Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,048 μέλη και 2,442,089 μηνύματα σε 77,157 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 386 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Η απόλυτη ξενέρα στο κρεβάτι...

θρυαλλίδα

Δραστήριο Μέλος

H θρυαλλίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 205 μηνύματα.

H θρυαλλίδα χέρια και πόδια βρωμικα,μάτια καθαρά έγραψε: στις 01:56, 22-07-11:

τηλεφωνηματα για γκαλοπ με βρεφικα προιοντα
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη θρυαλλίδα : 22-07-11 στις 10:38.
7
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Elia7

Νεοφερμένος

H Elia7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.

H Elia7 έγραψε: στις 10:11, 22-07-11:

Το μονο που δε μου άρεσε ήταν η απλυσιά.....αλλα μετά από το συμβάν που είχα με τον πρώην μου κατάλαβα ότι με ξενερώνει πολύ και ο υπερβολικός αυτοσαρκασμός....ήμασταν που λέτε οι δυο μας σπίτι μου και θα το κάναμε για πρώτη φορα...εκεί που ήμασταν στα προκαταρκτικά και αυτός είχε υπερβολική στύση κοιτάει το πέος του και λέει μα δεν είναι υπέροχο?? το θαυμάζω....EΛΕOOOOΣ..... του είπα σκάσε θα ξενερώσω( νόμιζα ότι το έλεγε στην πλακα και ότι τα έλεγε επειδή οι δυο μας θα κάναμε sex πρώτη φορα και είχε άγχος)...εκείνος λοιπόν σταμάτησε...αλλα την επομενη φορα πάλι τα ίδια... ε την επομενη φορα δεν το κάναμε και εκεί σταμάτησε και η σχέση μας.....Επίσης ο άνδρας είναι να σε βάλει κάτω και πάνω στην κάψα είναι να σου σκίσει τα ρούχα να γουστάρετε....το ίδιο άτομο λοιπόν όταν "φασωνομασταν" είχε φτιάξει το μαλλί και ήταν στην τσίτα να μην του το χαλάσω......θεε μου τι άνδρες υπάρχουν και εμείς οι χαζές στην αρχή δη βλέπουμε τιποτααα Αυτάα εύχομαι να μην τύχει σε κανέναν-καμια σας....
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Himela : 22-07-11 στις 11:49. Αιτία: Greeklish
4
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,021 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε: στις 13:18, 22-07-11:

Να έχεις ξεχάσει να απενεργοποιήσεις το κινητό και την ώρα που της λες τι σου κάνω μάνα μου αααχχμμ, μμμμμμμ, θθθθθθθ, ματςςςςς μουτςςςςς, να σε πάρει τηλέφωνο η πραγματική μάνα σου
3
1
Παράθεση

Elia7

Νεοφερμένος

H Elia7 έγραψε: στις 14:28, 22-07-11:

Αλλο λεω εγω αλλο εσυ... δεν μιλησα για ολους τους ανδρες αυτο που ειπα ειναι οτι στην αρχη απο το κολλημα που εχουμε δεν βλεπουμε καποια ελαττωματα π βγαζουν ματι....
Παράθεση

Antoni Gaudi

Νεοφερμένος

Ο Antoni Gaudi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 34 μηνύματα.

O Antoni Gaudi έγραψε: στις 15:05, 22-07-11:

Τα έχετε πει όλα...

Πάντως η έλλειψη καθαριότητας πρέπει να είναι η #1 αιτία ξενερώματος.
1
Παράθεση

Chemwizard (Γιάννης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,843 μηνύματα.

O Chemwizard "Science, bitch!" έγραψε: στις 15:46, 22-07-11:

Αρχική Δημοσίευση από Elia7
Το μονο που δε μου άρεσε ήταν η απλυσιά.....αλλα μετά από το συμβάν που είχα με τον πρώην μου κατάλαβα ότι με ξενερώνει πολύ και ο υπερβολικός αυτοσαρκασμός....ήμασταν που λέτε οι δυο μας σπίτι μου και θα το κάναμε για πρώτη φορα...εκεί που ήμασταν στα προκαταρκτικά και αυτός είχε υπερβολική στύση κοιτάει το πέος του και λέει μα δεν είναι υπέροχο?? το θαυμάζω....EΛΕOOOOΣ..... του είπα σκάσε θα ξενερώσω( νόμιζα ότι το έλεγε στην πλακα και ότι τα έλεγε επειδή οι δυο μας θα κάναμε sex πρώτη φορα και είχε άγχος)...εκείνος λοιπόν σταμάτησε...αλλα την επομενη φορα πάλι τα ίδια... ε την επομενη φορα δεν το κάναμε και εκεί σταμάτησε και η σχέση μας.....Επίσης ο άνδρας είναι να σε βάλει κάτω και πάνω στην κάψα είναι να σου σκίσει τα ρούχα να γουστάρετε....το ίδιο άτομο λοιπόν όταν "φασωνομασταν" είχε φτιάξει το μαλλί και ήταν στην τσίτα να μην του το χαλάσω......θεε μου τι άνδρες υπάρχουν και εμείς οι χαζές στην αρχή δη βλέπουμε τιποτααα Αυτάα εύχομαι να μην τύχει σε κανέναν-καμια σας....
Έμεινε με το μαλλί στο χέρι.
1
Παράθεση

Elia7

Νεοφερμένος

H Elia7 έγραψε: στις 16:26, 22-07-11:

την πρωτη φορα δεν εμεινε... ε την αλλη φορα που τ συνεχισε τον αφησα να το θαυμαζει μονος του...
2
Παράθεση

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται 3D designer . Έχει γράψει 2,016 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε: στις 03:23, 23-07-11:

Η απλησια οπως προειπατε και ερχομαι να συμπληρωσω
το τηλεφωνημα της μαμας για να μας ρωτησει τι θα φαμε
2
Παράθεση

θρυαλλίδα

Δραστήριο Μέλος

H θρυαλλίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 205 μηνύματα.

H θρυαλλίδα χέρια και πόδια βρωμικα,μάτια καθαρά έγραψε: στις 11:35, 23-07-11:

Αρχική Δημοσίευση από Pure_Seduction
Η απλησια οπως προειπατε και ερχομαι να συμπληρωσω
το τηλεφωνημα της μαμας για να μας ρωτησει τι θα φαμε
πες της ηδη τρωμε τωρα
8
Παράθεση

cat-wtvr (Κατερίνα)

Νεοφερμένος

H Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 33 μηνύματα.

H cat-wtvr έγραψε: στις 03:42, 08-09-15:

Δε μου έχει τύχει, αλλά πιστεύω πως άμα μυρίζει άσχημα η ανάσα του άλλου, θα ξενερώσω τόσο πολύ που θα θέλω να πάω σε άλλο δωμάτιο.
1
Παράθεση

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

H Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,496 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε: στις 11:16, 15-09-15:

Κι όχι μόνο η ανάσα, αλλά και οι μασχάλες, τα πόδια, κι άλλα...
Νούμερο ένα η απλυσιά, νούμερο δύο (που άλλοι/ες το θεωρούν αφροδισιακό) ο ιδρώτας...
Με απωθούν τα ιδρωμένα κορμιά...
Μα και "φιλοσοφικά" αν το δούμε, το σεξ είναι πιο ενδιαφέρον και ελκυστικό οταν γίνεται αβίαστα σαν την αναπνοή. Δεν χρειάζεται να ιδρωκοπάει κάποιος για να τα καταφέρει
3
Παράθεση

your_idol

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο your_idol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 197 μηνύματα.

O your_idol έγραψε: στις 11:38, 15-09-15:

Να έχει φάει παστουρμά και να θέλει....
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη your_idol : 15-09-15 στις 11:44.
1
Παράθεση

timonierhs

Περιβόητο Μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.

O timonierhs έγραψε: στις 14:09, 15-09-15:

Αρχική Δημοσίευση από alcyone
Κι όχι μόνο η ανάσα, αλλά και οι μασχάλες, τα πόδια, κι άλλα...
Νούμερο ένα η απλυσιά, νούμερο δύο (που άλλοι/ες το θεωρούν αφροδισιακό) ο ιδρώτας...
Με απωθούν τα ιδρωμένα κορμιά...
Το προβλημα - ερωτημα ειναι πως πρεπει να αντιδρασεις σε μια τετοια περιπτωση ; Να τα πεις χυμα στο αλλο ατομο οτι εχει το ταδε προβλημα , να το πεις διακριτικα κι αν καταλαβει καταλαβε η να κανεις τον αδιαφορο (για ποσο;) ;
2
Παράθεση

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

H Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,496 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε: στις 00:22, 16-09-15:

Αρχική Δημοσίευση από timonierhs
Το προβλημα - ερωτημα ειναι πως πρεπει να αντιδρασεις σε μια τετοια περιπτωση ; Να τα πεις χυμα στο αλλο ατομο οτι εχει το ταδε προβλημα , να το πεις διακριτικα κι αν καταλαβει καταλαβε η να κανεις τον αδιαφορο (για ποσο;) ;
Ξέχασες την εκδοχή του "ντύνομαι και φεύγω" Πάντα με διακριτικότητα όμως
2
Παράθεση

timonierhs

Περιβόητο Μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.

O timonierhs έγραψε: στις 01:05, 16-09-15:

Αρχική Δημοσίευση από alcyone
Ξέχασες την εκδοχή του "ντύνομαι και φεύγω" Πάντα με διακριτικότητα όμως
"Εεεε εγώ πρεπει να φύγω, τώρα θυμήθηκα ότι έχω μια δουλειά να κάνω που δεν παίρνει αναβολή. Άμα είναι θα σου τηλεφωνήσω εγώ να τα ξαναπούμε..."
2
Παράθεση

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

H Aleksa έγραψε: στις 01:26, 16-09-15:

Ε, χμ.. όχι έτσι ακριβώς..
1
Παράθεση

Σύσιφος

Νεοφερμένος

Ο Σύσιφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 6 μηνύματα.

O Σύσιφος έγραψε: στις 14:01, 16-09-15:

Αυτό που με ξενερώνει είναι η απλυσία και το να είναι κάποια βούζα. Ευτυχώς και τα δυο εντοπίζονται πολύ πριν φτάσεις στο κρεββάτι.
Παράθεση

Fast (Θεόδωρος)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Θεόδωρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,569 μηνύματα.

O Fast έγραψε: στις 18:53, 07-11-18:

Οταν το μνι μυριζει μπλε τυρι Δανίας...
1
Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,159 μηνύματα.

O DarthFederer έγραψε: στις 02:18, 08-11-18:

Για να μυριζει ενας ανθρωπος στα γεννητικα του οργανα, chances are οτι ειναι γενικα λιγο μπιχλας. Οποτε οταν βλεπεις απλυσια, απλα μενεις μακρια...
Παράθεση

Stitchpunk (Eternal Sunshine)

Πολύ δραστήριο μέλος

H Eternal Sunshine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 558 μηνύματα.

H Stitchpunk έγραψε: στις 02:37, 08-11-18:

Απλά για να συμπληρώσω τους προλαλήσαντες, αν κάτι μυρίζει μούχλα, chances are ότι έχει κάποιο μικρόβιο οπότε μείντε μακρυά από τέτοια germ bags.
5
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Volkswagen Fan, Scandal, tsiobieman, GiorgosAsi

Βρείτε παρόμοια