Σχετικά με το ΑΦΜ

Rosstrobon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Εγώ πάντως το καλοκαίρι για να βγάλω για το δίπλωμα πήγα εφορία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Στην εφορία το βγάζεις for sure.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pinelopi1

Νεοφερμένος

Η pinelopi1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
εχω ηδη αφμ απλα χρειαζομαι ενα χαρτι που να λεει τα στοιχεια μου κλπ.στα κεπ που πηγα μου ηπαν οτι τους εχουν απενεργοποιησει (προσωρινα η για παντα δεν ξερω ουτε η ιδια η κοπελα δεν ηξερε ) και μου ειπε να παω εφορια ξαναα..:/: ευχαριστω πολυ παντωςς .. καλο βραδυ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
εγώ ήξερα ότι και τα 2 (ΔΟΥ και ΚΕΠ) βγάζουν φορολογική ενημερότητα (έχω βγάλει και απο τα 2 παλαιότερα).

Δοκίμασε αν θες να εγγραφείς στο taxisnet https://www.gsis.gr/on_line_ypiresies/polites/e-polites.html, αν δεν κάνω λάθος μόνο το ΑΦΜ σου χρειάζεσαι, από το οποίο μπορείς να ζητήσεις online Εκδοση Φορολογικής Ενημερότητας. Δεν ξέρω πόσο καθυστερεί η εγγραφή, πάντως σίγουρα θα σε εξυπηρετήσει να έχεις λογαριασμό για να κάνεις γρήγορα τέτοιες δουλειές όποτε το χρειαστείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pinelopi1

Νεοφερμένος

Η pinelopi1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
σ ευχαριστω :) εφοσον μου στειλουν το εγγραφο και το εκτυπωσω θα πρεπει να παω καπου για επικυρωση μηπως;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
σ ευχαριστω :) εφοσον μου στειλουν το εγγραφο και το εκτυπωσω θα πρεπει να παω καπου για επικυρωση μηπως;

Νοpe...
Είναι έτοιμο για χρήση.

όπως λέει και στο λινκ που έβαλα παραπάνω:
"ΠΡΟΣΟΧΗ: Η Φορολογική Ενημερότητα θεωρείται έγκυρη για κάθε νόμιμη χρήση βάσει της 2837/0030/11-11-2003 (ΦΕΚ 1685/Β) υπουργικής απόφασης."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Μπορώ να βγάλω ΑΦΜ ενώ δεν έχω κλείσει ακόμη τα 18;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,000 μηνύματα.
Μπορώ να βγάλω ΑΦΜ ενώ δεν έχω κλείσει ακόμη τα 18;
Μπορείς. (Αν θυμάμαι καλά την αίτηση πρέπει να την κάνει ο κηδεμόνας).

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Μπορείς. (Αν θυμάμαι καλά την αίτηση πρέπει να την κάνει ο κηδεμόνας).


Thank you Δία :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Blue

Νεοφερμένος

Ο Blue αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Καλησπερα..ειναι κανεις εδω και για να μου δωσει τα φωτα του περι ΑΦΜ???:hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grtt

Δραστήριο μέλος

Ο grtt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 425 μηνύματα.
Καλησπερα..ειναι κανεις εδω και για να μου δωσει τα φωτα του περι ΑΦΜ???:hmm::hmm:

Για πες, μήπως μπορούμε να σε βοηθήσουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Blue

Νεοφερμένος

Ο Blue αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Για πες, μήπως μπορούμε να σε βοηθήσουμε!

Εχασα ενα χαρτακι που εγραφα πανω τον αριθμο του αφμ μου και το ονοματεπωνο μου.. σε περιπτωση που το βρει καποιος μπορει να κανει κατι εις βαρος μου;;
Για πχ να με χρεωσει η να κανει συναλλαγες στο ονομα μου η οτιδηποτε αλλο παρονομο;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,774 μηνύματα.
Εχασα ενα χαρτακι που εγραφα πανω τον αριθμο του αφμ μου και το ονοματεπωνο μου.. σε περιπτωση που το βρει καποιος μπορει να κανει κατι εις βαρος μου;;
Για πχ να με χρεωσει η να κανει συναλλαγες στο ονομα μου η οτιδηποτε αλλο παρονομο;;

Όχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Blue

Νεοφερμένος

Ο Blue αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top