Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,537 μέλη και 2,431,626 μηνύματα σε 76,183 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 408 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Claire Rentfield (Βάσω.)

Επιφανές Μέλος

H Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η . Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.

H Claire Rentfield έγραψε: στις 22:56, 01-08-17:

Εμένα πάντως μου αρέσει πολύ το κόκκινο φόρεμα και ανέκαθεν θεωρούσα πολύ όμορφο το κόκκινο χρώμα σε γάμους.
Και αν σουλουπώσεις και τα μανίκια όπως λες, θα είναι τέλειο.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

H Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,296 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε: στις 23:18, 01-08-17:

Τέλεια επιλογή!!!
Μόνο προσοχή στα αξεσουάρ. Δεν θα φορέσεις αυτό το χοντρό κολλιέ που φοράει η γυναίκα της φωτογραφίας, γιατί το φόρεμα είναι σαν κόσμημα από μόνο του. Εμένα θα μου άρεσε χωρίς τίποτα στο λαιμό, αλλά με ένα ζευγάρι εντυπωσιακά σκουλαρίκια και τα μαλλάκια μαζεμένα σε ένα χαλαρό σινιόν.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Nelliel

Διάσημο Μέλος

H Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 773 μηνύματα.

H Nelliel έγραψε: στις 04:17, 02-08-17:

Αρχική Δημοσίευση από prinCess.
Θέλω να φορέσω λευκό δαντελωτό τοπ και μια λευκή φούστα ως το γόνατο με διαφάνεια για ένα γάμο που θα πάω.
ΤΙ ΑΠΟΨΗ ΕΧΕΤΕ γιατί λένε όλοι μη βάλεις λευκά σε γάμο και τέτοιες αηδίες :ρ

Κάτι τέτοιο αλλά όχι πενσιλ φούστα, αλλά full.
Αυτο φοβερο αλλα καλυτερα να μη φορεσεις λευκα. Να σου πω την αληθεια, το κοκκινο το βρισκω χαλια λογω αχαρων μανικιων και ακομα και αν τα κοντυνεις. Πετα το και πηγαινε αγορασε αυτη τη φουστα για να την συνδιασεις με το δαντελωτο μπλουζακι: http://www2.hm.com/en_eur/productpag...#Powder%20pink

Εναλλακτικη: αγορασε αλλο μπλουζακι ή αλλη pencil φουστα με δαντελα σε διαφορετικο χρωμα.
-3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vivian.

Δραστήριο Μέλος

H Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 418 μηνύματα.

H Vivian. έγραψε: στις 12:51, 02-08-17:

Αρχική Δημοσίευση από Nelliel
Αυτο φοβερο αλλα καλυτερα να μη φορεσεις λευκα. Να σου πω την αληθεια, το κοκκινο το βρισκω χαλια λογω αχαρων μανικιων και ακομα και αν τα κοντυνεις. Πετα το και πηγαινε αγορασε αυτη τη φουστα για να την συνδιασεις με το δαντελωτο μπλουζακι: http://www2.hm.com/en_eur/productpag...#Powder%20pink

Εναλλακτικη: αγορασε αλλο μπλουζακι ή αλλη pencil φουστα με δαντελα σε διαφορετικο χρωμα.
Really?
Ε οχι και για πεταμα ντε το κοκκινο φορεμα.

Οκει και εγω προτιμω περισσοτερο το ασπρο συνολο ισως με διαφορετική φουστα για να μην υπαρχει αυτο το μπερδεμα περι νυφης και παραδοσης κουλουπου

Αλλα θα προτιμουσα να ελεγα αν δεν μου αρεσε το κοκκινο φορεμα οτι προσωπικα δεν ειναι στα γουστα μου.

Το κοκκινο φορεμα παντως ειναι πολυ ωραιο, προσωπικα ομως το βρισκω πολυ κυριλε για καλοκαιρι.

Θα προτιμουσα το ασπρο μπλουζακι με αλλη φουστα οπως ειπαν και τα κοριτσουδια, κατι πιο αναλαφρο.

Η επιλογη ομως ειναι δικια σου και βαλε οτι πραγματικα σε κανει να αισθανεσαι ανετα και ωραια. Αυτο εχει σημασια να φορας το ρουχο και να μην σε φοραει
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

methexys

Τιμώμενο Μέλος

H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πολωνία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,928 μηνύματα.

H methexys έγραψε: στις 14:03, 02-08-17:

Παιδιά τι λεμεεε το κόκκινο φόρεμα είναι ΦΟΒΕΡΟ. Και τα μανίκια είναι τελεια, είναι πολύ μοδάτα και πολύ όμορφα, εγώ δεν θα τα πείραζα.Αν είναι απόγευμα προς βραδάκι ο γάμος, ειδικά αν πας και στη δεξίωση μετά, θα μπορούσες να το βάλεις, απλά ίσως όχι με κολιέ και με κάποια σκουλαρίκια όπως είπε η Αλεξάνδρα. Το άσπρο δαντελωτό μπλουζάκι θα μπορούσες να το βάλεις και για ένα καφε με ένα απλό τζιν σορτσάκι και γενικά με boho ντύσιμο, δεν ξέρω αν έχεις το συγκεκριμένο της φωτογραφίας, αλλά φαντάζομαι ότι δεν θα δείχνει άσχημο. Και αν σκέφτεσαι να... πετάξεις το φόρεμα όπως σου είπαν, δεν το δίνεις σε εμάς καλύτερα;
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Nelliel

Διάσημο Μέλος

H Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 773 μηνύματα.

H Nelliel έγραψε: στις 04:13, 03-08-17:

Το κοκκινο συνεχιζω να το θεωρω κιτς. Η ποιοτητα του υφασματος δεν φαινεται ιδιατερα καλη, αλλα την προσπερναω. Εγω δεν θα το φορουσα αν δεν εφευγαν τα μανικια. Θα το προτιμουσα καπως ετσι:
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

methexys

Τιμώμενο Μέλος

H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πολωνία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,928 μηνύματα.

H methexys έγραψε: στις 12:00, 03-08-17:

Ο καθένας με τα γούστα του. Δεν είναι μόνο το ρούχο, το θέμα είναι και πως είσαι σαν άνθρωπος και σαν προσωπικότητα. Και επίσης έχει να κάνει με το πως θα το συνδυάσεις. Το κόκκινο στα σωστά ρούχα δεν είναι καθόλου κιτς, εγώ δεν το προτιμούσα γενικά γιατί είναι πολύ έντονο, αλλά σε μερικά ρούχα είναι υπέροχο. Αν ξερεις τι φοράς, δεν υπάρχει κανένας κίνδυνος να φανείς κιτς.
8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ιππολύτη

Διάσημο Μέλος

H Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 826 μηνύματα.

H Ιππολύτη έγραψε: στις 12:38, 03-08-17:

Αρχική Δημοσίευση από Nelliel
Το κοκκινο συνεχιζω να το θεωρω κιτς. Η ποιοτητα του υφασματος δεν φαινεται ιδιατερα καλη, αλλα την προσπερναω. Εγω δεν θα το φορουσα αν δεν εφευγαν τα μανικια. Θα το προτιμουσα καπως ετσι:
Κι αυτό είναι ένα πολύ όμορφο φόρεμα, αλλά για να είμαι ειλικρινής το θεωρώ ίσως καλύτερο για μια λίγο πιο μεγάλη ηλικία. Επίσης τα έντονα χρώματα μου αρέσουν σε λιγότερο μεγάλες επιφάνειες, δηλαδή σε λίγο πιο κοντά φορέματα, ή σε μεμονωμένα κομμάτια (είτε φούστα/σορτς, είτε μπλούζα).

Κι εμένα η γνώμη μου princess είναι να διαλέξεις είτε ένα εκ των δύο λευκών κομματιών και να το συνδυάσεις με ένα άλλου χρώματος κομματι, είτε αυτό το καταπληκτικό κόκκινο φόρεμα, στο οποίο πιστεύω είναι λάθος να αφαιρέσεις τα μανίκια. Το κάνουν πολύ ιδιαίτερο. Και συμφωνώ απόλυτα, με ένα ζευγάρι σκουλαρίκια για να μην είναι "φορτωμένο".
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ιππολύτη : 03-08-17 στις 12:46.
Παράθεση

Nelliel

Διάσημο Μέλος

H Nelliel έγραψε: στις 17:40, 03-08-17:

Αρχική Δημοσίευση από methexys
Ο καθένας με τα γούστα του. Δεν είναι μόνο το ρούχο, το θέμα είναι και πως είσαι σαν άνθρωπος και σαν προσωπικότητα. Και επίσης έχει να κάνει με το πως θα το συνδυάσεις. Το κόκκινο στα σωστά ρούχα δεν είναι καθόλου κιτς, εγώ δεν το προτιμούσα γενικά γιατί είναι πολύ έντονο, αλλά σε μερικά ρούχα είναι υπέροχο. Αν ξερεις τι φοράς, δεν υπάρχει κανένας κίνδυνος να φανείς κιτς.
Το κοκκινο σαν χρωμα ειναι ωραιο, απλα το συγκεκριμενο φορεμα μου φαινεται κιτς και φτηνο για την περισταση. Εγω δεν θα το φορουσα σε γαμο παντως.
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,842 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 21:47, 03-08-17:

Εν τέλη κορίτσια πήρα ένα άλλο φόρεμα χτες κοντούλι κλος κάτω και εφαρμοστό πάνων με πλεξίματα, είναι κοραλί ανοιχτό, δε τρελάθηκα να σας πω την αλήθεια αλλά είναι καλοκαιρινό χρώμα και κολακεύει και βαρέθηκα να ψάχνω
Το μόνο που με νοιάζει πλέον είναι να πάω διακοπές.

Ευχαριστώ κοριτσάκια για τις απαντήσεις
Παράθεση

whitelioness (Porcupine)

Περιβόητο Μέλος

H Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.

H whitelioness any pathetic cuties out there? έγραψε: στις 23:06, 03-08-17:

Αρχική Δημοσίευση από BLUE SEA
Θα μπορούσες να αγοράσεις ένα παντελόνι με καμπάνα. Είναι πολύ θηλυκο, κομψο και κολακεύει γενικώς τη γυναικεία σιλουέτα.
thanks για την προταση αλλα συνηθως (παντα) συνδυαζω τα τζιν με αθλητικα -τωρα βρηκα oxfords στο νουμερο μου και καμπανα με oxford μου προκαλει δυσαρεστους ριγους και αναμνησεις. αλλωστε το γεγονος οτι ειναι κοντα, προκαλει και τον τζιν στους γοφους/ποπο να μην καθεται καλα, αμφιβαλλω οτι θα διορθωθει με καμπανα.
θα ψαξω κι αργοτερα σε αλλες μαρκες, εαν σταθω νικητης θα το αναφερω.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Πουπουλίνα : 04-08-17 στις 00:41. Αιτία: split
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

SkyBlu

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H SkyBlu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 133 μηνύματα.

H SkyBlu έγραψε: στις 23:32, 03-08-17:

Αρχική Δημοσίευση από whitelioness
thanks για την προταση αλλα συνηθως (παντα) συνδυαζω τα τζιν με αθλητικα -τωρα βρηκα oxfords στο νουμερο μου και καμπανα με oxford μου προκαλει δυσαρεστους ριγους και αναμνησεις. αλλωστε το γεγονος οτι ειναι κοντα, προκαλει και τον τζιν στους γοφους/ποπο να μην καθεται καλα, αμφιβαλλω οτι θα διορθωθει με καμπανα.
θα ψαξω κι αργοτερα σε αλλες μαρκες, εαν σταθω νικητης θα το αναφερω.
Εγώ πήρα ένα πολύ ωραίο από τα ατρατίβο. Τζιν ύφασμα (εννοώ ότι δεν ήταν από τα ελαστικά) σε ίσια γραμμή, όχι ιδιαίτερα ψηλοκάβαλο αλλά ούτε και χαμηλοκάβαλο σε ένα νορμάλ ύψος δηλαδή. Πολύ ωραία εφαρμογή στους γοφούς, φαίνεται η διαφορά σε σχέση με άλλα που έχω πάρει από τις πιο φθηνές αλησίδες (τύπου στρατιβάριους, κ.λπ.) Το πλήρωσα μεν, αλλά χρόνια τώρα έψαχνα ένα απλό τζιν σε ίσια γραμμή (που να φτάνει μέχρι τα παπούτσια, να μην είναι boyfriend στυλ στον καβαλο και να μην καλύπτει τον αφαλό). Έχεις κοιτάξει εκεί;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ιππολύτη

Διάσημο Μέλος

H Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 826 μηνύματα.

H Ιππολύτη έγραψε: στις 00:25, 04-08-17:

Ας ελαφρύνουμε το κλίμα με την εμφάνιση της Taylor Swift στα Grammys 2016. Η εμφάνιση αυτή με έχει προβληματίσει ήδη από τότε καθώς δεν μπορώ ΑΚΟΜΑ να καταλάβω αν μου αρέσει ή όχι ο συνδυασμός των χρωμάτων ροζ-πορτοκαλί. Το κόψιμο της φούστας είναι υπέροχο, νομίζω θα προτιμούσα το μπούστο με λίγο πιο ενδιαφέρον κόψιμο. Overall πολύ όμορφο σύνολο αλλά, γαμώτο, ροζ-πορτοκαλί; Τι λέτε εσείς;

Παράθεση

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

H Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,296 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε: στις 00:58, 04-08-17:

Όντως, το ροζ και πορτοκαλί είναι ένας αναπάντεχος συνδυασμός που δεν έχουμε συνηθίσει να βλέπουμε και ξενίζει κάπως.
Πάντως στην περίπτωση της φωτο δεν μου πολυαρέσει. Αν ήταν σε μπικίνι π.χ. (αυτά τα δυο χρώματα πάνω και κάτω μέρος διαφορετικά), πιθανόν να ήταν ενδιαφέρουσα η συγκεκριμένη χρωματική επιλογή.
Ας επιστρέψουμε στη φούστα της φωτογραφίας που έχει πραγματικά υπέροχο κόψιμο (αρκεί εκείνη που το φοράει να μπορεί να το υποστηρίζει).
Το τοπάκι αδιάφορο μου φαίνεται, αν και της πηγαίνει το στράπλες γιατί έχει στενούς ώμους.
Αν δε, ήταν μαύρο αντί... "περτικαλί", θα ήταν τέλειο.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

whitelioness (Porcupine)

Περιβόητο Μέλος

H Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.

H whitelioness any pathetic cuties out there? έγραψε: στις 01:07, 04-08-17:

Αρχική Δημοσίευση από SkyBlu
Εγώ πήρα ένα πολύ ωραίο από τα ατρατίβο. Τζιν ύφασμα (εννοώ ότι δεν ήταν από τα ελαστικά) σε ίσια γραμμή, όχι ιδιαίτερα ψηλοκάβαλο αλλά ούτε και χαμηλοκάβαλο σε ένα νορμάλ ύψος δηλαδή. Πολύ ωραία εφαρμογή στους γοφούς, φαίνεται η διαφορά σε σχέση με άλλα που έχω πάρει από τις πιο φθηνές αλησίδες (τύπου στρατιβάριους, κ.λπ.) Το πλήρωσα μεν, αλλά χρόνια τώρα έψαχνα ένα απλό τζιν σε ίσια γραμμή (που να φτάνει μέχρι τα παπούτσια, να μην είναι boyfriend στυλ στον καβαλο και να μην καλύπτει τον αφαλό). Έχεις κοιτάξει εκεί;
χμμμ, κοιταξα μονο στα κομματια που ειχαν 'εκπτωσεις' (τι εκπτωσεις) αλλα θα ξαναπαω, thanks for the info!!

Αρχική Δημοσίευση από Ιππολύτη
Ας ελαφρύνουμε το κλίμα με την εμφάνιση της Taylor Swift στα Grammys 2016. Η εμφάνιση αυτή με έχει προβληματίσει ήδη από τότε καθώς δεν μπορώ ΑΚΟΜΑ να καταλάβω αν μου αρέσει ή όχι ο συνδυασμός των χρωμάτων ροζ-πορτοκαλί. Το κόψιμο της φούστας είναι υπέροχο, νομίζω θα προτιμούσα το μπούστο με λίγο πιο ενδιαφέρον κόψιμο. Overall πολύ όμορφο σύνολο αλλά, γαμώτο, ροζ-πορτοκαλί; Τι λέτε εσείς;
απο τη μια μ' αρεσει επειδη ροζ-πορτοκαλι-κοκκινο χαλι (ολα εχουν το κοκκινο μεσα) απο την αλλη μου θυμιζει ρουχα που ντυνεις την barbie με τη φιγουρα της παραπεμπει εξαιρετικα σε κατι πλαστικο
grammys ειναι, τραβηξε τα βλεμματα so i guess mission accompliced
Κράτα το
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ερις

Επιφανές Μέλος

H Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 2,462 μηνύματα.

H Ερις έγραψε: στις 01:14, 04-08-17:

M'αρέσει. Σ'αυτήν. Και για τη συγκεκριμένη περίσταση. Εγώ δε θα το φορούσα.

Επίσης, νομίζω δεν έχει να κάνει με το συνδυασμό των χρωμάτων παρά με το γενικότερο στυλ, τη συνολική εικόνα, δηλ. Γενικά, πιστεύω μπορείς να κάνεις ό,τι χρωματικό συνδυασμό θέλεις, αρκεί να πετύχεις μια συνολική εικόνα τέτοια που να φαίνεται ωραίο στο μάτι. Είναι η απόχρωση, το ύφασμα, το άτομο που το φοράει, η στάση, κ.α.

Πχ, δείτε τα παρακάτω:
Είμαι σίγουρη ότι το κάθε ένα σας δημιουργεί και μια διαφορετική εντύπωση
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Claire Rentfield : 04-08-17 στις 10:57. Αιτία: Συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Nelliel

Διάσημο Μέλος

H Nelliel έγραψε: στις 03:06, 04-08-17:

Αρχική Δημοσίευση από prinCess.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

methexys

Τιμώμενο Μέλος

H methexys έγραψε: στις 12:12, 04-08-17:

Εμενα πορτοκαλί με ροζ μ'αρεσει, πχ το προτελευταίο που ανέβασε η Ερις μου φαίνεται όμορφο. Αυτό της Taylor δεν μ'αρεσει όχι για τα χρώματα αλλά για τα ρούχα σαν ρούχα. Αδιάφορο μπουστακι και η φούστα ετσι και ετσι.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Just a sweetie!! (Marguerite des près)

Δραστήριο Μέλος

H Marguerite des près αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 159 μηνύματα.

H Just a sweetie!! έγραψε: στις 14:56, 14-01-18:

Ψάχνω απεγνωσμένα μπότες flat ΄(ή πολύ χαμηλές έστω) για κάθε μέρα στη σχολή-νοσοκομείο και τώρα με τις εκπτώσεις νομίζω ότι είναι ευκαιρία.. Πώς σας φαίνονται αυτές; Btw, έχει δοκιμάσει καμία παπούτσια της Συνατσάκη να μου πει γνώμη;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Just a sweetie!! : 14-01-18 στις 14:59. Αιτία: Προσθήκη επιπλέον εικόνας
Παράθεση

Drama Prinzessin

Επιφανές Μέλος

H Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,334 μηνύματα.

H Drama Prinzessin έγραψε: στις 19:54, 14-01-18:

Είναι όμορφες μπότες, αλλά δεν ξέρω κατά πόσο είναι βολικές στο πόδι. Ειδικά η συγκεκριμένη, που καλύπτει το γόνατο. Καλύτερα να τις δοκιμάσεις πάνω σου να δεις, πριν τις αγοράσεις.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Cpt.Philips , sofoula2430

Βρείτε παρόμοια