Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,546 μέλη και 2,460,913 μηνύματα σε 78,091 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 495 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Βάζετε "νερό στο κρασί σας";

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,623 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 22:08, 31-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από panoslarissa
πολλες φορες ζηταω συγγνωμη ακομα και αν δεν εχω κανει τιποτα..
Κι αυτό είναι ωραίο?
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Rempeskes

Επιφανές Μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,659 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 23:08, 31-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από panoslarissa
ναι..και πολλες φορες ζηταω συγγνωμη ακομα και αν δεν εχω κανει τιποτα..

γι΄αυτό φρόντισε κάτι να κάνεις, να είναι τουλάχιστον ειλικρινής η συγγνώμη σου
1
Παράθεση

Boom

Επιφανές Μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,130 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 00:41, 02-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes
γι΄αυτό φρόντισε κάτι να κάνεις, να είναι τουλάχιστον ειλικρινής η συγγνώμη σου
Δε νομίζω πως τίθεται θέμα ειλικρίνειας.
Πιο πολύ θέμα στεναχώριας θα έλεγα.
Βάζεις τους άλλους πάνω από τον εαυτό σου και τελικά βγαίνεις ο μαλάκας της υπόθεσης.
Παράθεση

Σπυρακος (^^)

Επιφανές Μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,590 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε: στις 01:34, 02-09-11:

Χμμ...αν αξιζει πραγματικα
Παράθεση

prwteas

Δραστήριο Μέλος

Ο prwteas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 191 μηνύματα.

O prwteas έγραψε: στις 10:48, 18-10-11:

Όλη την ώρα... Τόσο πολύ που καταντάει νερό.
Παράθεση

enrose

Πολύ δραστήριο μέλος

H enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 588 μηνύματα.

H enrose με υπέροχη διάθεση έγραψε: στις 11:10, 18-10-11:

Δεν το κάνω σχεδόν ποτέ, οταν έχω δίκιο θα το υποστηρίξω μέχρι τέλους. Είμαι πολύ εγωίστρια για να μπορέσω να καταπιέσω την γνώμη μου ενώ θεωρώ πως είναι σωστή. Το καλό που έχω όμως είναι πως όταν κάνω λάθος ξέρω να το παραδέχομαι και να ζητάω συγγνώμη όπου χρειαστεί.
Παράθεση

Χαρουλιτα

Διακεκριμένο μέλος

H Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,727 μηνύματα.

H Χαρουλιτα έγραψε: στις 16:14, 18-10-11:

Σπανια το κανω και κυριως οταν ξερω πως το ατομο δεν θα λογικευτει! Του λεω "Ναι, καλα" μεχρι να του περασει! Ετσι εχει πει ο γιατρος αλλωστε, να του λεμε "Ναι"
Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηθοποιός . Έχει γράψει 2,642 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε: στις 16:48, 18-10-11:

σχεδον παντα οσο αφορα τις προσωπικες μου σχεσεις!
Παράθεση

kate! =]

Δραστήριο Μέλος

H kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 247 μηνύματα.

H kate! =] έγραψε: στις 22:43, 18-10-11:

παλιοτερα οχι...τωρα εχω συνειδητοποιησει οτι δεν αξειζει να χανεις τον χρονο σου η ακομα και στιγμες που θα μπορουσες να εισαι ευτυχισμενος με μουτρα ακνευρισμους και κακη διαθεση...εκει πιστευω οτι ειναι ολο το point...γενικα ειμαι ελαστικη αλλα ειναι να μην τα παρω!αν με φερει ο αλλος στο αμην η κανει κατι που θα με εβλαπτε τοτε χωρις φωνες και ιστεριες απλα θα τον εκανα περα απο την ζωη μου...
Παράθεση

Incognito

Περιβόητο Μέλος

H Incognito αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,372 μηνύματα.

H Incognito έγραψε: στις 18:58, 17-10-18:

Βάζω. Στο τέλος δε ξέρω τι πίνω. Νερό με κρασί vs κρασί με νερό.
1
Παράθεση

sophie_96

Διακεκριμένο μέλος

H sophie_96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,047 μηνύματα.

H sophie_96 Πίστεψε ότι μπορείς και θα γίνει! έγραψε: στις 19:02, 17-10-18:

Συνήθως όταν έχω μία διαφορά με κάποιον, αλλά είμαι σίγουρη ότι έχω δίκιο δεν βάζω νερό στο κρασί μου, και θέλω να έχω πάντα τον τελευταίο λόγο. Ωστόσο έχω ένα κακό που όταν ξέρω ότι έχω δίκιο, και ο άλλος έχει άδικο, αλλά τον θεωρώ δυνατότερο από εμένα αδυνατώ να διεκδικήσω το δίκιο μου, οπότε και το χάνω
Παράθεση

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14,002 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 19:51, 17-10-18:

Απλά όσο μεγαλώνω βλέπω οτι το δίκιο και το άδικο είναι σχετικές έννοιες. Σε αυτό με έχει βοηθήσει η συναναστροφή μου με τον άντρα μου, προσπαθώντας να τον καταλάβω όταν εγώ θεωρώ οτι ΕΧΩ ΔΙΚΙΟ και βλέποντας τη δική του οπτική και καταλαβαίνοντας οτι, oh wait, το δίκιο που νόμιζα οτι είχα ήταν από τη δική μου σκοπιά. Από τη δική του σκοπιά είχε εκείνος δίκιο. Όταν φτάσεις στο σημείο να αγαπάς κάποιον όσο τον εαυτό σου, εκεί βλέπεις οτι όλα είναι υποκειμενικά τελικά.
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια