Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,590 μηνύματα.
https://www.e-steki.gr/member.php?u=92727https://www.e-steki.gr/showpost.php?p=4405096&postcount=5760


Εμένα μαρεσει η ιδέα αυτή.
Περυσι στο γάμο της καλύτερης μου φίλες δεν ντύθηκα με όλες παράνυφος αλλά είχαμε βάλει όλες οι φίλες ένα βραχιολάκι με ανθάκια ροζ. Μακαρι και να κρυβόμασταν. Αμερικανια αλλά μαρεσει.





Αυτό με τα βραχιολάκια είναι κάτι όμορφο και διακριτικό και μου αρέσει, σαν δηλωτικό του δεσμού φιλίας που ενώνει τις κοπέλες μεταξύ τους.

Είναι άλλο από το να βάλουν όλες μακριές τουαλέτες, πανομοιότυπες με νυφικό και να μοιάζουν σαν να βγήκαν από μιούζικαλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Χμ...Δεν είμαι σίγουρη οτι μου αρέσει αυτό το ξενόφερτο έθιμο.

Δεν θα "κλέβουν" λίγο από τη νύφη τον πρωταγωνιστικό ρόλο που θα πρέπει εκείνη να έχει;

Μπα δε νομίζω, είναι πολύ ενιαίο το αποτέλεσμα που σκοπό έχει να "ξεχωρίσει" η νύφη.
Γενικά δε πιστεύω και πολύ στο "θα κλεψει τη παράσταση της νύφης". Ό,τι και να βάλει κάποια σε ένα γάμο, όλοι θα ασχολούνται με την νύφη. Είναι η μέρα της, όλοι πάνε για το ζευγάρι κι όχι για τους άλλους, οπότε εγώ προσωπικά δεν θα ενοχληθώ με κάτι παρόμοιο.

Αυτό με τα βραχιολάκια είναι κάτι όμορφο και διακριτικό και μου αρέσει, σαν δηλωτικό του δεσμού φιλίας που ενώνει τις κοπέλες μεταξύ τους.

Είναι άλλο από το να βάλουν όλες μακριές τουαλέτες, πανομοιότυπες με νυφικό και να μοιάζουν σαν να βγήκαν από μιούζικαλ.
Όχι, δε μοιάζουν με νυφικό και δεν είναι ποτέ λευκά.
Εμένα μου φαίνεται πολύ ωραίο σαν εικόνα :cool::cool:<3<3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
https://www.e-steki.gr/member.php?u=92727https://www.e-steki.gr/showpost.php?p=4405096&postcount=5760








Αυτό με τα βραχιολάκια είναι κάτι όμορφο και διακριτικό και μου αρέσει, σαν δηλωτικό του δεσμού φιλίας που ενώνει τις κοπέλες μεταξύ τους.

Είναι άλλο από το να βάλουν όλες μακριές τουαλέτες, πανομοιότυπες με νυφικό και να μοιάζουν σαν να βγήκαν από μιούζικαλ.

Επίσης αυτό που μαρεσει πολύ. Είναι στα γυναικεία bachelorette που έχουν βγάλει τώρα και φοράς διαφορά. Όπως πχ κονκάρδες, μπλουζάκια, καπελάκια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Επίσης αυτό που μαρεσει πολύ. Είναι στα γυναικεία bachelorette που έχουν βγάλει τώρα και φοράς διαφορά. Όπως πχ κονκάρδες, μπλουζάκια, καπελάκια.

Αχ κι αυτές τις κορδέλες, που φοράνε οι σταρ ελλάς, που λέει πάνω τι είσαι :happy::happy:
Όπως και τα baby shower στο εξωτερικό που μαζεύονται όταν η κοπέλα είναι έγκυος, και γράφει πάνω "mum to be" "grandma to be" κτλλλλλ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Και αυτά μ' αρεσαν με χαμηλό τακουνάκι.
Εννοείται τέλειες τιμές.
Aπλά EPIC!

Ειδικά τα μαύρα!

Οκ είδα το site, αλλά μήπως μπορείς να μου βρείς το λίνκ από αυτό ακριβώς το μαύρο που ανέβασες;

Κορίτσια, δε ξέρω ποιες ασχολούνται, ποιες παντρεύονται τώρα και ψάχνονται, ή παντρεύεται κάποια γνωστή τους κτλ.
(όχι δεν παντρεύομαι)

αλλά θέλω να σας ρωτήσω για τη νέα μόδα στους γάμους.
Άρχισαν και στην ελλάδα να αντιγράφουν γάμους εξωτερικού!
Μας έχουν έρθει άπειρες κοπέλες να ραφτούν για γάμο και είναι παράνυμφες! Ντύνονται όλες με το ίδιο φόρεμα, ή έστω στα ίδια χρώματα, ίδιο στυλ ρούχου.
Το ίδιο και οι άντρες με τα κουστούμια τους και τα μαντηλάκια στο πέτο!

Το' χετε δει; Το'χετε ακούσει; Εμένα μ' αρέσει πάρα πολύ σαν ιδέα, θα το έκανα άνετα κι εγώ στο γάμο μου. :cool:
Είναι epic, όχι σαν την βλαχιά που υπάρχει στους εδώ γάμους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Αχ κι αυτές τις κορδέλες, που φοράνε οι σταρ ελλάς, που λέει πάνω τι είσαι :happy::happy:
Όπως και τα baby shower στο εξωτερικό που μαζεύονται όταν η κοπέλα είναι έγκυος, και γράφει πάνω "mum to be" "grandma to be" κτλλλλλ!

Ναι και αυτά είναι τέλεια!


Aπλά EPIC!

Ειδικά τα μαύρα!

Οκ είδα το site, αλλά μήπως μπορείς να μου βρείς το λίνκ από αυτό ακριβώς το μαύρο που ανέβασες;


Είναι epic, όχι σαν την βλαχιά που υπάρχει στους εδώ γάμους!

Ανυπομονώ να δω τον γάμο Megan-Harry μόνο και μόνο για να χαζέψω elegant διάθεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Ανυπομονώ να δω τον γάμο Megan-Harry μόνο και μόνο για να χαζέψω elegant διάθεση.
Kι εγώ! :clapup:

God Save The Queen.

Zίλντα εσύ είσαι παντρεμένη νομίζω;

Τι είχες φορέσει;

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.

Kι εγώ! :clapup:

God Save The Queen.

Zίλντα εσύ είσαι παντρεμένη νομίζω;

Τι είχες φορέσει;


Εγώ είχα βάλει ένα νυφικο Pronovias Barcelona.
Μισό να ψαξω να βρω φωτό από το google γιατί δεν θελω να ανεβάσω την αφεντομουτσουναρα μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.

την έχω λατρέψει λίγο :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Τέλειο χρωμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Κορίτσια θέλω την άποψή σας για το μουσταρδί απαλό χρώμα σε ρούχα :)

Υγ: Meet χρώμα έρωτας ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,089 μηνύματα.
Κορίτσια θέλω την άποψή σας για το μουσταρδί απαλό χρώμα σε ρούχα :)

Υγ: Meet χρώμα έρωτας ;)

Υπέροχο, ειδικα σε όσες είναι μελαχρινές, τους πάει τελεια :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
κάτι σαν αυτό θέλω,



και μία άλλη μπλούζα που σχηματίζει μύτη προς το τέλος, δεν ξέρω αν καταλαβαίνεις ποιο σχέδιο εννοώ ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,089 μηνύματα.
κάτι σαν αυτό θέλω,



και μία άλλη μπλούζα που σχηματίζει μύτη προς το τέλος, δεν ξέρω αν καταλαβαίνεις ποιο σχέδιο εννοώ ...


Δεν μπορώ να κάνω κάτι σε αυτό το συγκεκριμένο εάν είναι να το πάρω και να πεταχτεί, πάντα ήθελα ένα μουσταρδί μπολουζάκι :/:
Είναι τέλειο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Είναι τέλειο!
Πολύ απλά, πας μόνη σου για ψωνια και το αγοράζεις. Και να σε δει να το φοράς τι θα σου κάνει; Θα σε διώξει από το σπίτι για ένα μπλουζάκι; Αν είναι δυνατόν. Ακόμα και το τι θα φοράς, θα το ελέγχουν αυτοί;


κοίτα εδώ συνδυασμό .... <3 και οι μουσταρδί φούστες είναι ωραίες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,089 μηνύματα.

κοίτα εδώ συνδυασμό .... <3 και οι μουσταρδί φούστες είναι ωραίες
Είναι πολύ ωραιοοο! Τώρα που το σκεφτομαι, εκτος από ένα καλσόν, δεν έχω τίποτα μουσταρδί στην ντουλάπα μου. Αχ μην μου βαζεις ιδέες, όχι αλλά ψωνια :redface: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Είναι πολύ ωραιοοο! Τώρα που το σκεφτομαι, εκτος από ένα καλσόν, δεν έχω τίποτα μουσταρδί στην ντουλάπα μου. Αχ μην μου βαζεις ιδέες, όχι αλλά ψωνια :redface: :hehe:
Αλλά λοιπόν, συγνώμη που θα το πω αλλά αυτό είναι συναισθηματική κακοποίηση :/: Να σου πετάνε ρούχα επειδή δεν τους αρέσει το χρωμα; Σε αυτούς; Ξυπνά Σοφακι και κάνε την επανάσταση σου επιτέλους :/: Δεν είσαι πέντε χρόνων να σου λένε τι να κανεις ή να σου επιβάλλονται με αυτόν τον τρόπο. Απλά αγόρασε το και φόρεσε το. Και ας έρθεις σε αντιπαράθεση. Πρέπει να καταλάβουν ότι δεν μπορούν να το κάνουν αυτό!

Αυτά τα 3 σετάκια μου χτύπησαν στο μάτι :redface: και τα είχε και σε πολύ καλές τιμές το συγκεκριμένο μαγαζί :redface:
Χαχαχα γιατί πότε πήγες για ψώνια τελευταία φορά; :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.


Ξετρελαίνομαι με τέτοιες φούστες. Είναι πολύ του στυλ μου γενικά όλο το σύνολο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.

την έχω λατρέψει λίγο :inlove:


Πήρα κι εγώ μια παρόμοια, αλλά σε μαύρο χρώμα! Και θέλω να πω οτι ήταν έρωτας κεραυνοβόλος :inlove:, αν και η αλήθεια είναι πως γυρόφερνα μια μπλε ριγέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top