Τι σας κάνει να δείτε κάποιον/α ερωτικά;

Τι πρέπει να έχει κάποιος οπωσδήποτε για να τον/την θεωρείτε sexy;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 317)
  • Πολύ καλή εξωτερική εμφάνιση

    Ψήφοι: 94 29.7%
  • Προκλητική εμφάνιση

    Ψήφοι: 21 6.6%
  • Δυναμισμός/Αυτοπεποίθηση

    Ψήφοι: 115 36.3%
  • Γλυκύτητα/Ευγένεια

    Ψήφοι: 163 51.4%
  • Ρομαντισμός

    Ψήφοι: 82 25.9%
  • Χιούμορ

    Ψήφοι: 156 49.2%
  • Εξυπνάδα

    Ψήφοι: 161 50.8%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 4 1.3%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 2 0.6%

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
De Ville ούτε από τσαούσες τσαούσες, πωρωμένες δλδ, έχω εμπειρία. Αλλά από κοπέλες που έδειχναν τσαούσες για να μην τους γίνονται ταγάρι οι χλέμπουρες, ναι. Στόρι οβ μάη λάιφ. Αλλά μάλλον δεν αναφέρεσαι σ΄αυτές, γιατί τσαούσες και απροσπέλαστες τις χαρακτήριζαν -και χαρακτηρίζουν- μόνο οι μλκοπίτουρες που τρώνε πόρτα.
Με την αλλαγή τρόπου ζωής σε έχασα λιγάκι. Θέλουν να αλλάξουν οι ίδιες ή να επιβάλλουν την αλλαγή σε 'μας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,589 μηνύματα.
Μπα οχι εγω λέω για τις τσαούσες που εξαρχής θέλουν να αιχμαλωτίσουν το αρσενικό αλλα με λάθος τροπο.

Τις προάλλες μια πηγε να με κατσαδιάσει επειδη και καλά δεν καταλαβαινα οπως τα έλεγε και έκανα ερωτησεις αλλα την μάγκωσα άμεσα. Για σε παρακαλώ της κάνω. Δεν θα μου υψώνεις εμένα τον τονο της φωνής σου! Για ποιο λογο εισαι νευρική;; =D

Μετα έκοψε. Καλα της έκανα. Αγένεια ρε φιλε. Πολυ τον αρχηγο παριστανε. Φυσικα δεν ηταν αυτο που λέμε εδω στο θρέντ μια άλλη απο την δουλειά ηταν. Σιγα μην της μιλούσα κιολας αμα την έβλεπα έξω με την ξυνιλα που έχει. Ουστ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,019 μηνύματα.
Κύλησε ο τέντζερης και βρήκε το καπάκι εδώ βλέπω. :bye2:
Μια κοπέλα να με βοηθήσει;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Κύλησε ο τέντζερης και βρήκε το καπάκι εδώ βλέπω. :bye2:
Μια κοπέλα να με βοηθήσει;;;
dες νοοτροπία τώρα! Βρίσκει μιά γυναίκα το σετάκι τέντζερη-καπακίου έτοιμο, κι αντί να καθίσει να μαστορέψει μιά μπουγάτσα να ευφρανθεί μπάκα ανθρώπων, αναζητά γυναικεία βοήθεια ώστε να διαλύσει το κατσαρολικό εις τα εξ ων συνετέθη...
Τι να πει κανείς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,019 μηνύματα.
dες νοοτροπία τώρα! Βρίσκει μιά γυναίκα το σετάκι τέντζερη-καπακίου έτοιμο, κι αντί να καθίσει να μαστορέψει μιά μπουγάτσα να ευφρανθεί μπάκα ανθρώπων, αναζητά γυναικεία βοήθεια ώστε να διαλύσει το κατσαρολικό εις τα εξ ων συνετέθη...
Τι να πει κανείς

Χτες που σας έλεγα ότι ο ρόλος της γυναίκας είναι σουτζουκάκια, παντόφλες και σεξ ούτε με αυτό ήσασταν ικανοποιημένος. Μήπως δεν ξέρετε τι θέλετε;:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Χτες που σας έλεγα ότι ο ρόλος της γυναίκας είναι σουτζουκάκια, παντόφλες και σεξ ούτε με αυτό ήσασταν ικανοποιημένος. Μήπως δεν ξέρετε τι θέλετε;:whistle:

gia την ιεράρχηση αναρωτήθηκα! (δεδομένου πως με τις κρεατίλες δεν το έχουμε και στο σπίτι γυρνάω με κάτι πατημένα ναυτιλιακά:Ρ . Οπότε τα 2 πρώτα πάνε στου καραγκιόζη την μνήστευση)
Από την άλλη, τα γούστα διαφέρουν φουλ πανσιόν ντεμί σαιζόν, όπως αποδείχτηκε στο περί μπουγατσολαγνείας θρεντ και τέλος χτες ήταν μιά άλλη μέρα. (Υπαινικτική νύξη για την δασκάλα-νονά με τα ασταθή γούστα :loltooth:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,019 μηνύματα.
Δεν ξέρω ποια νονά ονειρεύεστε παπα-Στρατο. Για τα σουτζουκάκια και τις παντόφλες πάντως που με ευκολία παραβλέπετε και θεωρείτε ασήμαντα έχουν χυθεί τόνοι αίματος, ιδρώτα, δακρύων και μελάνης.

Για να επιστρέψω και στο θέμα. Τώρα είδα ότι η δημοσκόπηση που περιέχει ρωτάει για το τί πρέπει να έχει κάποιος για να τον θεωρήσουμε σέξυ οπότε ίσως ο φίλος μου ο Ντεβιλ είχε δίκιο που το πήρε έτσι. Και για να απαντήσω μόνο σε αυτήν την ερώτηση, τι με κάνει να θέλω σεξουαλική σχέση με κάποιον κι επειδή ο παπα-Στρατος μού θύμισε τον Στράτο από τη Βέρα στο δεξί (μεγάλο κόλλημα) θα πω ότι θέλω να είναι αρρενωπός και να μού ξυπνάει ένα σεβασμό παράλληλα με το πάθος. Κάπως έτσι θα το περιεγραφα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Δεν ξέρω ποια νονά ονειρεύεστε παπα-Στρατο. Για τα σουτζουκάκια και τις παντόφλες πάντως που με ευκολία παραβλέπετε και θεωρείτε ασήμαντα έχουν χυθεί τόνοι αίματος, ιδρώτα, δακρύων και μελάνης.

Για να επιστρέψω και στο θέμα. Τώρα είδα ότι η δημοσκόπηση που περιέχει ρωτάει για το τί πρέπει να έχει κάποιος για να τον θεωρήσουμε σέξυ οπότε ίσως ο φίλος μου ο Ντεβιλ είχε δίκιο που το πήρε έτσι. Και για να απαντήσω μόνο σε αυτήν την ερώτηση, τι με κάνει να θέλω σεξουαλική σχέση με κάποιον κι επειδή ο παπα-Στρατος μού θύμισε τον Στράτο από τη Βέρα στο δεξί (μεγάλο κόλλημα) θα πω ότι θέλω να είναι αρρενωπός και να μού ξυπνάει ένα σεβασμό παράλληλα με το πάθος. Κάπως έτσι θα το περιεγραφα.

-μα εκεί ήταν το τέλειο της ιστορίας! Πως δεν την ονειρεύτηκα την ανάδοχο, τσουπ ουρανοκατέβατα αυτοχρήστηκε :loltooth:
-Κλέβετε όμως στην μονάδα μέτρησης, μιά και το ειδικό βάρος των αναφερθέντων υγρών διαφέρει :Ρ. Κι ούτε αναφέρετε τα χιλιόλιτρα του άλλου οργανικού υγρού που έχουν χυθεί για το τρίτο. Τε σπα
-είδατε που βιαστήκατε να ακυρώσετε τον τέντζερη; Ή τον ρόλο καπακίου του αποδώσατε; (θα με κάνετε να αρχίσω να ψάχνω το κάστιν' του φώσκολου να δω με τι έμοιαζε ο συνονόματος και πόσο μπουγατσολάγνος να 'ταν :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Πρωτο κλικ βασει εξωτερικης εμφανισης.
Να ειναι πολυ ψηλος. Και σιγουρα να εχει μια Α φυσικη κατασταση. Αυτα θα με κανουν να αναφωνησω ''καλοοοοοοοοοο''
Δευτερον, πρεπει να είναι ευγενικός, ρομαντικός, ενδιαφέρον, να ξέρει να συζητήσει και να με κάνει να μη βαριέμαι. Και φυσικά να είναι πιο έξυπνος απο μένα. Να με κάνει να τον θαυμάζω και πάντα να μαθαίνω και κάτι ακόμη δίπλα του.


Το πρώτο θα με τραβήξει το δεύτερο θα με κρατήσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Πρωτο κλικ βασει εξωτερικης εμφανισης.
Να ειναι πολυ ψηλος. Και σιγουρα να εχει μια Α φυσικη κατασταση. Αυτα θα με κανουν να αναφωνησω ''καλοοοοοοοοοο''
Δευτερον, πρεπει να είναι ευγενικός, ρομαντικός, ενδιαφέρον, να ξέρει να συζητήσει και να με κάνει να μη βαριέμαι. Και φυσικά να είναι πιο έξυπνος απο μένα. Να με κάνει να τον θαυμάζω και πάντα να μαθαίνω και κάτι ακόμη δίπλα του.


Το πρώτο θα με τραβήξει το δεύτερο θα με κρατήσει.

Αναφορικά με τα διαιτολογικά του γούστα; Αν δεν κρίνεται αδιάκριτο δλδ. Δεδομένου πως προ ημερών είχαμε μικρομεσαίο διπλωματικό φορουμοεπεισόδιο με την μπουγατσολαγνεία.
(στο ρομάνσ και στην ευφυία είστε ανυποχώρητη ε; Γμτο!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
έχετε συνειδητοποιήσει ότι παίζει ρόλο το πόσο καιρό έχεις να κάνεις σεξ για να θεωρήσεις κάποιον "σέκσι"???? λίγο ψεδαίσθηση λίγο "μωρέ νταξ, αλλά..."
Δηλαδή πόσοι μέτριοι/μέτριες και κάτω που υπό άλλες συνθήκες δεν, απλα επειδή βρεθήκατε στο ακατάλληλο μέρος την ακατάλληλη στιγμή;

:rofl::rofl:

Στο θέμα μας. Το τρίπτυχο είναι να'ναι ψηλός, να'χει πλάτες (όλοι έχετε νε, απλά μερικοί έχετε ΠΛΑΤΕΣ) και να' χει ωραία μούρη. Ειδικά για εμάς τις μικρόσωμες είναι πολύ hawt να μπορεί ο άλλος να σε "χειριστεί" (Οοπς)
Όλα αυτά μαζί συνοδευμένα από ένα ωραίο βλέμμα, περνάει. ΚΟρίτσια τον έχω βρει εγώ μη ψάχνεστε
όλα αυτά υποκειμενικά βέβαια, αλλά εδώ ζητήσατε τη γνώμη μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Αναφορικά με τα διαιτολογικά του γούστα; Αν δεν κρίνεται αδιάκριτο δλδ. Δεδομένου πως προ ημερών είχαμε μικρομεσαίο διπλωματικό φορουμοεπεισόδιο με την μπουγατσολαγνεία.
(στο ρομάνσ και στην ευφυία είστε ανυποχώρητη ε; Γμτο!)

Δεν θα είχα πρόβλημα να μαγειρεύω αρκεί να βοηθούσε στις υπόλοιπες δουλειές του σπιτιού η και το αντίθετο. Προφανώς και δεν θα τα φορτώνονταν όλα ένας. Το βρίσκω και αδικώ και γαιδουρινο.
Ασε που στις μέρες μας που συνήθως δουλεύουν και οι δυο και τα ωράρια είναι σκληρά εκ των πραγμάτων δεν θα γινόταν να τα κάνει όλα ένας.
Σίγουρα όλα όλα προανέφερα ( ψηλός, ευγενικός, έτσι, αλλιώς) είναι εντελώς θεωρητικά και μπορεί εύκολα να γκρεμιστεί αυτή η εικόνα κατά τη γνώμη μου, αν δεν σέβεται το γεγονός ότι εργάζομαι σε μια απαιτητική δουλειά και αυτό μεταφράζεται στο ότι θελω, όχι μόνο θελω, απαιτώ τη βοήθεια του στο σπίτι. :down:
(Αυτές οι πεθερές χαλάνε την πιατσα:whistle: ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Δεν θα είχα πρόβλημα να μαγειρεύω αρκεί να βοηθούσε στις υπόλοιπες δουλειές του σπιτιού η και το αντίθετο. Προφανώς και δεν θα τα φορτώνονταν όλα ένας. Το βρίσκω και αδικώ και γαιδουρινο.
Ασε που στις μέρες μας που συνήθως δουλεύουν και οι δυο και τα ωράρια είναι σκληρά εκ των πραγμάτων δεν θα γινόταν να τα κάνει όλα ένας.
Σίγουρα όλα όλα προανέφερα ( ψηλός, ευγενικός, έτσι, αλλιώς) είναι εντελώς θεωρητικά και μπορεί εύκολα να γκρεμιστεί αυτή η εικόνα κατά τη γνώμη μου, αν δεν σέβεται το γεγονός ότι εργάζομαι σε μια απαιτητική δουλειά και αυτό μεταφράζεται στο ότι θελω, όχι μόνο θελω, απαιτώ τη βοήθεια του στο σπίτι. :down:
(Αυτές οι πεθερές χαλάνε την πιατσα:whistle: ).

πολύ ψηλός είπατε αν θυμάμαι καλά!! Οπότε αναρωτιέμαι αν το 1,94 (και κάτι ψιλά :Ρ) καλύπτει τις προδιαγραφές σας. Αλλά αλλού είναι η ουσία, και εκεί δεν αποσαφηνίζετε. Στα μούσκουλα και τις ελικοδρομίου_δίκην_πλάτες και τα μούσκουλα, στην ρομαντικούρα και στην ευφυία. Και ξαναρωτάω, μη ικανή συνθήκη μεν αλλά αναγκαία η ύπαρξή τους;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
έχετε συνειδητοποιήσει ότι παίζει ρόλο το πόσο καιρό έχεις να κάνεις σεξ για να θεωρήσεις κάποιον "σέκσι"? ??? λίγο ψεδαίσθηση λίγο "μωρέ νταξ, αλλά..."Δηλαδή πόσοι μέτριοι/μέτριες και κάτω που υπό άλλες συνθήκες δεν, απλα επειδή βρεθήκατε στο ακατάλληλο μέρος την ακατάλληλη στιγμή;

Προσωπικα το συνειδητοποιησα στην πραξη και συμφωνώ απόλυτα. Οταν ημουν καιρο μονη μου, έπεσα με τα μούτρα σε έναν κάτω του μετρίου τοσο σε εμφάνιση οσο και σε χαρακτήρα (βγάιναμε έξω και μιλούσε πάρα πολύ δυνατά ή τρώγαμε και του τρέχαν τα ζουμιά στα χέρια ώς τα μανίκια της μπλούζας), εγω εθελοτυφλούσα και μάλιστα προσπαθούσα να ταιριαξω τον χαρακτήρα μου στον δικό του μόνο και μόνο για να του αποδειξω ποσο πολύ ταιριαζουμε. Νεανικές τρέλες δεν βαριεσαι. Να κάτι σαν το evaki στο άλλο τοπικ με τα ΣΜΝ.

πολύ ψηλός είπατε αν θυμάμαι καλά!! Οπότε αναρωτιέμαι αν το 1,94 (και κάτι ψιλά :Ρ) καλύπτει τις προδιαγραφές σας. Αλλά αλλού είναι η ουσία, και εκεί δεν αποσαφηνίζετε. Στα μούσκουλα και τις ελικοδρομίου_δίκην_πλάτες και τα μούσκουλα, στην ρομαντικούρα και στην ευφυία. Και ξαναρωτάω, μη ικανή συνθήκη μεν αλλά αναγκαία η ύπαρξή τους;

Η καλή εξωτερικη εμφανιση παίζει σημαντικό ρόλο για να δώ κάποιον ερωτικά, μια και με ρωτάς προσωπικά.
Το αν δεν έχει ΤΟ ύψος ή ΤΙΣ πλάτες είναι αποδεκτό μέχρι ενός σημείου, άλλωστε ούτε και εγώ είμαι η Δούκισσα Νομικού και όπου Νομικού βάλε οποιαδήποτε θεάρα θες έσυ:loltooth:.
Απλα λεω τι θα με εντυπωσιαζε πιο πολυ και ποιον θα γυρνουσα να κοιταξω σε ενα μπαρ. Τον διμετρο με τις πλατες ή τον κοντουλη και γλυκουλη και μετριο και, και... Και απαντώ τον πρώτο για το λόγο οτι η ερώτηση αναφέρεται στο τι μας κανει να δουμε ερωτικά κάποιον.
Επίσης, να ξανατονίσω οτι είπα οτι αυτά είναι ικανά να με τραβήξουν μεν αλλά οχι να με κρατήσουν.
Δηλαδή τι να τον κάνω αν έχει μόνο όμορφα εξωτερικά χαρακτηριστικά αλλά δεν έχει τρόπους, με υποβιβαζει, δεν με σέβεται, μου μιλάει άσχημα κτλ.

Και πάμε τώρα στο πρακτικό του θέματος και επειδή απάντησα ιδανικά προηγουμένως έχω να πω οτι in real life ειμαι με κάποιον που ναι μεν εξωτερικά πληροί τις προυποθέσεις που ανέφερα αλλά όσον αφορά το ρομάντζο για παράδειγμα δεν το είχε εξ αρχής και δεν το έχει ακόμη. Στην αρχή να με ξένισε αλλά δεν στάθηκα εκεί. Αν στεκόμουν εκεί προφανώς δεν θα ήμασταν μαζί τώρα και θα έχανα πραγματικά πολλά όμορφα πράγματα και κοινές εμπειρίες. Στο ιδανικό κι στη θεωρία σκίζουμε όλοι, η πράξη και η ουσία είναι διαφορετική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Η καλή εξωτερικη εμφανιση παίζει σημαντικό ρόλο για να δώ κάποιον ερωτικά, μια και με ρωτάς προσωπικά.
Το αν δεν έχει ΤΟ ύψος ή ΤΙΣ πλάτες είναι αποδεκτό μέχρι ενός σημείου, άλλωστε ούτε και εγώ είμαι η Δούκισσα Νομικού και όπου Νομικού βάλε οποιαδήποτε θεάρα θες έσυ:loltooth:.
.

Σαν παπα-Στράτος, θα μου επιτρέψεις να μην εκτρέφω τέτοιες βλέψεις για τις θεές. Πόσω μάλλον τις θεάρες

έχω να πω οτι in real life ειμαι με κάποιον που ναι μεν εξωτερικά πληροί τις προυποθέσεις που ανέφερα αλλά όσον αφορά το ρομάντζο για παράδειγμα δεν το είχε εξ αρχής και δεν το έχει ακόμη. Στην αρχή να με ξένισε αλλά δεν στάθηκα εκεί.

Δικός μας!!!!!!

(κατά τα λοιπά εννοείται πως οι θέσεις σου είναι κοινά αποδεκτές. Αλίμονο. Καλώς σε κιόλας στο καΐκι!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Donatella

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Donatella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Το χιουμορ παιδια και η εξυπναδα μπορει να σε γοητευσει και να μην δεις καθολου την εξωτερικη εμφανιση. Δεν ειναι τυχαιο που πολλοι που δεν ειναι απαραιτητα ψηλοι με πλατες, ουτε εχουν φοβερη εξωτερικη εμφανιση (αντικειμενικα) κυκλοφορουν με πολυ ομορφες κοπελες. :yes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Το χιουμορ παιδια και η εξυπναδα μπορει να σε γοητευσει και να μην δεις καθολου την εξωτερικη εμφανιση. Δεν ειναι τυχαιο που πολλοι που δεν ειναι απαραιτητα ψηλοι με πλατες, ουτε εχουν φοβερη εξωτερικη εμφανιση (αντικειμενικα) κυκλοφορουν με πολυ ομορφες κοπελες. :yes:

στροφάτος και με αίσθηση του γελοίου ανεπτυγμένη και το κριτήριο επιλογής του είναι η ομορφιά στην κοπέλα; Κάτι σε αλληλοαναίρεση και αντίφαση σαν να βρίσκει κανείς εδώ. Τέλος πάντων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Donatella

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Donatella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Εγω το σκεφτηκα απο την πλευρα της κοπελας. Οταν μια γυναικα με ωραια εξωτερικη εμφανιση που μπορει να εχει οποιον θελει ειναι με εναν μετριο σε εμφανιση, πιστευω οτι την εχουν κερδισει αλλα χαρισματα στον ανθρωπο αυτο οπως η εξυπναδα και το χιουμορ. Δεν το σκεφτηκα απο την πλευρα του ανδρα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Εγω το σκεφτηκα απο την πλευρα της κοπελας. Οταν μια γυναικα με ωραια εξωτερικη εμφανιση που μπορει να εχει οποιον θελει ειναι με εναν μετριο σε εμφανιση, πιστευω οτι την εχουν κερδισει αλλα χαρισματα στον ανθρωπο αυτο οπως η εξυπναδα και το χιουμορ. Δεν το σκεφτηκα απο την πλευρα του ανδρα :)

Δεκτό. Αλλά αυτή η κοπέλα δεν σκέφτεται πως αν το μόνο που η ίδια πουλάει είναι μούρη, πόσο στ' αλήθεια την βυθίζει στα κόκκινα την βελόνα στροφόμετρου αυτός που με αυτό το κριτήριο την επέλεξε; Ή αλληλοεπιλέχτηκαν τε σπα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,019 μηνύματα.
Δεκτό. Αλλά αυτή η κοπέλα δεν σκέφτεται πως αν το μόνο που η ίδια πουλάει είναι μούρη, πόσο στ' αλήθεια την βυθίζει στα κόκκινα την βελόνα στροφόμετρου αυτός που με αυτό το κριτήριο την επέλεξε; Ή αλληλοεπιλέχτηκαν τε σπα

Αυτό δεν είναι και απόλυτο βέβαια. Μια όμορφη κοπέλα μπορεί να έχει πολύ περισσότερα να προσφέρει από απλά την ομορφιά της. Και το λέω αυτό εγώ που είμαι όσο να πεις κολλημένη λίγο με τα στερεότυπα. :yes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top