Πώς προχωράω το πρώτο ραντεβού;

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,219 μηνύματα.
Αμα κάποια ενδιαφέρεται δεν θα κοιτάει να βρισκει ελατωματα στην προσεγγιση σου αλλα θα κοιτάξει να σε γνωρισει καλυτερα. Μας δουλευουνε. Ακομα και εναν φιλο σου θα αγκαλιαζες.


Αναλογα ποσο σε ενδιαφερει η αλλη ισως εχεις λιγο παραπανω αμφιβολιες εαν θα της μιλησεις και τι θα της πεις.Σε ενα σημειο εαν πρεπει να προσεχεις τι λες παρα πολυ,σαν πυροτεχνουργος θα σκεφτοσουν λιγοτερο τι κανεις :P .

Incognito δεν επιτρεπεται πρεπει να κρατησουμε το επιπεδο :shifty:

Παντως τι φαση οι τυποι που φιλιουνται στα ΜΜΜ με τον σπαστικο ηχο κιολας,λες και ο ενας θελει να ρουφηξει το κεφαλι του αλλου.Ασχετα που μερικοι δεν εχουν θεμα να χουφτωνουν αερα μπροστα σε 300 ατομα και ολοι να κοιτανε,και μαλιστα προκλητικα οχι διακριτικα.Πιστευω προσβαλλουν πολυ την κοπελα που συνοδευουν.Δεν λεω εαν θες να κανεις δουλεια σου κανε,αλλα μονο τσοντα δεν εχω δει εκει μεσα ακομα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,722 μηνύματα.
Δεν εχω πλέον καμια αμφιβολια. Αυριο μπορει να μην υπάρχουμε. Οποια θέλει θα δειξει εμπιστοσυνη και θα μας δεχτει οπως θα τη δεχτούμε και εμεις.

Ετσι προχωράνε οι σχέσεις με αμοιβαιες παραχωρησεις. Για μια αγκαλιά μιλάμε. Βρηκε η άλλη τωρα να κάνει θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,040 μηνύματα.
Ντεβιλ ασχολησου με κοπέλες που δεν έχουν φεισμπουκ. Δε θες να αλλάξεις τίποτα σε σένα, θες όμως να αλλάξουν οι γυναίκες. Μια σοβαρή συμβουλή σου έδωσα και μου την είπες πάλι. Οκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 874453

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
κρυφτειτε πισω απο τα κλισε κρυφτειτε :loltooth:



Καχυποπτες. :down:

Εσύ μην βγάζεις εύκολα συμπεράσματά,ναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,722 μηνύματα.
Ντεβιλ ασχολησου με κοπέλες που δεν έχουν φεισμπουκ. Δε θες να αλλάξεις τίποτα σε σένα, θες όμως να αλλάξουν οι γυναίκες. Μια σοβαρή συμβουλή σου έδωσα και μου την είπες πάλι. Οκ.

Ναι γιατι αυτα που γράφεις δεν ισχυουν για μενα. Επειδη εσεις ειστε ανασφαλεις και δεν θέλετε να τσαλακωθειτε και να μπειτε στην διαδικασια να γνωρισετε κάποιον του πετάτε ένα κάρο ταμπέλες. Καταρχην με εμφανιζεις σαν έναν άνθρωπο που δεν τον ενδιαφέρει να κάνει κάτι σοβαρο και αυτο απο μονο του ειναι αρνητικο. Εσυ με αντιμετωπιζεις αρνητικα και περιμενεις εγω να σε αντιμετωπισω θετικά;

Βγαινουμε εξω μιλάμε σε κάποια με ολη την καλη διάθεση που έχουμε και αυτη το αντιμετωπιζει με καχυποψια και αρνητικά εεεε μετα απο λιγο θα ξενερωσουμε και εμεις και θα πούμε άστην.

Αναλογα ποσο σε ενδιαφερει η αλλη ισως εχεις λιγο παραπανω αμφιβολιες εαν θα της μιλησεις και τι θα της πεις.Σε ενα σημειο εαν πρεπει να προσεχεις τι λες παρα πολυ,σαν πυροτεχνουργος θα σκεφτοσουν λιγοτερο τι κανεις :P .

Incognito δεν επιτρεπεται πρεπει να κρατησουμε το επιπεδο :shifty:

Παντως τι φαση οι τυποι που φιλιουνται στα ΜΜΜ με τον σπαστικο ηχο κιολας,λες και ο ενας θελει να ρουφηξει το κεφαλι του αλλου.Ασχετα που μερικοι δεν εχουν θεμα να χουφτωνουν αερα μπροστα σε 300 ατομα και ολοι να κοιτανε,και μαλιστα προκλητικα οχι διακριτικα.Πιστευω προσβαλλουν πολυ την κοπελα που συνοδευουν.Δεν λεω εαν θες να κανεις δουλεια σου κανε,αλλα μονο τσοντα δεν εχω δει εκει μεσα ακομα...

Σε άλλο θρέντ δειξαμε την στηριξη μας στην Αντζελικα και σε αυτο βρήκε αφορμη να μας την πει απο κάτι εντελως ανουσιο. Αυτες ειναι οι γυναικες. Σκληρες και αμειλικτες. :/:

Να ξέρεις τι μας περιμενει. Άλλοι έχασαν περιουσιες στα δικαστηρια. Η ζωη δεν ειναι πάντα αυτο που φαινεται.

Αυτο ειναι το ευχαριστω αντζελικα θα το εχω υποψην μου =D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,219 μηνύματα.
Ναι γιατι αυτα που γράφεις δεν ισχυουν για μενα. Επειδη εσεις ειστε ανασφαλεις και δεν θέλετε να τσαλακωθειτε και να μπειτε στην διαδικασια να γνωρισετε κάποιον του πετάτε ένα κάρο ταμπέλες. Καταρχην με εμφανιζεις σαν έναν άνθρωπο που δεν τον ενδιαφέρει να κάνει κάτι σοβαρο και αυτο απο μονο του ειναι αρνητικο. Εσυ με αντιμετωπιζεις αρνητικα και περιμενεις εγω να σε αντιμετωπισω θετικά;

Βγαινουμε εξω μιλάμε σε κάποια με ολη την καλη διάθεση που έχουμε και αυτη το αντιμετωπιζει με καχυποψια και αρνητικά εεεε μετα απο λιγο θα ξενερωσουμε και εμεις και θα πούμε άστην.



Σε άλλο θρέντ δειξαμε την στηριξη μας στην Αντζελικα και σε αυτο βρήκε αφορμη να μας την πει απο κάτι εντελως ανουσιο. Αυτες ειναι οι γυναικες. Σκληρες και αμειλικτες. :/:

Να ξέρεις τι μας περιμενει. Άλλοι έχασαν περιουσιες στα δικαστηρια. Η ζωη δεν ειναι πάντα αυτο που φαινεται.

Αυτο ειναι το ευχαριστω αντζελικα θα το εχω υποψην μου =D

Μην αγχωνεσαι,εγω ενα πραγμα που καταλαβα ειναι οτι οσο πιο εξυπνος ειναι κανεις τοσο πιο ευκολα πεφτει στις παγιδες/διχτυα τους.

Οσο για τα δικαστηρια,κοβε απο την αρχη πως θα παει το πραγμα.Η Angelique θα πηγαινε δικαστηριο και θα εχανες-ο καθενας οχι εσυ συγκεκριμενα- οποτε...ποιο το νοημα να μπλεξεις μαζι της :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Εχεις φαει ακυρο......αλλαξε χαρακτηρα σε πιο δυναμικο και οχι τοσο needy(υπηρξα στη θεση σου καποτε ....)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Δε θα βρεις ποτέ μα ποτέ μια σοβαρή σχέση αν δεν είσαι διατεθειμένος να γίνετε σε κάποιο σημείο και φίλοι. Ο τρόπος σου δείχνει ότι δε σε ενδιαφέρει να γνωρίσεις κάποια αρχικά ως άνθρωπο οπότε καμία δε θα μείνει υπό αυτές τις συνθήκες.
:yes:

Περισσοτερο χρονο για τι πράγμα ακριβως; δεν σε βλέπει αν της αρέσεις θέλει μηπως κανα συμβολαιο :loltooth:

απλα εσυ ανηκεις στην κατηγορια των αναποφάσιστων. Αν το αφησουμε πάνω σου θα βγαινουμε επι 1 χρονο ραντεβου και στο τέλος δεν θα γινει τιποτα.

Γενικα αν αφησει ο άντρας στη γυναικα την πορεια καταστράφηκε! Ειστε αναποφάσιστες και δεν ξέρετε τι θέλετε.
Καταρχάς, εμένα δεν θα με βάζεις σε κατηγορίες και δη, των αναποφάσιστων γιατί θα σε πάρει ο... Devil. :whistle:

Όχι μάγκα μου, άμα θές σοβαρή γυναίκα να κάτσεις να περιμένεις αλλιώς πάνε στις δικές σου. :bye:



πρόστυχε,στα βυζιά ο νους σου!

Χμμ...κιομως επεσες εξω,λαθος body part :/: :hehe:
:confused:

Παντως τι φαση οι τυποι που φιλιουνται στα ΜΜΜ με τον σπαστικο ηχο κιολας,λες και ο ενας θελει να ρουφηξει το κεφαλι του αλλου.Ασχετα που μερικοι δεν εχουν θεμα να χουφτωνουν αερα μπροστα σε 300 ατομα και ολοι να κοιτανε,και μαλιστα προκλητικα οχι διακριτικα.Πιστευω προσβαλλουν πολυ την κοπελα που συνοδευουν.Δεν λεω εαν θες να κανεις δουλεια σου κανε,αλλα μονο τσοντα δεν εχω δει εκει μεσα ακομα...
Nαι σε όλους αυτούς έχω να πώ: "Get a fucking room" ή εναλλακτικά "βρείτε κάνα φράγκο και πάτε σε κάνα ξενοδοχείο".

Δεν εχω πλέον καμια αμφιβολια. Αυριο μπορει να μην υπάρχουμε. Οποια θέλει θα δειξει εμπιστοσυνη και θα μας δεχτει οπως θα τη δεχτούμε και εμεις.

Ετσι προχωράνε οι σχέσεις με αμοιβαιες παραχωρησεις. Για μια αγκαλιά μιλάμε. Βρηκε η άλλη τωρα να κάνει θέμα.
Όχι φίλε για να αγγίξεις την άλλη πρέπει να δείξεις κάτι ανάλογο.

Δεν είμαστε μπεκάτσες να μας πυροβολάτε και να πέφτουμε, στο χωριό σου αυτά. :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Καλά τα λέει η Angelique. Άνδρας που απλώνει χέρι από το πρώτο ραντεβού τρώει Χ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,722 μηνύματα.
Καλά τα λέει η Angelique. Άνδρας που απλώνει χέρι από το πρώτο ραντεβού τρώει Χ.

Ένα λεπτο να ειμαστε λιγο ακριβεις σε αυτα που γράφουμε το απλωνω χέρι ειναι κάτι πολυ γενικο και μπορει να σημαινει και χουφτωμα. Εγω έγραψα απλά για μια αγκαλιά. Τρυφερή αγκαλια. Αυτο έγραψα. Δεν έγραψα πουθενα για χουφτωμα.

Οποια δεν καταλαβε θα μπορουσε να ρωτησει πριν να αρχισει να λιθοβολει αλλα μια και τα λέει καλα η Αντζελικα άκου και απο μένα κάτι εξισου καλο.... η αληθεια ειναι οτι έχετε πολλά θέματα και κομπλεξ ΑΝ τσατιστειτε απο μια αγκαλια απο εναν άντρα που έχετε επιλέξει να βγειτε μαζι του ένα ραντεβού. Που σημαινει οτι ενδιαφέρεστε.

Οποτε καλυτερα να το δω αυτο για να καταλαβω οτι η άλλη έχει θεματα και να μην μπλέξω μαζι της. Αν έχει θέματα και θέλει να τα λυσουμε μπορω να βοηθησω αλ΄λα οχι να ειναι και ισχυρογνωμων. Ενω έχει θέματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Ένα λεπτο να ειμαστε λιγο ακριβεις σε αυτα που γράφουμε το απλωνω χέρι ειναι κάτι πολυ γενικο και μπορει να σημαινει και χουφτωμα. Εγω έγραψα απλά για μια αγκαλιά. Τρυφερή αγκαλια. Αυτο έγραψα. Δεν έγραψα πουθενα για χουφτωμα.

Οποια δεν καταλαβε θα μπορουσε να ρωτησει πριν να αρχισει να λιθοβολει αλλα μια και τα λέει καλα η Αντζελικα άκου και απο μένα κάτι εξισου καλο.... η αληθεια ειναι οτι έχετε πολλά θέματα και κομπλεξ ΑΝ τσατιστειτε απο μια αγκαλια απο εναν άντρα που έχετε επιλέξει να βγειτε μαζι του ένα ραντεβού. Που σημαινει οτι ενδιαφέρεστε.

Οποτε καλυτερα να το δω αυτο για να καταλαβω οτι η άλλη έχει θεματα και να μην μπλέξω μαζι της. Αν έχει θέματα και θέλει να τα λυσουμε μπορω να βοηθησω αλ΄λα οχι να ειναι και ισχυρογνωμων. Ενω έχει θέματα.

Καταρχήν μην εξάπτεσαι.
Δεύτερον, κατάλαβα πολύ καλά τι εννοούσες. Ωστόσο ευχαριστώ για την επεξήγηση.
Νομιζω ότι από τα γραφόμενα της Angelique. Και εκείνη πρέπει να κατάλαβε τι εννοούσες (χωρίς να θελω να μιλήσω εκ μέρους της φυσικά).
Ας επαναδιατυπωσω λοιπόν : Ένας άνδρας θα έτρωγε Χ αν στο πρώτο ραντεβού ήθελε να με κάνει μια αγκαλιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,040 μηνύματα.
Εμένα δε με πειράζει που λες ότι θα την κάνεις μια αγκαλιά, με ενοχλεί που λες ότι αν ενοχληθεί να ξέρεις να βρεις άλλη. Πάνω εκεί σού είπα ότι αν δίνεις στη γυναίκα το vibe ότι αν δεν είναι αυτή χεστηκες, θα είναι άλλη, σίγουρα δε θα κάτσει.
Αλλά όπως είπαμε, χεστηκες. Οπότε πάμε παρακάτω. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,722 μηνύματα.
Καταρχήν μην εξάπτεσαι.
Δεύτερον, κατάλαβα πολύ καλά τι εννοούσες. Ωστόσο ευχαριστώ για την επεξήγηση.
Νομιζω ότι από τα γραφόμενα της Angelique. Και εκείνη πρέπει να κατάλαβε τι εννοούσες (χωρίς να θελω να μιλήσω εκ μέρους της φυσικά).
Ας επαναδιατυπωσω λοιπόν : Ένας άνδρας θα έτρωγε Χ αν στο πρώτο ραντεβού ήθελε να με κάνει μια αγκαλιά.

Δεν εξάπτομαι. Η φιλη σου που την υποστηριζεις και μιλάς εκ μερους της πιο πολυ εκνευριστηκε και άρχισε τους χαρακτηρισμους. Αλλα αυτη την υποστηριζουμε οκ.

Α εντάξει να επαναδιατυπώσεις οκ. Οποτε ένας άντρας που θα έκανε μια αγκαλια στο πρώτο ραντεβού αξιζει ολα αυτα τα ποστ που έγραψε η άλλη απο πάνω. Πηγαινε να της κάνεις και εσυ παρέα λοιπον.

Γιατι εγω το έχω κάνει αυτο και ευτυχως οι κοπελες ηταν νορμαλ και αντέδρασαν φυσιολογικά. Με αρκετές κιολας έχουμε φιληθει απο το 1ο ραντεβού.

Και για να μη μπερδευομαστε .... εσυ θα το έτρωγες το Χ απο μένα αμα ειχες τέτοια συμπεριφορά οχι εγω απο σενα.
Δεν επιλέγετε μονο εσεις το ραντεβου ανηκει και στους δύο.

Εμένα δε με πειράζει που λες ότι θα την κάνεις μια αγκαλιά, με ενοχλεί που λες ότι αν ενοχληθεί να ξέρεις να βρεις άλλη. Πάνω εκεί σού είπα ότι αν δίνεις στη γυναίκα το vibe ότι αν δεν είναι αυτή χεστηκες, θα είναι άλλη, σίγουρα δε θα κάτσει.
Αλλά όπως είπαμε, χεστηκες. Οπότε πάμε παρακάτω. :)

Να μην κάτσει αμα ειναι τέτοιας συμπεριφοράς οπως οι πάνω. Άσε μας ρε χιμελα που επειδη έχεις βρει μια σχέση μας κάνεις την σοβαρη και εμεις χεστηκαμε και ειμαστε οι ασοβαροι. Άντε κουλάρετε λιγο. Πουλάτε και μουρη. Έλεος. :loltooth:

τέσπα δεν θελω να το συζητησουμε άλλο και δεν θελω και να με ξανα συμβουλεψεις κράτα τις αποψεις σου για τη πάρτη σου και συμβουλεψε κάποιον που δεν χέστηκε και ειναι ο σοβαρος και καλος για να κάνει σχέση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,219 μηνύματα.
Εμένα δε με πειράζει που λες ότι θα την κάνεις μια αγκαλιά, με ενοχλεί που λες ότι αν ενοχληθεί να ξέρεις να βρεις άλλη. Πάνω εκεί σού είπα ότι αν δίνεις στη γυναίκα το vibe ότι αν δεν είναι αυτή χεστηκες, θα είναι άλλη, σίγουρα δε θα κάτσει.
Αλλά όπως είπαμε, χεστηκες. Οπότε πάμε παρακάτω. :)

Το μοναστηρι ειναι καλη επιλογη ξαναλεω...Απολαμβανεις την ομορφια της φυσης και της ηρεμιας,της ισορροπιας...για μια στιγμη βρεθηκα ηδη εκει ετσι οπως τα ελεγα :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Να μην κάτσει αμα ειναι τέτοιας συμπεριφοράς οπως οι πάνω. Άσε μας ρε χιμελα που επειδη έχεις βρει μια σχέση μας κάνεις την σοβαρη και εμεις χεστηκαμε και ειμαστε οι ασοβαροι. Άντε κουλάρετε λιγο. Πουλάτε και μουρη. Έλεος. :loltooth:

τέσπα δεν θελω να το συζητησουμε άλλο και δεν θελω και να με ξανα συμβουλεψεις κράτα τις αποψεις σου για τη πάρτη σου και συμβουλεψε κάποιον που δεν χέστηκε και ειναι ο σοβαρος και καλος για να κάνει σχέση.
Καλά.
Βρες εσύ πρώτα σχέση και μετά λές για τους άλλους.

Αλλά με τέτοια μυαλά που.

Ντάξει πουλάς το τομάρι σου ακριβά και μπράβο σου, αλλά είσαι της λογικής "ουδείς αναντικατάστατος",
άρα δεν βλέπεις προσωπικότητες, βλέπεις νούμερα στις κατακτήσεις σου.


Γεια σου Ντέβιλ! :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,962 μηνύματα.
Καλά τα λέει η Angelique. Άνδρας που απλώνει χέρι από το πρώτο ραντεβού τρώει Χ.

Ωπα στοπ! Στοπ γιατί πρέπει να ξεκαθαρίσουμε τι ορίζουμε ως άπλωμα χεριού.

Προφανώς το να της πιάσεις λίγο το χέρι δεν είναι μεμπτό. Άλλο αυτό κι άλλο το να χώσεις όλο το δεξί χέρι κάτω από τη φούστα και να της πεις "δείξε μου το θησαυρούλη που κρύβεις μωράκλα μου". Εκεί ναι, ήμαρτον...

Γενικά και η αγκαλιά δεν δίνεται έτσι με το καλημέρα, πρέπει να νιώσει άνετα η άλλη, να διαβάσεις τη φάση πρώτα. Δηλαδή οκ, εσυ ναι μεν έχεις την άνεση και πας και την αγκαλιάζεις την άλλη, αλλά την έχεις διαβάσει πρώτα να δεις αν έχει σταυρωμένα χέρια, αν μιλάει πολύ, αν καπνίζει νευρικά, κλπ κλπ; Άσε τι λέει. Τι δείχνει είναι το θέμα. Κι εδω είναι που την πατάει το 99% των αντρών γιατί σου λέει "α βγήκαμε, άρα στανταράκι σε ένα τριωρο θα είμαστε σιαμαίοι". Λάθος!

Προκαλείς κιναισθητική φάση. Αστειάκι, γελάει, άρα πας καλά. Καλαμπουρίζετε, γελάει, περνάτε καλά, σε σπρώχνει χαριτωμένα, είναι στραμμένη προς τα σένα και σε σκανάρει με τα μάτια. Αν δε σου πιάσει πρώτη το χέρι το κάνεις εσυ απαλά. Αν κλωτσήσει απομακρύνεσαι αμέσως. Αν το δεχτεί, μένεις εκεί. Θα έρθει εκείνη κοντά για αγκαλιά. Θα το πιάσει το μήνυμα, αργά ή γρήγορα.

Γενικά θέλει κουλ κινήσεις, όχι στανταριές, καμία δεν είναι ίδια με την άλλη. Γι αυτό το πράγμα έχω τσακωθεί με γνωστους ψωνιστήριδες κι απο δω μέσα κι από αλλού, τους γνωστούς και ως PUA που βαζουν την κασέτα να παίζει το ίδιο σε όλες και τις βλέπουν σα σκεύη ηδονής.

Όχι, δε σου είπε κανείς να γίνεις κολλητός της, ούτε να αναλύσετε τα ερωτικά σας με τους πρώην. Κι αμα η σχέση πάει καλά και σοβαρέψει, θα έρθει και η επικοινωνία. ΠΡΟΣΟΧΗ: Η επικοινωνία, όχι η φιλία. Άλλο φιλία, άλλο έρωτας. Ο έρωτας έχει δέσιμο, έχει επικοινωνία, καλύτερη κι απο της φιλίας αν πετύχει. Ειναι εγωιστικός αλλά ανταμείβει στην επιτυχία.

Αλλά πρέπει για να πετύχει να ξες να διαβάζεις κάθε περίπτωση ξεχωριστά. Και γιατί όχι, αν είσαι και σωστός "τεχνίτης" να προκαλείς τέτοιες αντιδράσεις ωστε να παίρνεις το "οκ".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Δεν εξάπτομαι. Η φιλη σου που την υποστηριζεις και μιλάς εκ μερους της πιο πολυ εκνευριστηκε και άρχισε τους χαρακτηρισμους. Αλλα αυτη την υποστηριζουμε οκ.

Α εντάξει να επαναδιατυπώσεις οκ. Οποτε ένας άντρας που θα έκανε μια αγκαλια στο πρώτο ραντεβού αξιζει ολα αυτα τα ποστ που έγραψε η άλλη απο πάνω. Πηγαινε να της κάνεις και εσυ παρέα λοιπον.

Γιατι εγω το έχω κάνει αυτο και ευτυχως οι κοπελες ηταν νορμαλ και αντέδρασαν φυσιολογικά. Με αρκετές κιολας έχουμε φιληθει απο το 1ο ραντεβού.

Και για να μη μπερδευομαστε .... εσυ θα το έτρωγες το Χ απο μένα αμα ειχες τέτοια συμπεριφορά οχι εγω απο σενα.
Δεν επιλέγετε μονο εσεις το ραντεβου ανηκει και στους δύο.



Να μην κάτσει αμα ειναι τέτοιας συμπεριφοράς οπως οι πάνω. Άσε μας ρε χιμελα που επειδη έχεις βρει μια σχέση μας κάνεις την σοβαρη και εμεις χεστηκαμε και ειμαστε οι ασοβαροι. Άντε κουλάρετε λιγο. Πουλάτε και μουρη. Έλεος. :loltooth:

τέσπα δεν θελω να το συζητησουμε άλλο και δεν θελω και να με ξανα συμβουλεψεις κράτα τις αποψεις σου για τη πάρτη σου και συμβουλεψε κάποιον που δεν χέστηκε και ειναι ο σοβαρος και καλος για να κάνει σχέση.

Νομιζω ότι δεν είσαι διατεθειμένος να κανεις καμία υποχώρηση εκ μέρους σου για να είσαι με κάποια. Ή θ είναι κομμένη και ραμμένη στα μέτρα σου ή θ πετάξεις σαν πουλακι. Δεν πάει έτσι. Αν η άλλη καταλαβει ότι δεν θα είσαι εκεί, δεν σε ενδιαφέρει νομίζεις θα κάτσει να ασχοληθεί. Θα ασχοληθεί αν ξέρει ότι με την πρώτη θα την κανεις;Αλήθεια τώρα; Είναι οι ίδιες που μεθαύριο θα τις πεις και ψωνισμενες από πάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,722 μηνύματα.
Ωπα στοπ! Στοπ γιατί πρέπει να ξεκαθαρίσουμε τι ορίζουμε ως άπλωμα χεριού.

Προφανώς το να της πιάσεις λίγο το χέρι δεν είναι μεμπτό. Άλλο αυτό κι άλλο το να χώσεις όλο το δεξί χέρι κάτω από τη φούστα και να της πεις "δείξε μου το θησαυρούλη που κρύβεις μωράκλα μου". Εκεί ναι, ήμαρτον...

Γενικά και η αγκαλιά δεν δίνεται έτσι με το καλημέρα, πρέπει να νιώσει άνετα η άλλη, να διαβάσεις τη φάση πρώτα. Δηλαδή οκ, εσυ ναι μεν έχεις την άνεση και πας και την αγκαλιάζεις την άλλη, αλλά την έχεις διαβάσει πρώτα να δεις αν έχει σταυρωμένα χέρια, αν μιλάει πολύ, αν καπνίζει νευρικά, κλπ κλπ; Άσε τι λέει. Τι δείχνει είναι το θέμα. Κι εδω είναι που την πατάει το 99% των αντρών γιατί σου λέει "α βγήκαμε, άρα στανταράκι σε ένα τριωρο θα είμαστε σιαμαίοι". Λάθος!

Προκαλείς κιναισθητική φάση. Αστειάκι, γελάει, άρα πας καλά. Καλαμπουρίζετε, γελάει, περνάτε καλά, σε σπρώχνει χαριτωμένα, είναι στραμμένη προς τα σένα και σε σκανάρει με τα μάτια. Αν δε σου πιάσει πρώτη το χέρι το κάνεις εσυ απαλά. Αν κλωτσήσει απομακρύνεσαι αμέσως. Αν το δεχτεί, μένεις εκεί. Θα έρθει εκείνη κοντά για αγκαλιά. Θα το πιάσει το μήνυμα, αργά ή γρήγορα.

Γενικά θέλει κουλ κινήσεις, όχι στανταριές, καμία δεν είναι ίδια με την άλλη. Γι αυτό το πράγμα έχω τσακωθεί με γνωστους ψωνιστήριδες κι απο δω μέσα κι από αλλού, τους γνωστούς και ως PUA που βαζουν την κασέτα να παίζει το ίδιο σε όλες και τις βλέπουν σα σκεύη ηδονής.

Όχι, δε σου είπε κανείς να γίνεις κολλητός της, ούτε να αναλύσετε τα ερωτικά σας με τους πρώην. Κι αμα η σχέση πάει καλά και σοβαρέψει, θα έρθει και η επικοινωνία. ΠΡΟΣΟΧΗ: Η επικοινωνία, όχι η φιλία. Άλλο φιλία, άλλο έρωτας. Ο έρωτας έχει δέσιμο, έχει επικοινωνία, καλύτερη κι απο της φιλίας αν πετύχει. Ειναι εγωιστικός αλλά ανταμείβει στην επιτυχία.

Αλλά πρέπει για να πετύχει να ξες να διαβάζεις κάθε περίπτωση ξεχωριστά. Και γιατί όχι, αν είσαι και σωστός "τεχνίτης" να προκαλείς τέτοιες αντιδράσεις ωστε να παίρνεις το "οκ".

Συμφωνω φιλε μου.Ολα αυτα που λες ειναι νορμάλ και σωστά. Άστες δεν ξέρουν τι γράφουν, ουτε που καταλαβαν ουτε που με ξέρουν κτλπ. στο 80% απο αυτα που γράφουν ειναι εκτός. Ένα κάρο άκυρα συμπεράσματα. Απλα ενοχλει να υπάρχει άντρας δυναμικος με άποψη. Θέλουν υποτακτικους. :down:

Θα μου πει τωρα εμένα η Ζιλντα και η Αντζελικα τοσα χρονια που έχω αρκετές εμπειριες πως θα κάνω κινηση και τι θα πω. :loltooth: το βλέπουν απο τη δική τους τη σκοπιά. Υπάρχουν γυναικες στις οποιες έχω τυχει που αν δεν έκανες κινηση το πολυ στο 2ο ραντεβου ειχαν ξενερωσει και σε ειχαν περάσει για ξενέρωτο και οτι δεν τις γουστάρεις. Ασε τωρα μην ακους. Η καθεμια λέει τα δικά της. Και ξέρεις ποσο προσβλητικο και σπάσιμο ειναι για κάποια να την κάνεις νια νιώσει οτι δεν σου αρέσει.

Προφανως και έχω τον τροπο να κάνω κάποια να νιώσει άνετα ωστε να κάνω μετα την κινηση για αγκαλιτσα. Και η σχέση δεν βγαινει εξαρχης. Δεν υπογράφεις συμβολαιο. Φερεσαι σαν κυριος οταν θα βγειτε την προστατεύεις αν τυχει το οτιδηποτε κτλπ και άν έρθει το σέξ ήρθε και μετά βλέπεις. Αλλα εντάξει δεν ξερω η καθεμια τι συνενοηση έκανε με το δικο της κάποιες σε χωριά κιολας πρωτα δινουν λογο και μετά βγαινουν μαζι τους.


Καλά.
Βρες εσύ πρώτα σχέση και μετά λές για τους άλλους.

Αλλά με τέτοια μυαλά που.

Ντάξει πουλάς το τομάρι σου ακριβά και μπράβο σου, αλλά είσαι της λογικής "ουδείς αναντικατάστατος",
άρα δεν βλέπεις προσωπικότητες, βλέπεις νούμερα στις κατακτήσεις σου.


Γεια σου Ντέβιλ! :bye:

Εγω λέω να αφησεις τι βλέπω εγω και να πας εσυ να δεις .... αν ερχομαι :loltooth:

απο την πολη έρχομαι και στην κορυφη κανέλα. Πιο καλη εισαι στις διατριβες παρα να με ψυχολογησεις εμένα.

Και καλα έκανα και ειχα πολλές κατακτησεις και πολλές ιστοριες και ειμαι περηφανος για το παρελθον μου γιατι έζησα αυτα που ήθελα και πέρασα και πολυ ωραια. Και μολις έρθει η ώρα θα σοβαρευτω και θα κάνω μια καλή οικογενεια πρώτα ο θεος. Και θα ειμαι ΕΚΕΙ και μονο επειδη θα έχω χορτάσει.

Και μια και μου κάνετε μάθημα εμενα οτι δεν έχω τροπους και οτι θα έτρωγα Χ επειδη θα φερομουν σαν άξεστος εγω εχω πολυ καλύτερους τροπους απο οσο νομιζεις και παιδεια και αγωγή. Και εσυ φροντισε μια και με ειπε εμενα οξυθυμο η Ζιλντα οταν μιλάς με κάποιον να μην ξεκινάς τους χαρακτηρισμους. Μιλα σαν άνθρωπος ηρεμα και πολιτισμενα ακομα και μια διαφωνια να έχεις.

Νομιζω ότι δεν είσαι διατεθειμένος να κανεις καμία υποχώρηση εκ μέρους σου για να είσαι με κάποια. Ή θ είναι κομμένη και ραμμένη στα μέτρα σου ή θ πετάξεις σαν πουλακι. Δεν πάει έτσι. Αν η άλλη καταλαβει ότι δεν θα είσαι εκεί, δεν σε ενδιαφέρει νομίζεις θα κάτσει να ασχοληθεί. Θα ασχοληθεί αν ξέρει ότι με την πρώτη θα την κανεις;Αλήθεια τώρα; Είναι οι ίδιες που μεθαύριο θα τις πεις και ψωνισμενες από πάνω.

Τα νομισματα σου δεν ισχύουν. Επειδη ξαναδιάβασα το μήνυμα που έγραψα το βράδυ στο "μάλλον δεν γουστάρει"θα μπορουσε η φιλη σου που υποστηριζεις να πει οτι δεν ειναι οτι δεν γουστάρω αλλα θα ήθελα λιγο το χρονο μου. Και τοτε εντάξει θα το δεχομουν. Να ξέρει και ο άλλος που προσπαθει και περιμενει οτι δεν περιμένει τσάμπα. Παρα άρχισε να λέει μάγκα μου και φιλε μου. Λοιπον ουτε μάγκας της ειμαι ουτε φιλος της. Και θα περιμένεις αν γουστάρεις κτλπ. νΑ περιμενω για ποιο λογο αν η άλλη δεν νιώθει άνετα με την επαφή μου και άρα δεν με κάνει κέφι;

Εγω ξέρω οτι οταν κάποια θέλει σε αφηνει να την πλησιασεις αλλιως σου πουλάει ελπιδες δεν στο ξεκοβει εντελως μονο και μονο για να σε έχει για κοινο. Υπάρχουν πολλές τέτοιες ψωνάρες. Εδω μια γνωστη έβγαινε 4-5 φορές με εναν φιλο και στο τέλος τον άδειασε δεν έκαναν τιποτα.

Οταν λοιπον πάς να κάνεις μια τέτοια κινηση .... αν η άλλη ειναι σωστο κοριτσι θα σκεφτει οτι την θέλεις δεν θα σε προσβάλει και μετά θα σου πει ξέρεις δεν ειναι οτι δεν θέλω αλλα θα ήθελα να πάμε πιο σιγα σιγα .... και τοτε και εγω θα της πώ οτι θέλεις γλυκεια μου δεν έχω προβλημα. :cool:

Αν ο άλλος κάνει μια κινηση και φάει άκυρο οπως αυτη της επαφής μετά θα ξενερώσει να ξέρετε οποια θέλει να τον κρατησει να την κυνηγήσει θα πρέπει να του κάνει έστω μια εξηγηση για να καταλαβει.

Αλλα εντάξει εδω έχει τυχει να βγει ένας φιλος με μια και αυτη να βγαινει επιτηδες μαζι του και να τον πηγαινει σε ενα συγκεκριμενο μέρος για να το βλέπει ένας αλλος που ηθελε αυτη και να ζηλευει. Ποτε δεν ειμαι σιγουρος για τις προθέσεις κάποιας δεν με ξέρει δεν την ξέρω ουτε εγω καλά ακομα. Αλλα εντάξει κάποιες έχουν το στυλ οι αντρες δεν έχουν αναγκη θα μας κυνηγησουν δεν πειράζει εμεις ειμαστε οι βασιλισσες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Pazuzu.

Νεοφερμένος

Ο Pazuzu. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Δεν χρειάζεται να πεις κάτι. ΔΕΝ λέμε ευθέως ότι ενδιαφερόμαστε, σπάει την όλη μαγεία.
Ευτυχώς που δεν υπάρχει πια η πρώτη νύχτα του γάμου, διότι εκεί θα υπήρχε πρόβλημα :dash1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,040 μηνύματα.
με εμφανιζεις σαν έναν άνθρωπο που δεν τον ενδιαφέρει να κάνει κάτι σοβαρο

Και καλα έκανα και ειχα πολλές κατακτησεις και πολλές ιστοριες και ειμαι περηφανος για το παρελθον μου γιατι έζησα αυτα που ήθελα και πέρασα και πολυ ωραια. Και μολις έρθει η ώρα θα σοβαρευτω και θα κάνω μια καλή οικογενεια πρώτα ο θεος.

Δε σε βλέπω και τόσο έτοιμο να κάνεις κάτι σοβαρό οπότε γιατί εξάπτεσαι όταν εμείς λέμε αυτά που εσύ υποστηρίζεις για τον εαυτό σου;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top