Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,352 μέλη και 2,453,748 μηνύματα σε 77,729 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 567 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πως ήταν η συναυλία; Σχολιασμοί, κους κους, συναισθήματα, παραλειπόμενα.....

Physiognomist

Διακεκριμένο μέλος

Ο Physiognomist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,776 μηνύματα.

O Physiognomist έγραψε: στις 20:12, 03-07-17:

Rockwave 2017 τρίτη μέρα με Evanescence headliners.

Έχασα Epica,Anathema γιατί οι ώρες ήταν λίγο βαρβάτες.Αν και μουσικά δεν είναι στα γούστα μου οι Anathema ήθελα να δω Epica αλλά με αυτή τη ζέστη... Οι Flogging Molly στη μικρή σκηνή ήταν πολύ καλοί και ακόμα και αν δε πολύγουστάρεις τη μουσική που παίζουν τους παραδέχεσαι γιατί κάνουν το κόσμο να περνάει καλά και το live ήταν ένα τεράστιο πάρτυ.Oι Paradise Lost αν και δεν είμαι πολύ familiar με τη μουσική τους μου φάνηκαν δεμένοι με πολύ καθαρό ήχο αν και τη κοπανήσαμε νωρίτερα για να έχουμε καλύτερη θέση στους Gojira οι οποίοι ήταν και ο μοναδικός λόγος που πείστηκα να πάω στο ''χωράφι'' πέρα από τη φεστιβαλική εμπειρία. Οι τύποι είναι IΣΟΠΕΔΩΤΙΚΟΙ live. Headbanging,ξύλο,γαμάτος ήχος,κορυφαίο σετλιστ με διασκευή σε Sepultura,αέρας headliner και πολύ έντονη συμμετοχή του κόσμου(από κει που ήμουν τουλάχιστον)Τι άλλο θες..Πολύς κόσμος περίμενε καιρό και μακάρι να επιστρέψουν σύντομα όπως είπαν και σε κλειστό χώρο.
Πριν τελειώσουν οι Gojira που νομίζω έπαιξαν λίγο παραπάνω από το προγραμματισμένο,είχε αρχίσει ήδη να τραγουδάει η Amy Lee.Επαγγελματικοί οι Evanescence με καλή φωνή η τραγουδιάρα,κουκλάρα η νέα κιθαρίστρια και γενικά τίμιοι.
Ωραία εμπειρία,σχετικά καλή οργάνωση και τους Γάλλους που μας έδωσαν τους αυχένες στο χέρι. Νext year με ακόμα καλύτερο lineup
3
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια