Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,352 μέλη και 2,453,762 μηνύματα σε 77,732 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 489 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Καλύτεροι Metal/Rock τραγουδιστές

Physiognomist

Διακεκριμένο μέλος

Ο Physiognomist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,776 μηνύματα.

O Physiognomist έγραψε: στις 21:59, 18-06-18:

Οταν βλέπεις πως υπάρχει και αλλος άνθρωπος που γνωρίζει τους Ne Obliviscaris
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Physiognomist : 18-06-18 στις 22:01. Αιτία: Α ξέχασα,Oli Sykes? Seriously?
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

harry akritas

Περιβόητο Μέλος

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 1,273 μηνύματα.

O harry akritas έγραψε: στις 11:58, 19-06-18:

Ο Oli Sykes τραγουδάει σαν ετοιμοθάνατη γάτα πλέον

Για μένα Bruce Dickinson

Α και οι προσωπικές μας αδυναμίες:
Παράθεση

Physiognomist

Διακεκριμένο μέλος

Ο Physiognomist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,776 μηνύματα.

O Physiognomist έγραψε: στις 16:04, 19-06-18:

Τα screams του Heafy ηταν απίστευτα στη Shogun/In Waves περίοδο.Κρίμα που δε θα επιστρέψει η φωνή του σε αυτό το επίπεδο.Τα καθαρά του βέβαια εχουν βελτιωθεί πολύ αποφεύγοντας να γινει κλώνος του Het.Live πάντως και αυτά εχουν χασει το grit και λίγη από την επιθετικότητα που ειχαν μεχρι και το Vengeance Falls.
O Chester ειχε αξιοθαυμαστη φωνη,ισως πολυ καλη για τους Linkin Park.Μπορουσε να ειναι ανετα vocalist σε οποιαδηποτε συγχρονη rock n roll μπαντα αν και ειδικα στις αρχες ηταν φτιαγμενη για grunge(Grey Daze).Ειναι απορίας άξιον πως με αρκετά ψιλή φωνή μπορούσε να βγάζει τέτοιο screaming.
1
Παράθεση

fretoe

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 487 μηνύματα.

O fretoe έγραψε: στις 22:14, 17-10-18:

Προσωπική μου αγάπη είναι ο Mike Patton! Τι να πει κανείς για αυτόν τον άνθρωπο.

Τώρα για πιο μεταλλικές φωνές απαριθμώ την αγαπημένη μου τριάδα:
* Midnight (Crimson Glory)
* Jon Oliva (Savatage)
* Geoff Tate (Queensryche)
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη fretoe : 17-10-18 στις 22:17.
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια