• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Φούντωμα στο πρόσωπο

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Από εχθές το βράδυ έχω μία περίεργη αίσθηση φουντώματος στο πρόσωπο... Το νιώθω σαν να έχει πάρει φωτιά αλλά το περίεργο είναι ότι δεν έχει καν κοκκινίσει! Ούτε έχει βγάλει σπυράκια, ούτε τίποτα! :confused: Μπορεί να είναι επειδή ψεκάστηκε κατα λάθος λακ πριν 2-3 μέρες και βιαζόμουν οπότε δεν έπλυνα αμέσως το πρόσωπό μου; Πώς να το κάνω να φύγει; :( Είναι χειρότερη αίσθηση και από πυρετό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LaLuna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η LaLuna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 146 μηνύματα.
μηπως εχεις ανεβασμενη πιεση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Δε νομίζω... Βασικά τώρα δεν είναι τόσο χάλια όσο εχθές- μου έδωσε η μαμά μία ενυδατική και έβαλα και αισθάνομαι καλύτερα. Αλλά δεν έχει φύγει εντελώς... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LaLuna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η LaLuna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 146 μηνύματα.
τωρα οτι στη λακ οφειλεται....δεν μου παει..αφου επλυνες μετα το προσωπο σου, εστω κ καθυστερημενα.
κοιταξε το παθολογικα...ψηλος αιματοκριτης ισως?
ξερω κ γω..οτι πιστευω λεω,κρινω εξ ιδιων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
οκ θα το κοιτάξω! Ευχαριστώ πολύ που απάντησες! :redface::hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LaLuna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η LaLuna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 146 μηνύματα.
να σαι καλα!!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Εμένα μου φαίνεται υπερβολικό να είναι απ τη λακ.. αλλά ναι αν έχεις ευαίσθητο δέρμα δεν αποκλείται. Και επειδή δεν είμαστε γιατροί.. αν συνεχιστεί και σήμερα το ίδιο έντονα.. πήγαινε αύριο σε έναν δερματολόγο βρε :)
και μην του βάζεις κρέμες γιατί μπορεί να φέρεις τα αντίθετα αποτελέσματα:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
έχω μία περίεργη αίσθηση φουντώματος στο πρόσωπο... Το νιώθω σαν να έχει πάρει φωτιά

Η φλόγα του έρωτα έχει κυριεύσει το πρόσωπο σου. Ατιμούτσικο. :redface:

Περίμενε να το δροσίσει η συνήθεια...

...και πάψε να κάνεις όλο ερωτικές σκέψεις. Άντε μου πια.

Άκου αντιερωτική μουσική. Φάε μια Crunch. Κάνε κάτι που να μη στον θυμίζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_33

Νεοφερμένος

Η anna_33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Για κοίταξε λίγο και τις ημέρες του κύκλου σου.
Μερικές φορές παίζει ρόλο κι αυτό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
Εμένα πάντως μου συμβαίνει όταν είμαι αγχωμένη και κουρασμένη από πνευματική προσπάθεια. Τότε λέω ότι το παθαίνω από την πολλή σκέψη :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Για κοίταξε λίγο και τις ημέρες του κύκλου σου.
Μερικές φορές παίζει ρόλο κι αυτό...

Ίσως να έφταιγε και αυτό- αλλά ίσως να ήταν τελικά και από αλλεργία σε κάτι... δεν ξέρω, δεν κατάλαβα... πάντως πέρασε τώρα :)

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top