Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,872 μέλη και 2,444,673 μηνύματα σε 76,856 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 228 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Καλοκαιρινές διακοπές: Ξεφάντωμα ή χαλλλαρά;

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,570 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 21:30, 28-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από underwater
Μου αρέσει να κάνω διαφορετικά πράγματα, ανάλογα με την διάθεση. Όταν πάω σε νησιά προτιμώ χαλαρά, να αράζω στην θάλασσα, να εξερευνώ χωριά και φύση, να τρώω και να πίνω πολύ ούζο, και ποτάκι το βράδυ. Έχω κάνει όμως και τελείως ξεσαλοδιακοπές σε πιο έντονα νησάκια.

Εξωτερικό θέλω να μου φεύγει η πίστη στο να γυρνάω και να γνωρίζω μέρη, να βλέπω αξιοθέατα, να βγαίνω.

Και αραιά και πού έχω ανάγκη να πηγαίνω στο χωριό μου, να είμαι ΟΛΗ ΜΕΡΑ στην θάλασσα και να σαπίζω.
Βλέπω τι είχα γράψει πριν 4 χρόνια και διαπιστώνω ότι πολύ δύσκολα αλλάζω συνήθειες! Το μόνο που έχει διαφοροποιηθεί είναι ότι πια δεν κάνω ούτε το λίγο ξεσάλωμα που έκανα τότε (η πιο πρόσφατη φορά που τα έσπασα σε διακοπές ήταν στην Ίο το 2006). Μπορεί να κοιμηθώ πολύ αργά (6-7 το πρωί), αλλά επειδή θα έχω αράξει στην παραλία ή στον κήπο/βεράντα με συζητησούλες.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

adele

Δραστήριο Μέλος

H adele αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος . Έχει γράψει 272 μηνύματα.

H adele έγραψε: στις 06:03, 28-09-11:

ΧΑΛΑΡΑ ΔΑΓΚΩΤΟ!!!!
2
Παράθεση

νυχτολούλουδο

Δραστήριο Μέλος

Ο νυχτολούλουδο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ίσθμια (Κόρινθος). Έχει γράψει 425 μηνύματα.

O νυχτολούλουδο ευτυχως ανθρωποι υπαρχουν!!! έγραψε: στις 11:03, 28-09-11:

καλοκαιρινές διακοπέςαρχίζω και τις σκέφτομαι στην πρώτη άνοδο της θερμοκρασίας,ποτέ δεν προγραμματίζω πώς θα περάσω,το μόνο που θέλω με πάθος είναι το παρεάκι μου,μηχανή.....και ατέλειωτο ταξίδι
1
Παράθεση

Lacta144 (Μαρία-Ειρήνη)

Δραστήριο Μέλος

H Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 323 μηνύματα.

H Lacta144 έγραψε: στις 00:09, 03-10-11:

Χαλαρά εννοείται...!Ο όρος party animal δε με αντιπροσωπεύει.
1
Παράθεση

Menoula

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Menoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 10 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 80 μηνύματα.

H Menoula Something totally different.. έγραψε: στις 02:21, 28-11-11:

αναλογα τις ορεξεις....συνηθως ξεφαντωμα και τρρρρρρρρρρρρρρρελαααα....
αλλα πολλες φορες...χρειαζεται κ η χαλαρουιτα ^^
Παράθεση

georgia.94

Πολύ δραστήριο μέλος

H georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.

H georgia.94 έγραψε: στις 17:48, 28-06-13:

χαλλλαραα...παραλια,ξαπλωστρα και καφες..το τριπτυχο των απολυτων διακοπων..
Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Διάσημο Μέλος

H τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 878 μηνύματα.

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε: στις 17:53, 28-06-13:

χαλαρό ξεφάντωμα
τρελή φιλόοφο's style 8)
Παράθεση

Loreley

Επιφανές Μέλος

H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Loreley έγραψε: στις 18:28, 28-06-13:

Χαλαρουίτα.
Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε: στις 22:26, 04-07-14:

δεν μπορώ να πω ότι ξεφαντώνω ιδιαίτερα στις διακοπές...χαλαρά και ήρεμα πράγματα!
Παράθεση

Zilda

Διάσημο Μέλος

H Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 731 μηνύματα.

H Zilda έγραψε: στις 22:30, 05-01-19:

Όταν κάνω συνεχόμενα ξενύχτια κουράζομαι αντί να ξεκουράζομαι. Όποτε ψηφίζω χαλαρα χωρίς όμως να σημαίνει και ξενέρωτα. Για μένα χαλαρα είναι λιώσιμο στην παραλία από το πρωί μέχρι νωρις το απόγευμα και μετά φαΐ, ποτο, σεξακι και υπνος.
Παράθεση

Sapphire

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Sapphire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.

H Sapphire Your mind is a weapon. Keep it loaded! έγραψε: στις 23:02, 05-01-19:

Και απο τα δυο, 10 μερες χαλαρα οικογενειακα, ξεκουραση και ηρεμια και 10 μερες ξεφαντωμα με την παρεα.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια