-17:

Αρχική Δημοσίευση από meetmeinmontauk

ΥΓ1 είναι σημειώσεις από την σχολή γι' αυτό είναι και στα αγγλικά, ελπίζω να μην υπάρχει θέμα με αυτό. δεν έχω τίποτα γραμμένο στα ελληνικά και κατέφυγα στην εύκολη λύση.
Θα κάνω μια προσπάθεια εγώ και αν έχει να πει κάτι ο χάκερ που το έχει ψάξει ας προσθέσει.

Είσαι ενεργητικός άνθρωπος καθώς γράφεις με μεγάλη πίεση. Τα γράμματα σου δεν έχουν κάποια κλίση το οποίο σημαίνει ότι μπορείς να ελέγχεις τα συναισθήματα σου και γενικά είσαι λογική και πρακτική. Τα μεγάλα γράμματα πράγμα υποδηλώνουν μεγάλη προσωπικότητα και ίσως σημάδι εξωστρέφειας. Τα γράμματα σου είναι στρογγυλοποιημένα και σε διακατέχει μια καλλιτεχνική φύση. Επίσης είσαι γενικά ευέλικτος άνθρωπος αλλά έχεις εμμονή με κάποιες ιδέες,
Παράθεση

hack3r

Επιφανές Μέλος

Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,040 μηνύματα.

O hack3r έγραψε: στις 23:31, 29-05-17:

Αρχική Δημοσίευση από meetmeinmontauk

Στα αγγλικά είναι καλύτερα, όπως επίσης είναι καλύτερα σε άσπρο χαρτί χωρίς γραμμές και καλή ευκρίνεια στην φωτό, άντε με τα τσίπικα κινητά σας βραδιάτικα. Επίσης να λέτε με τι χέρι γράφετε.

Μεγάλα γράμματα, δείχνουν πως είσαι εξωστρεφείς και σου αρέσει να φλυαρείς. Μικρή απόσταση μεταξύ των λέξεων σημαίνει πως σου αρέσει η ασφάλεια του να βρίσκεσαι με άλλους και η ελευθερία δεν σε δελεάζει και τόσο. Γράμματα χωρίς κλίση σημαίνει πως σκέφτεσαι περισσότερο με την λογική παρά με το συναίσθημα. Η πίεση δεν μπορώ να καταλάβω από την εικόνα πόση είναι, όπως το βλέπω είναι μεγάλη πράγμα που δηλώνει έντονα συναισθήματα και πως βγάζεις γρήγορα συμπεράσματα. Το l σου δείχνει πως έχεις μεγάλα όνειρα για το μέλλον και το t πως είσαι εργατική και αυτοπειθαρχημένη. Το y σου δείχνει ότι έχεις μεγάλο φιλικό κύκλο. Γράμματα κολλητά = λογική, μεθοδική και πως παίρνεις αποφάσεις προσεκτικά.
Η τελίτσα κοντά στο i σημαίνει πως δεν σου αρέσει η παρταλιά και δίνεις σημασία στην λεπτομέρεια. Το t σου δείχνει πως έχεις ανασφάλειες και δεν θέτεις υψηλούς στόχους. Καλό spacing μεταξύ των γραμμών δείχνει πως σου αρέσουν τα όρια. Τα γράμματά σου αν δεν έγγραφες σε γραμμές θα πήγαιναν προς τα πάνω που σημαίνει πως είσαι αισιόδοξη. Σε κόβω για δεξιόχειρα, επειδή εγώ είμαι αριστερόχειρας και θέλω να αισθάνομαι πιο special.

Περιμένω γυμνές φωτογραφίες σου σε πμ για το ευχαριστώ.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη hack3r : 29-05-17 στις 23:35.
Παράθεση

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

H meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,402 μηνύματα.

H meetmeinmontauk έγραψε: στις 23:38, 29-05-17:

ξανακοίταζα τώρα την φωτογραφία κι απορώ πως τα διαβάσατε. έκανα μια προσπάθεια και δυσκολεύτηκα κι εγώ η ίδια.
μια παρατήρηση μόνο:
δείχνουν πως είσαι εξωστρεφείς και σου αρέσει να φλυαρείς
εξωστρεφή δεν με λες, πιο πολύ στους ambivert θα με κατέτασα. επίσης, κάθε άλλο παρά φλυαρώ
ευχαριστώ πολύ

(δεξιόχειρας είμαι)
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια