Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,335 μέλη και 2,430,618 μηνύματα σε 75,876 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 354 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Από ποια πόλη της Ελλάδας κατάγεστε;

Από ποια πόλη της Ελλάδας κατάγεστε?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)
Αθήνα-Πειραιάς
3
25,00%
Θεσσαλονίκη
2
16,67%
Πάτρα
0
0%
Ηράκλειο(Κρήτης)
0
0%
Λάρισσα
0
0%
Βόλος
1
8,33%
Κατερίνη
0
0%
Καλαμάτα
1
8,33%
Σέρρες
0
0%
Ιωάννινα
0
0%
Τρίκαλα
0
0%
Χαλκίδα
0
0%
Αλεξανδρούπολη
1
8,33%
Κοζάνη
0
0%
Χανιά
0
0%
Καβάλα
0
0%
Λαμία
0
0%
Ρόδος
0
0%
Αγρίνιο
0
0%
Απο άλλη περιοχή της Ελλάδας
4
33,33%

Anonyme

Πολύ δραστήριο μέλος

H Anonyme αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας . Έχει γράψει 582 μηνύματα.

H Anonyme έγραψε: στις 13:39, 23-07-17:

Ναι, για αυτό σε ρώτησα, θα μπορούσες να είσαι δίγλωσσος, κρίμα. Δεν πειράζει, και πάλι έχεις όλο τον καιρό μπροστά σου, αν το αποφασίσεις.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Volkswagen Fan (je m'appelle fotis.)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο je m'appelle fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,608 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 13:43, 23-07-17:

Εμενα αντιθετα οι γιαγια μου και ο παππους μου δεν μιλανε καθολου ελληνικα αρα οταν παω παρισι μιλαω μονο Γαλλικα.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,054 μηνύματα.

O DarthFederer έγραψε: στις 19:35, 23-07-17:

Ποιος σε ρωτησε;
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 20:50, 23-07-17:

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο je m'appelle fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,608 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 20:53, 23-07-17:

Darthfederel αν θες μην διαβάζεις μηνύματα μου δεν σε ανάγκασε κανείς.
Deutsch lover το να βάζεις δυο φάτσες σε κάνει έξυπνη;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 20:55, 23-07-17:

Βγαίνουμε, οφ τοπικ, Φώτη. Δεν θα μιλήσω εδω για την εξυπνάδα μου,
Απλα βρήκα αστείο το ποστ. Σε πειραζει, δεν εχει κατι μαζι σου ο άνθρωπος...

Καλα κανεις και μιλάς γαλλικά με τους παππούδες σου! Θέλουν εξάσκηση οι γλώσσες ακομα και οταν ειναι οι μητρικές μας.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Αποκλεισμένος χρήστης

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 21:02, 23-07-17:

Οκ Συγνώμη.
Ναι είναι πολύ καλό και για να βρεις δουλειά στο μέλλον.Εσενα οι παππούδες σου μιλάνε ελληνικά;
Παράθεση

Imagine01

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Imagine01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 108 μηνύματα.

H Imagine01 έγραψε: στις 01:34, 25-07-17:

Athens 8)
Παράθεση

manolis_98

Περιβόητο Μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 908 μηνύματα.

O manolis_98 έγραψε: στις 12:02, 25-07-17:

Αθήνα.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια