Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,245 μέλη και 2,424,461 μηνύματα σε 75,702 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 346 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Χώρος για πάρτυ

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,673 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε: στις 20:06, 10-11-14:

...με την προϋπόθεση να ναι εντάξει για την ασφάλεια του καθενός. Και τέλος πάντων ας μην έχουνε πολλά αλλά χυμούς. ντααξ αρκετά ξενέρωτο αυτό με τους χυμούς.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Magusta

Νεοφερμένος

H Magusta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 16 μηνύματα.

H Magusta έγραψε: στις 12:47, 31-10-16:

Καλησπέρα παιδιά! Ενδιαφέρομαι για κάποιο χώρο για παρτυ γενεθλιων στη Θεσσαλονίκη που μπορεί να φιλοξενήσει περίπου 150 άτομα...Έχετε καμία ιδέα;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 8,635 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 15:46, 31-10-16:

Αρχική Δημοσίευση από Magusta
Καλησπέρα παιδιά! Ενδιαφέρομαι για κάποιο χώρο για παρτυ γενεθλιων στη Θεσσαλονίκη που μπορεί να φιλοξενήσει περίπου 150 άτομα...Έχετε καμία ιδέα;
Είσαι πολύ δημοφιλής

Ή μήπως open παρτάκι;
Παράθεση

Magusta

Νεοφερμένος

H Magusta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 16 μηνύματα.

H Magusta έγραψε: στις 23:26, 31-10-16:

Αρχική Δημοσίευση από Johnny15
Είσαι πολύ δημοφιλής

Ή μήπως open παρτάκι;
Χαχαχαχα Όχι ακριβώς!θα γίνει συνεργατικά το πάρτυ απλά θέλαμε έναν χώρο να μας φιλοξενήσει και αν γίνεται τα ποτά να είναι δικά μας
Παράθεση

Emilouko (Βarn Owl)

Επιφανές Μέλος

H Βarn Owl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,669 μηνύματα.

H Emilouko έγραψε: στις 19:53, 03-08-17:

Γιούχουυυ

Σεπτέμβριο λέμε να κάνουμε πάρτυ με μια φίλη μου για τα γενέθλια μας.
Ξέρετε τι παίζει στη Θεσσαλονίκη με χώρους και τιμές; Βαλαωρίτου έχω ακούσει ότι έχει αρκετούς.
Μαξιμουμ καμια 80αρια άτομα υπολογίζω να έχουμε.
Παράθεση

Tctb

Νεοφερμένος

Ο Tctb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O Tctb έγραψε: στις 21:22, 21-11-17:

Παιδιά θέλω να κάνω ακριβώς αυτό που λένε οι παραπάνω, έχει βρεθεί κάποιος τέτοιος χώρος στην Αθήνα, κατά προτίμηση κέντρο ( ιδανικά να χωράει 200+ άτομα, αλλά και 100+ κάνει εννοείται)
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια