Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,352 μέλη και 2,431,200 μηνύματα σε 75,899 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 302 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

[Γυναίκες] Απο μελαχρινή ...ξανθιά!

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε: στις 17:19, 27-06-17:

Εγώ έχω περάσει από διάφορες φάσεις: Α. Έγινα από μελαχρινή ξανθιά όταν περνούσα την κρίση των 25. Β. Έγινα από μελαχρινή κοκκινομάλλα, όταν περνούσα την κρίση των 30. Γ. Έκανα μπλε ανταύγειες , όταν περνούσα την κρίση των 35. Δ. Τώρα που περνάω την κρίση των 40 λέω να κάνω πράσινες ανταύγειες, ε χε χε...μην χαλάσουμε το έθιμο. Θα τις κάνω βέβαια τώρα που είμαι σε άδειαγιατί έτσι και με δει η προϊσταμένη μου θα με σφάξει.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Επιφανές Μέλος

H Rin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 12,156 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε: στις 17:44, 27-06-17:

Εεε, θέλουμε φώτο όμως αν το κάνεις!!
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Τι θέλουν οι γυναίκες; - Από Sagittarius
      Το θέμα έχει λάβει 804 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ερωτικές Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 30-04-17 στις 23:14.
    • Γυναίκες και άνδρες στα 30 - Από Εδάδ
      Το θέμα έχει λάβει 276 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κοινωνικές Σχέσεις και Οικογένεια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 31-03-12 στις 18:55.
    • [Γυναίκες] Σταχτοπούτα - Από Neverland_fairy
      Το θέμα έχει λάβει 52 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Τα δικά σας παιχνίδια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-03-12 στις 21:44.
    • [Γυναίκες] Θυλακίτιδα - Από Subject to change
      Το θέμα έχει λάβει 60 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ιστορίες καθημερινής τρέλας!.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 03-09-10 στις 11:35.
    • Γυναίκες και γεωμετρία - Από DiavolakoS
      Το θέμα έχει λάβει 25 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Θετικές Επιστήμες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 11-06-08 στις 22:29.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα