Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,792 μέλη και 2,440,610 μηνύματα σε 76,683 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 278 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι σας κάνει να δείτε κάποιον/α ερωτικά;

Τι πρέπει να έχει κάποιος οπωσδήποτε για να τον/την θεωρείτε sexy;

Δημοσκόπηση πολλαπλών επιλογών.
Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 265)
Πολύ καλή εξωτερική εμφάνιση
76
28,68%
Προκλητική εμφάνιση
19
7,17%
Δυναμισμός/Αυτοπεποίθηση
98
36,98%
Γλυκύτητα/Ευγένεια
141
53,21%
Ρομαντισμός
70
26,42%
Χιούμορ
129
48,68%
Εξυπνάδα
136
51,32%

Τσιγάρα σέρτικα (Στράτος :P)

Περιβόητο Μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 994 μηνύματα.

O Τσιγάρα σέρτικα έγραψε: στις 18:24, 13-02-18:

Αρχική Δημοσίευση από Himela
Αυτό δεν είναι και απόλυτο βέβαια. Μια όμορφη κοπέλα μπορεί να έχει πολύ περισσότερα να προσφέρει από απλά την ομορφιά της. Και το λέω αυτό εγώ που είμαι όσο να πεις κολλημένη λίγο με τα στερεότυπα.
(Μην μου τορπιλίζεις την σαθρή μου επιχειρηματολογία σε παρακαλώ. Μιλάμε για το ένα που επικρατεί )
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,496 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 18:40, 13-02-18:

Αρχική Δημοσίευση από Τσιγάρα σέρτικα
(Μην μου τορπιλίζεις την σαθρή μου επιχειρηματολογία σε παρακαλώ. Μιλάμε για το ένα που επικρατεί )
(Ω συγχωρέστε με, συνεχίστε την επιχειρηματολογία σας )
1
Παράθεση

Donatella

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Donatella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 105 μηνύματα.

H Donatella Η πιο δύσκολη γλώσσα είναι τα "ξεκάθαρα" έγραψε: στις 19:31, 13-02-18:

Αρχική Δημοσίευση από Τσιγάρα σέρτικα
Ναι, αλλα πολλες φορες δεν υπαρχει μονο ενα που επικρατει αλλα πολλα που μπορουν και επικρατησουν ταυτοχρονα. Θα εχεις ακουστα για τους "διττους λογους" στο εργο 'Αντιλογιων ' το οποιο συνταχθηκε απο εναν μαθητη του Πρωταγορα που αποδεικνυει οτι ενα θεμα μπορει να ειναι αληθεια και ψεμματα ταυτοχρονα, αναλογα με το το πρόσωπο που αφορά ή την κατάσταση αυτού του προσώπου.
Παράθεση

Τσιγάρα σέρτικα (Στράτος :P)

Περιβόητο Μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 994 μηνύματα.

O Τσιγάρα σέρτικα έγραψε: στις 21:35, 13-02-18:

Αρχική Δημοσίευση από Donatella
Ναι, αλλα πολλες φορες δεν υπαρχει μονο ενα που επικρατει αλλα πολλα που μπορουν και επικρατησουν ταυτοχρονα. Θα εχεις ακουστα για τους "διττους λογους" στο εργο 'Αντιλογιων ' το οποιο συνταχθηκε απο εναν μαθητη του Πρωταγορα που αποδεικνυει οτι ενα θεμα μπορει να ειναι αληθεια και ψεμματα ταυτοχρονα, αναλογα με το το πρόσωπο που αφορά ή την κατάσταση αυτού του προσώπου.
Στον Πρωταγόρα με πιάνετε σκράπα, το ομολογώ. Μάλλον θα είχε λιακάδα εκείνη την μέρα και την είχαμε κάνει για φραπέδες και ουζάκια.
Νομίζω όμως πως εδώ θίγαμε το δίλημμα εμφάνιση vs νοητική έλξη. Γιατί άμα το καταντήσουμε πιτόγυρο με απ' όλα, δεν χωρεί αμφιβολία περί τούτου πως έναντι γέρου, άρρωστου, πάνχαζου, φτωχού και κουασιμόδου, όλοι προτιμάμε μιά κουκλάρα, διαόλου κάλτσα, προικάτη, τζόβενο και αρτιμελή
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    konstantinantia, hack3r, Στεφανος56

Βρείτε παρόμοια