Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,245 μέλη και 2,424,656 μηνύματα σε 75,710 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 387 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ζώδια

Τί ζώδιο είστε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 265)
Κριός
19
7,17%
Ταύρος
20
7,55%
Δίδυμοι
29
10,94%
Καρκίνος
25
9,43%
Λέων
20
7,55%
Παρθένος
19
7,17%
Ζυγός
25
9,43%
Σκορπιός
22
8,30%
Τοξότης
14
5,28%
Αιγοκερως
24
9,06%
Υδροχόος
28
10,57%
Ιχθεις
20
7,55%

methexys

Τιμώμενο Μέλος

H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πολωνία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,847 μηνύματα.

H methexys έγραψε: στις 16:42, 18-07-17:

Χαλαρώστε λίγο, δεν ειπαμε οτι ζουμε τη ζωή μας με βάση τι λεει το ζώδιό μας ή το ωροσκόπιο, συζήτηση γίνεται. Στη ζωή το να πιστεύεις σε τέτοιες αμπελοφιλοσοφίες σε βοηθάει να κάνεις λίγο χαβαλέ και να περάσει η ώρα. Δεν χρειάζεται να είμαστε τόσο μίζεροι και αυστηροί, διασκεδάστε το και λίγο.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη methexys : 18-07-17 στις 16:49.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ultraviolence (Odi)

Τιμώμενο Μέλος

H Odi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,486 μηνύματα.

H ultraviolence dont look at me, you will become like me έγραψε: στις 17:10, 18-07-17:

Με βγάζει Υδροχόο τώρα wtf ημουν είμαι και θα ειμαι Ιχθύς. Μπορεί να τα συζηταμε για χαβαλέ να γελάμε κτλ αλλά δεν ξέρω για σας, πάντως εμένα οι περιγραφές του Ιχθύος με εκφράζουν εντελώς. Η πεμπτουσία του είμαι tbh
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

methexys

Τιμώμενο Μέλος

H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πολωνία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,847 μηνύματα.

H methexys έγραψε: στις 17:15, 18-07-17:

Και εμενα με εκφράζουν αρκετά πράγματα του Λέοντα και ειδικά όταν δίνω και ωροσκόπο και Σελήνη, οι περιγραφές πέφτουν μέσα 100% Κατά τ'αλλα έχω παρατηρήσει ότι οι πιο κοντινοί μου φίλοι και φίλες είναι ή Υδροχόοι ή Τοξότες ή Ταύροι. Απο παλιότερα μέχρι και τώρα, τα περισσότερα άτομα με τα οποία έκανα παρεα ήταν ένα από αυτά τα τρία ζώδια. Ενδιαφέρον
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

epote

Επιφανές Μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,484 μηνύματα.

O epote ) έγραψε: στις 17:25, 18-07-17:

Χαλαρώστε λίγο, δεν ειπαμε οτι ζουμε τη ζωή μας με βάση τι λεει το ζώδιό μας ή το ωροσκόπιο, συζήτηση γίνεται. Στη ζωή το να πιστεύεις σε τέτοιες αμπελοφιλοσοφίες σε βοηθάει να κάνεις λίγο χαβαλέ και να περάσει η ώρα.
my oh my....

Και εμενα με εκφράζουν αρκετά πράγματα του Λέοντα και ειδικά όταν δίνω και ωροσκόπο και Σελήνη, οι περιγραφές πέφτουν μέσα 100% Κατά τ'αλλα έχω παρατηρήσει ότι οι πιο κοντινοί μου φίλοι και φίλες είναι ή Υδροχόοι ή Τοξότες ή Ταύροι. Απο παλιότερα μέχρι και τώρα, τα περισσότερα άτομα με τα οποία έκανα παρεα ήταν ένα από αυτά τα τρία ζώδια. Ενδιαφέρον
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

methexys

Τιμώμενο Μέλος

H methexys έγραψε: στις 17:28, 18-07-17:

Λέων με ωροσκόπο Τοξότη και Σελήνη στο Τοξότη. Χμμ μαλλον πρέπει να μελετήσω και τον υπόλοιπο αστρολογικό μου χάρτη Εσυ epote τι ζώδιο είσαι;
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

epote

Επιφανές Μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,484 μηνύματα.

O epote ) έγραψε: στις 22:52, 18-07-17:

ζυγος, λες και κανει καμια διαφορα.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,525 μηνύματα.

O akikos έγραψε: στις 12:41, 21-07-17:

Συμφωνώ με epote. Έχουμε φτάσει στο σημείο το κράτος να αναγνωρίζει σχολή ΙΕΚ αστρολογίας. Δηλαδή κάποιοι δίνουν λεφτά για να μάθουν να κοροιδεύουν το κόσμο.
Παράθεση

ultraviolence (Odi)

Τιμώμενο Μέλος

H Odi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,486 μηνύματα.

H ultraviolence dont look at me, you will become like me έγραψε: στις 14:07, 21-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από akikos
Συμφωνώ με epote. Έχουμε φτάσει στο σημείο το κράτος να αναγνωρίζει σχολή ΙΕΚ αστρολογίας. Δηλαδή κάποιοι δίνουν λεφτά για να μάθουν να κοροιδεύουν το κόσμο.
E και τι να κάνουν; Για πόσα χρόνια ακόμη πιστεύεις θα ζήσει η Λίτσα Πατέρα; Πρέπει να υποδεχθεί τους διαδοχους της.
#sarcasm
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

H meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 9,198 μηνύματα.

H meetmeinmontauk έγραψε: στις 16:34, 21-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από akikos
Ευτυχώς που το ανέφερες, μου έδωσες πάσα για να αφήσω αυτό εδώ:
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια